Slovenia - PrvaLigaŠRC BonifikaTiedot päivitetty 17. lokakuuta 2026

Koper - Bravo: ottelutilastot

Koper-logo
Koper
0 : 0puoliaika 0:0
Bravo-logo
Bravo

Koper vs Bravo: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

Koper pelasi Bravo-joukkuetta vastaan sarjassa PrvaLiga (Slovenia). Ottelu pelattiin 16. elokuuta 2026. Pelipaikka: ŠRC Bonifika. Lopputulos: 0:0.

Nykyvire

Koper: 1-2-1, 1,25 pistettä ottelua kohden. Bravo: 2-1-1, 1,75 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

Koper tekee 1,25 maalia ja päästää 1,25 maalia ottelua kohden. Bravo tekee 1,25 maalia ja päästää 1,25. Sarjan keskiarvo: 2,61 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: Koper 50 %, Bravo 50 %. Over 2.5: Koper 25 %, Bravo 50 %. Sarjataso: BTTS 57 %, Over 2.5 43 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: Koper 1,46, Bravo 1,70. Laukaukset ottelua kohden: Koper 11,0, Bravo 15,3. Keskimääräinen pallonhallinta: Koper 57 %, Bravo 43 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

Koper: johto puoliajalla 25 %, toisen puoliajan maalit 1,00. Bravo: johto puoliajalla 50 %, toisen puoliajan maalit 0,75.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella Koper 76-90+ (3) ja joukkueella Bravo 16-30 (2). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

PrvaLiga: 2,61 maalia ottelua kohden, BTTS 57 %, Over 2.5 43 %.

Keskinäiset ottelut

Ennen tätä ottelua tietokannassa oli saatavilla 4 aiempaa keskinäistä ottelua: 2-1-1. Maalien keskiarvo 4,75, BTTS 100 %.

Arkistoitu ottelua edeltävä analyysi

Tämä analyysi laadittiin ennen ottelun alkua. Johtopäätökset perustuvat vain ennen ottelua saatavilla olleisiin tietoihin eivätkä sisällä lopputulosta tai ottelun jälkeisiä tilastoja.

Ottelun yleisanalyysi

Bravo on kolmantena, kun taas Koper on viidentenä. Viidessä viime ottelussaan Bravo on kerännyt keskimäärin 1,4 pistettä ottelua kohden, kun kotijoukkueen lukema on 1,0. Vieraat ovat voittaneet molemmat tähänastiset vierasottelunsa tehden vieraissa keskimäärin 2 maalia ja päästäen vain 0,5 maalia ottelua kohden. Koper tekee kotikentällään niin ikään 2 maalia ottelua kohden, mutta päästää peräti 2. Koperin vire on heikentynyt: viidessä viime ottelussa se on päästänyt 8 maalia ja tehnyt 6. Bravo puolestaan on saavuttanut tuona ajanjaksona kaksi voittoa, vaikka se on päästänyt 9 maalia. Kotijoukkueen pitäisi pystyä luomaan maalipaikkoja, mistä kertoo 56 prosentin pallonhallinta ja keskimääräinen 1,89:n xG, joka on korkeampi kuin Bravon 1,53. Vieraiden puolustus on kuitenkin ollut tähän asti selvästi tehokkaampi vieraskentillä. Bravon paremmat vierastulokset ja huomattavasti pienempi päästettyjen maalien määrä vieraissa antavat vieraille hienoisen edun, vaikka tasapeli on edelleen varteenotettava vaihtoehto.

Katso tilastollinen yleiskatsaus
BTTS – tekevätkö molemmat joukkueet maalin?

