Tunisia - Ligue 1Stade Olympique de SousseTiedot päivitetty 17. lokakuuta 2026

Etoile du Sahel - Hammam-Lif: ottelutilastot

Etoile du Sahel-logo
Etoile du Sahel
0 : 1puoliaika 0:1
Hammam-Lif-logo
Hammam-Lif

Etoile du Sahel vs Hammam-Lif: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

Etoile du Sahel pelasi Hammam-Lif-joukkuetta vastaan sarjassa Ligue 1 (Tunisia). Ottelu pelattiin 11. lokakuuta 2026. Pelipaikka: Stade Olympique de Sousse. Lopputulos: 0:1.

Nykyvire

Etoile du Sahel: 1-1-2, 1,00 pistettä ottelua kohden. Hammam-Lif: 0-0-4, 0,00 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

Etoile du Sahel tekee 1,25 maalia ja päästää 1,50 maalia ottelua kohden. Hammam-Lif tekee 0,00 maalia ja päästää 1,00. Sarjan keskiarvo: 2,03 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: Etoile du Sahel 75 %, Hammam-Lif 0 %. Over 2.5: Etoile du Sahel 50 %, Hammam-Lif 0 %. Sarjataso: BTTS 49 %, Over 2.5 34 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: Etoile du Sahel 1,05, Hammam-Lif 0,80. Laukaukset ottelua kohden: Etoile du Sahel 8,0, Hammam-Lif 6,8. Keskimääräinen pallonhallinta: Etoile du Sahel 56 %, Hammam-Lif 47 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

Etoile du Sahel: johto puoliajalla 0 %, toisen puoliajan maalit 1,25. Hammam-Lif: johto puoliajalla 0 %, toisen puoliajan maalit 0,00.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella Etoile du Sahel 46-60 (3) ja joukkueella Hammam-Lif 0-15 (0). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

Ligue 1: 2,03 maalia ottelua kohden, BTTS 49 %, Over 2.5 34 %.

Keskinäiset ottelut

Tietokannassa ei ole saatavilla vastaavaa keskinäisten otteluiden otosta.

Arkistoitu ottelua edeltävä analyysi

Tämä analyysi laadittiin ennen ottelun alkua. Johtopäätökset perustuvat vain ennen ottelua saatavilla olleisiin tietoihin eivätkä sisällä lopputulosta tai ottelun jälkeisiä tilastoja.

Ottelun yleisanalyysi

Etoile du Sahelilla on selvä kotikenttäetu: se voitti tähän mennessä ainoan kotiottelunsa tehden keskimäärin 2 maalia ja päästäen vain 1. Kotijoukkue luo myös vankan määrän maalipaikkoja: laukauksia kertyy keskimäärin 15, niistä 5 suuntautuu maalia kohti, ja xG on 1,67, kun taas vastustajan vierasotteluista ei ole vielä saatavilla vertailukelpoisia lukuja. Hammam-Lif ei ole tehnyt maaliakaan kauden ainoassa ottelussaan, ja viidessä viime ottelussaan se on tehnyt vain 2 maalia, mikä rajoittaa sen hyökkäyspotentiaalia. Etoile du Sahelin vire on ailahteleva, sillä se on hävinnyt viidestä viime ottelustaan 3 ja päästänyt 10 maalia, joten tasapeli on edelleen realistinen lopputulos. Puolustukseen liittyvistä huolista huolimatta kotijoukkueen laadukkaammat maalipaikat ja vieraiden heikko viimeistely viittaavat Etoile du Sahelin voittoon.

Katso tilastollinen yleiskatsaus
BTTS – tekevätkö molemmat joukkueet maalin?

