Puola - 3 Liga Group 2Tiedot päivitetty 17. lokakuuta 2026

Wda Świecie - Polonia Środa: ottelutilastot

Wda Świecie-logo
Wda Świecie
3 : 2puoliaika 2:2
Polonia Środa-logo
Polonia Środa

Wda Świecie vs Polonia Środa: vire, maalit ja tärkeimmät tilastot

Mikä tämä ottelu on

Wda Świecie pelasi Polonia Środa-joukkuetta vastaan sarjassa 3 Liga Group 2 (Puola). Ottelu pelattiin 1. toukokuuta 2026. Lopputulos: 3:2.

Nykyvire

Wda Świecie: 3-1-1, 2,00 pistettä ottelua kohden. Polonia Środa: 1-2-2, 1,00 pistettä ottelua kohden.

Maalitilastot

Wda Świecie tekee 1,25 maalia ja päästää 1,61 maalia ottelua kohden. Polonia Środa tekee 1,93 maalia ja päästää 1,25. Sarjan keskiarvo: 2,96 maalia.

BTTS ja Over/Under

BTTS: Wda Świecie 46 %, Polonia Środa 57 %. Over 2.5: Wda Świecie 54 %, Polonia Środa 57 %. Sarjataso: BTTS 53 %, Over 2.5 56 %.

xG, laukaukset ja pallonhallinta

xG ottelua kohden: Wda Świecie 1,39, Polonia Środa 1,75. Laukaukset ottelua kohden: Wda Świecie 10,3, Polonia Środa 9,1. Keskimääräinen pallonhallinta: Wda Świecie 46 %, Polonia Środa 38 %.

Ensimmäinen ja toinen puoliaika

Wda Świecie: johto puoliajalla 14 %, toisen puoliajan maalit 0,71. Polonia Środa: johto puoliajalla 39 %, toisen puoliajan maalit 1,11.

Maalit minuuteittain

Historiallisesti vahvin maalintekojakso on joukkueella Wda Świecie 76-90+ (12) ja joukkueella Polonia Środa 46-60 (14). Tämä on aiempien maalien jakauma, ei ennuste maalin syntyajasta.

Sarjan konteksti

3 Liga Group 2: 2,96 maalia ottelua kohden, BTTS 53 %, Over 2.5 56 %.

Keskinäiset ottelut

Ennen tätä ottelua tietokannassa oli saatavilla 1 aiempaa keskinäistä ottelua: 0-0-1. Maalien keskiarvo 6,00, BTTS 100 %.

Puoliskoittain

2 : 2
1. puoliaika
1 : 0
2. puoliaika

Ottelutilastot

47Pallonhallinta (%)53
Wda ŚwieciePolonia Środa
7Laukaukset11
Wda ŚwieciePolonia Środa
4Laukaukset maalia kohti4
Wda ŚwieciePolonia Środa
0.92xG1.22
Wda ŚwieciePolonia Środa
5Kulmapotkut6
Wda ŚwieciePolonia Środa
26Vaaralliset hyökkäykset34
Wda ŚwieciePolonia Środa
-1Rikkeet-1
Wda ŚwieciePolonia Środa
-1Kortit-1
Wda ŚwieciePolonia Środa

Otteluennakko— mitä kauden luvut kertovat?

Tämä joukkueprofiili perustuu kauden tietoihin ja vireeseen. Ottelun kulkutilastot näytetään vasta ottelun päätyttyä.

1.25Tehdyt maalit / ottelu1.93
Wda ŚwieciePolonia Środa
1.61Päästetyt maalit / ottelu1.25
Wda ŚwieciePolonia Środa
46%Keskimääräinen pallonhallinta38%
Wda ŚwieciePolonia Środa
3.61Laukaukset maalia kohti / ottelu3.82
Wda ŚwieciePolonia Środa

Joukkueiden tilastot— kumpi on tehokkaampi?

Molempien joukkueiden hyökkäyksen ja puolustuksen vertailu kuluvalla kaudella.

