Tšekki - First LeagueFortuna ArenaTiedot päivitetty 21. lokakuuta 2026

Slavia Praha - Mladá Boleslav: ottelutilastot

Perustelut:

Täysi analyysi ja pick sovelluksessa

Katso tämän ottelun vedonlyöntianalyysi, pick, Value Bet ja täydet perustelut.

Katso analyysi ja pick

Slavia Praha vs Mladá Boleslav: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

Slavia Praha kohtaa Mladá Boleslav-joukkueen sarjassa First League (Tšekki). Ottelu pelataan 24. lokakuuta 2026. Pelipaikka: Fortuna Arena.

Nykyvire

Slavia Praha: 4-1-0, 2,60 pistettä ottelua kohden. Mladá Boleslav: 2-0-3, 1,20 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

Slavia Praha tekee 2,36 maalia ja päästää 0,55 maalia ottelua kohden. Mladá Boleslav tekee 1,64 maalia ja päästää 1,18. Sarjan keskiarvo: 2,68 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: Slavia Praha 45 %, Mladá Boleslav 36 %. Over 2.5: Slavia Praha 64 %, Mladá Boleslav 55 %. Sarjataso: BTTS 48 %, Over 2.5 53 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: Slavia Praha 1,99, Mladá Boleslav 1,47. Laukaukset ottelua kohden: Slavia Praha 18,1, Mladá Boleslav 12,5. Keskimääräinen pallonhallinta: Slavia Praha 56 %, Mladá Boleslav 54 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

Slavia Praha: johto puoliajalla 64 %, toisen puoliajan maalit 1,18. Mladá Boleslav: johto puoliajalla 55 %, toisen puoliajan maalit 0,73.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella Slavia Praha 76-90+ (7) ja joukkueella Mladá Boleslav 0-15 (5). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

First League: 2,68 maalia ottelua kohden, BTTS 48 %, Over 2.5 53 %.

Keskinäiset ottelut

Ennen tätä ottelua tietokannassa oli saatavilla 2 aiempaa keskinäistä ottelua: 2-0-0. Maalien keskiarvo 4,00, BTTS 50 %.

Ennen ottelua

1X2-kertoimet

(1.25)
(6.10)
(10.00)

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

2.36Tehdyt maalit / ottelu1.64
Slavia PrahaMladá Boleslav
0.55Päästetyt maalit / ottelu1.18
Slavia PrahaMladá Boleslav
56%Keskimääräinen pallonhallinta54%
Slavia PrahaMladá Boleslav
5.36Laukaukset maalia kohti / ottelu4.91
Slavia PrahaMladá Boleslav

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

18.09Laukaukset ottelua kohden12.45
Slavia PrahaMladá Boleslav
5.36Laukaukset maalia kohti4.91
Slavia PrahaMladá Boleslav
13.1%Laukausten tehokkuus13.1%
Slavia PrahaMladá Boleslav
56%Pallonhallinta54%
Slavia PrahaMladá Boleslav
1.99Tehty xG1.47
Slavia PrahaMladá Boleslav
1.1Päästetty xG1.79
Slavia PrahaMladá Boleslav

Laukausten laatu

Slavia Praha: HallitsevaMladá Boleslav: Tehokas viimeistely
Slavia PrahaMladá Boleslav
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)30%39%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.110.12
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.440.33

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

Slavia Praha on 117 % parempi kategoriassa viiden viimeisen ottelun vire.

2.6 pistettä / ottelu - Slavia Praha · 1.2 pistettä / ottelu - Mladá Boleslav

Slavia Praha
WWWWD
Tappioton viidessä viimeisessä ottelussa
Kauden tulosjakauma
73% W27% D0% L
Kausi (V-T-H)
8-3-0
2.45 pistettä / ottelu · maaliero +20
Viimeiset 5 (V-T-H)
4-1-0
2.60 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
4-2-0
Viimeiset 5 kotona
3-2-0
WDWWD
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.8Päästetyt maalit: 0.2xG: 2.05Vastustajan xG: 1.02BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Mladá Boleslav
LWLLW
Kauden tulosjakauma
55% W18% D27% L
Kausi (V-T-H)
6-2-3
1.82 pistettä / ottelu · maaliero +5
Viimeiset 5 (V-T-H)
2-0-3
1.20 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
1-2-3
Viimeiset 5 vieraissa
0-2-3
DDLLL
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 0.6Päästetyt maalit: 1.4xG: 1.40Vastustajan xG: 1.93BTTS: 0%Over 2.5: 40%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

Slavia Praha on 44 % parempi kategoriassa tehdyt maalit ottelua kohden.

2.36 maalia / ottelu - Slavia Praha · 1.64 maalia / ottelu - Mladá Boleslav

Slavia Praha on 115 % parempi kategoriassa päästetyt maalit ottelua kohden.

0.55 maalia / ottelu - Slavia Praha · 1.18 maalia / ottelu - Mladá Boleslav

Slavia Praha:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Slavia Praha tekee maalin 91 prosentissa otteluista (10 / 11 ottelua), kun taas Mladá Boleslav pitää maalinsa puhtaana 36 prosentissa (4 / 11 ottelua).

