Anyang - Bucheon 1995: στατιστικά αγώνα
Anyang - Bucheon 1995: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Anyang αντιμετώπισε την Bucheon 1995 στο K League 1 (Νότια Κορέα). Ο αγώνας διεξήχθη στις 1 Νοεμβρίου 2026. Έδρα: Anyang Stadium. Τελικό σκορ: 2:1.
Τρέχουσα φόρμα
Anyang: 2-3-0, 1.80 βαθμοί/αγώνα. Bucheon 1995: 0-1-4, 0.20 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Anyang σκοράρει 1.21 και δέχεται 1.45 γκολ ανά αγώνα. Bucheon 1995 σκοράρει 0.97 και δέχεται 1.42. Μέσος όρος λίγκας: 2.49 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Anyang 70%, Bucheon 1995 42%. Over 2.5: Anyang 45%, Bucheon 1995 45%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 47%.
xG, σουτ και στυλ
Anyang έχει υψηλότερο xG: 1.29 έναντι 1.25. Anyang: 10.2 σουτ ανά αγώνα, Bucheon 1995: 10.2.
Ημίχρονα αγώνα
Anyang: προηγείται στο ημίχρονο 30%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.64. Bucheon 1995: προηγείται στο ημίχρονο 15%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.58.
Γκολ ανά λεπτό
Anyang: 31-45+ (8 γκολ). Bucheon 1995: 61-75 (8 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
K League 1: 2.49 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 47%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-1. Μέσος όρος γκολ 2.67, BTTS 67%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Anyang έρχεται στον αγώνα αήττητη στα τελευταία 5 παιχνίδια της (2 νίκες και 3 ισοπαλίες), ενώ η Bucheon 1995 έχει συγκεντρώσει μόλις 1 βαθμό σε αυτό το διάστημα και έχει ηττηθεί 4 φορές. Οι γηπεδούχοι δέχθηκαν 3 γκολ σε αυτά τα παιχνίδια, ενώ οι φιλοξενούμενοι 11, γεγονός που ευνοεί σαφώς την Anyang στην αξιολόγηση της πρόσφατης αμυντικής της φόρμας. Εντός έδρας, η Anyang σκοράρει κατά μέσο όρο 1,13 γκολ και καταγράφει xG 1,20, έναντι 0,93 γκολ και xG 1,12 της Bucheon στα εκτός έδρας παιχνίδια της· οι φιλοξενούμενοι δεν βρήκαν δίχτυα στο 40% αυτών των αγώνων. Ωστόσο, η εντός έδρας άμυνα της Anyang, που δέχεται κατά μέσο όρο 1,75 γκολ ανά αγώνα, καθώς και το ποσοστό ισοπαλιών 38% των γηπεδούχων στο γήπεδό τους, επιβάλλουν κάποια επιφύλαξη. Παρ’ όλα αυτά, η πρόσφατη πορεία των αποτελεσμάτων και η πιο αποτελεσματική αγωνιστική παρουσία της Anyang συνηγορούν υπέρ της νίκης των γηπεδούχων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η επιλογή «Όχι» στο G/G έχει προβάδισμα, καθώς οι δύο ομάδες σκόραραν αμφότερες μόλις στο 44% και στο 40% των αγώνων τους, ενώ δεν κατάφεραν να σκοράρουν στο 44% και στο 40% των αγώνων, αντίστοιχα. Ιδιαίτερα αμφίβολο είναι το ενδεχόμενο να σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι: η Bucheon έχει μέσο όρο 0,93 γκολ στη σεζόν και μόλις 0,6 στα τελευταία 5 παιχνίδια. Στο ίδιο διάστημα, η Anyang δεχόταν κατά μέσο όρο μόλις 0,6 γκολ, περιορίζοντας ακόμη περισσότερο τις πιθανότητες της Bucheon να σκοράρει. Η αδύναμη άμυνα των φιλοξενούμενων, που δέχεται κατά μέσο όρο 2,2 γκολ ανά αγώνα το τελευταίο διάστημα, αυξάνει την πιθανότητα να σκοράρει η Anyang, αλλά δεν καθιστά δεδομένο ότι θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες. Συνεπώς, είναι πιθανότερο το αποτέλεσμα στο οποίο τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Anyang σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Bucheon 0,93, αν και ο μέσος όρος xG τους είναι αντίστοιχα 1,37 και 1,12. Στους αγώνες της Bucheon σημειώθηκαν το πολύ 3 γκολ στο 87% των περιπτώσεων, ενώ στους αγώνες της Anyang στο 67%, γεγονός που στηρίζει την επιλογή Under 3,5 γκολ. Τα 5 τελευταία παιχνίδια των φιλοξενούμενων έφεραν μεν 11 γκολ παθητικό, αλλά σκόραραν μόλις 3, ενώ η Anyang δέχθηκε μόλις 3 γκολ στο ίδιο διάστημα. Η πρόβλεψη για 2,52 γκολ συνυπολογίζει την πρόσφατη πτώση της αμυντικής απόδοσης της Bucheon, ωστόσο, με αναμενόμενα 1,48 γκολ για τους γηπεδούχους και 1,04 για τους φιλοξενούμενους, η γραμμή Under 3,5 παραμένει το ισχυρότερο σημείο.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Anyang προηγούνταν στο ημίχρονο σε 3 από τους 5 τελευταίους αγώνες της, ενώ η Bucheon 1995 ήταν πίσω στο σκορ μετά το πρώτο ημίχρονο σε 2 από τους 5, επομένως το προβάδισμα των γηπεδούχων αποτελεί ρεαλιστικό ενδεχόμενο. Σε αυτό το διάστημα, η Anyang σημείωνε κατά μέσο όρο 0,8 γκολ πριν από την ανάπαυλα και δεχόταν 0,2, ενώ τα αντίστοιχα στοιχεία για την Bucheon ήταν 0,4 και 0,6. Τη διατήρηση του προβαδίσματος στηρίζει και η εικόνα στα τελικά αποτελέσματα: οι γηπεδούχοι δεν έχασαν κανέναν από τους 5 τελευταίους αγώνες τους, ενώ οι φιλοξενούμενοι ηττήθηκαν σε 4 και δέχονταν κατά μέσο όρο 2,2 γκολ ανά αγώνα. Κίνδυνο για την επιλογή 1/1 αποτελούν οι συχνές ισοπαλίες στο ημίχρονο καθ’ όλη τη διάρκεια της σεζόν — στο 56% των αγώνων της Anyang και στο 60% των αγώνων της Bucheon — γι’ αυτό το X/1 παραμένει μια σημαντική εναλλακτική. Παρ’ όλα αυτά, η πρόσφατη βελτίωση της Anyang στα πρώτα ημίχρονα και η αδύναμη άμυνα των φιλοξενούμενων υποδεικνύουν το 1/1 ως το πιθανότερο μεμονωμένο αποτέλεσμα Ημίχρονο/Τελικό.