10.25Laukaukset ottelua kohden9.14
Wda ŚwieciePolonia Środa
3.61Laukaukset maalia kohti3.82
Wda ŚwieciePolonia Środa
12.2%Laukausten tehokkuus21.1%
Wda ŚwieciePolonia Środa
46%Pallonhallinta38%
Wda ŚwieciePolonia Środa
1.39Tehty xG1.75
Wda ŚwieciePolonia Środa
1.64Päästetty xG1.47
Wda ŚwieciePolonia Środa

Laukausten laatu

Wda Świecie: VastahyökkääväPolonia Środa: Vastahyökkäävä
Wda ŚwieciePolonia Środa
Tarkkuus (laukaukset maalia kohti)35%42%
Paikkojen laatu (xG/laukaus)0.140.19
Viimeistely (maalit laukausta kohti maalia)0.350.51

Noin 0,08:n xG/laukaus tarkoittaa yleensä kaukolaukauksia; 0,15 tai enemmän yleensä boksipaikkoja. Tyyliluokitus perustuu pallonhallintaan, laukausten määrään ja tehokkuuteen.

* xG (odotetut maalit) kertoo, kuinka monta maalia joukkueen pitäisi tehdä paikoistaan. Jos toteutuneet maalit ylittävät xG:n, viimeistely on keskimääräistä parempaa; jos ne alittavat xG:n, paikkoja hukataan.

Joukkueen vire— kumpi on paremmassa vireessä?

Viisi viimeistä ottelua ja kauden tilasto kokonaisuutena sekä koti- ja vierasotteluissa.

Wda Świecie on 100 % parempi kategoriassa viiden viimeisen ottelun vire.

2 pistettä / ottelu - Wda Świecie · 1 pistettä / ottelu - Polonia Środa

Wda Świecie
WWLWD
Kauden tulosjakauma
43% W21% D36% L
Kausi (V-T-H)
12-6-10
1.50 pistettä / ottelu · maaliero -10
Viimeiset 5 (V-T-H)
3-1-1
2.00 pistettä / ottelu
Saldo kotona (W-D-L)
8-1-5
Viimeiset 5 kotona
3-1-1
WDWLW
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 2.0Päästetyt maalit: 1.4xG: 1.59Vastustajan xG: 1.48BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Polonia Środa
WDLLD
Kauden tulosjakauma
57% W21% D21% L
Kausi (V-T-H)
16-6-6
1.93 pistettä / ottelu · maaliero +19
Viimeiset 5 (V-T-H)
1-2-2
1.00 pistettä / ottelu
Saldo vieraissa (W-D-L)
8-5-1
Viimeiset 5 vieraissa
2-2-1
WWDDL
Viimeiset 5 ottelua – keskiarvot
Tehdyt maalit: 1.4Päästetyt maalit: 1.0xG: 1.45Vastustajan xG: 1.16BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Maalit— miten joukkueet tekevät ja päästävät maaleja?

Molempien joukkueiden tekemien ja päästämien maalien määrät sekä Clean sheetien ja maaleitta jäämisen yleisyys.

Polonia Środa on 54 % parempi kategoriassa tehdyt maalit ottelua kohden.

1.25 maalia / ottelu - Wda Świecie · 1.93 maalia / ottelu - Polonia Środa

Polonia Środa on 29 % parempi kategoriassa päästetyt maalit ottelua kohden.

1.61 maalia / ottelu - Wda Świecie · 1.25 maalia / ottelu - Polonia Środa

Wda Świecie:n maalintekoprofiili: vahva

Wda Świecie tekee maalin 71 prosentissa otteluista (20 / 28 ottelua), kun taas Polonia Środa pitää maalinsa puhtaana 36 prosentissa (10 / 28 ottelua).

Polonia Środa:n maalintekoprofiili: erittäin vahva

Polonia Środa tekee maalin 86 prosentissa otteluista (24 / 28 ottelua), kun taas Wda Świecie pitää maalinsa puhtaana 32 prosentissa (9 / 28 ottelua).

