Alianza - Cacahuatique: στατιστικά αγώνα
Alianza - Cacahuatique: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Alianza αντιμετώπισε την Cacahuatique στο Salvadoran Primera División (Ελ Σαλβαδόρ). Ο αγώνας διεξήχθη στις 16 Αυγούστου 2026. Έδρα: Estadio Cuscatlán. Τελικό σκορ: 0:0.
Τρέχουσα φόρμα
Alianza: 1-0-1, 1.50 βαθμοί/αγώνα. Cacahuatique: 1-2-1, 1.25 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Alianza σκοράρει 1.50 και δέχεται 1.50 γκολ ανά αγώνα. Cacahuatique σκοράρει 2.00 και δέχεται 2.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.60 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Alianza 50%, Cacahuatique 75%. Over 2.5: Alianza 50%, Cacahuatique 75%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 40%.
xG, σουτ και στυλ
Cacahuatique έχει υψηλότερο xG: 1.46 έναντι 1.33. Alianza: 7.0 σουτ ανά αγώνα, Cacahuatique: 9.3.
Ημίχρονα αγώνα
Alianza: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Cacahuatique: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.25.
Γκολ ανά λεπτό
Alianza: 76-90+ (2 γκολ). Cacahuatique: 0-15 (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Salvadoran Primera División: 2.60 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 40%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 6 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 5-1-0. Μέσος όρος γκολ 2.83, BTTS 83%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Alianza έχει σαφώς καλύτερο απολογισμό στα πέντε τελευταία παιχνίδια της: πέτυχε 3 νίκες και υπέστη 2 ήττες, ενώ η Cacahuatique κατέγραψε μόλις 1 νίκη, 3 ισοπαλίες και 1 ήττα. Οι γηπεδούχοι σημείωσαν 6 γκολ και δέχθηκαν 6 σε αυτό το διάστημα, ενώ οι φιλοξενούμενοι έδωσαν πιο ανοιχτά παιχνίδια, σκοράροντας και δεχόμενοι από 9 γκολ. Η Alianza συγκέντρωσε κατά μέσο όρο 1,8 βαθμούς ανά αγώνα στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της, έναντι 1,2 βαθμών της Cacahuatique, γεγονός που συνηγορεί υπέρ της καλύτερης τρέχουσας αποτελεσματικότητάς της στα αποτελέσματα. Οι φιλοξενούμενοι έφεραν ισοπαλία σε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια τους, επομένως το σενάριο μιας ισορροπημένης αναμέτρησης παραμένει ρεαλιστικό, όμως το πλεονέκτημα της έδρας και οι συχνότερες νίκες της Alianza μετατοπίζουν την πρόβλεψη προς την πλευρά των γηπεδούχων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η πρόσφατη φόρμα και των δύο ομάδων ευνοεί το G/G: η Cacahuatique είχε G/G στο 80% των τελευταίων 5 αγώνων, ενώ η Alianza στο 40%. Σε αυτό το διάστημα, οι φιλοξενούμενοι σημείωναν κατά μέσο όρο 1,8 γκολ και δέχονταν ισάριθμα, ενώ η Alianza είχε κατά μέσο όρο 1,2 γκολ υπέρ και 1,2 κατά ανά αγώνα. Η επιθετική δυναμική της Cacahuatique επιβεβαιώνεται από μέσο όρο xG 1,53, υψηλότερο από το 1,43 xG που δέχεται η Alianza, ενώ οι γηπεδούχοι δημιουργούσαν 1,17 xG απέναντι σε 1,82 xG που επέτρεπε ο αντίπαλος. Η Alianza κράτησε ανέπαφη την εστία της μόλις στο 25% των διαθέσιμων δεδομένων της σεζόν, γεγονός που ενισχύει την πιθανότητα να σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι, ενώ οι γηπεδούχοι σημείωναν κατά μέσο όρο 2,0 γκολ. Παρότι τα πλήρη δεδομένα σεζόν της Cacahuatique είναι περιορισμένα, τα τρέχοντα στατιστικά και των δύο ομάδων δείχνουν ελαφρώς περισσότερο προς το σενάριο όπου αμφότερες θα σκοράρουν τουλάχιστον μία φορά.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της Alianza σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 1,2 γκολ υπέρ και 1,2 κατά, ενώ οι αναμετρήσεις της Cacahuatique είχαν σαφώς πιο ανοιχτό προφίλ: 1,8 γκολ υπέρ και 1,8 κατά. Η επιθετική δυναμική και των δύο πλευρών επιβεβαιώνεται από τις πρόσφατες τιμές xG, οι οποίες ανέρχονται σε 1,17 για τους γηπεδούχους και 1,53 για τους φιλοξενούμενους, χωρίς όμως να υποδεικνύουν σενάριο που θα ξεπερνά συστηματικά τα τέσσερα γκολ. Στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της Alianza, η γραμμή των 2,5 γκολ επιβεβαιώθηκε στο 40% των αγώνων, ενώ στην Cacahuatique στο 60%, γεγονός που παραπέμπει περισσότερο σε αποτέλεσμα κοντά στο όριο των 2–3 τερμάτων παρά σε ένα παιχνίδι με υψηλό ρυθμό και εκατέρωθεν επιθέσεις. Οι γηπεδούχοι είχαν πράγματι το 75% των αγώνων της σεζόν πάνω από 3,5 γκολ, όμως πρόκειται για πολύ μικρό δείγμα, weshalb μεγαλύτερη βαρύτητα έχει ο τρέχων μέσος όρος του πρωταθλήματος, που ανέρχεται σε 2,59 γκολ. Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Under 3,5, καθώς η πρόβλεψη για 2,78 γκολ αφήνει σαφές περιθώριο για σκορ όπως 1:1, 2:1 ή 1:2.