Cambrian & Clydach - Flint Town United: στατιστικά αγώνα
Cambrian & Clydach - Flint Town United: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Cambrian & Clydach αντιμετώπισε την Flint Town United στο Welsh Premier League (Ουαλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 14 Αυγούστου 2026. Έδρα: King George V New Field. Τελικό σκορ: 1:0.
Τρέχουσα φόρμα
Cambrian & Clydach: 0-1-1, 0.50 βαθμοί/αγώνα. Flint Town United: 0-0-2, 0.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Cambrian & Clydach σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.50 γκολ ανά αγώνα. Flint Town United σκοράρει 2.00 και δέχεται 3.00. Μέσος όρος λίγκας: 3.13 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Cambrian & Clydach 100%, Flint Town United 100%. Over 2.5: Cambrian & Clydach 50%, Flint Town United 100%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 63%, Over 2.5 63%.
xG, σουτ και στυλ
Cambrian & Clydach έχει υψηλότερο xG: 2.26 έναντι 1.31. Cambrian & Clydach: 19.0 σουτ ανά αγώνα, Flint Town United: 9.5.
Ημίχρονα αγώνα
Cambrian & Clydach: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Flint Town United: προηγείται στο ημίχρονο 100%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00.
Γκολ ανά λεπτό
Cambrian & Clydach: 61-75 (1 γκολ). Flint Town United: 0-15 (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Welsh Premier League: 3.13 γκολ ανά αγώνα, BTTS 63%, Over 2.5 63%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Cambrian & Clydach παρουσιάζει σαφώς καλύτερη τρέχουσα αγωνιστική κατάσταση: κέρδισε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της, πετυχαίνοντας 9 γκολ, ενώ η Flint Town United δεν κέρδισε κανένα από τα πέντε ματς και δέχθηκε συνολικά 12 τέρματα. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν πολλές ευκαιρίες στην έδρα τους, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 23 σουτ και 8 στον στόχο ανά αγώνα, ενώ το μέσο xG τους ανέρχεται στο υψηλό 2,80, έναντι 1,17 της φιλοξενούμενης ομάδας στα εκτός έδρας παιχνίδια. Η Flint δέχεται εκτός έδρας κατά μέσο όρο 3 γκολ ανά αγώνα, έχει ηττηθεί στο 100% των μέχρι τώρα εκτός έδρας αναμετρήσεών της και δεν έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της. Οι φιλοξενούμενοι μπορούν να είναι αποτελεσματικοί, καθώς πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 2 γκολ εκτός έδρας με 22% αποτελεσματικότητα στα σουτ, όμως το 44% κατοχής μπάλας και το αρνητικό σερί 4 ηττών στα 5 τελευταία παιχνίδια περιορίζουν τις πιθανότητές τους. Η υπεροχή των γηπεδούχων στη δημιουργία ευκαιριών και η deutlich σταθερότερη φόρμα συνηγορούν υπέρ της νίκης τους, αν και αμφότερες οι άμυνες ενδέχεται να δεχθούν γκολ.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Τα δεδομένα της σεζόν αποτελούν πολύ ισχυρό επιχείρημα υπέρ του G/G: οι Cambrian & Clydach και Flint Town United έχουν BTTS στο 100%, ενώ καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει διατηρήσει ανέπαφη την εστία της. Αμφότερες σκοράρουν κατά μέσο όρο 2,0 γκολ ανά αγώνα και δέχονται από 3,0, γεγονός που δείχνει ένα ιδιαίτερα ανοιχτό προφίλ αγώνα. Στις τελευταίες πέντε εμφανίσεις τους, οι γηπεδούχοι πετύχαιναν 1,8 γκολ, ενώ η Flint Town United δεχόταν έως και 2,4 γκολ ανά αγώνα, με το xG των γηπεδούχων να ανέρχεται στο υψηλό 2,13. Οι φιλοξενούμενοι εξακολουθούν να διαθέτουν επιθετικό επιχείρημα, καθώς στα τελευταία πέντε παιχνίδια δημιουργούσαν κατά μέσο όρο 1,29 xG και πετύχαιναν 1,2 γκολ, ενώ οι γηπεδούχοι, παρά την καλή τους φόρμα, δέχθηκαν 5 γκολ σε αυτό το διάστημα. Παρά την πτώση του BTTS των φιλοξενούμενων στο 60% στα τελευταία πέντε παιχνίδια, ο συνδυασμός της επίθεσής τους με την αδύναμη αμυντική εικόνα των γηπεδούχων στη σεζόν συνηγορεί υπέρ του σεναρίου να σκοράρουν και οι δύο ομάδες.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Cambrian & Clydach σημείωσε κατά μέσο όρο 1,8 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, ενώ η Flint Town United δεχόταν σε αυτό το διάστημα έως και 2,4 γκολ ανά αγώνα. Οι γηπεδούχοι δημιουργούσαν πολύ ισχυρό 2,13 xG ανά παιχνίδι, ενώ το xG κατά της Flint ανερχόταν σε 1,57, γεγονός που στηρίζει την πρόβλεψη για περίπου 2,0 γκολ από τους γηπεδούχους. Οι φιλοξενούμενοι σημείωναν κατά μέσο όρο 1,2 γκολ, ενώ οι γηπεδούχοι επέτρεπαν στους αντιπάλους 0,87 xG, επομένως η αναμενόμενη επιθετική τους παραγωγή είναι χαμηλότερη, αλλά παραμένει ρεαλιστική σε επίπεδο περίπου 1,15 γκολ. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, η γραμμή των 2,5 γκολ ξεπεράστηκε στο 60% των αγώνων της Cambrian και στο 80% των αγώνων της Flint, ενώ αμφότερες οι ομάδες βρήκαν δίχτυα αντίστοιχα στο 80% και 60% αυτών των εμφανίσεων. Το ισχυρότερο σήμα παραμένει το Over 1,5, καθώς το προβλεπόμενο σύνολο των 3,15 γκολ προσφέρει σαφές περιθώριο ασφαλείας πάνω από αυτή τη γραμμή.