Vahvin peruste BTTS-vaihtoehdolle ”Ei” on Hammam-Lifin heikko viimeistely: joukkue teki viidessä viime ottelussaan keskimäärin vain 0,4 maalia, yhteensä 2 maalia, ja BTTS toteutui vain 20 %:ssa otteluista. Etoile du Sahel päästi tosin tällä ajanjaksolla peräti 2,0 maalia ottelua kohden, mutta sen vastustajille sallittu keskimääräinen xG oli vain 1,06. Tämä viittaa siihen, että osa päästetyistä maaleista syntyi vastustajien tilanteisiin nähden poikkeuksellisen tehokkaasti. Kotijoukkueella pitäisi olla selvästi paremmat mahdollisuudet maalintekoon, sillä se laukoo keskimäärin 14 kertaa ottelua kohden, joista 4 suuntautuu maalia kohti, ja sen kauden tilastojen mukainen xG on 1,50. Vaikka Etoilella BTTS toteutui 80 %:ssa sen viidestä viime ottelusta, vieraiden heikko hyökkäysteho sekä liigan 67 %:n nollapeliosuus tukevat enemmän skenaariota, jossa vähintään toinen joukkue jää ilman maalia.

Katso BTTS-tilastot
Over/Under – maalianalyysi

Liigan profiili puoltaa varovaista arviota: otteluissa tehdään keskimäärin vain 2,0 maalia, ja vähintään kolme maalia sisältävien otteluiden osuus on 40 %. Hammam-Lif on tehnyt viidessä viime ottelussaan vain 0,4 maalia ottelua kohden ja päästänyt 0,6, mikä rajoittaa selvästi vierasjoukkueen maalintekopotentiaalia. Etoile du Saahlin ottelut ovat olleet avoimempia, sillä se on tehnyt tässä ottelusarjassa 1,4 maalia mutta päästänyt 2,0; samalla sen keskimääräinen xG on vain 1,01. Vierasjoukkue luo 1,27 xG:tä ottelua kohden, mutta sen vähäinen kahden maalin saldo viidessä ottelussa viittaa heikkoon tilanteiden viimeistelyyn. Odotettujen maalien yhteismäärä 2,00 viittaa siihen, että turvallisin etu on alle 3.5 maalia, sillä vedon häviämiseen tarvittaisiin vähintään neljä maalia.

Katso Over/Under-tilastot
HT/FT – puoliaika- ja lopputulosskenaario

Vahvin skenaario on tasapeli puoliajalla ja tasapeli ottelun lopussa, sillä Hammam-Lif on pelannut tasan ensimmäisen puoliajan 75 prosentissa viimeisistä otteluistaan ja päätynyt tasapeliin toisilla puoliajoilla 75 prosentissa tapauksista. Vierasjoukkue on hyökkäyssuuntaan erittäin varovainen: se on tehnyt viidessä viime ottelussaan keskimäärin vain 0,4 maalia ottelua kohden eikä ole kertaakaan onnistunut maalinteossa toisella puoliajalla. Etoile du Sahelilla on parempi hyökkäyspotentiaali, sillä sen keskimääräinen xG on 1,50 ja se laukoo 14 kertaa ottelua kohden, mutta viidessä viime ottelussaan se on päästänyt keskimäärin 2,0 maalia, mikä heikentää kotijoukkueen voiton varmuutta. Kotijoukkue on johtanut tauolla vain 20 prosentissa viime otteluistaan, kun taas 40 prosentissa otteluista se on siirtynyt tauolle tasatilanteessa. Vierasjoukkueen matala, yhteensä viidessä viime ottelussa keskimäärin 1,0 maalia ottelua kohden, sekä liigan profiili, jossa 53 prosentissa ensimmäisistä puoliajoista on syntynyt vähintään yksi maali, tukevat varovaista ja tasaista ottelunkulkua.

