Espanja - La LigaEstadio de VallecasTiedot päivitetty 18. lokakuuta 2026

Rayo Vallecano - Athletic Club Bilbao: ottelutilastot

Perustelut:

Täysi analyysi ja pick sovelluksessa

Katso tämän ottelun vedonlyöntianalyysi, pick, Value Bet ja täydet perustelut.

Katso analyysi ja pick

Rayo Vallecano vs Athletic Club Bilbao: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

Rayo Vallecano kohtaa Athletic Club Bilbao-joukkueen sarjassa La Liga (Espanja). Ottelu pelataan 10. lokakuuta 2026. Pelipaikka: Estadio de Vallecas.

Nykyvire

Rayo Vallecano: 2-1-2, 1,40 pistettä ottelua kohden. Athletic Club Bilbao: 2-2-1, 1,60 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

Rayo Vallecano tekee 1,57 maalia ja päästää 2,29 maalia ottelua kohden. Athletic Club Bilbao tekee 1,17 maalia ja päästää 1,00. Sarjan keskiarvo: 3,03 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: Rayo Vallecano 100 %, Athletic Club Bilbao 33 %. Over 2.5: Rayo Vallecano 71 %, Athletic Club Bilbao 33 %. Sarjataso: BTTS 59 %, Over 2.5 56 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: Rayo Vallecano 1,45, Athletic Club Bilbao 1,68. Laukaukset ottelua kohden: Rayo Vallecano 13,4, Athletic Club Bilbao 15,7. Keskimääräinen pallonhallinta: Rayo Vallecano 49 %, Athletic Club Bilbao 52 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

Rayo Vallecano: johto puoliajalla 29 %, toisen puoliajan maalit 0,71. Athletic Club Bilbao: johto puoliajalla 17 %, toisen puoliajan maalit 0,83.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella Rayo Vallecano 46-60 (5) ja joukkueella Athletic Club Bilbao 16-30 (2). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

La Liga: 3,03 maalia ottelua kohden, BTTS 59 %, Over 2.5 56 %.

Keskinäiset ottelut

Ennen tätä ottelua tietokannassa oli saatavilla 2 aiempaa keskinäistä ottelua: 0-1-1. Maalien keskiarvo 1,50, BTTS 50 %.

Ennen ottelua

1X2-kertoimet

(3.01)
(3.50)
(2.25)

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
1.57Tehdyt maalit / ottelu1.17
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
2.29Päästetyt maalit / ottelu1
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
49%Keskimääräinen pallonhallinta52%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
4.57Laukaukset maalia kohti / ottelu4.67
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

13.43Laukaukset ottelua kohden15.67
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
4.57Laukaukset maalia kohti4.67
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
11.7%Laukausten tehokkuus7.4%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
49%Pallonhallinta52%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
1.45Tehty xG1.68
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
1.8Päästetty xG1.12
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Laukausten laatu

Rayo Vallecano: TasapainoinenAthletic Club Bilbao: Hyökkäävä
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)34%30%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.110.11
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.340.25

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

Athletic Club Bilbao on 14 % parempi kategoriassa viiden viimeisen ottelun vire.

1.4 pistettä / ottelu - Rayo Vallecano · 1.6 pistettä / ottelu - Athletic Club Bilbao

Rayo Vallecano
LWLWD
Kauden tulosjakauma
29% W29% D43% L
Kausi (V-T-H)
2-2-3
1.14 pistettä / ottelu · maaliero -5
Viimeiset 5 (V-T-H)
2-1-2
1.40 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
2-1-0
Viimeiset 5 kotona
2-1-0
DWW
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.8Päästetyt maalit: 2.6xG: 1.68Vastustajan xG: 1.92BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Athletic Club Bilbao
LWWDD
Kauden tulosjakauma
33% W33% D33% L
Kausi (V-T-H)
2-2-2
1.33 pistettä / ottelu · maaliero +1
Viimeiset 5 (V-T-H)
2-2-1
1.60 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
1-0-1
Viimeiset 5 vieraissa
1-0-1
LW
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.2Päästetyt maalit: 0.6xG: 1.55Vastustajan xG: 1.17BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

Rayo Vallecano on 34 % parempi kategoriassa tehdyt maalit ottelua kohden.

1.57 maalia / ottelu - Rayo Vallecano · 1.17 maalia / ottelu - Athletic Club Bilbao

Athletic Club Bilbao on 129 % parempi kategoriassa päästetyt maalit ottelua kohden.