35Tehdyt maalit (kausi)54
Wda ŚwieciePolonia Środa
45Päästetyt maalit (kausi)35
Wda ŚwieciePolonia Środa
2.86Ottelun maalikeskiarvo3.18
Wda ŚwieciePolonia Środa
10Tehdyt maalit (viimeiset 5)7
Wda ŚwieciePolonia Środa
7Päästetyt maalit (viimeiset 5)5
Wda ŚwieciePolonia Środa

Kuinka usein tehdään vähintään...

71%1 maali86%
Wda ŚwieciePolonia Środa
43%2 maalia57%
Wda ŚwieciePolonia Środa
11%3 maalia29%
Wda ŚwieciePolonia Środa
0%4 maalia11%
Wda ŚwieciePolonia Środa

Kuinka usein päästetään vähintään...

68%1 maali64%
Wda ŚwieciePolonia Środa
36%2 maalia32%
Wda ŚwieciePolonia Środa
29%3 maalia11%
Wda ŚwieciePolonia Środa
14%4 maalia11%
Wda ŚwieciePolonia Środa

* Tilastot sisältävät molempien joukkueiden koti- ja vierasottelut kuluvalla kaudella.

Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)— kuinka usein molemmat joukkueet tekevät maalin?

Kuinka usein molempien joukkueiden otteluissa tehdään maaleja kummallekin puolelle verrattuna sarjan keskiarvoon.

Maalikuviot

18%BTTS puoliajalla18%
Wda ŚwieciePolonia Środa
7%BTTS molemmilla puoliskoilla4%
Wda ŚwieciePolonia Środa
25%Maali molemmilla puoliskoilla29%
Wda ŚwieciePolonia Środa

BTTS ja maalimäärä

36%Vähintään 3 maalia ja BTTS46%
Wda ŚwieciePolonia Środa
18%Vähintään 3 maalia ilman BTTS:ää11%
Wda ŚwieciePolonia Środa
80%BTTS – viimeiset 540%
Wda ŚwieciePolonia Środa

Maalimäärä (Over/Under)— kuinka usein näissä otteluissa ylitetään maalirajat?

Kuinka usein joukkueiden otteluissa ylitetään maalirajat koko ottelussa ja kummallakin puoliskolla.

1. puoliaika

61%Vähintään 1 maali ennen puoliaikaa68%
Wda ŚwieciePolonia Środa
39%Vähintään 2 maalia ennen puoliaikaa36%
Wda ŚwieciePolonia Środa
7%Vähintään 3 maalia ennen puoliaikaa14%
Wda ŚwieciePolonia Środa

2. puoliaika

75%Vähintään 1 maali puoliajan jälkeen79%
Wda ŚwieciePolonia Środa
46%Vähintään 2 maalia puoliajan jälkeen54%
Wda ŚwieciePolonia Środa
21%Vähintään 3 maalia puoliajan jälkeen29%
Wda ŚwieciePolonia Środa

Ottelun puoliskot— milloin joukkueet tekevät useammin maaleja?

Miten joukkueet jakavat suorituksensa ensimmäisen ja toisen puoliajan välillä: maalit, pisteet, nollapelit ja puoliaikatilanne.

Polonia Środa on 60 % parempi kategoriassa ensimmäisen puoliajan vire (puoliaikapisteet).

0.96 pistettä / ottelu - Wda Świecie · 1.54 pistettä / ottelu - Polonia Środa

Wda Świecie — puoliaikatilanne
14% johdossa54% tasatilanteessa32% häviöllä
Polonia Środa — puoliaikatilanne
39% johdossa36% tasatilanteessa25% häviöllä

Ennen puoliaikaa (1. puoliaika)

