Δανία - 1st DivisionGladsaxe StadionΕνημερωση δεδομενων 02 Νοεμβρίου 2026

AB - Vendsyssel: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

AB - Vendsyssel: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

AB παίζει με Vendsyssel στο 1st Division (Δανία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 6 Νοεμβρίου 2026. Έδρα: Gladsaxe Stadion.

Τρέχουσα φόρμα

AB: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα. Vendsyssel: 0-3-2, 0.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

AB σκοράρει 1.38 και δέχεται 1.15 γκολ ανά αγώνα. Vendsyssel σκοράρει 1.08 και δέχεται 1.62. Μέσος όρος λίγκας: 2.72 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: AB 46%, Vendsyssel 62%. Over 2.5: AB 46%, Vendsyssel 54%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 62%, Over 2.5 53%.

xG, σουτ και στυλ

AB έχει υψηλότερο xG: 1.58 έναντι 1.44. AB: 14.5 σουτ ανά αγώνα, Vendsyssel: 13.5.

Ημίχρονα αγώνα

AB: προηγείται στο ημίχρονο 38%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.69. Vendsyssel: προηγείται στο ημίχρονο 38%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.54.

Γκολ ανά λεπτό

AB: 16-30 (5 γκολ). Vendsyssel: 31-45+ (4 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

1st Division: 2.72 γκολ ανά αγώνα, BTTS 62%, Over 2.5 53%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-0. Μέσος όρος γκολ 3.00, BTTS 0%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.38Γκολ υπέρ / αγώνα1.08
ABVendsyssel
1.15Γκολ κατά / αγώνα1.62
ABVendsyssel
45%Μέση κατοχή46%
ABVendsyssel
4.77Σουτ στον στόχο / αγώνα3.69
ABVendsyssel

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

14.54Σουτ ανά αγώνα13.46
ABVendsyssel
4.77Σουτ στον στόχο3.69
ABVendsyssel
9.5%Μετατροπή σουτ8%
ABVendsyssel
45%Κατοχή46%
ABVendsyssel
1.58xG υπέρ1.44
ABVendsyssel
1.55xG κατά1.94
ABVendsyssel

Ποιότητα σουτ

AB: ΕπιθετικήVendsyssel: Ισορροπημένη
ABVendsyssel
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)33%27%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.290.29

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η AB είναι 300% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2.4 π. / αγώνα - AB · 0.6 π. / αγώνα - Vendsyssel

AB
WWWWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
38% Ν23% Ι38% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-3-5
1.38 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-2-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-1-1
DLWWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 1.0xG: 1.80xG αντιπάλου: 1.45BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Vendsyssel
DLLDD
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
15% Ν46% Ι38% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-6-5
0.92 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -7
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-3-2
0.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-4-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-2-2
WLDLD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.8xG: 1.55xG αντιπάλου: 2.21BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η AB είναι 28% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.38 γκολ / αγώνα - AB · 1.08 γκολ / αγώνα - Vendsyssel

Η AB είναι 41% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.15 γκολ / αγώνα - AB · 1.62 γκολ / αγώνα - Vendsyssel

Επιθετικό προφίλ AB: πολύ ισχυρό

AB σκοράρει στο 77% των αγώνων (10 από 13 αγώνες), ενώ Vendsyssel κρατά clean sheet στο 23% (3 από 13 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Vendsyssel: πολύ ισχυρό

Vendsyssel σκοράρει στο 77% των αγώνων (10 από 13 αγώνες), ενώ AB κρατά clean sheet στο 31% (4 από 13 αγώνες).

18Γκολ υπέρ (σεζόν)14
ABVendsyssel
15Γκολ κατά (σεζόν)21
ABVendsyssel
2.54Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.69
ABVendsyssel
10Γκολ υπέρ (τελευταία 5)6
ABVendsyssel
5Γκολ κατά (τελευταία 5)9
ABVendsyssel

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

77%1 γκολ77%
ABVendsyssel
38%2 γκολ31%
ABVendsyssel
23%3 γκολ0%
ABVendsyssel
0%4 γκολ0%
ABVendsyssel

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

69%1 γκολ77%
ABVendsyssel
38%2 γκολ62%
ABVendsyssel
8%3 γκολ15%
ABVendsyssel
0%4 γκολ8%
ABVendsyssel

