Kambodža - Cambodian LeagueTiedot päivitetty 15. lokakuuta 2026

Naga World - Moi Kompong Dewa: ottelutilastot

Perustelut:

Täysi analyysi ja pick sovelluksessa

Katso tämän ottelun vedonlyöntianalyysi, pick, Value Bet ja täydet perustelut.

Katso analyysi ja pick

Naga World vs Moi Kompong Dewa: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

Naga World kohtaa Moi Kompong Dewa-joukkueen sarjassa Cambodian League (Kambodža). Ottelu pelataan 17. lokakuuta 2026.

Nykyvire

Naga World: 2-1-0, 2,33 pistettä ottelua kohden. Moi Kompong Dewa: 1-1-1, 1,33 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

Naga World tekee 2,67 maalia ja päästää 2,00 maalia ottelua kohden. Moi Kompong Dewa tekee 0,67 maalia ja päästää 0,67. Sarjan keskiarvo: 3,73 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: Naga World 67 %, Moi Kompong Dewa 0 %. Over 2.5: Naga World 67 %, Moi Kompong Dewa 0 %. Sarjataso: BTTS 53 %, Over 2.5 67 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: Naga World 1,87, Moi Kompong Dewa 1,57. Laukaukset ottelua kohden: Naga World 15,0, Moi Kompong Dewa 13,0. Keskimääräinen pallonhallinta: Naga World 50 %, Moi Kompong Dewa 58 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

Naga World: johto puoliajalla 33 %, toisen puoliajan maalit 1,33. Moi Kompong Dewa: johto puoliajalla 33 %, toisen puoliajan maalit 0,33.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella Naga World 0-15 (2) ja joukkueella Moi Kompong Dewa 31-45+ (1). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

Cambodian League: 3,73 maalia ottelua kohden, BTTS 53 %, Over 2.5 67 %.

Keskinäiset ottelut

Ennen tätä ottelua tietokannassa oli saatavilla 4 aiempaa keskinäistä ottelua: 2-0-2. Maalien keskiarvo 3,00, BTTS 50 %.

Ennen ottelua

1X2-kertoimet

(-)
(-)
(-)

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

2.67Tehdyt maalit / ottelu0.67
Naga WorldMoi Kompong Dewa
2Päästetyt maalit / ottelu0.67
Naga WorldMoi Kompong Dewa
50%Keskimääräinen pallonhallinta58%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
7Laukaukset maalia kohti / ottelu5
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

15Laukaukset ottelua kohden13
Naga WorldMoi Kompong Dewa
7Laukaukset maalia kohti5
Naga WorldMoi Kompong Dewa
17.8%Laukausten tehokkuus5.1%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
50%Pallonhallinta58%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
1.87Tehty xG1.57
Naga WorldMoi Kompong Dewa
1.76Päästetty xG1.69
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Laukausten laatu

Naga World: HyökkääväMoi Kompong Dewa: Tasapainoinen
Naga WorldMoi Kompong Dewa
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)47%38%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.120.12
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.380.13

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

Naga World on 75 % parempi kategoriassa viiden viimeisen ottelun vire.

2.33 pistettä / ottelu - Naga World · 1.33 pistettä / ottelu - Moi Kompong Dewa

Naga World
DWW
Tappioton viidessä viimeisessä ottelussa
Kauden tulosjakauma
67% W33% D0% L
Kausi (V-T-H)
2-1-0
2.33 pistettä / ottelu · maaliero +2
Viimeiset 5 (V-T-H)
2-1-0
2.33 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
1-0-0
Viimeiset 5 kotona
1-0-0
W
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 2.7Päästetyt maalit: 2.0xG: 1.87Vastustajan xG: 1.76BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Moi Kompong Dewa
DLW
Kauden tulosjakauma
33% W33% D33% L
Kausi (V-T-H)
1-1-1
1.33 pistettä / ottelu · maaliero 0
Viimeiset 5 (V-T-H)
1-1-1
1.33 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
0-1-0
Viimeiset 5 vieraissa
0-1-0
D
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 0.7Päästetyt maalit: 0.7xG: 1.57Vastustajan xG: 1.69BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

Naga World on 299 % parempi kategoriassa tehdyt maalit ottelua kohden.

