Αργεντινή - Primera DivisiónΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Atlético Tucumán - Estudiantes Río Cuarto: στατιστικά αγώνα

155%(1.65)
X30%(2.98)
215%(5.20)

Ο Atlético Tucumán φαίνεται να είναι ο φαβορί για αυτήν την αναμέτρηση, παρά την κακή φόρμα στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Οι οικοδεσπότες παρουσιάζουν σταθερή απόδοση στο έδρα τους με δύο ισοπαλίες και χωρίς ήττα, διατηρώντας απαραβίαστο αμυντικό ρεκόρ στο 50% των εντός έδρας αγώνων. Ο Estudiantes Río Cuarto έχει καταστροφικό ρεκόρ εκτός έδρας με 100% ήττες, χάνοντας κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά παιχνίδι και χωρίς να κερδίσει ούτε έναν βαθμό. Η υπεροχή στην κατοχή της μπάλας (55% vs 46%), τα υψηλότερα ποσοστά ευστοχίας και οι καλύτεροι δείκτες xG (1.84 vs 1.48) υποστηρίζουν τους οικοδεσπότες. Η κακή φόρμα και των δύο ομάδων καθιστά την ισοπαλία ένα ρεαλιστικό σενάριο, ωστόσο η αποφασιστική υπεροχή του Atlético Tucumán εντός έδρας και η πλήρης αδυναμία των φιλοξενούμενων εκτός έδρας υποδεικνύουν πιθανή νίκη για τους οικοδεσπότες.

Atlético Tucumán - Estudiantes Río Cuarto: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Atlético Tucumán αντιμετώπισε την Estudiantes Río Cuarto στο Primera División (Αργεντινή). Ο αγώνας διεξήχθη στις 15 Φεβρουαρίου 2026. Τελικό σκορ: 4:0.

Τρέχουσα φόρμα

Atlético Tucumán: 0-2-2, 0.50 βαθμοί/αγώνα. Estudiantes Río Cuarto: 0-1-3, 0.25 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Atlético Tucumán σκοράρει 0.75 και δέχεται 1.25 γκολ ανά αγώνα. Estudiantes Río Cuarto σκοράρει 0.25 και δέχεται 1.25. Μέσος όρος λίγκας: 1.96 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Atlético Tucumán 75%, Estudiantes Río Cuarto 25%. Over 2.5: Atlético Tucumán 50%, Estudiantes Río Cuarto 25%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 49%, Over 2.5 35%.

xG, σουτ και στυλ

Atlético Tucumán έχει υψηλότερο xG: 1.58 έναντι 1.23. Atlético Tucumán: 12.8 σουτ ανά αγώνα, Estudiantes Río Cuarto: 10.8.

Ημίχρονα αγώνα

Atlético Tucumán: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.25. Estudiantes Río Cuarto: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00.

Γκολ ανά λεπτό

Atlético Tucumán: 31-45+ (2 γκολ). Estudiantes Río Cuarto: 0-15 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Primera División: 1.96 γκολ ανά αγώνα, BTTS 49%, Over 2.5 35%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Ο Atlético Tucumán φαίνεται να είναι ο φαβορί για αυτήν την αναμέτρηση, παρά την κακή φόρμα στα τελευταία πέντε παιχνίδια. Οι οικοδεσπότες παρουσιάζουν σταθερή απόδοση στο έδρα τους με δύο ισοπαλίες και χωρίς ήττα, διατηρώντας απαραβίαστο αμυντικό ρεκόρ στο 50% των εντός έδρας αγώνων. Ο Estudiantes Río Cuarto έχει καταστροφικό ρεκόρ εκτός έδρας με 100% ήττες, χάνοντας κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά παιχνίδι και χωρίς να κερδίσει ούτε έναν βαθμό. Η υπεροχή στην κατοχή της μπάλας (55% vs 46%), τα υψηλότερα ποσοστά ευστοχίας και οι καλύτεροι δείκτες xG (1.84 vs 1.48) υποστηρίζουν τους οικοδεσπότες. Η κακή φόρμα και των δύο ομάδων καθιστά την ισοπαλία ένα ρεαλιστικό σενάριο, ωστόσο η αποφασιστική υπεροχή του Atlético Tucumán εντός έδρας και η πλήρης αδυναμία των φιλοξενούμενων εκτός έδρας υποδεικνύουν πιθανή νίκη για τους οικοδεσπότες.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