Katso ensimmäisen ja toisen puoliajan tilastot

Puoliskoittain

0 : 1
1. puoliaika
0 : 0
2. puoliaika

Ottelutilastot

75Pallonhallinta (%)25
Etoile du SahelHammam-Lif
12Laukaukset2
Etoile du SahelHammam-Lif
3Laukaukset maalia kohti2
Etoile du SahelHammam-Lif
1.38xG0.36
Etoile du SahelHammam-Lif
6Kulmapotkut1
Etoile du SahelHammam-Lif
60Vaaralliset hyökkäykset14
Etoile du SahelHammam-Lif
-1Rikkeet-1
Etoile du SahelHammam-Lif
0Kortit1
Etoile du SahelHammam-Lif

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

1.25Tehdyt maalit / ottelu0
Etoile du SahelHammam-Lif
1.5Päästetyt maalit / ottelu1
Etoile du SahelHammam-Lif
56%Keskimääräinen pallonhallinta47%
Etoile du SahelHammam-Lif
3.5Laukaukset maalia kohti / ottelu1.5
Etoile du SahelHammam-Lif

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

8Laukaukset ottelua kohden6.75
Etoile du SahelHammam-Lif
3.5Laukaukset maalia kohti1.5
Etoile du SahelHammam-Lif
15.6%Laukausten tehokkuus0%
Etoile du SahelHammam-Lif
56%Pallonhallinta47%
Etoile du SahelHammam-Lif
1.05Tehty xG0.8
Etoile du SahelHammam-Lif
0.93Päästetty xG1.23
Etoile du SahelHammam-Lif

Laukausten laatu

Etoile du Sahel: Tehokas viimeistelyHammam-Lif: Tasapainoinen
Etoile du SahelHammam-Lif
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)44%22%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.130.12
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.360.00

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

Etoile du Sahel
LWDL
Kauden tulosjakauma
25% W25% D50% L
Kausi (V-T-H)
1-1-2
1.00 pistettä / ottelu · maaliero -1
Viimeiset 5 (V-T-H)
1-1-2
1.00 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
1-1-0
Viimeiset 5 kotona
1-1-0
WD
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.3Päästetyt maalit: 1.5xG: 1.05Vastustajan xG: 0.93BTTS: 75%Over 2.5: 50%
Hammam-Lif
LLLL
Ei voittoa viidessä viimeisessä ottelussa
Kauden tulosjakauma
0% W0% D100% L
Kausi (V-T-H)
0-0-4
0.00 pistettä / ottelu · maaliero -4
Viimeiset 5 (V-T-H)
0-0-4
0.00 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
0-0-2
Viimeiset 5 vieraissa
0-0-2
LL
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 0.0Päästetyt maalit: 1.0xG: 0.80Vastustajan xG: 1.23BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

Hammam-Lif on 50 % parempi kategoriassa päästetyt maalit ottelua kohden.

1.5 maalia / ottelu - Etoile du Sahel · 1 maalia / ottelu - Hammam-Lif

Etoile du Sahel:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Etoile du Sahel tekee maalin 75 prosentissa otteluista (3 / 4 ottelua), kun taas Hammam-Lif pitää maalinsa puhtaana 0 prosentissa (0 / 4 ottelua).

Hammam-Lif:n maalintekoprofiili: vaihteleva

Hammam-Lif tekee maalin 0 prosentissa otteluista (0 / 4 ottelua), kun taas Etoile du Sahel pitää maalinsa puhtaana 0 prosentissa (0 / 4 ottelua).

5Tehdyt maalit (kausi)0
Etoile du SahelHammam-Lif
6Päästetyt maalit (kausi)4
Etoile du SahelHammam-Lif
2.75Ottelun maalikeskiarvo1
Etoile du SahelHammam-Lif
5Tehdyt maalit (viimeiset 5)0
Etoile du SahelHammam-Lif
6Päästetyt maalit (viimeiset 5)4
Etoile du SahelHammam-Lif

Kuinka usein tehdään vähintään...

75%1 maali0%
Etoile du SahelHammam-Lif
50%2 maalia0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%3 maalia0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%4 maalia0%
Etoile du SahelHammam-Lif

Kuinka usein päästetään vähintään...

