Ηνωμένες Πολιτείες - USL ChampionshipΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Birmingham Legion - Indy Eleven: στατιστικά αγώνα

Birmingham Legion crest
Birmingham Legion
2 : 2ημιχρονο 1:0
Indy Eleven crest
Indy Eleven

Birmingham Legion - Indy Eleven: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Birmingham Legion αντιμετώπισε την Indy Eleven στο USL Championship (Ηνωμένες Πολιτείες). Ο αγώνας διεξήχθη στις 19 Απριλίου 2026. Τελικό σκορ: 2:2.

Τρέχουσα φόρμα

Birmingham Legion: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Indy Eleven: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Birmingham Legion σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.20 γκολ ανά αγώνα. Indy Eleven σκοράρει 1.60 και δέχεται 1.20. Μέσος όρος λίγκας: 2.53 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Birmingham Legion 40%, Indy Eleven 80%. Over 2.5: Birmingham Legion 40%, Indy Eleven 60%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 51%, Over 2.5 49%.

xG, σουτ και στυλ

Indy Eleven έχει υψηλότερο xG: 1.64 έναντι 1.15. Birmingham Legion: 10.8 σουτ ανά αγώνα, Indy Eleven: 13.8.

Ημίχρονα αγώνα

Birmingham Legion: προηγείται στο ημίχρονο 40%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.20. Indy Eleven: προηγείται στο ημίχρονο 60%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Birmingham Legion: 16-30 (4 γκολ). Indy Eleven: 61-75 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