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

62%
Vendsyssel - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 13 αγώνες
62%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

15%BTTS στο ημίχρονο8%
ABVendsyssel
8%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
ABVendsyssel
31%Γκολ και στα δύο ημίχρονα8%
ABVendsyssel

BTTS και σύνολο γκολ

31%Τουλ. 3 γκολ και BTTS46%
ABVendsyssel
15%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS8%
ABVendsyssel
40%BTTS - τελευταία 580%
ABVendsyssel

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

85%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο85%
ABVendsyssel
31%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο38%
ABVendsyssel
8%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο23%
ABVendsyssel

2ο ημίχρονο

85%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο69%
ABVendsyssel
31%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο31%
ABVendsyssel
8%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο15%
ABVendsyssel

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η AB είναι 11% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.46 π. / αγώνα - AB · 1.31 π. / αγώνα - Vendsyssel

AB - κατάσταση στο ημίχρονο
38% προηγείται31% ισοπαλία31% χάνει
Vendsyssel - κατάσταση στο ημίχρονο
38% προηγείται15% ισοπαλία46% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.46Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.31
ABVendsyssel
0.69Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.54
ABVendsyssel
0.54Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)1
ABVendsyssel
1.23Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.54
ABVendsyssel
54%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο54%
ABVendsyssel
46%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο54%
ABVendsyssel

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.46Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.23
ABVendsyssel
0.69Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.54
ABVendsyssel
0.62Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.62
ABVendsyssel
1.31Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.15
ABVendsyssel
54%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο54%
ABVendsyssel
46%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο62%
ABVendsyssel

AB - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

38% Ν31% Ι31% Η
19
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
19
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.46
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 38% των αγώνων και κερδίζει το 38%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Vendsyssel - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

31% Ν31% Ι38% Η
17
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
-6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.31
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος39%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 38% των αγώνων και κερδίζει το 15%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.4

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

AB - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.202.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.81.2
Γκολ κατά / αγώνα0.20.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.02.0
1 γκολ80%100%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ20%20%
Διαφορά γκολ+3+2
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 40% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4
Vendsyssel - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.400.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.60.6
Γκολ κατά / αγώνα0.41.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.02.0
1 γκολ80%100%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία60%0%
Χωρίς γκολ60%60%
Διαφορά γκολ+1-4
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 20% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 0% ισοπαλία - 80% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

AB
ΥπέρΚατά
2
5
0-15
5
2
16-30
2
0
31-45
2
2
46-60
3
2
61-75
4
4
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

Vendsyssel
ΥπέρΚατά
0
4
0-15
3
5
16-30
4
4
31-45
3
4
46-60
2
2
61-75
2
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.62
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 1.1
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
96%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
54%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+15%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
59%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
5%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 20 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

AB

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.03
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.20
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-5.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.20
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.40
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
96%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
90%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+1.02
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 22% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 11% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
22%

Vendsyssel

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.50
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.04
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
0.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.36
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.32
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
84%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
113%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.32
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (1st Division).

Ομάδες vs λίγκα

ABLigaVendsyssel
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.542.72• 2.69
Σκόραραν και οι δύο▼ 46%62%• 62%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 46%53%• 54%
Clean sheets▲ 31%24%• 23%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 85%74%▲ 85%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 85%74%▼ 69%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.72
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
62%
Σκόραραν και οι δύο
53%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.44
Γκολ εντός / αγώνα
1.28
Γκολ εκτός / αγώνα
+12%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+11%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+10%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
74%
1 γκολ
33%
2 γκολ
12%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
74%
1 γκολ
44%
2 γκολ
23%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: AB 1 - 0 - 0 Vendsyssel. Μεσος ορος γκολ 3.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν AB και Vendsyssel;

Η AB αντιμετωπίζει τη Vendsyssel στις 6 Νοεμβρίου 2026 στη 1st Division στο Gladsaxe Stadion. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το AB - Vendsyssel;

Η AB σκοράρει κατά μέσο όρο 1,38 γκολ ανά αγώνα και η Vendsyssel 1,08. Ο μέσος όρος της 1st Division είναι 2,72 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 53% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 46% των αγώνων της AB και στο 62% της Vendsyssel.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η AB και η Vendsyssel;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η AB έχει ρεκόρ 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Vendsyssel 0-3-2 (0,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για AB - Vendsyssel;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.