Καζακστάν - Kazakhstan Premier LeagueStadion MunayşıΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Ο αγώνας διακόπηκε ή αναβλήθηκε

Η ημερομηνία μπορεί να αλλάξει. Τα στατιστικά παραμένουν διαθέσιμα ως πλαίσιο του αγώνα.

Atyrau - Yelimay Semey: στατιστικά αγώνα

Atyrau - Yelimay Semey: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Atyrau παίζει με Yelimay Semey στο Kazakhstan Premier League (Καζακστάν). Η ημερομηνία μπορεί να αλλάξει. Τα στατιστικά παραμένουν διαθέσιμα ως πλαίσιο του αγώνα. Έδρα: Stadion Munayşı.

Τρέχουσα φόρμα

Atyrau: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα. Yelimay Semey: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Atyrau σκοράρει 0.77 και δέχεται 1.12 γκολ ανά αγώνα. Yelimay Semey σκοράρει 1.38 και δέχεται 1.38. Μέσος όρος λίγκας: 2.50 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Atyrau 50%, Yelimay Semey 62%. Over 2.5: Atyrau 27%, Yelimay Semey 54%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 54%, Over 2.5 48%.

xG, σουτ και στυλ

Yelimay Semey έχει υψηλότερο xG: 1.67 έναντι 1.03. Atyrau: 8.8 σουτ ανά αγώνα, Yelimay Semey: 14.0.

Ημίχρονα αγώνα

Atyrau: προηγείται στο ημίχρονο 23%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.38. Yelimay Semey: προηγείται στο ημίχρονο 31%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.85.

Γκολ ανά λεπτό

Atyrau: 31-45+ (6 γκολ). Yelimay Semey: 76-90+ (13 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Kazakhstan Premier League: 2.50 γκολ ανά αγώνα, BTTS 54%, Over 2.5 48%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2-0-1. Μέσος όρος γκολ 3.67, BTTS 100%.

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0.77Γκολ υπέρ / αγώνα1.38
AtyrauYelimay Semey
1.12Γκολ κατά / αγώνα1.38
AtyrauYelimay Semey
42%Μέση κατοχή50%
AtyrauYelimay Semey
2.81Σουτ στον στόχο / αγώνα5.15
AtyrauYelimay Semey

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

8.81Σουτ ανά αγώνα14.04
AtyrauYelimay Semey
2.81Σουτ στον στόχο5.15
AtyrauYelimay Semey
8.7%Μετατροπή σουτ9.9%
AtyrauYelimay Semey
42%Κατοχή50%
AtyrauYelimay Semey
1.03xG υπέρ1.67
AtyrauYelimay Semey
1.5xG κατά1.23
AtyrauYelimay Semey

Ποιότητα σουτ

Atyrau: ΙσορροπημένηYelimay Semey: Επιθετική
AtyrauYelimay Semey
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)32%37%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.270.27

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Atyrau
LWLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
19% Ν42% Ι38% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-11-10
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -9
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-5-6
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-2-3
DDLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.6xG: 1.51xG αντιπάλου: 1.48BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Yelimay Semey
LLWWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
38% Ν31% Ι31% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
10-8-8
1.46 π. / αγώνα · διαφορά γκολ 0
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
5-5-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-2-2
LDDLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 2.0xG: 1.64xG αντιπάλου: 1.41BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Yelimay Semey είναι 79% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.77 γκολ / αγώνα - Atyrau · 1.38 γκολ / αγώνα - Yelimay Semey

Η Atyrau είναι 23% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.12 γκολ / αγώνα - Atyrau · 1.38 γκολ / αγώνα - Yelimay Semey

Επιθετικό προφίλ Atyrau: ισχυρό

Atyrau σκοράρει στο 62% των αγώνων (16 από 26 αγώνες), ενώ Yelimay Semey κρατά clean sheet στο 23% (6 από 26 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Yelimay Semey: πολύ ισχυρό

Yelimay Semey σκοράρει στο 81% των αγώνων (21 από 26 αγώνες), ενώ Atyrau κρατά clean sheet στο 27% (7 από 26 αγώνες).