100%1 maali100%
Etoile du SahelHammam-Lif
25%2 maalia0%
Etoile du SahelHammam-Lif
25%3 maalia0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%4 maalia0%
Etoile du SahelHammam-Lif

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

0%BTTS puoliajalla0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%BTTS molemmilla puoliskoilla0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%Maali molemmilla puoliskoilla0%
Etoile du SahelHammam-Lif

BTTS ja maalimäärä

50%Vähintään 3 maalia ja BTTS0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää0%
Etoile du SahelHammam-Lif
75%BTTS – viimeiset 50%
Etoile du SahelHammam-Lif

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

75%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa25%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa0%
Etoile du SahelHammam-Lif
0%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa0%
Etoile du SahelHammam-Lif

2. puoliaika

75%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen75%
Etoile du SahelHammam-Lif
50%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen0%
Etoile du SahelHammam-Lif
50%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen0%
Etoile du SahelHammam-Lif

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

Hammam-Lif on 200 % parempi kategoriassa ensimmäisen puoliajan vire (puoliaikapisteet).

0.25 pistettä / ottelu - Etoile du Sahel · 0.75 pistettä / ottelu - Hammam-Lif

Etoile du Sahel — puoliaikatilanne
0% johdossa25% tasatilanteessa75% häviöllä
Hammam-Lif — puoliaikatilanne
0% johdossa75% tasatilanteessa25% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

0.25Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)0.75
Etoile du SahelHammam-Lif
0Tehdyt maalit (1. puoliaika)0
Etoile du SahelHammam-Lif
0.75Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.25
Etoile du SahelHammam-Lif
0.75Maalien keskiarvo (1. puoliaika)0.25
Etoile du SahelHammam-Lif
25%Nollapeli ennen puoliaikaa75%
Etoile du SahelHammam-Lif
100%Ei maalia ennen puoliaikaa100%
Etoile du SahelHammam-Lif

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

2Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)0.25
Etoile du SahelHammam-Lif
1.25Tehdyt maalit (2. puoliaika)0
Etoile du SahelHammam-Lif
0.75Päästetyt maalit (2. puoliaika)0.75
Etoile du SahelHammam-Lif
2Maalien keskiarvo (2. puoliaika)0.75
Etoile du SahelHammam-Lif
50%Nollapeli puoliajan jälkeen25%
Etoile du SahelHammam-Lif
25%Ei maalia puoliajan jälkeen100%
Etoile du SahelHammam-Lif

Etoile du Sahel — toisen puoliajan tulokset

50% W50% D0% L
1
Puoliaikapisteet
0
Puoliajan maalit
-3
Maaliero (1. puoliaika)
8
Toisen puoliajan pisteet
+2
Maaliero (2. puoliaika)
0.25
PPG ennen puoliaikaa
Puolustus puoliajan jälkeen0.0

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Hammam-Lif — toisen puoliajan tulokset

0% W25% D75% L
3
Puoliaikapisteet
0
Puoliajan maalit
-1
Maaliero (1. puoliaika)
1
Toisen puoliajan pisteet
-3
Maaliero (2. puoliaika)
0.75
PPG ennen puoliaikaa
Puolustus puoliajan jälkeen+0.5

Päästää 0.5 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

Etoile du Sahel — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden0.252.00
Tehdyt maalit / ottelu0.01.3
Päästetyt maalit / ottelu0.80.8
Ottelun maalikeskiarvo0.82.0
1 maali75%75%
2 maalia0%50%
3 maalia0%50%
Nollapeli25%50%
Ei maalia100%25%
Maaliero-3+2
Puoliaika: 0% johdossa - 25% tasatilanteessa - 75% häviöllä
2. puoliaika: 50% voitto - 50% tasatilanteessa - 0% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 0
Hammam-Lif — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden0.750.25
Tehdyt maalit / ottelu0.00.0
Päästetyt maalit / ottelu0.30.8
Ottelun maalikeskiarvo0.30.8
1 maali25%75%
2 maalia0%0%
3 maalia0%0%
Nollapeli75%25%
Ei maalia100%100%
Maaliero-1-3
Puoliaika: 0% johdossa - 75% tasatilanteessa - 25% häviöllä
2. puoliaika: 0% voitto - 25% tasatilanteessa - 75% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 0