0.96Pisteet ottelua kohden (1. puoliaika)1.54
Wda ŚwieciePolonia Środa
0.36Tehdyt maalit (1. puoliaika)0.75
Wda ŚwieciePolonia Środa
0.71Päästetyt maalit (1. puoliaika)0.57
Wda ŚwieciePolonia Środa
1.07Maalien keskiarvo (1. puoliaika)1.32
Wda ŚwieciePolonia Środa
54%Nollapeli ennen puoliaikaa61%
Wda ŚwieciePolonia Środa
68%Ei maalia ennen puoliaikaa54%
Wda ŚwieciePolonia Środa

Puoliajan jälkeen (2. puoliaika)

1.32Pisteet ottelua kohden (2. puoliaika)1.79
Wda ŚwieciePolonia Środa
0.71Tehdyt maalit (2. puoliaika)1.11
Wda ŚwieciePolonia Środa
0.82Päästetyt maalit (2. puoliaika)0.64
Wda ŚwieciePolonia Środa
1.54Maalien keskiarvo (2. puoliaika)1.75
Wda ŚwieciePolonia Środa
50%Nollapeli puoliajan jälkeen68%
Wda ŚwieciePolonia Środa
46%Ei maalia puoliajan jälkeen36%
Wda ŚwieciePolonia Środa

Wda Świecie — toisen puoliajan tulokset

29% W46% D25% L
27
Puoliaikapisteet
10
Puoliajan maalit
-10
Maaliero (1. puoliaika)
37
Toisen puoliajan pisteet
-3
Maaliero (2. puoliaika)
0.96
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen307%

Johtaa puoliajalla 14 prosentissa otteluista ja voittaa 43 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.1

Päästää 0.1 maalia enemmän ottelua kohden puoliajan jälkeen — puolustus heikkenee toisella puoliajalla.

Polonia Środa — toisen puoliajan tulokset

50% W29% D21% L
43
Puoliaikapisteet
21
Puoliajan maalit
+5
Maaliero (1. puoliaika)
50
Toisen puoliajan pisteet
+13
Maaliero (2. puoliaika)
1.54
PPG ennen puoliaikaa
Johdon pitäminen146%

Johtaa puoliajalla 39 prosentissa otteluista ja voittaa 57 prosentissa. Voittaa myös otteluita ilman johtoasemaa puoliajalla.

Puolustus puoliajan jälkeen+0.1

Puolustus pysyy vakaana koko ottelun ajan.

Wda Świecie — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden0.801.80
Tehdyt maalit / ottelu0.21.2
Päästetyt maalit / ottelu0.40.8
Ottelun maalikeskiarvo0.62.0
1 maali40%80%
2 maalia20%60%
3 maalia0%40%
Nollapeli60%40%
Ei maalia80%20%
Maaliero-1+2
Puoliaika: 0% johdossa - 80% tasatilanteessa - 20% häviöllä
2. puoliaika: 40% voitto - 60% tasatilanteessa - 0% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 20% - Puoliajan maalit yhteensä: 1
Polonia Środa — viisi viimeistä ottelua puoliajoittain
1. puoliaika2. puoliaika
Pisteet ottelua kohden1.001.60
Tehdyt maalit / ottelu0.80.6
Päästetyt maalit / ottelu0.80.2
Ottelun maalikeskiarvo1.60.8
1 maali60%60%
2 maalia20%20%
3 maalia20%0%
Nollapeli40%80%
Ei maalia80%60%
Maaliero0+2
Puoliaika: 20% johdossa - 40% tasatilanteessa - 40% häviöllä
2. puoliaika: 40% voitto - 40% tasatilanteessa - 20% tappio
BTTS puoliajalla (viimeiset 5): 20% - Puoliajan maalit yhteensä: 4

* Taulukoiden värit kuvaavat tapahtumien yleisyyttä: vihreä on yleinen, keltainen kohtalainen ja punainen harvinainen. Kyse on yleisyydestä, ei joukkuearviosta.

Maalit minuuteittain— milloin maaleja syntyy?

Ottelun vaiheet, joissa molemmat joukkueet tekevät ja päästävät useimmin maaleja.

