Τουρκία - 1. LigBodrum İlçe StadıΕνημερωση δεδομενων 18 Οκτωβρίου 2026

BB Bodrumspor - Bandırmaspor: στατιστικά αγώνα

BB Bodrumspor crest
BB Bodrumspor
2 : 1ημιχρονο 0:0
Bandırmaspor crest
Bandırmaspor

BB Bodrumspor - Bandırmaspor: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

BB Bodrumspor αντιμετώπισε την Bandırmaspor στο 1. Lig (Τουρκία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 17 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Bodrum İlçe Stadı. Τελικό σκορ: 2:1.

Τρέχουσα φόρμα

BB Bodrumspor: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Bandırmaspor: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

BB Bodrumspor σκοράρει 1.10 και δέχεται 0.90 γκολ ανά αγώνα. Bandırmaspor σκοράρει 1.50 και δέχεται 0.60. Μέσος όρος λίγκας: 2.61 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: BB Bodrumspor 30%, Bandırmaspor 40%. Over 2.5: BB Bodrumspor 30%, Bandırmaspor 20%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 54%, Over 2.5 46%.

xG, σουτ και στυλ

Bandırmaspor έχει υψηλότερο xG: 1.57 έναντι 1.22. BB Bodrumspor: 10.8 σουτ ανά αγώνα, Bandırmaspor: 13.8.

Ημίχρονα αγώνα

BB Bodrumspor: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.60. Bandırmaspor: προηγείται στο ημίχρονο 30%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.60.

Γκολ ανά λεπτό

BB Bodrumspor: 0-15 (2 γκολ). Bandırmaspor: 0-15 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