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Anyang | Bucheon 1995 | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 36% | 36% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.13 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.33 | 0.27 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Anyang είναι 800% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.8 π. / αγώνα - Anyang · 0.2 π. / αγώνα - Bucheon 1995
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Anyang είναι 25% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.21 γκολ / αγώνα - Anyang · 0.97 γκολ / αγώνα - Bucheon 1995
Anyang σκοράρει στο 79% των αγώνων (26 από 33 αγώνες), ενώ Bucheon 1995 κρατά clean sheet στο 27% (9 από 33 αγώνες).
Bucheon 1995 σκοράρει στο 58% των αγώνων (19 από 33 αγώνες), ενώ Anyang κρατά clean sheet στο 15% (5 από 33 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Anyang
Over / Under - Bucheon 1995
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Anyang είναι 41% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.45 π. / αγώνα - Anyang · 1.03 π. / αγώνα - Bucheon 1995
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Anyang - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 30% των αγώνων και κερδίζει το 30%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Bucheon 1995 - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 15% των αγώνων και κερδίζει το 21%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.20 | 0.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 0.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.2 | 0.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 0.6 |
| 1 γκολ | 80% | 40% |
| 2 γκολ | 20% | 20% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 80% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 20% | 80% |
| Διαφορά γκολ | +3 | -1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 0.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 1.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 1.8 |
| 1 γκολ | 60% | 100% |
| 2 γκολ | 20% | 80% |
| 3 γκολ | 20% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 80% |
| Διαφορά γκολ | -1 | -7 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (11). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (12). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -7 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Anyang
Bucheon 1995
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (K League 1).
Ομάδες vs λίγκα
| Anyang | Liga | Bucheon 1995 | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 2.67 | 2.49 | ▼ 2.39 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 70% | 55% | ▼ 42% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 45% | 47% | ▼ 45% |
| Clean sheets | ▼ 15% | 28% | • 27% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 64% | 61% | ▼ 58% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 82% | 76% | ▲ 79% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (3): Anyang 1 - 1 - 1 Bucheon 1995. Μεσος ορος γκολ 2.67, σκοραραν και οι δυο σε 67% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Anyang - Bucheon 1995;
Ο αγώνας της K League 1 έληξε Anyang 2:1 Bucheon 1995. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Anyang - Bucheon 1995;
Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Anyang κέρδισε 1, η Bucheon 1995 1 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,67 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 67%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Anyang - Bucheon 1995;
Η Anyang σκοράρει κατά μέσο όρο 1,21 γκολ ανά αγώνα και η Bucheon 1995 0,97. Ο μέσος όρος της K League 1 είναι 2,49 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 47% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 70% των αγώνων της Anyang και στο 42% της Bucheon 1995.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Anyang και η Bucheon 1995;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Anyang έχει ρεκόρ 2-3-0 (1,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Bucheon 1995 0-1-4 (0,20 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Anyang - Bucheon 1995;
Το στατιστικό υπόβαθρο του Anyang - Bucheon 1995 — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