2 : 0
1ο ημιχρονο
2 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

49Κατοχη (%)51
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
18Σουτ5
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
7Σουτ στον στοχο0
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
2.03xG0.68
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
7Κορνερ2
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
58Επικινδυνες επιθεσεις50
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
13Φαουλ11
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
1Καρτες3
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0.75Γκολ υπέρ / αγώνα0.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
1.25Γκολ κατά / αγώνα1.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
55%Μέση κατοχή42%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
4.25Σουτ στον στόχο / αγώνα1.75
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

12.75Σουτ ανά αγώνα10.75
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
4.25Σουτ στον στόχο1.75
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
5.9%Μετατροπή σουτ2.3%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
55%Κατοχή42%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
1.58xG υπέρ1.23
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
1.15xG κατά1.46
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Ποιότητα σουτ

Atlético Tucumán: ΙσορροπημένηEstudiantes Río Cuarto: Ισορροπημένη
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)33%16%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.180.14

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Atlético Tucumán είναι 100% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.5 π. / αγώνα - Atlético Tucumán · 0.25 π. / αγώνα - Estudiantes Río Cuarto

Atlético Tucumán
LDDL
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% W50% R50% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-2-2
0.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-2-2
0.50 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-2-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-2-0
DD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.8Γκολ κατά: 1.3xG: 1.58xG αντιπάλου: 1.15BTTS: 75%Over 2.5: 50%
Estudiantes Río Cuarto
LDLL
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% W25% R75% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-1-3
0.25 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-1-3
0.25 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-2
LL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.3Γκολ κατά: 1.3xG: 1.23xG αντιπάλου: 1.46BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Atlético Tucumán είναι 200% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.75 γκολ / αγώνα - Atlético Tucumán · 0.25 γκολ / αγώνα - Estudiantes Río Cuarto

Επιθετικό προφίλ Atlético Tucumán: πολύ ισχυρό

Atlético Tucumán σκοράρει στο 75% των αγώνων (3 από 4 αγώνες), ενώ Estudiantes Río Cuarto κρατά clean sheet στο 25% (1 από 4 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Estudiantes Río Cuarto: ασταθές

Estudiantes Río Cuarto σκοράρει στο 25% των αγώνων (1 από 4 αγώνες), ενώ Atlético Tucumán κρατά clean sheet στο 25% (1 από 4 αγώνες).

3Γκολ υπέρ (σεζόν)1
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
5Γκολ κατά (σεζόν)5
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
2Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.5
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
3Γκολ υπέρ (τελευταία 5)1
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
5Γκολ κατά (τελευταία 5)5
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

75%1 γκολ25%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%2 γκολ0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%3 γκολ0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%4 γκολ0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

75%1 γκολ75%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
50%2 γκολ50%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%3 γκολ0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%4 γκολ0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

75%
Atlético Tucumán - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 4 αγώνες
25%
Estudiantes Río Cuarto - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.1 από 4 αγώνες
49%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

25%BTTS στο ημίχρονο0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

BTTS και σύνολο γκολ

50%Τουλ. 3 γκολ και BTTS25%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
75%BTTS - τελευταία 525%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο25%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
50%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

2ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο75%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο50%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Estudiantes Río Cuarto είναι 20% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.25 π. / αγώνα - Atlético Tucumán · 1.5 π. / αγώνα - Estudiantes Río Cuarto

Atlético Tucumán - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται50% ισοπαλία25% χάνει
Estudiantes Río Cuarto - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται75% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.25Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.5
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0.5Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0.75Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
1.25Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
50%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο100%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
50%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο75%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0.25Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0.5Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
0.75Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.25
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
50%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο25%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto
75%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο100%
Atlético TucumánEstudiantes Río Cuarto

Atlético Tucumán - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

25% W25% R50% P
5
Πόντοι ημιχρόνου
2
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
4
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.25
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος0%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 0%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.3

