Μιανμάρ (Βιρμανία) - National LeagueΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Chinland - Yangon City: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Chinland - Yangon City: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Chinland παίζει με Yangon City στο National League (Μιανμάρ (Βιρμανία)). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 17 Οκτωβρίου 2026.

Τρέχουσα φόρμα

Chinland: 0-1-2, 0.33 βαθμοί/αγώνα. Yangon City: 1-2-0, 1.67 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Chinland σκοράρει 1.33 και δέχεται 2.33 γκολ ανά αγώνα. Yangon City σκοράρει 1.33 και δέχεται 1.00. Μέσος όρος λίγκας: 3.33 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Chinland 100%, Yangon City 67%. Over 2.5: Chinland 67%, Yangon City 67%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 61%, Over 2.5 67%.

xG, σουτ και στυλ

Yangon City έχει υψηλότερο xG: 1.80 έναντι 1.33. Chinland: 10.3 σουτ ανά αγώνα, Yangon City: 13.3.

Ημίχρονα αγώνα

Chinland: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.33. Yangon City: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Chinland: 31-45+ (2 γκολ). Yangon City: 61-75 (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

National League: 3.33 γκολ ανά αγώνα, BTTS 61%, Over 2.5 67%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.33Γκολ υπέρ / αγώνα1.33
ChinlandYangon City
2.33Γκολ κατά / αγώνα1
ChinlandYangon City
47%Μέση κατοχή56%
ChinlandYangon City
3.67Σουτ στον στόχο / αγώνα7
ChinlandYangon City

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

10.33Σουτ ανά αγώνα13.33
ChinlandYangon City
3.67Σουτ στον στόχο7
ChinlandYangon City
12.9%Μετατροπή σουτ10%
ChinlandYangon City
47%Κατοχή56%
ChinlandYangon City
1.33xG υπέρ1.8
ChinlandYangon City
1.75xG κατά1.37
ChinlandYangon City

Ποιότητα σουτ

Chinland: Με κόντρεςYangon City: Ισορροπημένη
ChinlandYangon City
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)36%53%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.360.19

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Yangon City είναι 406% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.33 π. / αγώνα - Chinland · 1.67 π. / αγώνα - Yangon City

Chinland
LLD
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% Ν33% Ι67% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-1-2
0.33 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-1-2
0.33 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-0-2
LL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.3Γκολ κατά: 2.3xG: 1.33xG αντιπάλου: 1.75BTTS: 100%Over 2.5: 67%
Yangon City
DDW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
33% Ν67% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-2-0
1.67 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-0
1.67 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-0-0
W
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.3Γκολ κατά: 1.0xG: 1.80xG αντιπάλου: 1.37BTTS: 67%Over 2.5: 67%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Yangon City είναι 133% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

2.33 γκολ / αγώνα - Chinland · 1 γκολ / αγώνα - Yangon City

Επιθετικό προφίλ Chinland: πολύ ισχυρό

Chinland σκοράρει στο 100% των αγώνων (3 από 3 αγώνες), ενώ Yangon City κρατά clean sheet στο 33% (1 από 3 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Yangon City: πολύ ισχυρό

Yangon City σκοράρει στο 67% των αγώνων (2 από 3 αγώνες), ενώ Chinland κρατά clean sheet στο 0% (0 από 3 αγώνες).

4Γκολ υπέρ (σεζόν)4
ChinlandYangon City
7Γκολ κατά (σεζόν)3
ChinlandYangon City
3.67Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.33
ChinlandYangon City
4Γκολ υπέρ (τελευταία 5)4
ChinlandYangon City
7Γκολ κατά (τελευταία 5)3
ChinlandYangon City

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

100%1 γκολ67%
ChinlandYangon City
33%2 γκολ67%
ChinlandYangon City
0%3 γκολ0%
ChinlandYangon City
0%4 γκολ0%
ChinlandYangon City

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

100%1 γκολ67%
ChinlandYangon City
67%2 γκολ33%
ChinlandYangon City
33%3 γκολ0%
ChinlandYangon City
33%4 γκολ0%
ChinlandYangon City

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

100%
Chinland - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 3 αγώνες
67%
Yangon City - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.2 από 3 αγώνες
61%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

67%BTTS στο ημίχρονο33%
ChinlandYangon City
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
ChinlandYangon City
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα33%
ChinlandYangon City