2.29 maalia / ottelu - Rayo Vallecano · 1 maalia / ottelu - Athletic Club Bilbao

Rayo Vallecano:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Rayo Vallecano tekee maalin 100 prosentissa otteluista (7 / 7 ottelua), kun taas Athletic Club Bilbao pitää maalinsa puhtaana 50 prosentissa (3 / 6 ottelua).

Athletic Club Bilbao:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Athletic Club Bilbao tekee maalin 67 prosentissa otteluista (4 / 6 ottelua), kun taas Rayo Vallecano pitää maalinsa puhtaana 0 prosentissa (0 / 7 ottelua).

11Tehdyt maalit (kausi)7
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
16Päästetyt maalit (kausi)6
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
3.86Ottelun maalikeskiarvo2.17
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
9Tehdyt maalit (viimeiset 5)6
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
13Päästetyt maalit (viimeiset 5)3
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Kuinka usein tehdään vähintään...

100%1 maali67%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
43%2 maalia33%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
14%3 maalia17%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
0%4 maalia0%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Kuinka usein päästetään vähintään...

100%1 maali50%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
57%2 maalia33%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
29%3 maalia17%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
29%4 maalia0%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

29%BTTS puoliajalla0%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
14%BTTS molemmilla puoliskoilla0%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
29%Maali molemmilla puoliskoilla0%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

BTTS ja maalimäärä

71%Vähintään 3 maalia ja BTTS17%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
0%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää17%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
100%BTTS – viimeiset 520%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

86%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa50%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
57%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa17%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
43%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa0%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

2. puoliaika

100%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen67%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
57%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen50%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
14%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen33%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

Rayo Vallecano on 14 % parempi kategoriassa ensimmäisen puoliajan vire (puoliaikapisteet).

1.14 pistettä / ottelu - Rayo Vallecano · 1 pistettä / ottelu - Athletic Club Bilbao

Rayo Vallecano — puoliaikatilanne
29% johdossa29% tasatilanteessa43% häviöllä
Athletic Club Bilbao — puoliaikatilanne
17% johdossa50% tasatilanteessa33% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

1.14Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)1
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
0.86Tehdyt maalit (1. puoliaika)0.33
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
1.14Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.33
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
2Maalien keskiarvo (1. puoliaika)0.67
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
43%Nollapeli ennen puoliaikaa67%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
43%Ei maalia ennen puoliaikaa83%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

1.14Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)1
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
0.71Tehdyt maalit (2. puoliaika)0.83
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
1.14Päästetyt maalit (2. puoliaika)0.67
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
1.86Maalien keskiarvo (2. puoliaika)1.5
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
29%Nollapeli puoliajan jälkeen50%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao
29%Ei maalia puoliajan jälkeen50%
Rayo VallecanoAthletic Club Bilbao

Rayo Vallecano — toisen puoliajan tulokset

29% W29% D43% L
8
Puoliaikapisteet
6
Puoliajan maalit
-2
Maaliero (1. puoliaika)
8
Toisen puoliajan pisteet
-3
Maaliero (2. puoliaika)
1.14
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen100%

Johtaa puoliajalla 29 prosentissa otteluista ja voittaa 29 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen0.0

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Athletic Club Bilbao — toisen puoliajan tulokset

17% W50% D33% L
6
Puoliaikapisteet
2
Puoliajan maalit
0
Maaliero (1. puoliaika)
6
Toisen puoliajan pisteet
+1
Maaliero (2. puoliaika)
1.00
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen194%

Johtaa puoliajalla 17 prosentissa otteluista ja voittaa 33 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.3

Päästää 0.3 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

Rayo Vallecano — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden0.801.40
Tehdyt maalit / ottelu1.00.8
Päästetyt maalit / ottelu1.61.0
Ottelun maalikeskiarvo2.61.8
1 maali100%100%
2 maalia80%40%
3 maalia60%20%
Nollapeli20%40%
Ei maalia40%20%
Maaliero-3-1
Puoliaika: 20% johdossa - 20% tasatilanteessa - 60% häviöllä
2. puoliaika: 40% voitto - 20% tasatilanteessa - 40% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 40% - Puoliajan maalit yhteensä: 5
Athletic Club Bilbao — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.201.20
Tehdyt maalit / ottelu0.40.8
Päästetyt maalit / ottelu0.20.4
Ottelun maalikeskiarvo0.61.2
1 maali40%60%
2 maalia20%40%
3 maalia0%20%
Nollapeli80%60%
Ei maalia80%60%
Maaliero+1+2
Puoliaika: 20% johdossa - 60% tasatilanteessa - 20% häviöllä
2. puoliaika: 20% voitto - 60% tasatilanteessa - 20% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 2