20Γκολ υπέρ (σεζόν)36
AtyrauYelimay Semey
29Γκολ κατά (σεζόν)36
AtyrauYelimay Semey
1.88Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.77
AtyrauYelimay Semey
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
AtyrauYelimay Semey
8Γκολ κατά (τελευταία 5)10
AtyrauYelimay Semey

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

62%1 γκολ81%
AtyrauYelimay Semey
15%2 γκολ42%
AtyrauYelimay Semey
0%3 γκολ12%
AtyrauYelimay Semey
0%4 γκολ4%
AtyrauYelimay Semey

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

73%1 γκολ77%
AtyrauYelimay Semey
27%2 γκολ42%
AtyrauYelimay Semey
12%3 γκολ15%
AtyrauYelimay Semey
0%4 γκολ4%
AtyrauYelimay Semey

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

62%
Yelimay Semey - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.16 από 26 αγώνες
54%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

12%BTTS στο ημίχρονο19%
AtyrauYelimay Semey
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα4%
AtyrauYelimay Semey
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα12%
AtyrauYelimay Semey

BTTS και σύνολο γκολ

23%Τουλ. 3 γκολ και BTTS50%
AtyrauYelimay Semey
4%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS4%
AtyrauYelimay Semey
40%BTTS - τελευταία 540%
AtyrauYelimay Semey

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

62%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο73%
AtyrauYelimay Semey
31%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο35%
AtyrauYelimay Semey
8%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο15%
AtyrauYelimay Semey

2ο ημίχρονο

65%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο77%
AtyrauYelimay Semey
19%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο42%
AtyrauYelimay Semey
4%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο27%
AtyrauYelimay Semey

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Yelimay Semey είναι 7% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.15 π. / αγώνα - Atyrau · 1.23 π. / αγώνα - Yelimay Semey

Atyrau - κατάσταση στο ημίχρονο
23% προηγείται46% ισοπαλία31% χάνει
Yelimay Semey - κατάσταση στο ημίχρονο
31% προηγείται31% ισοπαλία38% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.15Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.23
AtyrauYelimay Semey
0.38Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.54
AtyrauYelimay Semey
0.62Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.69
AtyrauYelimay Semey
1Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.23
AtyrauYelimay Semey
58%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο50%
AtyrauYelimay Semey
69%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο58%
AtyrauYelimay Semey

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.19Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.31
AtyrauYelimay Semey
0.38Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.85
AtyrauYelimay Semey
0.5Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.69
AtyrauYelimay Semey
0.88Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.54
AtyrauYelimay Semey
58%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο46%
AtyrauYelimay Semey
69%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
AtyrauYelimay Semey

Atyrau - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

27% Ν38% Ι35% Η
30
Πόντοι ημιχρόνου
10
Γκολ ημιχρόνου
-6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
31
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.15
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος83%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 23% των αγώνων και κερδίζει το 19%. Συνήθως κρατά το προβάδισμα ως το τέλος.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Yelimay Semey - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

35% Ν27% Ι38% Η
32
Πόντοι ημιχρόνου
14
Γκολ ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
34
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.23
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος123%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 31% των αγώνων και κερδίζει το 38%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Atyrau - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα0.61.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.6
1 γκολ60%100%
2 γκολ40%40%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία60%20%
Χωρίς γκολ80%60%
Διαφορά γκολ-1-2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 0% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Yelimay Semey - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.200.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.2
Γκολ κατά / αγώνα1.20.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.01.0
1 γκολ100%40%
2 γκολ80%40%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία20%60%
Χωρίς γκολ60%80%
Διαφορά γκολ-2-3
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 0% ισοπαλία - 60% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 60% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Atyrau
ΥπέρΚατά
0
6
0-15
4
9
16-30
6
1
31-45
2
2
46-60
4
4
61-75
4
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -3 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Yelimay Semey
ΥπέρΚατά
5
7
0-15
7
3
16-30
2
8
31-45
3
5
46-60
6
6
61-75
13
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (13 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +6 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.33
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.1 : 1.3
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
93%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
56%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+58%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
50%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
7%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 14 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Atyrau

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.47
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.12
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.26
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.38
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
54%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
105%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.20
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

Yelimay Semey

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.44
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.44
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.29
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.15
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
129%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
97%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.26
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 36% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 14% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
36%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Kazakhstan Premier League).

Ομάδες vs λίγκα

AtyrauLigaYelimay Semey
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 1.882.50▲ 2.77
Σκόραραν και οι δύο▼ 50%54%▲ 62%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 27%48%▲ 54%
Clean sheets• 27%27%▼ 23%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 62%67%▲ 73%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 65%75%▲ 77%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.50
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
54%
Σκόραραν και οι δύο
48%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.42
Γκολ εντός / αγώνα
1.07
Γκολ εκτός / αγώνα
+33%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+25%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+20%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
67%
1 γκολ
28%
2 γκολ
11%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
75%
1 γκολ
43%
2 γκολ
19%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (3): Atyrau 2 - 0 - 1 Yelimay Semey. Μεσος ορος γκολ 3.67, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Yelimay Semey
1 : 2
Atyrau
FK Yelimay Semey
3 : 2
FK Atyrau
FK Atyrau
2 : 1
FK Yelimay Semey