BTTS και σύνολο γκολ

67%Τουλ. 3 γκολ και BTTS67%
ChinlandYangon City
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
ChinlandYangon City
100%BTTS - τελευταία 567%
ChinlandYangon City

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο67%
ChinlandYangon City
67%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο67%
ChinlandYangon City
33%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
ChinlandYangon City

2ο ημίχρονο

67%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο67%
ChinlandYangon City
67%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο33%
ChinlandYangon City
33%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
ChinlandYangon City

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Chinland είναι 99% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.33 π. / αγώνα - Chinland · 0.67 π. / αγώνα - Yangon City

Chinland - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται33% ισοπαλία33% χάνει
Yangon City - κατάσταση στο ημίχρονο
0% προηγείται67% ισοπαλία33% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.33Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)0.67
ChinlandYangon City
1Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.33
ChinlandYangon City
1Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)1
ChinlandYangon City
2Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.33
ChinlandYangon City
0%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο33%
ChinlandYangon City
33%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο67%
ChinlandYangon City

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.67Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2.33
ChinlandYangon City
0.33Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
ChinlandYangon City
1.33Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0
ChinlandYangon City
1.67Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1
ChinlandYangon City
33%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο100%
ChinlandYangon City
67%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο33%
ChinlandYangon City

Chinland - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% Ν67% Ι33% Η
4
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
2
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.33
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος0%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 0%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Yangon City - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

67% Ν33% Ι0% Η
2
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
7
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.67
PPG πριν το ημίχρονο
Άμυνα μετά το ημίχρονο-1.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Chinland - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.330.67
Γκολ υπέρ / αγώνα1.00.3
Γκολ κατά / αγώνα1.01.3
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.01.7
1 γκολ100%67%
2 γκολ67%67%
3 γκολ33%33%
Ανέπαφη εστία0%33%
Χωρίς γκολ33%67%
Διαφορά γκολ0-3
Ημίχρονο: 33% προηγείται - 33% ισοπαλία - 33% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 67% ισοπαλία - 33% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 67% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3
Yangon City - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.672.33
Γκολ υπέρ / αγώνα0.31.0
Γκολ κατά / αγώνα1.00.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.31.0
1 γκολ67%67%
2 γκολ67%33%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία33%100%
Χωρίς γκολ67%33%
Διαφορά γκολ-2+3
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 67% ισοπαλία - 33% χάνει
2ο ημίχρονο: 67% νίκη - 33% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 33% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Chinland
ΥπέρΚατά
0
1
0-15
1
1
16-30
2
1
31-45
0
1
46-60
0
2
61-75
1
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

Yangon City
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
0
1
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
2
0
61-75
1
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.00
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.2 : 1.8
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
90%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
84%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
67%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Chinland

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.42
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.58
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
0.00
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.58
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
109%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
110%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.7
Γκολ στο φινάλε
Το 25% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
25%

Yangon City

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.43
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.10
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.47
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.37
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
63%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
82%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.7
Γκολ στο φινάλε
Το 25% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 25% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
25%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (National League).

Ομάδες vs λίγκα

ChinlandLigaYangon City
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 3.673.33▼ 2.33
Σκόραραν και οι δύο▲ 100%61%▲ 67%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)• 67%67%• 67%
Clean sheets▼ 0%22%▲ 33%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 100%89%▼ 67%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 67%78%▼ 67%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.33
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
61%
Σκόραραν και οι δύο
67%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
22%
Clean sheets
1.22
Γκολ εντός / αγώνα
2.11
Γκολ εκτός / αγώνα
+-42%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+-73%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+-33%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
89%
1 γκολ
56%
2 γκολ
28%
3 γκολ
6%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
50%
2 γκολ
22%
3 γκολ
6%
4 γκολ

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Chinland και Yangon City;

Η Chinland αντιμετωπίζει τη Yangon City στις 17 Οκτωβρίου 2026 στη National League. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Chinland - Yangon City;

Η Chinland σκοράρει κατά μέσο όρο 1,33 γκολ ανά αγώνα και η Yangon City 1,33. Ο μέσος όρος της National League είναι 3,33 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 67% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 100% των αγώνων της Chinland και στο 67% της Yangon City.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Chinland και η Yangon City;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Chinland έχει ρεκόρ 0-1-2 (0,33 πόντοι ανά αγώνα) και η Yangon City 1-2-0 (1,67 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Chinland - Yangon City;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.