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

Rayo Vallecano
TehdytPäästetyt
3
2
0-15
2
5
16-30
1
1
31-45
5
3
46-60
0
1
61-75
0
4
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 46-60 (5 goals). Päästää eniten välillä 16-30 (5). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -4 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

Athletic Club Bilbao
TehdytPäästetyt
0
1
0-15
2
0
16-30
0
1
31-45
2
3
46-60
1
0
61-75
2
1
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 16-30 (2 goals). Päästää eniten välillä 46-60 (3). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): +1 - voittaa myöhäiset vaiheet.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

3.02
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.3 : 1.7
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
100%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
67%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
-50%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
67%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
0%
0–0-riski
käytännössä nolla
2-3
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

Rayo Vallecano

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
-0.35
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.37
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
+1.3 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.12
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
-0.49
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
92%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
172%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
+0.26
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
-0.2
Myöhäiset maalit
0 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 27 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
0%

Athletic Club Bilbao

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.56
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.39
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-2.4 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.51
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.12
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
88%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
59%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
+0.27
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+0.5
Myöhäiset maalit
29 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 0 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
29%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat La Liga:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

Rayo VallecanoLigaAthletic Club Bilbao
Ottelun maalikeskiarvo▲ 3.863.03▼ 2.17
Molemmat joukkueet tekivät maalin▲ 100%59%▼ 33%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)▲ 71%56%▼ 33%
Clean sheetit▼ 0%24%▲ 50%
Maali ennen puoliaikaa▲ 86%67%▼ 50%
Maali puoliajan jälkeen▲ 100%81%▼ 67%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

3.03
Maalien keskiarvo ottelua kohden
59%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
56%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
24%
Clean sheetit
1.70
Kotimaalit / ottelu
1.33
Vierasmaali / ottelu
+28%
Kotihyökkäyksen etu
+22%
Kotipuolustuksen etu
+14%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
67%
1 maali
46%
2 maalia
17%
3 maalia
6%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
81%
1 maali
46%
2 maalia
29%
3 maalia
9%
4 maalia

Keskinäiset ottelut

Viimeisimmät kohtaamiset (2): Rayo Vallecano 0 - 1 - 1 Athletic Club Bilbao. Maalien keskiarvo 1.50, molemmat joukkueet tekivät maalin 50% ottelua.

Rayo Vallecano
1 : 1
Athletic Club Bilbao
Athletic Club Bilbao
1 : 0
Rayo Vallecano

UKK

Milloin Rayo Vallecano ja Athletic Club Bilbao pelaavat?

Rayo Vallecano kohtaa joukkueen Athletic Club Bilbao 10. lokakuuta 2026 sarjassa La Liga stadionilla Estadio de Vallecas. Tarkka alkamisaika omalla aikavyöhykkeelläsi näkyy ottelusivun yläosassa.

Millaiset ovat joukkueiden Rayo Vallecano ja Athletic Club Bilbao keskinäiset tilastot?

2 viimeisessä keskinäisessä ottelussa Rayo Vallecano voitti 0, Athletic Club Bilbao voitti 1 ja 1 päättyi tasan. Näissä otteluissa tehtiin keskimäärin 1,50 maalia, ja molemmat joukkueet tekivät maalin 50 prosentissa otteluista.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua Rayo Vallecano–Athletic Club Bilbao?

Rayo Vallecano tekee keskimäärin 1,57 maalia ottelua kohden ja Athletic Club Bilbao 1,17. Sarjan La Liga keskiarvo on 3,03 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 56 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 100 prosentissa joukkueen Rayo Vallecano otteluista ja 33 prosentissa joukkueen Athletic Club Bilbao otteluista.

Millainen on joukkueiden Rayo Vallecano ja Athletic Club Bilbao nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella Rayo Vallecano on saavuttanut 2 voittoa, 1 tasapeliä ja 2 tappiota (1,40 pistettä ottelua kohden). Athletic Club Bilbao on saavuttanut 2 voittoa, 2 tasapeliä ja 1 tappiota (1,60 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun Rayo Vallecano–Athletic Club Bilbao vihjeen ja kattavan analyysin?

Vertaa tällä sivulla ottelun Rayo Vallecano–Athletic Club Bilbao taustalla olevia lukuja. Avaa NoFluffPicks-sovellus vedonlyöntianalyysiä, vihjettä, Value Bet -kohdetta ja sen perusteluja varten.