USL Championship: 2.53 γκολ ανά αγώνα, BTTS 51%, Over 2.5 49%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 4 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-4. Μέσος όρος γκολ 2.50, BTTS 50%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Birmingham διαθέτει πολύ σταθερή αμυντική λειτουργία εντός έδρας — 67% των εντός έδρας αγώνων χωρίς παθητικό και μέσο όρο μόλις 0.33 γκολ παθητικό ανά ματς, ενώ η Indy Eleven δέχεται κατά μέσο όρο 1.5 γκολ εκτός έδρας και δεν έχει ακόμη clean sheet εκτός (0%). Ωστόσο οι γηπεδούχοι είναι σχεδόν ανύπαρκτοι επιθετικά: μόνο 0.33 γκολ μέσο όρο εντός (5 γκολ στην έδρα φέτος) και 67% εντός έδρας αγώνων χωρίς σκοράρισμα, ενώ η Indy σκοράρει κατά μέσο όρο 1.0 γκολ εκτός και έχει xG 1.62 έναντι 1.11 των γηπεδούχων. Η Indy δημιουργεί περισσότερες καταστάσεις (μέσος όρος 14 τελικές και 4 τελικές στο στόχο εκτός έδρας έναντι 11 τελικών και 2 στο στόχο των γηπεδούχων) και παρουσιάζει υψηλότερη αποτελεσματικότητα τελικών (περίπου 7% vs 3%), κάτι που δίνει επιθετικό προβάδισμα στους φιλοξενούμενους. Στους τελευταίους 5 αγώνες η Indy έχει 9 γκολ και 1.6 βαθμούς ανά παιχνίδι, ενώ η Birmingham 5 γκολ και 1.0 βαθμούς ανά παιχνίδι, επιβεβαιώνοντας ότι οι φιλοξενούμενοι είναι πιο δραστήριοι επιθετικά. Συνολικά αναμένω χαμηλό σκορ (πιθανότατα 0:0 ή 1:1), επομένως το ισόπαλο αποτέλεσμα φαίνεται το πιο πιθανό.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Τα εποχιακά δεδομένα συνηγορούν ισχυρά υπέρ του G/G: η Birmingham έχει εποχιακό G/G 100% έναντι 50% της Indy και μέσου όρου πρωταθλήματος 50%, πράγμα που σημαίνει ότι οι γηπεδούχοι καταγράφουν πολύ συχνότερα ματς με γκολ και από τις δύο πλευρές. Στα τελευταία 5 ματς η Indy έχει G/G 100% και πέτυχε 9 γκολ (μέσος όρος 1.8 ανά ματς), ενώ η Birmingham έχει 40% G/G και 5 γκολ σε 5 ματς (1.0 ανά ματς), οπότε η Indy σκοράρει πιο σταθερά πρόσφατα. Τα xG των δύο ομάδων είναι κοντά: Birmingham xG for 1.66 vs Indy 1.62, και xG κατά 1.7 για Birmingham και 1.42 για Indy, κάτι που δείχνει ότι και οι δύο πλευρές παράγουν περίπου 1.6 xG και είναι επιρρεπείς στο να δεχθούν γκολ. Οι γηπεδούχοι έχουν κατά μέσο όρο 6.33 τελικές στο στόχο με μετατροπή 15% έναντι 4.0 τελικών στο στόχο και 7% μετατροπής για τους φιλοξενούμενους, αυξάνοντας την πιθανότητα αξιοποίησης των φάσεων και γκολ και από τις δύο πλευρές. Εφόσον και οι δύο ομάδες έχουν 0% clean sheets στη σεζόν και ο μέσος όρος πρωταθλήματος είναι 2.56 γκολ, εκτιμώ G/G στο 75% vs 25% και προτείνω το στοίχημα «yes» ως ισχυρότερο σήμα.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το μοντέλο που συνδυάζει επιθετικό xG και αμυντικό xG δίνει αναμενόμενο xG: Birmingham 1.54 και Indy 1.66, συνολικά 3.20 γκολ. Με αυτόν τον συνολικό μέσο όρο 3.20, η κατανομή Poisson υποδεικνύει περίπου 83% πιθανότητα για τουλάχιστον 2 γκολ (Over 1.5), ~62% για τουλάχιστον 3 γκολ (Over 2.5) και ~40% για τουλάχιστον 4 γκολ (Over 3.5). Επιβεβαίωση παρέχουν τα επιθετικά δεδομένα: η Birmingham έχει κατά μέσο όρο 13.67 σουτ και 6.33 τελικές προς στόχο με conversion 15%, ενώ η Indy 14.0 σουτ και 4.0 τελικές με conversion 7%, στοιχείο που στηρίζει το προβάδισμα της Birmingham στις τελικές προσπάθειες παρά το παρόμοιο xG. Οι σεζόν δείκτες δείχνουν ότι η Birmingham έχει 67% ματς πάνω από 2.5 γκολ, η Indy 50%, και οι δύο ομάδες έχουν 100% ματς πάνω από 0.5 γκολ, ενώ το BTTS είναι 100% για Birmingham και 50% για Indy, αυξάνοντας την πιθανότητα αγώνα με γκολ και από τις δύο πλευρές. Το ισχυρότερο σήμα από τα δεδομένα είναι το Over 1.5 (83%), γι’ αυτό συστήνω στοίχημα στο Over 1.5 ως την πιο ασφαλή γραμμή· το Over 2.5 (62%) είναι πιο ριψοκίνδυνη επιλογή αλλά επίσης πιθανή.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Birmingham προηγήθηκε στο ημίχρονο σε 3 από 3 αγώνες (100%), σκοράροντας κατά μέσο όρο 1,0 γκολ πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου και μην δεχόμενη κανένα, ενώ η Indy Eleven έχει κατά μέσο όρο 0,0 γκολ στο ημίχρονο και δεν προηγήθηκε σε καμία πρώτη περίοδο αγώνα. Στην τρέχουσα σεζόν η Birmingham σημειώνει κατά μέσο όρο 2,0 γκολ και δέχεται 1,0, συγκεντρώνοντας 2,33 βαθμούς ανά αγώνα και κερδίζοντας το 67% των ματς· η Indy έχει 1,0 γκολ ενεργητικό, 1,5 παθητικό και μόλις 0,5 βαθμό ανά αγώνα με 0% νίκες, άρα το πλεονέκτημα των γηπεδούχων είναι σαφές. Η Birmingham πραγματοποιεί κατά μέσο όρο 6,33 τελικές προς εστία και 13,67 σουτ ανά αγώνα έναντι 4,0 τελικών και 14,0 συνολικών σουτ για τους φιλοξενούμενους, και με συντελεστή μετατροπής 15% έναντι 7% οι γηπεδούχοι αξιοποιούν συχνότερα τις ευκαιρίες· το xG και των δύο ομάδων είναι παρόμοιο (1,66 vs 1,62). Πρέπει όμως να σημειωθεί ότι οι εντός έδρας αγώνες της Birmingham καταλήγουν σε αμφίπλευρο σκοράρισμα στο 100% των περιπτώσεων, και οι γηπεδούχοι δέχονται κατά μέσο όρο 1,0 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, γεγονός που δημιουργεί κάποιο ρίσκο ισοφάρισης μετά την ανάπαυλα. Συνεπώς προβλέπω την υψηλότερη πιθανότητα για σενάριο Ημίχρονο/Τελικό 1/1 με 62% πιθανότητα, 18% για 1/X και 8% για 1/2· οι υπόλοιποι συνδυασμοί έχουν συνολικά 12% λόγω των πολύ χαμηλών δεικτών της Indy Eleven όσον αφορά την προηγεσία στο ημίχρονο.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 0
1ο ημιχρονο
1 : 2
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