Molempien joukkueiden maalintekoa puoltavaa BTTS-signaalia vahvistaa ajankohtainen vire: BTTS toteutui 60 %:ssa Koperin viidestä viime ottelusta ja peräti 80 %:ssa Bravon otteluista. Tänä aikana joukkueet tekivät keskimäärin 1,2 maalia ottelua kohden ja päästivät vastaavasti 1,6 ja 1,8 maalia, mikä kertoo säännöllisistä maalipaikoista molemmille hyökkäyksille. Koper ei ole pitänyt nollapeliä yhdessäkään tämän kauden ottelussa, kun taas Bravo tekee vieraissa keskimäärin 2,0 maalia, joten vieraiden maali on erittäin todennäköinen. Kotijoukkueen kotikentällä tuottama xG on kuitenkin korkea, 1,87, ja Bravo antaa vierasotteluissa vastustajille xG-lukemaksi 2,39, mikä kasvattaa selvästi Koperin maalinteon mahdollisuuksia. Vaikka molempien joukkueiden kauden BTTS-lukema on 50 %, viimeaikaiset tulokset ja Bravon puolustusprofiili puoltavat ”kyllä”-skenaariota.

Katso BTTS-tilastot
Over/Under – maalianalyysi

Molemmat joukkueet ovat tehneet vähintään 2 maalia 100 %:ssa tähänastisista otteluistaan, mikä tukee selvästi yli 1,5 maalin linjaa. Bravo tekee keskimäärin 2,0 maalia ottelua kohden, kun taas Koper päästää 2,0 maalia, eivätkä isännät ole vielä kertaakaan pitäneet maaliaan puhtaana. Viimeisissä viidessä ottelussa joukkueet päästivät yhteensä keskimäärin 2,8 maalia ottelua kohden, ja Bravon otteluissa yli 2,5 maalia nähtiin 80 %:ssa tapauksista. Samalla kumpikaan joukkue ei ole koko kauden aikana pelannut ottelua, jossa olisi tehty yli 3 maalia, joten turvallisempi valinta on edelleen yli 1,5 maalia korkeampien linjojen sijaan. Joukkueiden hyökkäyspotentiaali on lisäksi hyvä: viimeisten viiden ottelun keskimääräinen xG on Koperilla 2,03 ja Bravolla 1,41.

Katso Over/Under-tilastot
HT/FT – puoliaika- ja lopputulosskenaario

Bravolla on selvästi parempi kauden tilastollinen saldo: se on voittanut 100 % otteluistaan, tekee keskimäärin 2,0 maalia ja päästää vain 0,5, kun taas Koper ei ole saavuttanut yhtään voittoa, tekee 0,5 maalia ja päästää 2,0. Vierasjoukkueen etulyöntiasema heti alusta lähtien saa vahvaa tukea siitä, että Bravo johti puoliajalla molemmissa tähänastisissa otteluissaan, kun taas Koper oli tauolla tappiolla molemmissa; ensimmäisten jaksojen keskiarvot ovat vastaavasti vieraiden 1,0 tehtyä maalia ja kotijoukkueen 0,0. Koper on edelleen aktiivinen maalipaikkojen rakentelussa, sillä sen keskimääräinen xG on 1,87 Bravoa vastaan 1,53, mutta laukausten tehokkuus on erittäin heikko, vain 3 %, kun vastustajilla se on 13 %. Viimeisissä viidessä ottelussa kotijoukkue ei ole tehnyt yhtään maalia ennen taukoa ja on ollut puoliajalla tappiolla 80 %:ssa tapauksista, mikä vahvistaa entisestään Bravon johtoasemaskenaariota. Toisen jakson jälkeen Koper tekee tosin keskimäärin 1,2 maalia, mutta Bravo päästää kyseisellä jaksolla 1,0, joten skenaario 2/2 on vain hieman todennäköisempi kuin tasapeli puoliajalla ja vierasjoukkueen voitto lopulta.