Wda Świecie
TehdytPäästetyt
8
8
0-15
2
7
16-30
5
7
31-45
3
7
46-60
5
9
61-75
12
7
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 76-90 (12 goals). Päästää eniten välillä 61-75 (9). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): +5 - voittaa myöhäiset vaiheet.

Polonia Środa
TehdytPäästetyt
10
5
0-15
6
6
16-30
7
6
31-45
14
5
46-60
10
6
61-75
7
7
76-90

Vaarallisimmillaan minuuteilla 46-60 (14 goals). Päästää eniten välillä 76-90 (7). Myöhäisten maalien tasapaino (76–90): 0.

* Jaksot 31–45 ja 76–90 sisältävät lisäajan maalit.

Muut joukkueindikaattorit— mitä xG, tehokkuus ja vire kertovat?

Nykykauden päättyneiden otteluiden perusteella tehty vertailu maalipaikkojen laadusta, tuloksista ja trendeistä.

Otteluprofiili

3.02
Arvioidut maalit
hyökkäys vs. vastustajan puolustus
1.3 : 1.8
Arvioitu maalijakauma
koti : vieras
102%
Tahti vs. sarja
100 % = sarjan keskiarvo
52%
Molemmat joukkueet tekivät maalin (BTTS)
molempien joukkueiden kausikeskiarvo
+99%
Derbyvaikutus
H2H-maalit vs. tyypilliset ottelut
61%
BTTS-arvio
molempien joukkueiden maalintekotiheyden perusteella
4%
0–0-riski
noin yksi 25 ottelusta
0-1
Yleisin maalimäärä
hyökkäys vs. puolustus molemmilla puolilla

Wda Świecie

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
-0.25
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
-0.11
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
+10.3 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
-0.14
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.03
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
80%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
116%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
+0.50
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+0.3
Myöhäiset maalit
34 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 23 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
34%

Polonia Środa

Nett xG -tasapaino
Luotujen ja sallittujen maalipaikkojen laadun ero ottelua kohden.
+0.28
Tulokset verrattuna xG:hen
Toteutuneen maalieron ja xG:n ehdottaman maalieron välinen ero.
+0.40
Pisteet verrattuna peliesitykseen
Kerättyjen pisteiden vertailu joukkueen maalieron perusteella odotettuihin pisteisiin.
-5.2 pist.
Viimeistelytehokkuus
Muutaako joukkue maalipaikat maaleiksi? Positiivinen arvo tarkoittaa, että maaleja syntyy enemmän kuin maalipaikkojen laatu ennustaa.
+0.18
Puolustustehokkuus
Pelastavatko puolustus tai maalivahti joukkueen? Positiivinen arvo tarkoittaa, että joukkue päästää vähemmän maaleja kuin sallitut paikat ennustavat.
+0.22
Hyökkäys vs. sarja
Kuinka paljon joukkue tekee maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon tässä roolissa. 120 % tarkoittaa 20 % yli keskiarvon.
139%
Puolustus vs. sarja
Kuinka paljon joukkue päästää maaleja verrattuna sarjan keskiarvoon. 80 % tarkoittaa 20 % vähemmän päästettyjä maaleja.
80%
Vireen trendi
Vertaa viiden viimeisen ottelun pisteitä koko kauden keskiarvoon.
-0.93
Vahvempi toinen puoliaika?
Kuinka paljon enemmän joukkue tekee maaleja puoliajan jälkeen kuin ennen sitä.
+0.4
Myöhäiset maalit
13 prosenttia joukkueen maaleista syntyy minuuteilla 76–90. Vertailun vuoksi 19 prosenttia syntyy ensimmäisten 15 minuutin aikana.
13%

* Arvioitu maalimäärä ja -jakauma, BTTS-arvio, 0–0-riski ja maalimäärä perustuvat molempien joukkueiden julkisiin kausikeskiarvoihin ja -frekvensseihin. Tämä on tilastollinen otteluprofiili, ei yksityisen mallin ennuste tai vetovihje. Muut indikaattorit kuvaavat kauden päättyneitä otteluita.