2.67 maalia / ottelu - Naga World · 0.67 maalia / ottelu - Moi Kompong Dewa

Moi Kompong Dewa on 199 % parempi kategoriassa päästetyt maalit ottelua kohden.

2 maalia / ottelu - Naga World · 0.67 maalia / ottelu - Moi Kompong Dewa

Naga World:n maalintekoprofiili: vahva

Naga World tekee maalin 100 prosentissa otteluista (3 / 3 ottelua), kun taas Moi Kompong Dewa pitää maalinsa puhtaana 67 prosentissa (2 / 3 ottelua).

Moi Kompong Dewa:n maalintekoprofiili: vaihteleva

Moi Kompong Dewa tekee maalin 33 prosentissa otteluista (1 / 3 ottelua), kun taas Naga World pitää maalinsa puhtaana 33 prosentissa (1 / 3 ottelua).

8Tehdyt maalit (kausi)2
Naga WorldMoi Kompong Dewa
6Päästetyt maalit (kausi)2
Naga WorldMoi Kompong Dewa
4.67Ottelun maalikeskiarvo1.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
8Tehdyt maalit (viimeiset 5)2
Naga WorldMoi Kompong Dewa
6Päästetyt maalit (viimeiset 5)2
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Kuinka usein tehdään vähintään...

100%1 maali33%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
67%2 maalia33%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%3 maalia0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%4 maalia0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Kuinka usein päästetään vähintään...

67%1 maali33%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
67%2 maalia33%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%3 maalia0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%4 maalia0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

67%BTTS puoliajalla0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%BTTS molemmilla puoliskoilla0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Maali molemmilla puoliskoilla33%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

BTTS ja maalimäärä

67%Vähintään 3 maalia ja BTTS0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
0%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
67%BTTS – viimeiset 50%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

67%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa67%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
67%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
67%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

2. puoliaika

100%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen67%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen0%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

Naga World — puoliaikatilanne
33% johdossa33% tasatilanteessa33% häviöllä
Moi Kompong Dewa — puoliaikatilanne
33% johdossa33% tasatilanteessa33% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

1.33Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)1.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
1.33Tehdyt maalit (1. puoliaika)0.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
1.33Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
2.67Maalien keskiarvo (1. puoliaika)0.67
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Nollapeli ennen puoliaikaa67%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Ei maalia ennen puoliaikaa67%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

2Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)1.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
1.33Tehdyt maalit (2. puoliaika)0.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
0.67Päästetyt maalit (2. puoliaika)0.33
Naga WorldMoi Kompong Dewa
2Maalien keskiarvo (2. puoliaika)0.67
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Nollapeli puoliajan jälkeen67%
Naga WorldMoi Kompong Dewa
33%Ei maalia puoliajan jälkeen67%
Naga WorldMoi Kompong Dewa

Naga World — toisen puoliajan tulokset

67% W0% D33% L
4
Puoliaikapisteet
4
Puoliajan maalit
0
Maaliero (1. puoliaika)
6
Toisen puoliajan pisteet
+2
Maaliero (2. puoliaika)
1.33
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen203%

Johtaa puoliajalla 33 prosentissa otteluista ja voittaa 67 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen-0.7

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Moi Kompong Dewa — toisen puoliajan tulokset

33% W33% D33% L
4
Puoliaikapisteet
1
Puoliajan maalit
0
Maaliero (1. puoliaika)
4
Toisen puoliajan pisteet
0
Maaliero (2. puoliaika)
1.33
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen100%

Johtaa puoliajalla 33 prosentissa otteluista ja voittaa 33 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen0.0

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Naga World — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.332.00
Tehdyt maalit / ottelu1.31.3
Päästetyt maalit / ottelu1.30.7
Ottelun maalikeskiarvo2.72.0
1 maali67%100%
2 maalia67%33%
3 maalia67%33%
Nollapeli33%33%
Ei maalia33%33%
Maaliero0+2
Puoliaika: 33% johdossa - 33% tasatilanteessa - 33% häviöllä
2. puoliaika: 67% voitto - 0% tasatilanteessa - 33% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 67% - Puoliajan maalit yhteensä: 4
Moi Kompong Dewa — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.331.33
Tehdyt maalit / ottelu0.30.3
Päästetyt maalit / ottelu0.30.3
Ottelun maalikeskiarvo0.70.7
1 maali67%67%
2 maalia0%0%
3 maalia0%0%
Nollapeli67%67%
Ei maalia67%67%
Maaliero00
Puoliaika: 33% johdossa - 33% tasatilanteessa - 33% häviöllä
2. puoliaika: 33% voitto - 33% tasatilanteessa - 33% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 1

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

Naga World
TehdytPäästetyt
2
0
0-15
2
2
16-30
0
2
31-45
2
0
46-60
0
2
61-75
2
0
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 0-15 (2 goals). Päästää eniten välillä 16-30 (2). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): +2 - voittaa myöhäiset vaiheet.