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Cambrian & Clydach βρίσκεται σε σαφώς καλύτερη αγωνιστική κατάσταση: στους τελευταίους 5 αγώνες σημείωσε 3 νίκες και πέτυχε κατά μέσο όρο 1,8 γκολ, ενώ η Flint Town United δεν κέρδισε κανένα παιχνίδι, χάνοντας τα 4 από τα 5. Οι γηπεδούχοι δέχονταν μόλις 1,0 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα, ενώ οι φιλοξενούμενοι έως και 2,4, γεγονός που ενισχύει σημαντικά το σενάριο να προηγηθούν οι γηπεδούχοι και να επικρατήσουν最终ικά. Πριν από την ανάπαυλα, η γηπεδούχος ομάδα προηγούνταν στο 40% των τελευταίων αγώνων της, ενώ η Flint πήγαινε στα αποδυτήρια πίσω στο σκορ στο 40% των περιπτώσεων, αν και οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν επίσης να προηγηθούν στο 60% των αγώνων. Μετά την ανάπαυλα, η υπεροχή της Cambrian & Clydach είναι ακόμη πιο明显ής: πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,0 γκολ, δέχεται 0,4 και κερδίζει τα δεύτερα ημίχρονα στο 80% των περιπτώσεων, ενώ η Flint σκοράρει μόλις 0,2 γκολ και δεν έχει κερδίσει κανένα δεύτερο ημίχρονο. Το σημείο 1/1 έχει τη μεγαλύτερη πιθανότητα, καθώς συνδυάζει την καλύτερη φόρμα των γηπεδούχων, την αδυναμία της άμυνας των φιλοξενούμενων και την πολύ περιορισμένη αποτελεσματικότητά τους μετά την ανάπαυλα.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Cambrian & Clydach | Flint Town United | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 37% | 53% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.14 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.14 | 0.40 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Flint Town United είναι 100% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1 γκολ / αγώνα - Cambrian & Clydach · 2 γκολ / αγώνα - Flint Town United
Η Cambrian & Clydach είναι 100% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.5 γκολ / αγώνα - Cambrian & Clydach · 3 γκολ / αγώνα - Flint Town United
Cambrian & Clydach σκοράρει στο 100% των αγώνων (2 από 2 αγώνες), ενώ Flint Town United κρατά clean sheet στο 0% (0 από 2 αγώνες).
Flint Town United σκοράρει στο 100% των αγώνων (2 από 2 αγώνες), ενώ Cambrian & Clydach κρατά clean sheet στο 0% (0 από 2 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Cambrian & Clydach
Over / Under - Flint Town United
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Flint Town United είναι 500% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.5 π. / αγώνα - Cambrian & Clydach · 3 π. / αγώνα - Flint Town United
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Cambrian & Clydach - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Flint Town United - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 100% των αγώνων και κερδίζει το 0%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.
Δέχεται 1.0 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.50 | 1.50 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.5 | 1.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.5 | 2.0 |
| 1 γκολ | 50% | 100% |
| 2 γκολ | 0% | 50% |
| 3 γκολ | 0% | 50% |
| Ανέπαφη εστία | 50% | 50% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 0% |
| Διαφορά γκολ | -1 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 3.00 | 0.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 2.0 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 2.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 3.0 | 2.0 |
| 1 γκολ | 100% | 100% |
| 2 γκολ | 100% | 100% |
| 3 γκολ | 100% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 0% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 0% | 100% |
| Διαφορά γκολ | +2 | -4 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Cambrian & Clydach
Flint Town United
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Welsh Premier League).
Ομάδες vs λίγκα
| Cambrian & Clydach | Liga | Flint Town United | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.50 | 3.13 | ▲ 5.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 100% | 63% | ▲ 100% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 50% | 63% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 22% | ▼ 0% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 50% | 81% | ▲ 100% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 100% | 69% | ▲ 100% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Cambrian & Clydach - Flint Town United;
Ο αγώνας της Welsh Premier League έληξε Cambrian & Clydach 1:0 Flint Town United. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Cambrian & Clydach - Flint Town United;
Η Cambrian & Clydach σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Flint Town United 2,00. Ο μέσος όρος της Welsh Premier League είναι 3,13 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 63% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 100% των αγώνων της Cambrian & Clydach και στο 100% της Flint Town United.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Cambrian & Clydach και η Flint Town United;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Cambrian & Clydach έχει ρεκόρ 0-1-1 (0,50 πόντοι ανά αγώνα) και η Flint Town United 0-0-2 (0,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Cambrian & Clydach - Flint Town United;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