Sarjakonteksti— onko kyseessä runsasmaalisesti sarja?

Miten joukkueet vertautuvat 3 Liga Group 2:n keskiarvoihin.

Joukkueet vs. sarja

Wda ŚwiecieLigaPolonia Środa
Ottelun maalikeskiarvo▼ 2.862.96▲ 3.18
Molemmat joukkueet tekivät maalin▼ 46%53%▲ 57%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)▼ 54%56%• 57%
Clean sheetit▲ 32%27%▲ 36%
Maali ennen puoliaikaa▼ 61%69%• 68%
Maali puoliajan jälkeen• 75%74%▲ 79%

^ vihreä = yli sarjan keskiarvon, ˇ punainen = alle sarjan keskiarvon. Tämä näyttää eron suunnan, ei joukkuearviota.

2.96
Maalien keskiarvo ottelua kohden
53%
Molemmat joukkueet tekivät maalin
56%
Vähintään 3 maalia (Over 2.5)
27%
Clean sheetit
1.57
Kotimaalit / ottelu
1.39
Vierasmaali / ottelu
+13%
Kotihyökkäyksen etu
+11%
Kotipuolustuksen etu
+3%
Kokonaiskotietu
Maalit 1. puoliajalla (koko sarja)
69%
1 maali
35%
2 maalia
17%
3 maalia
6%
4 maalia
Maalit 2. puoliajalla (koko sarja)
74%
1 maali
45%
2 maalia
23%
3 maalia
11%
4 maalia

Kokoonpanot ja pelaajatapahtumat

Vahvistetut avauskokoonpanot, vaihtopelaajat ja tähän otteluun kirjatut pelaajatapahtumat.

Kotijoukkue

Muut kirjatut pelaajat

—Jan Bonikowski⚽ 1

Vierasjoukkue

Muut kirjatut pelaajat

—Patryk Mikita⚽ 1

Ottelun tapahtumat

Maalit, kortit ja vaihdot aikajärjestyksessä.

  1. Polonia ŚrodaMaaliPatryk Mikita
  2. Wda ŚwiecieMaaliJan Bonikowski

Keskinäiset ottelut

Edellinen kohtaaminen: Wda Świecie 0 - 0 - 1 Polonia Środa. Maalien keskiarvo 6.00, molemmat joukkueet tekivät maalin 100% ottelua.

Polonia Środa
5 : 1
Wda Świecie

UKK

Mikä oli ottelun Wda Świecie–Polonia Środa tulos?

Sarjan 3 Liga Group 2 ottelu päättyi Wda Świecie 3:2 Polonia Środa. Tältä sivulta löytyvät ottelun täydelliset tilastot, puoliaikakohtainen erittely ja keskinäiset ottelut.

Mitä maalitilastot kertovat ennen ottelua Wda Świecie–Polonia Środa?

Wda Świecie tekee keskimäärin 1,25 maalia ottelua kohden ja Polonia Środa 1,93. Sarjan 3 Liga Group 2 keskiarvo on 2,96 maalia, ja Over 2.5 toteutuu 56 prosentissa otteluista. BTTS toteutuu 46 prosentissa joukkueen Wda Świecie otteluista ja 57 prosentissa joukkueen Polonia Środa otteluista.

Millainen on joukkueiden Wda Świecie ja Polonia Środa nykyvire?

Viiden viimeisen ottelun perusteella Wda Świecie on saavuttanut 3 voittoa, 1 tasapeliä ja 1 tappiota (2,00 pistettä ottelua kohden). Polonia Środa on saavuttanut 1 voittoa, 2 tasapeliä ja 2 tappiota (1,00 pistettä ottelua kohden).

Mistä löydän ottelun Wda Świecie–Polonia Środa vihjeen ja kattavan analyysin?

Vertaa tällä sivulla ottelun Wda Świecie–Polonia Środa taustalla olevia lukuja. Avaa NoFluffPicks-sovellus vedonlyöntianalyysiä, vihjettä, Value Bet -kohdetta ja sen perusteluja varten.