1. Lig: 2.61 γκολ ανά αγώνα, BTTS 54%, Over 2.5 46%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-1. Μέσος όρος γκολ 1.00, BTTS 0%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Bandırmaspor βρίσκεται στην 9η θέση και έχει κερδίσει 3 από τους 9 αγώνες της, ενώ η 15η BB Bodrumspor μετρά μόλις μία νίκη. Οι φιλοξενούμενοι σημείωσαν 9 γκολ στα 5 τελευταία παιχνίδια τους, έναντι 5 των γηπεδούχων, ενώ εκτός έδρας καταγράφουν κατά μέσο όρο 5 σουτ στον στόχο ανά αγώνα, σε σύγκριση με τα 3,8 της Bodrumspor εντός έδρας. Το αμυντικό παιχνίδι αποτελεί πλεονέκτημα για τους γηπεδούχους: στην έδρα τους δέχονται κατά μέσο όρο 0,8 γκολ και κράτησαν ανέπαφη την εστία τους στο 60% των αγώνων, αν και οι αντίπαλοί τους δημιουργούν ευκαιρίες αξίας 1,59 xG κατά μέσο όρο. Η Bandırmaspor εκτός έδρας επιτρέπει στους αντιπάλους χαμηλότερο xG, 1,16, και δέχεται μόλις 0,5 γκολ ανά αγώνα, οπότε έχει ένα μικρό προβάδισμα στην πρόβλεψη. Ωστόσο, η ισοπαλία παραμένει πιθανή, καθώς οι φιλοξενούμενοι έφεραν ισοπαλία σε 3 από τα 4 εκτός έδρας παιχνίδια τους μέχρι στιγμής.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Στα τελευταία 5 παιχνίδια των δύο ομάδων, σκόραραν και οι δύο πλευρές μόλις στο 20% των αγώνων, ποσοστό σαφώς χαμηλότερο από τον μέσο όρο του πρωταθλήματος, που ανέρχεται στο 53%. Η BB Bodrumspor κρατά ανέπαφη την εστία της στο 40% των εντός έδρας αγώνων, ενώ η Bandırmaspor στο 50% των εκτός έδρας, γεγονός που αυξάνει την πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες. Οι φιλοξενούμενοι δέχονται κατά μέσο όρο μόλις 0,5 γκολ εκτός έδρας, ενώ οι γηπεδούχοι δεν έχουν σκοράρει στο 40% των εντός έδρας αγώνων τους. Παρότι το xG των δύο ομάδων ανέρχεται αντίστοιχα σε 1,67 και 1,34, η πρόσφατη αμυντική τους επίδοση —κατά μέσο όρο 0,8 και 0,6 γκολ παθητικό στα τελευταία 5 παιχνίδια— στηρίζει την επιλογή BTTS «όχι» (N/G): αρκεί να μη σκοράρει μία από τις δύο ομάδες· αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα 0-0 ούτε ότι δεν θα σκοράρει καμία.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το ισχυρότερο στοιχείο είναι το Under 3,5 γκολ: αυτό το όριο δεν ξεπεράστηκε στο 80% των αγώνων της Bodrumspor και στο 100% των αγώνων της Bandırmaspor που περιλαμβάνονται στα δεδομένα. Και οι δύο ομάδες δέχονται κατά μέσο όρο λίγα γκολ — 0,6 και 0,5 ανά αγώνα αντίστοιχα — ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια καθεμιάς, μόνο το 20% είχε συνολικά πάνω από 2,5 γκολ. Οι γηπεδούχοι έχουν κατά μέσο όρο 6,6 εύστοχα σουτ έναντι 5,0 των φιλοξενούμενων, ενώ η Bandırmaspor σημείωσε πρόσφατα 1,8 γκολ ανά αγώνα, επομένως ένα εντελώς χαμηλό σκορ δεν αποτελεί εξίσου ασφαλή επιλογή. Η πρόβλεψη για 2,20 συνολικά γκολ λαμβάνει υπόψη αυτή την επιθετική δυναμική, αλλά εξακολουθεί να ευνοεί σαφώς το Under 3,5 γκολ.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το πιθανότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο/Τελικό: η Bandırmaspor ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο σε 3 από τους 4 εκτός έδρας αγώνες της, ενώ 3 από αυτές τις 4 αναμετρήσεις ολοκληρώθηκαν επίσης ισόπαλες. Η Bodrumspor προηγήθηκε στο ημίχρονο σε 3 από τους 5 εντός έδρας αγώνες της, ωστόσο στα τελευταία 5 παιχνίδια της συνολικά ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο 3 φορές, γεγονός που αποδυναμώνει την ένδειξη υπέρ ενός πρώιμου προβαδίσματός της. Οι γηπεδούχοι υπερέχουν στον μέσο όρο xG, με 1,67 έναντι 1,34 των φιλοξενούμενων, επομένως η νίκη τους παραμένει μια σημαντική εναλλακτική. Ωστόσο, υπέρ της διατήρησης της ισορροπίας συνηγορεί η απόδοση των φιλοξενούμενων μετά την ανάπαυλα: στους εκτός έδρας αγώνες τους δεν δέχονταν γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ η Bodrumspor σημείωνε κατά μέσο όρο 0,4 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο εντός έδρας. Λόγω του μικρού δείγματος των 4 εκτός έδρας αγώνων των φιλοξενούμενων, η επιλογή X/X έχει μόνο μέτριο προβάδισμα έναντι των υπόλοιπων σεναρίων.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

-1Κατοχη (%)-1
BB BodrumsporBandırmaspor
-1Σουτ-1
BB BodrumsporBandırmaspor
-1Σουτ στον στοχο-1
BB BodrumsporBandırmaspor
0xG0
BB BodrumsporBandırmaspor
-1Κορνερ-1
BB BodrumsporBandırmaspor
0Επικινδυνες επιθεσεις0
BB BodrumsporBandırmaspor
-1Φαουλ-1
BB BodrumsporBandırmaspor
-1Καρτες-1
BB BodrumsporBandırmaspor

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.1Γκολ υπέρ / αγώνα1.5
BB BodrumsporBandırmaspor
0.9Γκολ κατά / αγώνα0.6
BB BodrumsporBandırmaspor
47%Μέση κατοχή62%
BB BodrumsporBandırmaspor
3.7Σουτ στον στόχο / αγώνα5.7
BB BodrumsporBandırmaspor