Katso ensimmäisen ja toisen puoliajan tilastot

Puoliskoittain

0 : 0
1. puoliaika
0 : 0
2. puoliaika

Ottelutilastot

60Pallonhallinta (%)40
KoperBravo
19Laukaukset17
KoperBravo
3Laukaukset maalia kohti6
KoperBravo
2.01xG1.84
KoperBravo
6Kulmapotkut6
KoperBravo
83Vaaralliset hyökkäykset48
KoperBravo
13Rikkeet22
KoperBravo
3Kortit3
KoperBravo

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

1.25Tehdyt maalit / ottelu1.25
KoperBravo
1.25Päästetyt maalit / ottelu1.25
KoperBravo
57%Keskimääräinen pallonhallinta43%
KoperBravo
3Laukaukset maalia kohti / ottelu3.5
KoperBravo

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

11Laukaukset ottelua kohden15.25
KoperBravo
3Laukaukset maalia kohti3.5
KoperBravo
11.4%Laukausten tehokkuus8.2%
KoperBravo
57%Pallonhallinta43%
KoperBravo
1.46Tehty xG1.7
KoperBravo
1.29Päästetty xG2.11
KoperBravo

Laukausten laatu

Koper: TasapainoinenBravo: Hyökkäävä
KoperBravo
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)27%23%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.130.11
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.420.36

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

Bravo on 40 % parempi kategoriassa viiden viimeisen ottelun vire.

1.25 pistettä / ottelu - Koper · 1.75 pistettä / ottelu - Bravo

Koper
WDDL
Kauden tulosjakauma
25% W50% D25% L
Kausi (V-T-H)
1-2-1
1.25 pistettä / ottelu · maaliero 0
Viimeiset 5 (V-T-H)
1-2-1
1.25 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
0-1-0
Viimeiset 5 kotona
0-1-0
D
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.3Päästetyt maalit: 1.3xG: 1.46Vastustajan xG: 1.29BTTS: 50%Over 2.5: 25%
Bravo
WLWD
Kauden tulosjakauma
50% W25% D25% L
Kausi (V-T-H)
2-1-1
1.75 pistettä / ottelu · maaliero 0
Viimeiset 5 (V-T-H)
2-1-1
1.75 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
2-0-0
Viimeiset 5 vieraissa
2-0-0
WW
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.3Päästetyt maalit: 1.3xG: 1.70Vastustajan xG: 2.11BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

Koper:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Koper tekee maalin 75 prosentissa otteluista (3 / 4 ottelua), kun taas Bravo pitää maalinsa puhtaana 25 prosentissa (1 / 4 ottelua).

Bravo:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Bravo tekee maalin 75 prosentissa otteluista (3 / 4 ottelua), kun taas Koper pitää maalinsa puhtaana 25 prosentissa (1 / 4 ottelua).

5Tehdyt maalit (kausi)5
KoperBravo
5Päästetyt maalit (kausi)5
KoperBravo
2.5Ottelun maalikeskiarvo2.5
KoperBravo
5Tehdyt maalit (viimeiset 5)5
KoperBravo
5Päästetyt maalit (viimeiset 5)5
KoperBravo

Kuinka usein tehdään vähintään...

75%1 maali75%
KoperBravo
50%2 maalia50%
KoperBravo
0%3 maalia0%
KoperBravo
0%4 maalia0%
KoperBravo

Kuinka usein päästetään vähintään...

75%1 maali75%
KoperBravo
50%2 maalia25%
KoperBravo
0%3 maalia25%
KoperBravo
0%4 maalia0%
KoperBravo

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

0%BTTS puoliajalla0%
KoperBravo
0%BTTS molemmilla puoliskoilla0%
KoperBravo
25%Maali molemmilla puoliskoilla50%
KoperBravo

BTTS ja maalimäärä

25%Vähintään 3 maalia ja BTTS25%
KoperBravo
0%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää25%
KoperBravo
50%BTTS – viimeiset 550%
KoperBravo

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

100%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa100%
KoperBravo
25%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa0%
KoperBravo
0%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa0%
KoperBravo

2. puoliaika

100%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen100%
KoperBravo
25%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen50%
KoperBravo
0%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen0%
KoperBravo

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

Bravo on 100 % parempi kategoriassa ensimmäisen puoliajan vire (puoliaikapisteet).

