Παραγουάη - Division IntermediaΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Atlético Tembetary - Deportivo Capiatá: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Atlético Tembetary - Deportivo Capiatá: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Atlético Tembetary παίζει με Deportivo Capiatá στο Division Intermedia (Παραγουάη). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 17 Οκτωβρίου 2026.

Τρέχουσα φόρμα

Atlético Tembetary: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα. Deportivo Capiatá: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Atlético Tembetary σκοράρει 1.39 και δέχεται 1.61 γκολ ανά αγώνα. Deportivo Capiatá σκοράρει 1.21 και δέχεται 1.36. Μέσος όρος λίγκας: 2.63 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Atlético Tembetary 64%, Deportivo Capiatá 68%. Over 2.5: Atlético Tembetary 57%, Deportivo Capiatá 46%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 57%, Over 2.5 47%.

xG, σουτ και στυλ

Atlético Tembetary έχει υψηλότερο xG: 1.43 έναντι 1.42. Atlético Tembetary: 9.9 σουτ ανά αγώνα, Deportivo Capiatá: 10.3.

Ημίχρονα αγώνα

Atlético Tembetary: προηγείται στο ημίχρονο 39%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.68. Deportivo Capiatá: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.64.

Γκολ ανά λεπτό

Atlético Tembetary: 46-60 (10 γκολ). Deportivo Capiatá: 76-90+ (12 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Division Intermedia: 2.63 γκολ ανά αγώνα, BTTS 57%, Over 2.5 47%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-0. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.39Γκολ υπέρ / αγώνα1.21
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.61Γκολ κατά / αγώνα1.36
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
52%Μέση κατοχή47%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
3.64Σουτ στον στόχο / αγώνα4.39
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

9.93Σουτ ανά αγώνα10.29
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
3.64Σουτ στον στόχο4.39
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
14%Μετατροπή σουτ11.8%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
52%Κατοχή47%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.43xG υπέρ1.42
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.58xG κατά1.41
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Ποιότητα σουτ

Atlético Tembetary: Αποτελεσματικό τελείωμαDeportivo Capiatá: Ισορροπημένη
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)37%43%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.140.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.380.28

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Atlético Tembetary είναι 20% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.2 π. / αγώνα - Atlético Tembetary · 1 π. / αγώνα - Deportivo Capiatá

Atlético Tembetary
LLWWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
36% Ν21% Ι43% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
10-6-12
1.29 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -6
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
6-3-5
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-2
WLLWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 2.0xG: 1.37xG αντιπάλου: 1.45BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Deportivo Capiatá
LLDDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
25% Ν39% Ι36% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
7-11-10
1.14 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-7-7
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-1-4
LLLLD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.2xG: 1.55xG αντιπάλου: 1.35BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Atlético Tembetary είναι 15% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.39 γκολ / αγώνα - Atlético Tembetary · 1.21 γκολ / αγώνα - Deportivo Capiatá

Η Deportivo Capiatá είναι 18% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.61 γκολ / αγώνα - Atlético Tembetary · 1.36 γκολ / αγώνα - Deportivo Capiatá

Επιθετικό προφίλ Atlético Tembetary: πολύ ισχυρό

Atlético Tembetary σκοράρει στο 71% των αγώνων (20 από 28 αγώνες), ενώ Deportivo Capiatá κρατά clean sheet στο 18% (5 από 28 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Deportivo Capiatá: πολύ ισχυρό

Deportivo Capiatá σκοράρει στο 71% των αγώνων (20 από 28 αγώνες), ενώ Atlético Tembetary κρατά clean sheet στο 11% (3 από 28 αγώνες).

39Γκολ υπέρ (σεζόν)34
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
45Γκολ κατά (σεζόν)38
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
3Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.57
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
10Γκολ κατά (τελευταία 5)6
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

71%1 γκολ71%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
39%2 γκολ25%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
21%3 γκολ14%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
7%4 γκολ7%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

89%1 γκολ82%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
46%2 γκολ32%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
21%3 γκολ18%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
4%4 γκολ4%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

64%
Atlético Tembetary - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.18 από 28 αγώνες
68%
Deportivo Capiatá - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.19 από 28 αγώνες
57%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

18%BTTS στο ημίχρονο25%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
7%BTTS και στα δύο ημίχρονα4%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
29%Γκολ και στα δύο ημίχρονα18%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