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το πιθανότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο και νίκη της Alianza μετά το τελικό σφύριγμα. Η Alianza είχε ισοπαλία στο Ημίχρονο σε 3 από τους 4 μέχρι σήμερα εντός έδρας αγώνες της, δηλαδή στο 75%, ενώ η Cacahuatique ήταν ισόπαλη μετά από 45 λεπτά σε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι βρίσκονται σε καλύτερη πρόσφατη αγωνιστική κατάσταση: έχουν κερδίσει 3 από τους 5 τελευταίους αγώνες τους, ενώ οι αντίπαλοί τους μόλις 1, και η Cacahuatique δέχεται κατά μέσο όρο 1,8 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα. Μετά την ανάπαυλα, η Alianza πετυχαίνει κατά μέσο όρο 0,8 γκολ, ενώ οι φιλοξενούμενοι επιτρέπουν στους αντιπάλους τους να σκοράρουν 1,2 γκολ, γεγονός που ενισχύει το σενάριο επικράτησης των γηπεδούχων στο δεύτερο ημίχρονο.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Alianza | Cacahuatique | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 71% | 43% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.19 | 0.16 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.30 | 0.50 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Alianza είναι 20% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.5 π. / αγώνα - Alianza · 1.25 π. / αγώνα - Cacahuatique
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Cacahuatique είναι 33% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.5 γκολ / αγώνα - Alianza · 2 γκολ / αγώνα - Cacahuatique
Η Alianza είναι 33% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.5 γκολ / αγώνα - Alianza · 2 γκολ / αγώνα - Cacahuatique
Alianza σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ Cacahuatique κρατά clean sheet στο 25% (1 από 4 αγώνες).
Cacahuatique σκοράρει στο 75% των αγώνων (3 από 4 αγώνες), ενώ Alianza κρατά clean sheet στο 0% (0 από 2 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Alianza
Over / Under - Cacahuatique
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Alianza - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Cacahuatique - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 25%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 1.0 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.50 | 1.50 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.5 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.5 | 1.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 2.0 |
| 1 γκολ | 100% | 100% |
| 2 γκολ | 0% | 50% |
| 3 γκολ | 0% | 50% |
| Ανέπαφη εστία | 50% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 50% | 50% |
| Διαφορά γκολ | 0 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.50 | 1.25 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 1.3 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.5 | 1.5 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.3 | 2.8 |
| 1 γκολ | 50% | 75% |
| 2 γκολ | 25% | 75% |
| 3 γκολ | 25% | 50% |
| Ανέπαφη εστία | 75% | 50% |
| Χωρίς γκολ | 50% | 25% |
| Διαφορά γκολ | +1 | -1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Alianza
Cacahuatique
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Salvadoran Primera División).
Ομάδες vs λίγκα
| Alianza | Liga | Cacahuatique | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 3.00 | 2.60 | ▲ 4.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 50% | 48% | ▲ 75% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 50% | 40% | ▲ 75% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 34% | ▼ 25% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 100% | 68% | ▼ 50% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 100% | 64% | ▲ 75% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (6): Alianza 5 - 1 - 0 Cacahuatique. Μεσος ορος γκολ 2.83, σκοραραν και οι δυο σε 83% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Alianza - Cacahuatique;
Ο αγώνας της Salvadoran Primera División έληξε Alianza 0:0 Cacahuatique. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Alianza - Cacahuatique;
Στις τελευταίες 6 απευθείας αναμετρήσεις η Alianza κέρδισε 5, η Cacahuatique 0 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,83 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 83%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Alianza - Cacahuatique;
Η Alianza σκοράρει κατά μέσο όρο 1,50 γκολ ανά αγώνα και η Cacahuatique 2,00. Ο μέσος όρος της Salvadoran Primera División είναι 2,60 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 40% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 50% των αγώνων της Alianza και στο 75% της Cacahuatique.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Alianza και η Cacahuatique;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Alianza έχει ρεκόρ 1-0-1 (1,50 πόντοι ανά αγώνα) και η Cacahuatique 1-2-1 (1,25 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Alianza - Cacahuatique;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Alianza - Cacahuatique: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


