Κύπρος - First DivisionStadio Stelios KyriakidesΕνημερωση δεδομενων 14 Οκτωβρίου 2026

Aris - AEK Larnaca: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Aris - AEK Larnaca: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Aris παίζει με AEK Larnaca στο First Division (Κύπρος). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 18 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Stadio Stelios Kyriakides.

Τρέχουσα φόρμα

Aris: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα. AEK Larnaca: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Aris σκοράρει 1.20 και δέχεται 1.40 γκολ ανά αγώνα. AEK Larnaca σκοράρει 2.00 και δέχεται 0.80. Μέσος όρος λίγκας: 3.00 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Aris 60%, AEK Larnaca 60%. Over 2.5: Aris 60%, AEK Larnaca 60%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 60%, Over 2.5 69%.

xG, σουτ και στυλ

AEK Larnaca έχει υψηλότερο xG: 1.68 έναντι 1.60. Aris: 11.8 σουτ ανά αγώνα, AEK Larnaca: 13.2.

Ημίχρονα αγώνα

Aris: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.80. AEK Larnaca: προηγείται στο ημίχρονο 40%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Aris: 76-90+ (2 γκολ). AEK Larnaca: 16-30 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

First Division: 3.00 γκολ ανά αγώνα, BTTS 60%, Over 2.5 69%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 4 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-3. Μέσος όρος γκολ 3.75, BTTS 50%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(2.95)
(3.42)
(2.23)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.2Γκολ υπέρ / αγώνα2
ArisAEK Larnaca
1.4Γκολ κατά / αγώνα0.8
ArisAEK Larnaca
49%Μέση κατοχή55%
ArisAEK Larnaca
5.6Σουτ στον στόχο / αγώνα6
ArisAEK Larnaca

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.8Σουτ ανά αγώνα13.2
ArisAEK Larnaca
5.6Σουτ στον στόχο6
ArisAEK Larnaca
10.2%Μετατροπή σουτ15.2%
ArisAEK Larnaca
49%Κατοχή55%
ArisAEK Larnaca
1.6xG υπέρ1.68
ArisAEK Larnaca
1.21xG κατά1.49
ArisAEK Larnaca

Ποιότητα σουτ

Aris: ΙσορροπημένηAEK Larnaca: Αποτελεσματικό τελείωμα
ArisAEK Larnaca
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)47%45%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.140.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.210.33

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η AEK Larnaca είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.6 π. / αγώνα - Aris · 2.4 π. / αγώνα - AEK Larnaca

Aris
DLWDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
40% Ν40% Ι20% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-2-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-2-1
DLD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.4xG: 1.60xG αντιπάλου: 1.21BTTS: 60%Over 2.5: 60%
AEK Larnaca
WWLWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
80% Ν0% Ι20% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +6
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-0-0
WW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 0.8xG: 1.68xG αντιπάλου: 1.49BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η AEK Larnaca είναι 67% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.2 γκολ / αγώνα - Aris · 2 γκολ / αγώνα - AEK Larnaca

Η AEK Larnaca είναι 75% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.4 γκολ / αγώνα - Aris · 0.8 γκολ / αγώνα - AEK Larnaca

Επιθετικό προφίλ Aris: πολύ ισχυρό

Aris σκοράρει στο 80% των αγώνων (4 από 5 αγώνες), ενώ AEK Larnaca κρατά clean sheet στο 20% (1 από 5 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ AEK Larnaca: ισχυρό

AEK Larnaca σκοράρει στο 80% των αγώνων (4 από 5 αγώνες), ενώ Aris κρατά clean sheet στο 40% (2 από 5 αγώνες).

6Γκολ υπέρ (σεζόν)10
ArisAEK Larnaca
7Γκολ κατά (σεζόν)4
ArisAEK Larnaca
2.6Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.8
ArisAEK Larnaca
6Γκολ υπέρ (τελευταία 5)10
ArisAEK Larnaca
7Γκολ κατά (τελευταία 5)4
ArisAEK Larnaca

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

80%1 γκολ80%
ArisAEK Larnaca
40%2 γκολ60%
ArisAEK Larnaca
0%3 γκολ40%
ArisAEK Larnaca
0%4 γκολ20%
ArisAEK Larnaca

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

60%1 γκολ80%
ArisAEK Larnaca
40%2 γκολ0%
ArisAEK Larnaca
20%3 γκολ0%
ArisAEK Larnaca
20%4 γκολ0%
ArisAEK Larnaca

