De Graafschap vs Utrecht II: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

De Graafschap pelasi Utrecht II-joukkuetta vastaan sarjassa Eerste Divisie (Alankomaat). Ottelu pelattiin 20. helmikuuta 2026. Lopputulos: 1:0.

Nykyvire

De Graafschap: 2-2-1, 1,60 pistettä ottelua kohden. Utrecht II: 1-4-0, 1,40 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

De Graafschap tekee 1,89 maalia ja päästää 1,52 maalia ottelua kohden. Utrecht II tekee 1,73 maalia ja päästää 1,81. Sarjan keskiarvo: 3,27 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: De Graafschap 74 %, Utrecht II 73 %. Over 2.5: De Graafschap 63 %, Utrecht II 69 %. Sarjataso: BTTS 63 %, Over 2.5 66 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: De Graafschap 2,04, Utrecht II 1,68. Laukaukset ottelua kohden: De Graafschap 18,0, Utrecht II 14,9. Keskimääräinen pallonhallinta: De Graafschap 56 %, Utrecht II 47 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

De Graafschap: johto puoliajalla 44 %, toisen puoliajan maalit 0,93. Utrecht II: johto puoliajalla 31 %, toisen puoliajan maalit 1,12.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella De Graafschap 0-15 (11) ja joukkueella Utrecht II 46-60 (12). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

Eerste Divisie: 3,27 maalia ottelua kohden, BTTS 63 %, Over 2.5 66 %.

Keskinäiset ottelut

Ennen tätä ottelua tietokannassa oli saatavilla 1 aiempaa keskinäistä ottelua: 1-0-0. Maalien keskiarvo 5,00, BTTS 100 %.

Puoliskoittain

0 : 0
1. puoliaika
1 : 0
2. puoliaika

Ottelutilastot

61Pallonhallinta (%)39
De GraafschapUtrecht II
18Laukaukset11
De GraafschapUtrecht II
10Laukaukset maalia kohti2
De GraafschapUtrecht II
2.16xG1.11
De GraafschapUtrecht II
5Kulmapotkut3
De GraafschapUtrecht II
46Vaaralliset hyökkäykset36
De GraafschapUtrecht II
12Rikkeet7
De GraafschapUtrecht II
3Kortit1
De GraafschapUtrecht II

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

1.89Tehdyt maalit / ottelu1.73
De GraafschapUtrecht II
1.52Päästetyt maalit / ottelu1.81
De GraafschapUtrecht II
56%Keskimääräinen pallonhallinta47%
De GraafschapUtrecht II
7.07Laukaukset maalia kohti / ottelu5.77
De GraafschapUtrecht II

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

18Laukaukset ottelua kohden14.92
De GraafschapUtrecht II
7.07Laukaukset maalia kohti5.77
De GraafschapUtrecht II
10.5%Laukausten tehokkuus11.6%
De GraafschapUtrecht II
56%Pallonhallinta47%
De GraafschapUtrecht II
2.04Tehty xG1.68
De GraafschapUtrecht II
1.84Päästetty xG1.52
De GraafschapUtrecht II

Laukausten laatu

De Graafschap: HallitsevaUtrecht II: Hyökkäävä
De GraafschapUtrecht II
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)39%39%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.110.11
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.270.30

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

De Graafschap on 14 % parempi kategoriassa viiden viimeisen ottelun vire.

1.6 pistettä / ottelu - De Graafschap · 1.4 pistettä / ottelu - Utrecht II

De Graafschap
LDDWW
Kauden tulosjakauma
48% W22% D30% L
Kausi (V-T-H)
13-6-8
1.67 pistettä / ottelu · maaliero +10
Viimeiset 5 (V-T-H)
2-2-1
1.60 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
6-3-4
Viimeiset 5 kotona
2-1-2
WLLDW
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.8Päästetyt maalit: 1.2xG: 1.79Vastustajan xG: 1.27BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Utrecht II
WDDDD
Tappioton viidessä viimeisessä ottelussa
Kauden tulosjakauma
31% W35% D35% L
Kausi (V-T-H)
8-9-9
1.27 pistettä / ottelu · maaliero -2
Viimeiset 5 (V-T-H)
1-4-0
1.40 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
3-4-5
Viimeiset 5 vieraissa
2-3-0
DWWDD
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 2.4Päästetyt maalit: 2.0xG: 2.16Vastustajan xG: 1.46BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

De Graafschap on 9 % parempi kategoriassa tehdyt maalit ottelua kohden.

1.89 maalia / ottelu - De Graafschap · 1.73 maalia / ottelu - Utrecht II

De Graafschap on 19 % parempi kategoriassa päästetyt maalit ottelua kohden.

1.52 maalia / ottelu - De Graafschap · 1.81 maalia / ottelu - Utrecht II

De Graafschap:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

De Graafschap tekee maalin 81 prosentissa otteluista (22 / 27 ottelua), kun taas Utrecht II pitää maalinsa puhtaana 15 prosentissa (4 / 26 ottelua).