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Estudiantes Río Cuarto - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% W25% R75% P
6
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
1
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.50
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος0%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 0%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+1.3

Δέχεται 1.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Atlético Tucumán - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.251.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.50.3
Γκολ κατά / αγώνα0.80.5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.30.8
1 γκολ75%75%
2 γκολ50%0%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία50%50%
Χωρίς γκολ50%75%
Διαφορά γκολ-1-1
Ημίχρονο: 25% προηγείται - 50% ισοπαλία - 25% χάνει
2ο ημίχρονο: 25% νίκη - 25% ισοπαλία - 50% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 25% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Estudiantes Río Cuarto - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.500.25
Γκολ υπέρ / αγώνα0.30.0
Γκολ κατά / αγώνα0.01.3
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.31.3
1 γκολ25%75%
2 γκολ0%50%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%25%
Χωρίς γκολ75%100%
Διαφορά γκολ+1-5
Ημίχρονο: 25% προηγείται - 75% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 25% ισοπαλία - 75% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Atlético Tucumán
ΥπέρΚατά
0
1
0-15
0
1
16-30
2
1
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
0
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Estudiantes Río Cuarto
ΥπέρΚατά
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
2
46-60
0
2
61-75
0
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

1.75
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.0 : 0.8
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
89%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
50%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
19%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
19%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 5 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Atlético Tucumán

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.43
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.93
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.83
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.10
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
65%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
158%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

Estudiantes Río Cuarto

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.23
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.77
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.98
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.21
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
32%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
108%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 100% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

Atlético TucumánLigaEstudiantes Río Cuarto
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.001.96 1.50
Σκόραραν και οι δύο 75%49% 25%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 50%35% 25%
Clean sheets 25%32% 25%
Γκολ πριν το ημίχρονο 75%56% 25%
Γκολ μετά το ημίχρονο 75%75% 75%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

1.96
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
49%
Σκόραραν και οι δύο
35%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
32%
Clean sheets
1.16
Γκολ εντός / αγώνα
0.79
Γκολ εκτός / αγώνα
+47%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+32%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+27%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
56%
1 γκολ
19%
2 γκολ
1%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
75%
1 γκολ
34%
2 γκολ
10%
3 γκολ
0%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Atlético TucumánΓκολRenzo Iván Tesuri
  2. Estudiantes Río CuartoΚίτρινη κάρταRenzo Damián Bacchia Rodríguez
  3. Atlético TucumánΓκολLeandro Nicolás Díaz
  4. Estudiantes Río CuartoΚίτρινη κάρταMartín Garnerone
  5. Atlético TucumánΑλλαγήΜπήκε: Ezequiel HamΒγήκε: Javier Dominguez
  6. Estudiantes Río CuartoΚίτρινη κάρταRamón Ábila
  7. Atlético TucumánΚίτρινη κάρταRenzo Iván Tesuri
  8. Estudiantes Río CuartoΑλλαγήΜπήκε: Ezequiel ForclazΒγήκε: Gabriel Alanís
  9. Atlético TucumánΓκολLeandro Nicolás DíazΑσίστ: Kevin Ortíz
  10. Atlético TucumánΓκολNicolás Emanuel LaméndolaΑσίστ: Gabriel Carlos Compagnucci

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Atlético Tucumán - Estudiantes Río Cuarto;

Ο αγώνας της Primera División έληξε Atlético Tucumán 4:0 Estudiantes Río Cuarto. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Atlético Tucumán - Estudiantes Río Cuarto;

Η Atlético Tucumán σκοράρει κατά μέσο όρο 0,75 γκολ ανά αγώνα και η Estudiantes Río Cuarto 0,25. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 1,96 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 35% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 75% των αγώνων της Atlético Tucumán και στο 25% της Estudiantes Río Cuarto.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Atlético Tucumán και η Estudiantes Río Cuarto;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Atlético Tucumán έχει ρεκόρ 0-2-2 (0,50 πόντοι ανά αγώνα) και η Estudiantes Río Cuarto 0-1-3 (0,25 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Atlético Tucumán - Estudiantes Río Cuarto;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Atlético Tucumán - Estudiantes Río Cuarto — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.