Mladá Boleslav:n maalintekoprofiili: vaihteleva

Mladá Boleslav tekee maalin 73 prosentissa otteluista (8 / 11 ottelua), kun taas Slavia Praha pitää maalinsa puhtaana 55 prosentissa (6 / 11 ottelua).

26Tehdyt maalit (kausi)18
Slavia PrahaMladá Boleslav
6Päästetyt maalit (kausi)13
Slavia PrahaMladá Boleslav
2.91Ottelun maalikeskiarvo2.82
Slavia PrahaMladá Boleslav
9Tehdyt maalit (viimeiset 5)3
Slavia PrahaMladá Boleslav
1Päästetyt maalit (viimeiset 5)7
Slavia PrahaMladá Boleslav

Kuinka usein tehdään vähintään...

91%1 maali73%
Slavia PrahaMladá Boleslav
73%2 maalia55%
Slavia PrahaMladá Boleslav
36%3 maalia18%
Slavia PrahaMladá Boleslav
27%4 maalia18%
Slavia PrahaMladá Boleslav

Kuinka usein päästetään vähintään...

45%1 maali64%
Slavia PrahaMladá Boleslav
9%2 maalia36%
Slavia PrahaMladá Boleslav
0%3 maalia18%
Slavia PrahaMladá Boleslav
0%4 maalia0%
Slavia PrahaMladá Boleslav

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

18%BTTS puoliajalla18%
Slavia PrahaMladá Boleslav
9%BTTS molemmilla puoliskoilla18%
Slavia PrahaMladá Boleslav
55%Maali molemmilla puoliskoilla45%
Slavia PrahaMladá Boleslav

BTTS ja maalimäärä

36%Vähintään 3 maalia ja BTTS27%
Slavia PrahaMladá Boleslav
27%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää27%
Slavia PrahaMladá Boleslav
20%BTTS – viimeiset 50%
Slavia PrahaMladá Boleslav

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

73%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa100%
Slavia PrahaMladá Boleslav
27%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa45%
Slavia PrahaMladá Boleslav
18%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa9%
Slavia PrahaMladá Boleslav

2. puoliaika

82%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen73%
Slavia PrahaMladá Boleslav
45%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen45%
Slavia PrahaMladá Boleslav
27%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen9%
Slavia PrahaMladá Boleslav

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

Slavia Praha on 31 % parempi kategoriassa ensimmäisen puoliajan vire (puoliaikapisteet).

2.27 pistettä / ottelu - Slavia Praha · 1.73 pistettä / ottelu - Mladá Boleslav

Slavia Praha — puoliaikatilanne
64% johdossa36% tasatilanteessa0% häviöllä
Mladá Boleslav — puoliaikatilanne
55% johdossa9% tasatilanteessa36% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

2.27Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)1.73
Slavia PrahaMladá Boleslav
1.18Tehdyt maalit (1. puoliaika)0.91
Slavia PrahaMladá Boleslav
0.18Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.64
Slavia PrahaMladá Boleslav
1.36Maalien keskiarvo (1. puoliaika)1.55
Slavia PrahaMladá Boleslav
82%Nollapeli ennen puoliaikaa45%
Slavia PrahaMladá Boleslav
27%Ei maalia ennen puoliaikaa36%
Slavia PrahaMladá Boleslav

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

2.18Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)1.55
Slavia PrahaMladá Boleslav
1.18Tehdyt maalit (2. puoliaika)0.73
Slavia PrahaMladá Boleslav
0.36Päästetyt maalit (2. puoliaika)0.55
Slavia PrahaMladá Boleslav
1.55Maalien keskiarvo (2. puoliaika)1.27
Slavia PrahaMladá Boleslav
64%Nollapeli puoliajan jälkeen55%
Slavia PrahaMladá Boleslav
27%Ei maalia puoliajan jälkeen45%
Slavia PrahaMladá Boleslav

Slavia Praha — toisen puoliajan tulokset

64% W27% D9% L
25
Puoliaikapisteet
13
Puoliajan maalit
+11
Maaliero (1. puoliaika)
24
Toisen puoliajan pisteet
+9
Maaliero (2. puoliaika)
2.27
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen114%

Johtaa puoliajalla 64 prosentissa otteluista ja voittaa 73 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.2

Päästää 0.2 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

Mladá Boleslav — toisen puoliajan tulokset

36% W45% D18% L
19
Puoliaikapisteet
10
Puoliajan maalit
+3
Maaliero (1. puoliaika)
17
Toisen puoliajan pisteet
+2
Maaliero (2. puoliaika)
1.73
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen100%

Johtaa puoliajalla 55 prosentissa otteluista ja voittaa 55 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen-0.1

