
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata 2026: kausi numeroina
Joukkueprofiili
Jubilo Iwata pelaa sarjassa J2 League (Japani) kaudella 2026. Sijoitus sarjassa: 9. Seuraava tiedossa oleva ottelu: Vanraure Hachinohe.
Vire ja tilastot
Jubilo Iwata: 3-1-3, 1,43 pistettä ottelua kohden. Viisi viimeistä: WWLWL (1,80 pistettä ottelua kohden).
Maalit ja Clean sheetit
Jubilo Iwata tekee 1,29 ja päästää 1,29 maalia ottelua kohden. Clean sheetit: 14 %. Ei maalia: 14 %.
BTTS ja Over/Under
BTTS: 71 %. Over 2.5: 57 %. Over 3.5: 29 %. Joukkueen otteluiden maalikeskiarvo: 2,57.
Maalintekokuvioita
Over 2.5 ja BTTS toteutuivat 57 prosentissa otteluista. Joukkue teki maalin molemmilla puoliajoilla 14 prosentissa otteluista. Viisi viimeistä: BTTS 60 %, Over 2.5 60 %.
Puoliajat ja minuutit
Jubilo Iwata tekee ensimmäisellä puoliajalla 0,71 maalia ja toisella 0,57. Eniten maaleja sisältävä jakso: 0-15 (4 maalia).
xG ja pelityyli
Jubilo Iwata tuottaa 1,68 xG:tä ja sallii 1,25 xGA:ta ottelua kohden. Laukaukset: 14,7 yhteensä, 4,6 maalia kohti. Pallonhallinta: 56 %.
Tärkeimmät tilastoindikaattorit
Jubilo Iwata:n netto-xG on 0,43 ottelua kohden. Viiden viimeisen ottelun PPG miinus kauden PPG on 0,37. Tämä on historiallista joukkuevertailua, ei ennuste seuraavasta tuloksesta.
Kauden yleiskatsaus
Saldot
Voitot, tasapelit ja tappiot kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.
Maalit
Joukkueen maalituotanto verrattuna sarjan keskiarvoihin ja maalimäärien jakaumaan.
Kuinka usein tehdään vähintään...
Kuinka usein päästetään vähintään...
Maalirajat (Over/Under)
Kuinka usein tämän joukkueen otteluissa ylitetään maalirajat, puoliskot ja sarjakonteksti mukaan lukien.
Koko ottelu – Over / Under
Puoliskot
Maalikuviot
Tämän joukkueen otteluiden maaliyhdistelmät sekä viimeisten viiden ottelun yksityiskohtaiset keskiarvot.
Yhdistelmät (kausi)
| Arvo | |
|---|---|
| Tehdyt maalit / ottelu | 1.4 |
| Päästetyt maalit / ottelu | 1.0 |
| Maalien keskiarvo ottelussa | 2.4 |
| xG ottelua kohdenxG – odotetut maalit eli maalipaikkojen laatu. | 1.76 |
| Vastustajan xGxGA – vastustajille odotetut maalit. | 1.20 |
| BTTSBTTS – niiden otteluiden prosenttiosuus, joissa molemmat joukkueet tekivät maalin. | 60% |
| Over 2.5Over 2.5 – ottelussa vähintään kolme maalia. | 60% |
Ottelun puoliskot
Ensimmäisen ja toisen puoliajan pisteet, maalit, nollapelit, puoliaikatilanne ja viiden viimeisen ottelun jakauma.
Puoliaikatilanne
Toisen puoliajan tulokset
Maalit ja nollapelit puoliskoittain
| 1. puoliaika | 2. puoliaika | |
|---|---|---|
| PPG (kausi) | 1.00 | 1.60 |
| Tehdyt maalit / ottelu | 0.8 | 0.6 |
| Päästetyt maalit / ottelu | 0.6 | 0.4 |
| Maalien keskiarvo ottelussa | 1.4 | 1.0 |
| Vähintään 1 maali | 80% | 80% |
| Vähintään 2 maalia | 40% | 20% |
| Vähintään 3 maalia | 20% | 0% |
| Nollapelit | 40% | 60% |
| Ottelut ilman tehtyä maalia | 60% | 40% |
| Maaliero | +1 | +1 |
Maalit minuuteittain
Ottelun vaiheet, joissa tämä joukkue tekee ja päästää useimmin maaleja.