Utrecht II:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Utrecht II tekee maalin 81 prosentissa otteluista (21 / 26 ottelua), kun taas De Graafschap pitää maalinsa puhtaana 11 prosentissa (3 / 27 ottelua).

51Tehdyt maalit (kausi)45
De GraafschapUtrecht II
41Päästetyt maalit (kausi)47
De GraafschapUtrecht II
3.41Ottelun maalikeskiarvo3.54
De GraafschapUtrecht II
9Tehdyt maalit (viimeiset 5)12
De GraafschapUtrecht II
6Päästetyt maalit (viimeiset 5)10
De GraafschapUtrecht II

Kuinka usein tehdään vähintään...

81%1 maali81%
De GraafschapUtrecht II
67%2 maalia54%
De GraafschapUtrecht II
33%3 maalia23%
De GraafschapUtrecht II
7%4 maalia12%
De GraafschapUtrecht II

Kuinka usein päästetään vähintään...

89%1 maali85%
De GraafschapUtrecht II
44%2 maalia62%
De GraafschapUtrecht II
15%3 maalia27%
De GraafschapUtrecht II
4%4 maalia8%
De GraafschapUtrecht II

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

33%BTTS puoliajalla23%
De GraafschapUtrecht II
11%BTTS molemmilla puoliskoilla12%
De GraafschapUtrecht II
37%Maali molemmilla puoliskoilla35%
De GraafschapUtrecht II

BTTS ja maalimäärä

59%Vähintään 3 maalia ja BTTS65%
De GraafschapUtrecht II
4%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää4%
De GraafschapUtrecht II
60%BTTS – viimeiset 5100%
De GraafschapUtrecht II

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

81%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa77%
De GraafschapUtrecht II
48%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa35%
De GraafschapUtrecht II
19%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa19%
De GraafschapUtrecht II

2. puoliaika

89%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen88%
De GraafschapUtrecht II
52%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen65%
De GraafschapUtrecht II
30%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen38%
De GraafschapUtrecht II

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

De Graafschap on 43 % parempi kategoriassa ensimmäisen puoliajan vire (puoliaikapisteet).

1.7 pistettä / ottelu - De Graafschap · 1.19 pistettä / ottelu - Utrecht II

De Graafschap — puoliaikatilanne
44% johdossa37% tasatilanteessa19% häviöllä
Utrecht II — puoliaikatilanne
31% johdossa27% tasatilanteessa42% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

1.7Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)1.19
De GraafschapUtrecht II
0.96Tehdyt maalit (1. puoliaika)0.62
De GraafschapUtrecht II
0.56Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.81
De GraafschapUtrecht II
1.52Maalien keskiarvo (1. puoliaika)1.42
De GraafschapUtrecht II
48%Nollapeli ennen puoliaikaa50%
De GraafschapUtrecht II
37%Ei maalia ennen puoliaikaa50%
De GraafschapUtrecht II

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

1.37Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)1.42
De GraafschapUtrecht II
0.93Tehdyt maalit (2. puoliaika)1.12
De GraafschapUtrecht II
0.96Päästetyt maalit (2. puoliaika)1
De GraafschapUtrecht II
1.89Maalien keskiarvo (2. puoliaika)2.12
De GraafschapUtrecht II
30%Nollapeli puoliajan jälkeen27%
De GraafschapUtrecht II
44%Ei maalia puoliajan jälkeen35%
De GraafschapUtrecht II

De Graafschap — toisen puoliajan tulokset

37% W26% D37% L
46
Puoliaikapisteet
26
Puoliajan maalit
+11
Maaliero (1. puoliaika)
37
Toisen puoliajan pisteet
-1
Maaliero (2. puoliaika)
1.70
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen109%

Johtaa puoliajalla 44 prosentissa otteluista ja voittaa 48 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.4

Päästää 0.4 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

Utrecht II — toisen puoliajan tulokset

35% W38% D27% L
31
Puoliaikapisteet
16
Puoliajan maalit
-5
Maaliero (1. puoliaika)
37
Toisen puoliajan pisteet
+3
Maaliero (2. puoliaika)
1.19
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen100%

Johtaa puoliajalla 31 prosentissa otteluista ja voittaa 31 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.2

Päästää 0.2 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

De Graafschap — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.601.40
Tehdyt maalit / ottelu0.61.2
Päästetyt maalit / ottelu0.40.8
Ottelun maalikeskiarvo1.02.0
1 maali80%80%
2 maalia20%40%
3 maalia0%40%
Nollapeli60%60%
Ei maalia40%40%
Maaliero+1+2
Puoliaika: 40% johdossa - 40% tasatilanteessa - 20% häviöllä
2. puoliaika: 40% voitto - 20% tasatilanteessa - 40% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 20% - Puoliajan maalit yhteensä: 3
Utrecht II — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.201.80
Tehdyt maalit / ottelu0.81.6
Päästetyt maalit / ottelu1.20.8
Ottelun maalikeskiarvo2.02.4
1 maali100%100%
2 maalia40%80%
3 maalia20%60%
Nollapeli40%40%
Ei maalia40%20%
Maaliero-2+4
Puoliaika: 40% johdossa - 0% tasatilanteessa - 60% häviöllä
2. puoliaika: 60% voitto - 0% tasatilanteessa - 40% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 20% - Puoliajan maalit yhteensä: 4