70Κατοχη (%)30
Birmingham LegionIndy Eleven
18Σουτ8
Birmingham LegionIndy Eleven
5Σουτ στον στοχο4
Birmingham LegionIndy Eleven
1.93xG1.01
Birmingham LegionIndy Eleven
9Κορνερ2
Birmingham LegionIndy Eleven
62Επικινδυνες επιθεσεις30
Birmingham LegionIndy Eleven
14Φαουλ12
Birmingham LegionIndy Eleven
3Καρτες0
Birmingham LegionIndy Eleven

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1Γκολ υπέρ / αγώνα1.6
Birmingham LegionIndy Eleven
1.2Γκολ κατά / αγώνα1.2
Birmingham LegionIndy Eleven
50%Μέση κατοχή36%
Birmingham LegionIndy Eleven
2.8Σουτ στον στόχο / αγώνα5.4
Birmingham LegionIndy Eleven

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

10.8Σουτ ανά αγώνα13.8
Birmingham LegionIndy Eleven
2.8Σουτ στον στόχο5.4
Birmingham LegionIndy Eleven
9.3%Μετατροπή σουτ11.6%
Birmingham LegionIndy Eleven
50%Κατοχή36%
Birmingham LegionIndy Eleven
1.15xG υπέρ1.64
Birmingham LegionIndy Eleven
1.54xG κατά1.58
Birmingham LegionIndy Eleven

Ποιότητα σουτ

Birmingham Legion: ΙσορροπημένηIndy Eleven: Ισορροπημένη
Birmingham LegionIndy Eleven
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)26%39%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.360.30

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Indy Eleven είναι 60% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1 π. / αγώνα - Birmingham Legion · 1.6 π. / αγώνα - Indy Eleven

Birmingham Legion
LDLDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
20% W40% R40% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-1-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-1-1
LDW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.2xG: 1.15xG αντιπάλου: 1.54BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Indy Eleven
LWDDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
40% W40% R20% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-1-1
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-1-1
LD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.6Γκολ κατά: 1.2xG: 1.64xG αντιπάλου: 1.58BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Indy Eleven είναι 60% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1 γκολ / αγώνα - Birmingham Legion · 1.6 γκολ / αγώνα - Indy Eleven

Επιθετικό προφίλ Birmingham Legion: πολύ ισχυρό

Birmingham Legion σκοράρει στο 60% των αγώνων (3 από 5 αγώνες), ενώ Indy Eleven κρατά clean sheet στο 0% (0 από 5 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Indy Eleven: ισχυρό

Indy Eleven σκοράρει στο 80% των αγώνων (4 από 5 αγώνες), ενώ Birmingham Legion κρατά clean sheet στο 40% (2 από 5 αγώνες).