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

60%
AEK Larnaca - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 5 αγώνες
60%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

20%BTTS στο ημίχρονο20%
ArisAEK Larnaca
20%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
ArisAEK Larnaca
40%Γκολ και στα δύο ημίχρονα60%
ArisAEK Larnaca

BTTS και σύνολο γκολ

60%Τουλ. 3 γκολ και BTTS60%
ArisAEK Larnaca
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
ArisAEK Larnaca
60%BTTS - τελευταία 560%
ArisAEK Larnaca

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο60%
ArisAEK Larnaca
20%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο60%
ArisAEK Larnaca
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
ArisAEK Larnaca

2ο ημίχρονο

80%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο100%
ArisAEK Larnaca
60%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο40%
ArisAEK Larnaca
20%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο20%
ArisAEK Larnaca

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η AEK Larnaca είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.2 π. / αγώνα - Aris · 1.8 π. / αγώνα - AEK Larnaca

Aris - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται60% ισοπαλία20% χάνει
AEK Larnaca - κατάσταση στο ημίχρονο
40% προηγείται60% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.2Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.8
ArisAEK Larnaca
0.4Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1
ArisAEK Larnaca
0.4Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.2
ArisAEK Larnaca
0.8Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.2
ArisAEK Larnaca
60%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο80%
ArisAEK Larnaca
60%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο40%
ArisAEK Larnaca

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.2Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2
ArisAEK Larnaca
0.8Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
ArisAEK Larnaca
1Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.6
ArisAEK Larnaca
1.8Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.6
ArisAEK Larnaca
40%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο40%
ArisAEK Larnaca
20%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο20%
ArisAEK Larnaca

Aris - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

20% Ν60% Ι20% Η
6
Πόντοι ημιχρόνου
2
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
6
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.20
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος200%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.6

Δέχεται 0.6 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

AEK Larnaca - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

60% Ν20% Ι20% Η
9
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
10
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.80
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος200%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 40% των αγώνων και κερδίζει το 80%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Aris - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.201.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.8
Γκολ κατά / αγώνα0.41.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.8
1 γκολ60%80%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ60%20%
Διαφορά γκολ0-1
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 60% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
AEK Larnaca - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.802.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.20.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.6
1 γκολ60%100%
2 γκολ60%40%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%40%
Χωρίς γκολ40%20%
Διαφορά γκολ+4+2
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Aris
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
1
2
46-60
1
3
61-75
2
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

AEK Larnaca
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
3
0
16-30
2
1
31-45
2
0
46-60
0
1
61-75
3
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.70
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.0 : 1.7
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
90%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
60%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+39%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
64%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
4%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 25 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Aris

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.39
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.59
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.40
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.19
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
81%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
93%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 33% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 17% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
33%

AEK Larnaca

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.19
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+1.01
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.32
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.69
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
132%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
54%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 30% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
30%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (First Division).

Ομάδες vs λίγκα

ArisLigaAEK Larnaca
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.603.00▼ 2.80
Σκόραραν και οι δύο• 60%60%• 60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 60%69%▼ 60%
Clean sheets▲ 40%26%▼ 20%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 60%71%▼ 60%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 80%89%▲ 100%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.00
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
60%
Σκόραραν και οι δύο
69%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.49
Γκολ εντός / αγώνα
1.51
Γκολ εκτός / αγώνα
+-1%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+-1%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+0%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
71%
1 γκολ
34%
2 γκολ
6%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
89%
1 γκολ
66%
2 γκολ
26%
3 γκολ
9%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (4): Aris 1 - 0 - 3 AEK Larnaca. Μεσος ορος γκολ 3.75, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Aris και AEK Larnaca;

Η Aris αντιμετωπίζει τη AEK Larnaca στις 18 Οκτωβρίου 2026 στη First Division στο Stadio Stelios Kyriakides. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Aris - AEK Larnaca;

Στις τελευταίες 4 απευθείας αναμετρήσεις η Aris κέρδισε 1, η AEK Larnaca 3 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 3,75 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Aris - AEK Larnaca;

Η Aris σκοράρει κατά μέσο όρο 1,20 γκολ ανά αγώνα και η AEK Larnaca 2,00. Ο μέσος όρος της First Division είναι 3,00 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 69% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 60% των αγώνων της Aris και στο 60% της AEK Larnaca.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Aris και η AEK Larnaca;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Aris έχει ρεκόρ 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα) και η AEK Larnaca 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Aris - AEK Larnaca;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Aris - AEK Larnaca: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.