APS Bomet - Gor Mahia: στατιστικά αγώνα
APS Bomet - Gor Mahia: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
APS Bomet αντιμετώπισε την Gor Mahia στο Kenyan Premier League (Κένυα). Ο αγώνας διεξήχθη στις 17 Οκτωβρίου 2026. Τελικό σκορ: 0:1.
Τρέχουσα φόρμα
APS Bomet: 0-1-0, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Gor Mahia: 1-0-0, 3.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
APS Bomet σκοράρει 0.00 και δέχεται 0.00 γκολ ανά αγώνα. Gor Mahia σκοράρει 4.00 και δέχεται 2.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.22 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: APS Bomet 0%, Gor Mahia 100%. Over 2.5: APS Bomet 0%, Gor Mahia 100%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 44%, Over 2.5 33%.
xG, σουτ και στυλ
Gor Mahia έχει υψηλότερο xG: 1.98 έναντι 0.87. APS Bomet: 5.0 σουτ ανά αγώνα, Gor Mahia: 13.0.
Ημίχρονα αγώνα
APS Bomet: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00. Gor Mahia: προηγείται στο ημίχρονο 100%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 3.00.
Γκολ ανά λεπτό
APS Bomet: 0-15 (0 γκολ). Gor Mahia: 46-60 (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Kenyan Premier League: 2.22 γκολ ανά αγώνα, BTTS 44%, Over 2.5 33%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 4 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2-0-2. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η APS Bomet πηγαίνει στον αγώνα έπειτα από ένα σερί 3 νικών και 2 ισοπαλιών στα τελευταία 5 παιχνίδια, ενώ η Gor Mahia έχει κερδίσει μόνο μία φορά και έχει ηττηθεί 3 φορές στο ίδιο διάστημα. Και οι δύο ομάδες πέτυχαν από 7 γκολ σε αυτά τα ματς, όμως οι γηπεδούχοι δέχθηκαν μόλις 2, έναντι 12 των φιλοξενούμενων — σαφές αμυντικό πλεονέκτημα για την APS Bomet. Η Gor Mahia βρίσκεται ψηλότερα στη βαθμολογία, στη 2η θέση έναντι της 5ης των γηπεδούχων, και έχει κερδίσει με 4:2 την προηγούμενη μεταξύ τους αναμέτρηση στη φετινή σεζόν, οπότε δεν πρέπει να υποτιμηθεί η επιθετική της δυναμική. Παρ’ όλα αυτά, η εικόνα των πέντε τελευταίων αγώνων ευνοεί τους γηπεδούχους, ιδίως δεδομένων των δυσκολιών των φιλοξενούμενων να περιορίσουν τα γκολ που δέχονται. Τα στοιχεία για την ποιότητα των ευκαιριών και τις επιδόσεις εντός ή εκτός έδρας δεν παρέχουν αξιόπιστη βάση για περαιτέρω διάκριση, επομένως το προβάδισμα της APS Bomet στην πρόβλεψη παραμένει μέτριο.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Στα τελευταία 5 παιχνίδια, οι δύο ομάδες σκόραραν κατά μέσο όρο από 1,4 γκολ, κάτι που στηρίζει την προσδοκία ότι θα βρουν δίχτυα και οι δύο. Η Gor Mahia δεχόταν σε αυτό το διάστημα έως και 2,4 γκολ ανά αγώνα, οπότε η APS Bomet, με μέσο xG 1,59, έχει σαφή πιθανότητα να σκοράρει. Και οι φιλοξενούμενοι δημιουργούσαν τακτικά ευκαιρίες: το μέσο xG τους στα τελευταία 5 παιχνίδια ήταν 1,36, ενώ η APS Bomet επέτρεπε στους αντιπάλους της να δημιουργούν ευκαιρίες με μέσο xG 1,46. Το G/G επιβεβαιώθηκε στο 80% των τελευταίων 5 αγώνων της Gor Mahia, αλλά μόνο στο 40% των αγώνων της APS Bomet. Επομένως, η ένδειξη υπέρ του «ναι» είναι μέτρια και όχι ξεκάθαρη.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Στα τελευταία πέντε παιχνίδια, και οι δύο ομάδες σημείωσαν κατά μέσο όρο 1,4 γκολ, όμως η Gor Mahia δεχόταν 2,4 γκολ ανά αγώνα, ενώ η APS Bomet μόλις 0,4. Σε αυτό το διάστημα, οι γηπεδούχοι παρήγαγαν κατά μέσο όρο 1,59 xG και οι φιλοξενούμενοι 1,36 xG, στοιχείο που υποδεικνύει ευκαιρίες για γκολ και από τις δύο πλευρές. Η βασική ένδειξη υπέρ μιας υψηλότερης πρόβλεψης για την APS Bomet είναι η άμυνα των αντιπάλων, οι οποίοι δέχθηκαν συνολικά 12 γκολ σε πέντε αγώνες. Ταυτόχρονα, Over 2,5 γκολ σημειώθηκε μόλις στο 20% των πρόσφατων αγώνων των γηπεδούχων, ενώ ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι 2,22 γκολ, επομένως η υψηλότερη γραμμή είναι λιγότερο πειστική. Με πρόβλεψη για συνολικά 2,70 γκολ, η ισχυρότερη επιλογή είναι το Over 1,5 γκολ. Οι μηδενικές τιμές της σεζόν για τους φιλοξενούμενους δεν θεωρήθηκαν απόδειξη ότι δεν απειλούν, καθώς έρχονται σε αντίθεση με τον πρόσφατο μέσο όρο τους των 1,4 γκολ.