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

10.8Σουτ ανά αγώνα13.8
BB BodrumsporBandırmaspor
3.7Σουτ στον στόχο5.7
BB BodrumsporBandırmaspor
10.2%Μετατροπή σουτ10.9%
BB BodrumsporBandırmaspor
47%Κατοχή62%
BB BodrumsporBandırmaspor
1.22xG υπέρ1.57
BB BodrumsporBandırmaspor
1.62xG κατά1.04
BB BodrumsporBandırmaspor

Ποιότητα σουτ

BB Bodrumspor: ΙσορροπημένηBandırmaspor: Ισορροπημένη
BB BodrumsporBandırmaspor
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)34%41%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.300.26

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Bandırmaspor είναι 14% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.4 π. / αγώνα - BB Bodrumspor · 1.6 π. / αγώνα - Bandırmaspor

BB Bodrumspor
LWDLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
20% Ν50% Ι30% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-5-3
1.10 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-2-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-2-2
LDDWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 1.0xG: 1.26xG αντιπάλου: 1.68BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Bandırmaspor
WDLWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
30% Ν50% Ι20% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-5-2
1.40 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +9
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-3-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-3-0
DDDW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 0.6xG: 1.89xG αντιπάλου: 0.91BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Bandırmaspor είναι 36% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.1 γκολ / αγώνα - BB Bodrumspor · 1.5 γκολ / αγώνα - Bandırmaspor

Η Bandırmaspor είναι 50% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.9 γκολ / αγώνα - BB Bodrumspor · 0.6 γκολ / αγώνα - Bandırmaspor

Επιθετικό προφίλ BB Bodrumspor: ασταθές

BB Bodrumspor σκοράρει στο 40% των αγώνων (4 από 10 αγώνες), ενώ Bandırmaspor κρατά clean sheet στο 40% (4 από 10 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Bandırmaspor: ισχυρό

Bandırmaspor σκοράρει στο 70% των αγώνων (7 από 10 αγώνες), ενώ BB Bodrumspor κρατά clean sheet στο 40% (4 από 10 αγώνες).

11Γκολ υπέρ (σεζόν)15
BB BodrumsporBandırmaspor
9Γκολ κατά (σεζόν)6
BB BodrumsporBandırmaspor
2Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.1
BB BodrumsporBandırmaspor
9Γκολ υπέρ (τελευταία 5)10
BB BodrumsporBandırmaspor
5Γκολ κατά (τελευταία 5)3
BB BodrumsporBandırmaspor

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

40%1 γκολ70%
BB BodrumsporBandırmaspor
30%2 γκολ30%
BB BodrumsporBandırmaspor
20%3 γκολ20%
BB BodrumsporBandırmaspor
20%4 γκολ10%
BB BodrumsporBandırmaspor

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

60%1 γκολ60%
BB BodrumsporBandırmaspor
30%2 γκολ0%
BB BodrumsporBandırmaspor
0%3 γκολ0%
BB BodrumsporBandırmaspor
0%4 γκολ0%
BB BodrumsporBandırmaspor

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

30%
BB Bodrumspor - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 10 αγώνες
40%
Bandırmaspor - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 10 αγώνες
54%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο10%
BB BodrumsporBandırmaspor
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
BB BodrumsporBandırmaspor
20%Γκολ και στα δύο ημίχρονα20%
BB BodrumsporBandırmaspor

BTTS και σύνολο γκολ

20%Τουλ. 3 γκολ και BTTS0%
BB BodrumsporBandırmaspor
10%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS20%
BB BodrumsporBandırmaspor
40%BTTS - τελευταία 540%
BB BodrumsporBandırmaspor

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

50%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο60%
BB BodrumsporBandırmaspor
40%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο30%
BB BodrumsporBandırmaspor
10%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο10%
BB BodrumsporBandırmaspor

2ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο70%
BB BodrumsporBandırmaspor
40%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο20%
BB BodrumsporBandırmaspor
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
BB BodrumsporBandırmaspor

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Bandırmaspor είναι 27% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.1 π. / αγώνα - BB Bodrumspor · 1.4 π. / αγώνα - Bandırmaspor

BB Bodrumspor - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται50% ισοπαλία30% χάνει
Bandırmaspor - κατάσταση στο ημίχρονο
30% προηγείται50% ισοπαλία20% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.4
BB BodrumsporBandırmaspor
0.5Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.9
BB BodrumsporBandırmaspor
0.5Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.3
BB BodrumsporBandırmaspor
1Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.2
BB BodrumsporBandırmaspor
70%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο70%
BB BodrumsporBandırmaspor
80%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο60%
BB BodrumsporBandırmaspor

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.2Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.6
BB BodrumsporBandırmaspor
0.6Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.6
BB BodrumsporBandırmaspor
0.4Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.3
BB BodrumsporBandırmaspor
1Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)0.9
BB BodrumsporBandırmaspor
60%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο70%
BB BodrumsporBandırmaspor
60%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
BB BodrumsporBandırmaspor

BB Bodrumspor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

20% Ν60% Ι20% Η
11
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
12
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.10
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 20%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Bandırmaspor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

40% Ν40% Ι20% Η
14
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.40
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 30% των αγώνων και κερδίζει το 30%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

BB Bodrumspor - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.00.8
Γκολ κατά / αγώνα0.20.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.6
1 γκολ60%100%
2 γκολ40%60%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία80%20%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ+40
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5
Bandırmaspor - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.202.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.20.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.4
1 γκολ40%100%
2 γκολ20%40%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ80%20%
Διαφορά γκολ+4+3
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

BB Bodrumspor
ΥπέρΚατά
2
1
0-15
1
3
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
2
1
61-75
2
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Bandırmaspor
ΥπέρΚατά
3
1
0-15
3
2
16-30
3
0
31-45
2
0
46-60
1
1
61-75
3
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.05
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.9 : 1.2
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
79%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
35%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-51%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
28%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
18%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 6 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

BB Bodrumspor

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.40
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.60
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-7.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.12
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.72
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
79%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
74%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.30
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 18% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 18% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
18%

Bandırmaspor

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.53
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.37
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-11.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.07
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.44
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
123%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
43%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.20
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 20% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (1. Lig).

Ομάδες vs λίγκα

BB BodrumsporLigaBandırmaspor
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.002.61▼ 2.10
Σκόραραν και οι δύο▼ 30%54%▼ 40%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 30%46%▼ 20%
Clean sheets▲ 40%27%▲ 40%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 50%73%▼ 60%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 60%76%▼ 70%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.61
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
54%
Σκόραραν και οι δύο
46%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.39
Γκολ εντός / αγώνα
1.22
Γκολ εκτός / αγώνα
+14%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+12%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+0%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
73%
1 γκολ
34%
2 γκολ
13%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
41%
2 γκολ
11%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): BB Bodrumspor 0 - 1 - 1 Bandırmaspor. Μεσος ορος γκολ 1.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα BB Bodrumspor - Bandırmaspor;

Ο αγώνας της 1. Lig έληξε BB Bodrumspor 2:1 Bandırmaspor. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων BB Bodrumspor - Bandırmaspor;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η BB Bodrumspor κέρδισε 0, η Bandırmaspor 1 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το BB Bodrumspor - Bandırmaspor;

Η BB Bodrumspor σκοράρει κατά μέσο όρο 1,10 γκολ ανά αγώνα και η Bandırmaspor 1,50. Ο μέσος όρος της 1. Lig είναι 2,61 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 46% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 30% των αγώνων της BB Bodrumspor και στο 40% της Bandırmaspor.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η BB Bodrumspor και η Bandırmaspor;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η BB Bodrumspor έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Bandırmaspor 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για BB Bodrumspor - Bandırmaspor;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το BB Bodrumspor - Bandırmaspor: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.