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

De Graafschap
TehdytPäästetyt
11
7
0-15
6
4
16-30
9
4
31-45
9
10
46-60
5
4
61-75
11
12
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 0-15 (11 goals). Päästää eniten välillä 76-90 (12). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -1 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

Utrecht II
TehdytPäästetyt
6
10
0-15
3
10
16-30
7
1
31-45
12
6
46-60
9
10
61-75
8
10
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 46-60 (12 goals). Päästää eniten välillä 0-15 (10). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -2 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

3.48
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.9 : 1.6
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
106%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
74%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
+44%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
66%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
4%
0–0-riski
noin yksi 25 ottelusta
2-3
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

De Graafschap

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.20
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.17
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-4.2 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.15
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.32
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
106%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
102%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
-0.07
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
-0.0
Myöhäiset maalit
22 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 22 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
22%

Utrecht II

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.16
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.24
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-4.3 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.05
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
-0.29
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
116%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
102%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
+0.13
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+0.5
Myöhäiset maalit
18 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 13 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
18%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat Eerste Divisie:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

De GraafschapLigaUtrecht II
Ottelun maalikeskiarvo▲ 3.413.27▲ 3.54
Molemmat joukkueet tekivät maalin▲ 74%63%▲ 73%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)▼ 63%66%▲ 69%
Clean sheetit▼ 11%21%▼ 15%
Maali ennen puoliaikaa▲ 81%78%• 77%
Maali puoliajan jälkeen▲ 89%86%▲ 88%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

3.27
Maalien keskiarvo ottelua kohden
63%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
66%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
21%
Clean sheetit
1.78
Kotimaalit / ottelu
1.49
Vierasmaali / ottelu
+19%
Kotihyökkäyksen etu
+16%
Kotipuolustuksen etu
+6%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
78%
1 maali
42%
2 maalia
17%
3 maalia
5%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
86%
1 maali
56%
2 maalia
29%
3 maalia
11%
4 maalia

Kokoonpanot ja pelaajatapahtumat

Vahvistetut avauskokoonpanot, vaihtopelaajat ja tähän otteluun kirjatut pelaajatapahtumat.

Ottelun tapahtumat

Maalit, kortit ja vaihdot aikajärjestyksessä.

  1. De GraafschapKeltainen korttiTeun Gijselhart
  2. Utrecht IIKeltainen korttiNoa Dundas
  3. Utrecht IIVaihtoKentälle: Shedrach EbitePois kentältä: Rafik el Arguioui
  4. De GraafschapMaaliFedde de Jong
  5. De GraafschapVaihtoKentälle: Kaya SymonsPois kentältä: Levi Schoppema
  6. De GraafschapKeltainen korttiJason Meerstadt
  7. De GraafschapKeltainen korttiTies Wieggers

Erotuomari ja valmentajat

Avaa kausiprofiilit ja vertaa ottelutilastoja, maaleja ja kurinpitotrendejä.

Erotuomarin tilastot

Kauden keskiarvot ja tulosjakauma tämän erotuomarin johtamissa otteluissa.

Joshua KuipersTuomitut ottelut: 19
3,53Kortit ottelua kohden
0Rangaistuspotkut ottelua kohden
1 / X / 253%Kotivoitot11%Tasapelit37%Vierasvoitot

Keskinäiset ottelut

Edellinen kohtaaminen: De Graafschap 1 - 0 - 0 Utrecht II. Maalien keskiarvo 5.00, molemmat joukkueet tekivät maalin 100% ottelua.

UKK

Mikä oli ottelun De Graafschap–Utrecht II tulos?

Sarjan Eerste Divisie ottelu päättyi De Graafschap 1:0 Utrecht II. Tältä sivulta löytyvät ottelun täydelliset tilastot, puoliaikakohtainen erittely ja keskinäiset ottelut.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua De Graafschap–Utrecht II?

De Graafschap tekee keskimäärin 1,89 maalia ottelua kohden ja Utrecht II 1,73. Sarjan Eerste Divisie keskiarvo on 3,27 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 66 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 74 prosentissa joukkueen De Graafschap otteluista ja 73 prosentissa joukkueen Utrecht II otteluista.

Millainen on joukkueiden De Graafschap ja Utrecht II nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella De Graafschap on saavuttanut 2 voittoa, 2 tasapeliä ja 1 tappiota (1,60 pistettä ottelua kohden). Utrecht II on saavuttanut 1 voittoa, 4 tasapeliä ja 0 tappiota (1,40 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun De Graafschap–Utrecht II vihjeen ja kattavan analyysin?

Ottelutilastot ovat täällä julkisesti saatavilla; kattava vedonlyöntianalyysi ja suositeltu vihje löytyvät NoFluffPicks-sovelluksesta.