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

Etoile du Sahel
TehdytPäästetyt
0
1
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
3
0
46-60
1
1
61-75
1
2
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 46-60 (3 goals). Päästää eniten välillä 76-90 (2). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -1 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

Hammam-Lif
TehdytPäästetyt
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
2
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Päästää eniten välillä 46-60 (2). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -1 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

1.88
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.1 : 0.8
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
92%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
38%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
-100%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
0%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
25%
0–0-riski
noin yksi 4 ottelusta
0-1
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

Etoile du Sahel

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.12
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.37
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-0.9 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.20
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
-0.57
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
99%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
195%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
0.00
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+1.3
Myöhäiset maalit
20 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 0 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
20%

Hammam-Lif

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
-0.43
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.57
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
0.0 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.80
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.23
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
0%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
79%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
0.00
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
0.0
Myöhäiset maalit
0 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 0 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
0%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat Ligue 1:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

Etoile du SahelLigaHammam-Lif
Ottelun maalikeskiarvo▲ 2.752.03▼ 1.00
Molemmat joukkueet tekivät maalin▲ 75%49%▼ 0%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)▲ 50%34%▼ 0%
Clean sheetit▼ 0%30%▼ 0%
Maali ennen puoliaikaa▲ 75%63%▼ 25%
Maali puoliajan jälkeen▲ 75%71%▲ 75%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

2.03
Maalien keskiarvo ottelua kohden
49%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
34%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
30%
Clean sheetit
1.26
Kotimaalit / ottelu
0.77
Vierasmaali / ottelu
+64%
Kotihyökkäyksen etu
+39%
Kotipuolustuksen etu
+40%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
63%
1 maali
29%
2 maalia
6%
3 maalia
0%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
71%
1 maali
20%
2 maalia
11%
3 maalia
3%
4 maalia

Kokoonpanot ja pelaajatapahtumat

Vahvistetut avauskokoonpanot, vaihtopelaajat ja tähän otteluun kirjatut pelaajatapahtumat.

Ottelun tapahtumat

Maalit, kortit ja vaihdot aikajärjestyksessä.

  1. Hammam-LifKeltainen korttiMoez Ben Cherifia

Erotuomari ja valmentajat

Avaa kausiprofiilit ja vertaa ottelutilastoja, maaleja ja kurinpitotrendejä.

UKK

Mikä oli ottelun Etoile du Sahel–Hammam-Lif tulos?

Sarjan Ligue 1 ottelu päättyi Etoile du Sahel 0:1 Hammam-Lif. Tältä sivulta löytyvät ottelun täydelliset tilastot, puoliaikakohtainen erittely ja keskinäiset ottelut.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua Etoile du Sahel–Hammam-Lif?

Etoile du Sahel tekee keskimäärin 1,25 maalia ottelua kohden ja Hammam-Lif 0,00. Sarjan Ligue 1 keskiarvo on 2,03 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 34 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 75 prosentissa joukkueen Etoile du Sahel otteluista ja 0 prosentissa joukkueen Hammam-Lif otteluista.

Millainen on joukkueiden Etoile du Sahel ja Hammam-Lif nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella Etoile du Sahel on saavuttanut 1 voittoa, 1 tasapeliä ja 2 tappiota (1,00 pistettä ottelua kohden). Hammam-Lif on saavuttanut 0 voittoa, 0 tasapeliä ja 4 tappiota (0,00 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun Etoile du Sahel–Hammam-Lif vihjeen ja kattavan analyysin?

Ottelutilastot ovat täällä julkisesti saatavilla; kattava vedonlyöntianalyysi ja suositeltu vihje löytyvät NoFluffPicks-sovelluksesta.