0.75 pistettä / ottelu - Koper · 1.5 pistettä / ottelu - Bravo

Koper — puoliaikatilanne
25% johdossa0% tasatilanteessa75% häviöllä
Bravo — puoliaikatilanne
50% johdossa0% tasatilanteessa50% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

0.75Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)1.5
KoperBravo
0.25Tehdyt maalit (1. puoliaika)0.5
KoperBravo
1Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.5
KoperBravo
1.25Maalien keskiarvo (1. puoliaika)1
KoperBravo
25%Nollapeli ennen puoliaikaa50%
KoperBravo
75%Ei maalia ennen puoliaikaa50%
KoperBravo

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

2.25Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)1.75
KoperBravo
1Tehdyt maalit (2. puoliaika)0.75
KoperBravo
0.25Päästetyt maalit (2. puoliaika)0.75
KoperBravo
1.25Maalien keskiarvo (2. puoliaika)1.5
KoperBravo
75%Nollapeli puoliajan jälkeen50%
KoperBravo
25%Ei maalia puoliajan jälkeen25%
KoperBravo

Koper — toisen puoliajan tulokset

75% W0% D25% L
3
Puoliaikapisteet
1
Puoliajan maalit
-3
Maaliero (1. puoliaika)
9
Toisen puoliajan pisteet
+3
Maaliero (2. puoliaika)
0.75
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen100%

Johtaa puoliajalla 25 prosentissa otteluista ja voittaa 25 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen-0.8

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Bravo — toisen puoliajan tulokset

50% W25% D25% L
6
Puoliaikapisteet
2
Puoliajan maalit
0
Maaliero (1. puoliaika)
7
Toisen puoliajan pisteet
0
Maaliero (2. puoliaika)
1.50
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen100%

Johtaa puoliajalla 50 prosentissa otteluista ja voittaa 50 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.3

Päästää 0.3 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

Koper — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden0.752.25
Tehdyt maalit / ottelu0.31.0
Päästetyt maalit / ottelu1.00.3
Ottelun maalikeskiarvo1.31.3
1 maali100%100%
2 maalia25%25%
3 maalia0%0%
Nollapeli25%75%
Ei maalia75%25%
Maaliero-3+3
Puoliaika: 25% johdossa - 0% tasatilanteessa - 75% häviöllä
2. puoliaika: 75% voitto - 0% tasatilanteessa - 25% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 1
Bravo — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.501.75
Tehdyt maalit / ottelu0.50.8
Päästetyt maalit / ottelu0.50.8
Ottelun maalikeskiarvo1.01.5
1 maali100%100%
2 maalia0%50%
3 maalia0%0%
Nollapeli50%50%
Ei maalia50%25%
Maaliero00
Puoliaika: 50% johdossa - 0% tasatilanteessa - 50% häviöllä
2. puoliaika: 50% voitto - 25% tasatilanteessa - 25% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 2

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

Koper
TehdytPäästetyt
0
2
0-15
1
2
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
3
0
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 76-90 (3 goals). Päästää eniten välillä 0-15 (2). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): +3 - voittaa myöhäiset vaiheet.

Bravo
TehdytPäästetyt
0
1
0-15
2
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
2
0
61-75
1
3
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 16-30 (2 goals). Päästää eniten välillä 76-90 (3). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -2 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

2.50
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.3 : 1.3
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
96%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
50%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
+90%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
56%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
6%
0–0-riski
noin yksi 17 ottelusta
2-3
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

Koper

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.17
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.17
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-1.0 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.21
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.04
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
107%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
87%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
0.00
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+0.8
Myöhäiset maalit
60 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 0 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
60%

Bravo

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
-0.41
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.41
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
+1.0 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.45
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.86
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
87%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
107%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
0.00
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+0.3
Myöhäiset maalit
20 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 0 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
20%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat PrvaLiga:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