5Γκολ υπέρ (σεζόν)8
Birmingham LegionIndy Eleven
6Γκολ κατά (σεζόν)6
Birmingham LegionIndy Eleven
2.2Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.8
Birmingham LegionIndy Eleven
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)8
Birmingham LegionIndy Eleven
6Γκολ κατά (τελευταία 5)6
Birmingham LegionIndy Eleven

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

60%1 γκολ80%
Birmingham LegionIndy Eleven
40%2 γκολ60%
Birmingham LegionIndy Eleven
0%3 γκολ20%
Birmingham LegionIndy Eleven
0%4 γκολ0%
Birmingham LegionIndy Eleven

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

60%1 γκολ100%
Birmingham LegionIndy Eleven
40%2 γκολ20%
Birmingham LegionIndy Eleven
20%3 γκολ0%
Birmingham LegionIndy Eleven
0%4 γκολ0%
Birmingham LegionIndy Eleven

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

40%
Birmingham Legion - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.2 από 5 αγώνες
80%
Indy Eleven - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 5 αγώνες
51%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

20%BTTS στο ημίχρονο0%
Birmingham LegionIndy Eleven
20%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Birmingham LegionIndy Eleven
20%Γκολ και στα δύο ημίχρονα40%
Birmingham LegionIndy Eleven

BTTS και σύνολο γκολ

40%Τουλ. 3 γκολ και BTTS60%
Birmingham LegionIndy Eleven
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Birmingham LegionIndy Eleven
40%BTTS - τελευταία 580%
Birmingham LegionIndy Eleven

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο100%
Birmingham LegionIndy Eleven
40%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Birmingham LegionIndy Eleven
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Birmingham LegionIndy Eleven

2ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο80%
Birmingham LegionIndy Eleven
40%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο60%
Birmingham LegionIndy Eleven
20%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο40%
Birmingham LegionIndy Eleven

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Birmingham Legion - κατάσταση στο ημίχρονο
40% προηγείται60% ισοπαλία0% χάνει
Indy Eleven - κατάσταση στο ημίχρονο
60% προηγείται0% ισοπαλία40% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.8Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.8
Birmingham LegionIndy Eleven
0.8Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.6
Birmingham LegionIndy Eleven
0.2Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.4
Birmingham LegionIndy Eleven
1Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
Birmingham LegionIndy Eleven
80%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο60%
Birmingham LegionIndy Eleven
40%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο40%
Birmingham LegionIndy Eleven

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.6Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.6
Birmingham LegionIndy Eleven
0.2Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
Birmingham LegionIndy Eleven
1Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.8
Birmingham LegionIndy Eleven
1.2Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.8
Birmingham LegionIndy Eleven
40%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο20%
Birmingham LegionIndy Eleven
80%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο40%
Birmingham LegionIndy Eleven

Birmingham Legion - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% W60% R40% P
9
Πόντοι ημιχρόνου
4
Γκολ ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
3
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.80
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος50%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 40% των αγώνων και κερδίζει το 20%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.8

Δέχεται 0.8 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Indy Eleven - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