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το πιθανότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο ημίχρονο και νίκη της APS Bomet στο τέλος του αγώνα: οι γηπεδούχοι ήταν ισόπαλοι στο ημίχρονο σε 3 από τους 5 τελευταίους αγώνες τους, ενώ σε αυτό το διάστημα σημείωναν κατά μέσο όρο μόλις 0,2 γκολ πριν από την ανάπαυλα. Μετά την ανάπαυλα, ωστόσο, πετύχαιναν κατά μέσο όρο 1,2 γκολ, ενώ η Gor Mahia δεχόταν κατά μέσο όρο 1,0 γκολ στα δεύτερα ημίχρονα. Υπέρ της τελικής νίκης των γηπεδούχων συνηγορεί επίσης η συγκομιδή των τελευταίων 5 αγώνων: 3 νίκες και 2 ισοπαλίες έναντι 1 νίκης, 1 ισοπαλίας και 3 ηττών των φιλοξενούμενων· η APS Bomet δεχόταν κατά μέσο όρο 0,4 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Gor Mahia 2,4. Το ενδεχόμενο οι γηπεδούχοι να προηγούνται ήδη στο ημίχρονο παραμένει μια σημαντική εναλλακτική, καθώς οι φιλοξενούμενοι ήταν πίσω στο σκορ στο ημίχρονο σε 2 από τους 4 τελευταίους αγώνες τους. Ωστόσο, οι μέσοι όροι των γηπεδούχων για τη σεζόν, μεταξύ των οποίων 4 γκολ και προβάδισμα στο ημίχρονο, προέρχονται από μόλις έναν αγώνα και, επομένως, δεν υπερισχύουν της ένδειξης για ισόπαλα πρώτα ημίχρονα σε ευρύτερο δείγμα.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| APS Bomet | Gor Mahia | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 20% | 46% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.17 | 0.15 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.00 | 0.67 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Gor Mahia είναι 200% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1 π. / αγώνα - APS Bomet · 3 π. / αγώνα - Gor Mahia
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
APS Bomet σκοράρει στο 0% των αγώνων (0 από 1 αγώνες), ενώ Gor Mahia κρατά clean sheet στο 0% (0 από 1 αγώνες).
Gor Mahia σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ APS Bomet κρατά clean sheet στο 100% (1 από 1 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - APS Bomet
Over / Under - Gor Mahia
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Gor Mahia είναι 200% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1 π. / αγώνα - APS Bomet · 3 π. / αγώνα - Gor Mahia
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
APS Bomet - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Gor Mahia - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 100% των αγώνων και κερδίζει το 100%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 2.0 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 0.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.0 | 0.0 |
| 1 γκολ | 0% | 0% |
| 2 γκολ | 0% | 0% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 100% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 100% |
| Διαφορά γκολ | 0 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 3.00 | 3.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 1.0 | 3.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 2.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 5.0 |
| 1 γκολ | 100% | 100% |
| 2 γκολ | 0% | 100% |
| 3 γκολ | 0% | 100% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 0% | 0% |
| Διαφορά γκολ | +1 | +1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
APS Bomet
Gor Mahia
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Kenyan Premier League).
Ομάδες vs λίγκα
| APS Bomet | Liga | Gor Mahia | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 0.00 | 2.22 | ▲ 6.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 0% | 33% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 100% | 39% | ▼ 0% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 0% | 67% | ▲ 100% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (4): APS Bomet 2 - 0 - 2 Gor Mahia. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα APS Bomet - Gor Mahia;
Ο αγώνας της Kenyan Premier League έληξε APS Bomet 0:1 Gor Mahia. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων APS Bomet - Gor Mahia;
Στις τελευταίες 4 απευθείας αναμετρήσεις η APS Bomet κέρδισε 2, η Gor Mahia 2 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το APS Bomet - Gor Mahia;
Η APS Bomet σκοράρει κατά μέσο όρο 0,00 γκολ ανά αγώνα και η Gor Mahia 4,00. Ο μέσος όρος της Kenyan Premier League είναι 2,22 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 33% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 0% των αγώνων της APS Bomet και στο 100% της Gor Mahia.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η APS Bomet και η Gor Mahia;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η APS Bomet έχει ρεκόρ 0-1-0 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Gor Mahia 1-0-0 (3,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για APS Bomet - Gor Mahia;
Το στατιστικό υπόβαθρο του APS Bomet - Gor Mahia — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