KoperLigaBravo
Ottelun maalikeskiarvo▼ 2.502.61▼ 2.50
Molemmat joukkueet tekivät maalin▼ 50%57%▼ 50%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)▼ 25%43%▲ 50%
Clean sheetit• 25%24%• 25%
Maali ennen puoliaikaa▲ 100%87%▲ 100%
Maali puoliajan jälkeen▲ 100%87%▲ 100%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

2.61
Maalien keskiarvo ottelua kohden
57%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
43%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
24%
Clean sheetit
1.17
Kotimaalit / ottelu
1.43
Vierasmaali / ottelu
+-18%
Kotihyökkäyksen etu
+-22%
Kotipuolustuksen etu
+-13%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
87%
1 maali
17%
2 maalia
13%
3 maalia
4%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
87%
1 maali
35%
2 maalia
13%
3 maalia
4%
4 maalia

Kokoonpanot ja pelaajatapahtumat

Vahvistetut avauskokoonpanot, vaihtopelaajat ja tähän otteluun kirjatut pelaajatapahtumat.

Ottelun tapahtumat

Maalit, kortit ja vaihdot aikajärjestyksessä.

  1. KoperKeltainen korttiBassirou M'Backé N'Diayé
  2. BravoVaihtoKentälle: Jakoslav StankovicPois kentältä: Divine Omoregie
  3. KoperKeltainen korttiLeo Rimac
  4. KoperVaihtoKentälle: Brown IraborPois kentältä: Andraž Ruedl
  5. BravoKeltainen korttiMarko Simonič
  6. BravoVaihtoKentälle: Rok KopatinPois kentältä: Marko Simonič
  7. BravoKeltainen korttiMarwann Nzuzi
  8. KoperKeltainen korttiLuka Guček
  9. BravoKeltainen korttiJakoslav Stankovic

Erotuomari ja valmentajat

Avaa kausiprofiilit ja vertaa ottelutilastoja, maaleja ja kurinpitotrendejä.

Keskinäiset ottelut

Viimeisimmät kohtaamiset (4): Koper 2 - 1 - 1 Bravo. Maalien keskiarvo 4.75, molemmat joukkueet tekivät maalin 100% ottelua.

AŠK Bravo Publikum
1 : 1
FC Koper
FC Koper
6 : 2
AŠK Bravo Publikum
AŠK Bravo Publikum
4 : 2
FC Koper
FC Koper
2 : 1
AŠK Bravo Publikum

UKK

Mikä oli ottelun Koper–Bravo tulos?

Sarjan PrvaLiga ottelu päättyi Koper 0:0 Bravo. Tältä sivulta löytyvät ottelun täydelliset tilastot, puoliaikakohtainen erittely ja keskinäiset ottelut.

Millaiset ovat joukkueiden Koper ja Bravo keskinäiset tilastot?

4 viimeisessä keskinäisessä ottelussa Koper voitti 2, Bravo voitti 1 ja 1 päättyi tasan. Näissä otteluissa tehtiin keskimäärin 4,75 maalia, ja molemmat joukkueet tekivät maalin 100 prosentissa otteluista.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua Koper–Bravo?

Koper tekee keskimäärin 1,25 maalia ottelua kohden ja Bravo 1,25. Sarjan PrvaLiga keskiarvo on 2,61 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 43 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 50 prosentissa joukkueen Koper otteluista ja 50 prosentissa joukkueen Bravo otteluista.

Millainen on joukkueiden Koper ja Bravo nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella Koper on saavuttanut 1 voittoa, 2 tasapeliä ja 1 tappiota (1,25 pistettä ottelua kohden). Bravo on saavuttanut 2 voittoa, 1 tasapeliä ja 1 tappiota (1,75 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun Koper–Bravo vihjeen ja kattavan analyysin?

Ottelutilastot ovat täällä julkisesti saatavilla; kattava vedonlyöntianalyysi ja suositeltu vihje löytyvät NoFluffPicks-sovelluksesta.