40% W40% R20% P
9
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
8
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.80
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος67%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 60% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Birmingham Legion - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.800.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.2
Γκολ κατά / αγώνα0.21.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.2
1 γκολ60%60%
2 γκολ40%40%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%40%
Χωρίς γκολ40%80%
Διαφορά γκολ+3-4
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 60% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4
Indy Eleven - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.801.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.61.0
Γκολ κατά / αγώνα0.40.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.8
1 γκολ100%80%
2 γκολ0%60%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία60%20%
Χωρίς γκολ40%40%
Διαφορά γκολ+1+1
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 0% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Birmingham Legion
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
4
0
16-30
0
1
31-45
1
2
46-60
0
0
61-75
0
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -3 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Indy Eleven
ΥπέρΚατά
1
0
0-15
1
1
16-30
1
1
31-45
2
2
46-60
3
0
61-75
0
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.50
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.1 : 1.4
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
99%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
60%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
0%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
48%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
8%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 13 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Birmingham Legion

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.39
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.19
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.1 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.15
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.34
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
70%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
108%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

Indy Eleven

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.06
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.34
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.04
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.38
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
144%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
85%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 13% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (USL Championship).

Ομάδες vs λίγκα

Birmingham LegionLigaIndy Eleven
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.202.53 2.80
Σκόραραν και οι δύο 40%51% 80%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 40%49% 60%
Clean sheets 40%31% 0%
Γκολ πριν το ημίχρονο 60%63% 100%
Γκολ μετά το ημίχρονο 60%78% 80%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.53
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
51%
Σκόραραν και οι δύο
49%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
31%
Clean sheets
1.42
Γκολ εντός / αγώνα
1.11
Γκολ εκτός / αγώνα
+28%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+22%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+19%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
63%
1 γκολ
30%
2 γκολ
9%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
47%
2 γκολ
16%
3 γκολ
4%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Birmingham LegionΓκολTyler Pasher
  2. Indy ElevenΑλλαγήΜπήκε: Makel RasheedΒγήκε: Hayden Anthony Roy White
  3. Birmingham LegionΚίτρινη κάρταSeth Antwi
  4. Indy ElevenΑλλαγήΜπήκε: Edward KizzaΒγήκε: Loïc Mesanvi
  5. Birmingham LegionΚίτρινη κάρταSam McIllhatton
  6. Indy ElevenΓκολEdward KizzaΑσίστ: Makel Rasheed
  7. Birmingham LegionΚίτρινη κάρταDawson McCartney
  8. Birmingham LegionΑλλαγήΜπήκε: Bryce WashingtonΒγήκε: Phanuel Kavita
  9. Indy ElevenΑλλαγήΜπήκε: Logan NeidlingerΒγήκε: Noble Okello
  10. Indy ElevenΓκολJoshua O'BrienΑσίστ: Logan Neidlinger
  11. Indy ElevenΑλλαγήΜπήκε: Hesron BarryΒγήκε: Bruno Manuel Rendon Cardoso
  12. Birmingham LegionΓκολSam McIllhattonΑσίστ: Gevork Diarbian

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (4): Birmingham Legion 0 - 0 - 4 Indy Eleven. Μεσος ορος γκολ 2.50, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Indy Eleven
2 : 1
Birmingham Legion FC
Birmingham Legion FC
0 : 1
Indy Eleven
Indy Eleven
3 : 2
Birmingham Legion
Birmingham Legion
0 : 1
Indy Eleven

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Birmingham Legion - Indy Eleven;

Ο αγώνας της USL Championship έληξε Birmingham Legion 2:2 Indy Eleven. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Birmingham Legion - Indy Eleven;

Στις τελευταίες 4 απευθείας αναμετρήσεις η Birmingham Legion κέρδισε 0, η Indy Eleven 4 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Birmingham Legion - Indy Eleven;

Η Birmingham Legion σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Indy Eleven 1,60. Ο μέσος όρος της USL Championship είναι 2,53 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 49% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 40% των αγώνων της Birmingham Legion και στο 80% της Indy Eleven.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Birmingham Legion και η Indy Eleven;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Birmingham Legion έχει ρεκόρ 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Indy Eleven 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Birmingham Legion - Indy Eleven;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Birmingham Legion - Indy Eleven: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.