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Slavia Praha — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden2.202.20
Tehdyt maalit / ottelu0.61.2
Päästetyt maalit / ottelu0.00.2
Ottelun maalikeskiarvo0.61.4
1 maali60%60%
2 maalia0%40%
3 maalia0%40%
Nollapeli100%80%
Ei maalia40%40%
Maaliero+3+5
Puoliaika: 60% johdossa - 40% tasatilanteessa - 0% häviöllä
2. puoliaika: 60% voitto - 40% tasatilanteessa - 0% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 3
Mladá Boleslav — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.201.00
Tehdyt maalit / ottelu0.40.2
Päästetyt maalit / ottelu0.80.6
Ottelun maalikeskiarvo1.20.8
1 maali100%60%
2 maalia20%20%
3 maalia0%0%
Nollapeli40%60%
Ei maalia60%80%
Maaliero-2-2
Puoliaika: 40% johdossa - 0% tasatilanteessa - 60% häviöllä
2. puoliaika: 20% voitto - 40% tasatilanteessa - 40% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 0% - Puoliajan maalit yhteensä: 2

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

Slavia Praha
TehdytPäästetyt
5
1
0-15
4
1
16-30
4
0
31-45
2
1
46-60
4
2
61-75
7
1
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 76-90 (7 goals). Päästää eniten välillä 61-75 (2). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): +6 - voittaa myöhäiset vaiheet.

Mladá Boleslav
TehdytPäästetyt
5
3
0-15
3
3
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
4
1
61-75
2
3
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 0-15 (5 goals). Päästää eniten välillä 0-15 (3). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): -1 - myöhäiset vaiheet ovat heikkous.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

2.87
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.8 : 1.1
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
107%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
41%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
+40%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
66%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
2%
0–0-riski
noin yksi 50 ottelusta
2-3
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

Slavia Praha

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.89
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.92
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-4.3 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.37
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.55
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
163%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
45%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
+0.15
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
0.0
Myöhäiset maalit
27 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 19 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
27%

Mladá Boleslav

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
-0.32
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.78
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-1.7 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.17
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.61
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
133%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
81%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
-0.62
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
-0.2
Myöhäiset maalit
11 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 28 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
11%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat First League:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

Slavia PrahaLigaMladá Boleslav
Ottelun maalikeskiarvo▲ 2.912.68▲ 2.82
Molemmat joukkueet tekivät maalin▼ 45%48%▼ 36%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)▲ 64%53%▲ 55%
Clean sheetit▲ 55%29%▲ 36%
Maali ennen puoliaikaa▼ 73%78%▲ 100%
Maali puoliajan jälkeen▲ 82%80%▼ 73%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

2.68
Maalien keskiarvo ottelua kohden
48%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
53%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
29%
Clean sheetit
1.45
Kotimaalit / ottelu
1.23
Vierasmaali / ottelu
+18%
Kotihyökkäyksen etu
+15%
Kotipuolustuksen etu
+11%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
78%
1 maali
26%
2 maalia
10%
3 maalia
3%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
80%
1 maali
44%
2 maalia
18%
3 maalia
2%
4 maalia

Keskinäiset ottelut

Viimeisimmät kohtaamiset (2): Slavia Praha 2 - 0 - 0 Mladá Boleslav. Maalien keskiarvo 4.00, molemmat joukkueet tekivät maalin 50% ottelua.

SK Slavia Praha
4 : 0
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
1 : 3
SK Slavia Praha

UKK

Milloin Slavia Praha ja Mladá Boleslav pelaavat?

Slavia Praha kohtaa joukkueen Mladá Boleslav 24. lokakuuta 2026 sarjassa First League stadionilla Fortuna Arena. Tarkka alkamisaika omalla aikavyöhykkeelläsi näkyy ottelusivun yläosassa.

Millaiset ovat joukkueiden Slavia Praha ja Mladá Boleslav keskinäiset tilastot?

2 viimeisessä keskinäisessä ottelussa Slavia Praha voitti 2, Mladá Boleslav voitti 0 ja 0 päättyi tasan. Näissä otteluissa tehtiin keskimäärin 4,00 maalia, ja molemmat joukkueet tekivät maalin 50 prosentissa otteluista.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua Slavia Praha–Mladá Boleslav?

Slavia Praha tekee keskimäärin 2,36 maalia ottelua kohden ja Mladá Boleslav 1,64. Sarjan First League keskiarvo on 2,68 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 53 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 45 prosentissa joukkueen Slavia Praha otteluista ja 36 prosentissa joukkueen Mladá Boleslav otteluista.

Millainen on joukkueiden Slavia Praha ja Mladá Boleslav nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella Slavia Praha on saavuttanut 4 voittoa, 1 tasapeliä ja 0 tappiota (2,60 pistettä ottelua kohden). Mladá Boleslav on saavuttanut 2 voittoa, 0 tasapeliä ja 3 tappiota (1,20 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun Slavia Praha–Mladá Boleslav vihjeen ja kattavan analyysin?

Tämä sivu selittää tilastolliset taustat: vireen, keskinäiset ottelut, maalit, BTTS:n ja Over/Underin. Vedonlyöntivihje, Value Bet ja kattavat perustelut ovat saatavilla NoFluffPicks-sovelluksessa.