Vaarallisin minuuteilla 0-15 (4 maalia). Päästää eniten välillä 16-30 (3). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): +2 - voittaa myöhäiset vaiheet.
* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.
Edistyneet tilastot
Laukaukset, viimeistely, pallonhallinta ja odotetut maalit (xG).
Hyökkäysprofiili
Pelityyli: HallitsevaNoin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän tarkoittaa yleensä boksipaikkoja.
Tärkeimmät tilastoindikaattorit
Yhdistelmä xG:stä, tehokkuudesta, vireestä ja päättyneiden otteluiden malleista.
* Kaikki indikaattorit lasketaan vain kauden tilastoista. Ne eivät ole NoFluffPicks-mallin ennusteita.
Joukkue
Pelaajat, joilla on vahvistettuja esiintymisiä tämän kilpailun kaudella.
Vire viimeisissä 5, 6 ja 10 ottelussa
Vertaa joukkueen viimeisimpiä otteluita kaikissa kilpailuissa. Viiden ottelun jakso reagoi muutoksiin nopeimmin, kun taas kymmenen ottelua näyttää laajemman trendin.
Viimeiset 5 ottelua
3-0-2Viimeiset 6 ottelua
3-0-3Viimeiset 10 ottelua
4-2-4Kulmapotkut
Katso, kuinka monta kulmapotkua joukkue saa ja päästää vastustajille sekä kuinka usein tärkeimmät kokonaisrajat ylittyvät.
Yhteensä
7 otteluaKortit ja kurinalaisuus
Vertaa joukkueen kortteja vastustajien kortteihin, mukaan lukien punaisten korttien yleisyys.
Yhteensä
7 otteluaViimeaikaisten vastustajien taso
Viimeaikainen vire asetetaan yhteyteen kohdattujen joukkueiden sarjamenestyksen avulla.
Joukkueen Jubilo Iwata viimeisissä 6 ottelussa vastustajat keräsivät keskimäärin 1.62 pistettä ottelua kohden ja olivat sijalla 6.5/20. Sarjan keskiarvoon verrattuna vastustajajoukko oli Keskimääräistä vaikeampi.
Viimeisimmät ottelut
Tulevat ottelut
UKK
Millainen on joukkueen Jubilo Iwata nykyvire?
Joukkueen Jubilo Iwata viimeaikainen vire on WWLWL; tuorein tulos on ensin. Joukkueen pistekeskiarvo tällä kaudella on 1,43 ottelua kohden.
Millä sijalla joukkue Jubilo Iwata on taulukossa?
Jubilo Iwata on sijalla 9 sarjan J2 League taulukossa 10 pisteellä.
Kuinka monta maalia Jubilo Iwata tekee ottelua kohden?
Jubilo Iwata:n kausikeskiarvo on 1,29 tehtyä ja 1,29 päästettyä maalia ottelua kohden.
Kuinka usein Jubilo Iwata:n otteluissa toteutuvat BTTS ja Over 2.5?
Molemmat joukkueet tekevät maalin 71 prosentissa Jubilo Iwata:n otteluista ja Over 2.5 toteutuu 57 prosentissa. Joukkue pitää maalinsa puhtaana 14 prosentissa otteluista.
Ketä Jubilo Iwata kohtaa seuraavaksi?
Jubilo Iwata:n seuraava ottelu on Jubilo Iwata vastaan Vanraure Hachinohe 26. syyskuuta 2026. Ennakko-tilastot ja koko otteluohjelma löytyvät alempaa tältä sivulta.
Mistä voin tarkistaa Jubilo Iwata:n tilastot ja vedonlyöntivihjeet?
NoFluffPicks Stats kokoaa yhteen Jubilo Iwata:n tärkeimmät luvut. Sovellus lisää tulevien otteluiden vedonlyöntianalyysit, suositellut vihjeet ja niiden perustelut.