Moi Kompong Dewa
TehdytPäästetyt
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
0
0
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 31-45 (1 goal). Päästää eniten välillä 0-15 (1). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): 0.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

3.00
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.7 : 1.3
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
81%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
34%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
0%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
33%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
0%
0–0-riski
käytännössä nolla
0-1
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

Naga World

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.11
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.56
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
+1.2 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.80
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
-0.24
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
138%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
111%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
0.00
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
0.0
Myöhäiset maalit
25 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 25 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
25%

Moi Kompong Dewa

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
-0.12
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.12
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-0.5 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.90
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+1.02
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
37%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
35%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
0.00
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
0.0
Myöhäiset maalit
0 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 0 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
0%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat Cambodian League:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

Naga WorldLigaMoi Kompong Dewa
Ottelun maalikeskiarvo▲ 4.673.73▼ 1.33
Molemmat joukkueet tekivät maalin▲ 67%53%▼ 0%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)• 67%67%▼ 0%
Clean sheetit▲ 33%27%▲ 67%
Maali ennen puoliaikaa▼ 67%87%▼ 67%
Maali puoliajan jälkeen▲ 100%80%▼ 67%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

3.73
Maalien keskiarvo ottelua kohden
53%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
67%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
27%
Clean sheetit
1.93
Kotimaalit / ottelu
1.80
Vierasmaali / ottelu
+7%
Kotihyökkäyksen etu
+7%
Kotipuolustuksen etu
+0%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
87%
1 maali
60%
2 maalia
33%
3 maalia
13%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
80%
1 maali
47%
2 maalia
27%
3 maalia
13%
4 maalia

Keskinäiset ottelut

Viimeisimmät kohtaamiset (4): Naga World 2 - 0 - 2 Moi Kompong Dewa. Maalien keskiarvo 3.00, molemmat joukkueet tekivät maalin 50% ottelua.

UKK

Milloin Naga World ja Moi Kompong Dewa pelaavat?

Naga World kohtaa joukkueen Moi Kompong Dewa 17. lokakuuta 2026 sarjassa Cambodian League. Tarkka alkamisaika omalla aikavyöhykkeelläsi näkyy ottelusivun yläosassa.

Millaiset ovat joukkueiden Naga World ja Moi Kompong Dewa keskinäiset tilastot?

4 viimeisessä keskinäisessä ottelussa Naga World voitti 2, Moi Kompong Dewa voitti 2 ja 0 päättyi tasan. Näissä otteluissa tehtiin keskimäärin 3,00 maalia, ja molemmat joukkueet tekivät maalin 50 prosentissa otteluista.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua Naga World–Moi Kompong Dewa?

Naga World tekee keskimäärin 2,67 maalia ottelua kohden ja Moi Kompong Dewa 0,67. Sarjan Cambodian League keskiarvo on 3,73 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 67 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 67 prosentissa joukkueen Naga World otteluista ja 0 prosentissa joukkueen Moi Kompong Dewa otteluista.

Millainen on joukkueiden Naga World ja Moi Kompong Dewa nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella Naga World on saavuttanut 2 voittoa, 1 tasapeliä ja 0 tappiota (2,33 pistettä ottelua kohden). Moi Kompong Dewa on saavuttanut 1 voittoa, 1 tasapeliä ja 1 tappiota (1,33 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun Naga World–Moi Kompong Dewa vihjeen ja kattavan analyysin?

Tämä sivu selittää tilastolliset taustat: vireen, keskinäiset ottelut, maalit, BTTS:n ja Over/Underin. Vedonlyöntivihje, Value Bet ja kattavat perustelut ovat saatavilla NoFluffPicks-sovelluksessa.