BTTS και σύνολο γκολ

50%Τουλ. 3 γκολ και BTTS46%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
7%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
80%BTTS - τελευταία 560%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο61%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
39%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο36%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
4%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο21%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

2ο ημίχρονο

79%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο71%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
46%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο36%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
32%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο14%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Atlético Tembetary είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.61 π. / αγώνα - Atlético Tembetary · 1.21 π. / αγώνα - Deportivo Capiatá

Atlético Tembetary - κατάσταση στο ημίχρονο
39% προηγείται43% ισοπαλία18% χάνει
Deportivo Capiatá - κατάσταση στο ημίχρονο
21% προηγείται57% ισοπαλία21% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.61Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.21
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
0.71Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.57
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
0.5Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.64
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.21Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.21
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
64%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο57%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
43%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο57%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.86Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.21
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
0.68Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.64
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.11Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.71
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
1.79Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.36
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
25%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο50%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá
57%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο54%
Atlético TembetaryDeportivo Capiatá

Atlético Tembetary - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

18% Ν32% Ι50% Η
45
Πόντοι ημιχρόνου
20
Γκολ ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
24
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-12
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.61
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος92%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 39% των αγώνων και κερδίζει το 36%. Συνήθως κρατά το προβάδισμα ως το τέλος.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.6

Δέχεται 0.6 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Deportivo Capiatá - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

25% Ν46% Ι29% Η
34
Πόντοι ημιχρόνου
16
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
34
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.21
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος119%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 25%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Atlético Tembetary - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.000.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.00.4
Γκολ κατά / αγώνα0.21.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.22.2
1 γκολ80%100%
2 γκολ40%80%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία80%0%
Χωρίς γκολ40%60%
Διαφορά γκολ+4-7
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 20% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 0% ισοπαλία - 100% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5
Deportivo Capiatá - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.602.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.8
Γκολ κατά / αγώνα1.00.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.0
1 γκολ60%80%
2 γκολ40%20%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία40%80%
Χωρίς γκολ80%40%
Διαφορά γκολ-4+3
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Atlético Tembetary
ΥπέρΚατά
4
5
0-15
8
2
16-30
8
7
31-45
10
13
46-60
5
8
61-75
4
10
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (10 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (13). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -6 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Deportivo Capiatá
ΥπέρΚατά
1
3
0-15
8
5
16-30
7
10
31-45
3
9
46-60
3
5
61-75
12
6
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (12 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +6 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.79
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.4 : 1.4
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
106%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
66%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+44%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
50%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
8%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 13 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Atlético Tembetary

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.15
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.07
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.04
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.03
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
102%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
126%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.09
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 10% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 10% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
10%

Deportivo Capiatá

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.01
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.16
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-5.3 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.21
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.05
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
95%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
100%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.14
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 35% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 3% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
35%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Division Intermedia).

Ομάδες vs λίγκα

Atlético TembetaryLigaDeportivo Capiatá
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 3.002.63• 2.57
Σκόραραν και οι δύο▲ 64%57%▲ 68%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 57%47%• 46%
Clean sheets▼ 11%25%▼ 18%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 75%67%▼ 61%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 79%75%▼ 71%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.63
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
57%
Σκόραραν και οι δύο
47%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.36
Γκολ εντός / αγώνα
1.28
Γκολ εκτός / αγώνα
+6%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+6%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+9%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
67%
1 γκολ
33%
2 γκολ
9%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
75%
1 γκολ
41%
2 γκολ
22%
3 γκολ
8%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Atlético Tembetary 1 - 0 - 0 Deportivo Capiatá. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Atlético Tembetary και Deportivo Capiatá;

Η Atlético Tembetary αντιμετωπίζει τη Deportivo Capiatá στις 17 Οκτωβρίου 2026 στη Division Intermedia. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Atlético Tembetary - Deportivo Capiatá;

Η Atlético Tembetary σκοράρει κατά μέσο όρο 1,39 γκολ ανά αγώνα και η Deportivo Capiatá 1,21. Ο μέσος όρος της Division Intermedia είναι 2,63 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 47% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 64% των αγώνων της Atlético Tembetary και στο 68% της Deportivo Capiatá.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Atlético Tembetary και η Deportivo Capiatá;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Atlético Tembetary έχει ρεκόρ 2-0-3 (1,20 πόντοι ανά αγώνα) και η Deportivo Capiatá 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Atlético Tembetary - Deportivo Capiatá;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Atlético Tembetary - Deportivo Capiatá: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.