Chornomorets - Livyi Bereh: στατιστικά αγώνα
Chornomorets - Livyi Bereh: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Chornomorets αντιμετώπισε την Livyi Bereh στο Ukrainian Premier League (Ουκρανία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 4 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: Stadion Chornomorets. Τελικό σκορ: 0:0.
Τρέχουσα φόρμα
Chornomorets: 1-0-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Livyi Bereh: 0-3-0, 1.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Chornomorets σκοράρει 0.67 και δέχεται 1.33 γκολ ανά αγώνα. Livyi Bereh σκοράρει 0.67 και δέχεται 0.67. Μέσος όρος λίγκας: 2.17 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Chornomorets 33%, Livyi Bereh 67%. Over 2.5: Chornomorets 33%, Livyi Bereh 0%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 33%, Over 2.5 47%.
xG, σουτ και στυλ
Chornomorets έχει υψηλότερο xG: 0.63 έναντι 0.31. Chornomorets: 3.0 σουτ ανά αγώνα, Livyi Bereh: 1.3.
Ημίχρονα αγώνα
Chornomorets: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.33. Livyi Bereh: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.67.
Γκολ ανά λεπτό
Chornomorets: 0-15 (1 γκολ). Livyi Bereh: 61-75 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Ukrainian Premier League: 2.17 γκολ ανά αγώνα, BTTS 33%, Over 2.5 47%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Livyi Bereh παραμένει αήττητη στα 5 τελευταία παιχνίδια, καταγράφοντας 2 νίκες και 3 ισοπαλίες, ενώ σε αυτό το διάστημα έχει δεχθεί μόλις 2 γκολ. Η Chornomorets κέρδισε 2 από τους πέντε τελευταίους αγώνες της, αλλά υπέστη 3 ήττες και πέτυχε μόλις 3 τέρματα, γεγονός που περιορίζει την επιθετική της δυναμική. Οι γηπεδούχοι εντός έδρας σκοράρουν και δέχονται κατά μέσο όρο 1 γκολ, ενώ η Livyi Bereh έχει αναδειχθεί ισόπαλη στο 100% των μέχρι τώρα εκτός έδρας αγώνων της, με πανομοιότυπο μέσο όρο 1:1. Η άμυνα των φιλοξενούμενων δείχνει ενθαρρυντική όσον αφορά την ποιότητα των ευκαιριών που επιτρέπει, καθώς το μέσο xG κατά της ανέρχεται σε 0,35 έναντι 1,42 για την Chornomorets, αν και το δικό της xG εκτός έδρας είναι μόλις 0,13. Η υψηλότερη κατοχή της φιλοξενούμενης, που φτάνει το 72% έναντι 47% των γηπεδούχων, αναμένεται να τη βοηθήσει να ελέγξει την εξέλιξη της αναμέτρησης, όμως η υπεροχή των ισόπαλων αποτελεσμάτων δείχνει πρωτίστως προς τον μοιρασμό των βαθμών.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο σήμα συνηγορεί υπέρ του BTTS όχι (N/G), καθώς στα 5 τελευταία παιχνίδια η Chornomorets είχε γκολ και από τις δύο ομάδες μόλις στο 20% των αγώνων, ενώ η Livyi Bereh στο 40%. Οι γηπεδούχοι πέτυχαν σε αυτό το διάστημα μόλις 0,6 γκολ ανά αγώνα, ενώ οι φιλοξενούμενοι δέχονταν μόνο 0,4, γεγονός που περιορίζει明显ώς τις πιθανότητες της Chornomorets να σκοράρει. Η ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργούνται δεν είναι επίσης υψηλή: το μέσο xG ανέρχεται σε 0,81 για τους γηπεδούχους και 0,70 για τους φιλοξενούμενους, ενώ η Livyi Bereh επέτρεπε στους αντιπάλους μόλις 0,55 xG. Παρότι οι φιλοξενούμενοι πετύχαιναν κατά μέσο όρο 1,2 γκολ στις 5 τελευταίες εμφανίσεις τους, το χαμηλό ποσοστό BTTS στο πρωτάθλημα, στο 36%, καθώς και ο μέσος όρος των 2,11 γκολ ανά αγώνα, ενισχύουν το σενάριο στο οποίο τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα σκοράρει.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το προφίλ της αναμέτρησης δείχνει περιορισμένο αριθμό ευκαιριών για γκολ: το μέσο xG στα τελευταία πέντε παιχνίδια ανέρχεται σε 0,81 για την Chornomorca και σε 0,70 για τη Livyi Bereh. Οι γηπεδούχοι σημείωσαν μόλις 0,6 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα, ενώ οι αντίπαλοί τους δέχθηκαν μόλις 0,4 τέρματα, γεγονός που μειώνει την πρόβλεψη για την επιθετική παραγωγή των γηπεδούχων. Η Livyi Bereh σκοράρει κατά μέσο όρο 1,2 γκολ, όμως η Chornomorets δέχεται μόλις 1,0 τέρμα ανά αγώνα, επομένως ούτε από την πλευρά των φιλοξενούμενων διακρίνεται δυναμική για υψηλό σκορ. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια και των δύο ομάδων, η γραμμή των 2,5 γκολ ξεπεράστηκε μόλις στο 20% των περιπτώσεων, ενώ στα δεδομένα της σεζόν καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει καταγράψει αγώνα με τουλάχιστον 3 γκολ. Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Under 3,5, καθώς τα 1,65 προβλεπόμενα γκολ αφήνουν σαφές περιθώριο ασφαλείας σε σχέση με αυτό το όριο.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο και νίκη της Livyi Bereh στο Τελικό, καθώς η Chornomorets ήταν ισόπαλη στο 45ο λεπτό στο 75% των τελευταίων αγώνων της, ενώ ο μέσος όρος τερμάτων της πριν από την ανάπαυλα ανέρχεται μόλις σε 0,25. Οι φιλοξενούμενοι είναι πιο αποτελεσματικοί στο πρώτο ημίχρονο: πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 0,6 γκολ, δέχονται μόλις 0,2 και στο 80% των τελευταίων πέντε αγώνων τους διατήρησαν ανέπαφη την εστία τους μέχρι την ανάπαυλα. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια συνολικά, η Livyi Bereh σκοράρει κατά μέσο όρο 1,2 γκολ και δέχεται 0,4, ενώ οι γηπεδούχοι πετυχαίνουν 0,6 και επιτρέπουν στους αντιπάλους τους να σκοράρουν 1,0 γκολ. Η φιλοξενούμενη ομάδα παραμένει αήττητη σε αυτή τη σειρά, με 60% ισοπαλίες και μέσο όρο 1,8 βαθμών ανά αγώνα, ενώ η Chornomorets έχει ηττηθεί στο 60% των αγώνων της και συγκεντρώνει κατά μέσο όρο 1,2 βαθμούς, γεγονός που αυξάνει την πιθανότητα οι φιλοξενούμενοι να κρίνουν το αποτέλεσμα μετά την ανάπαυλα.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Chornomorets | Livyi Bereh | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 78% | 75% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.21 | 0.23 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.29 | 0.67 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Livyi Bereh είναι 99% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.33 γκολ / αγώνα - Chornomorets · 0.67 γκολ / αγώνα - Livyi Bereh
Chornomorets σκοράρει στο 67% των αγώνων (2 από 3 αγώνες), ενώ Livyi Bereh κρατά clean sheet στο 33% (1 από 3 αγώνες).
Livyi Bereh σκοράρει στο 67% των αγώνων (2 από 3 αγώνες), ενώ Chornomorets κρατά clean sheet στο 33% (1 από 3 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Chornomorets
Over / Under - Livyi Bereh
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Chornomorets - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Livyi Bereh - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.67 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.3 | 0.3 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.7 | 0.7 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 1.0 |
| 1 γκολ | 67% | 100% |
| 2 γκολ | 33% | 0% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 33% | 33% |
| Χωρίς γκολ | 67% | 67% |
| Διαφορά γκολ | -1 | -1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.67 | 1.67 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.7 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.3 | 0.3 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.3 | 1.0 |
| 1 γκολ | 33% | 67% |
| 2 γκολ | 0% | 33% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 67% | 67% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 33% |
| Διαφορά γκολ | -1 | +1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Chornomorets
Livyi Bereh
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Ukrainian Premier League).
Ομάδες vs λίγκα
| Chornomorets | Liga | Livyi Bereh | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.00 | 2.17 | ▼ 1.33 |
| Σκόραραν και οι δύο | • 33% | 33% | ▲ 67% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 33% | 47% | ▼ 0% |
| Clean sheets | ▼ 33% | 43% | ▼ 33% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 67% | 53% | ▼ 33% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 100% | 77% | ▼ 67% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Chornomorets - Livyi Bereh;
Ο αγώνας της Ukrainian Premier League έληξε Chornomorets 0:0 Livyi Bereh. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Chornomorets - Livyi Bereh;
Η Chornomorets σκοράρει κατά μέσο όρο 0,67 γκολ ανά αγώνα και η Livyi Bereh 0,67. Ο μέσος όρος της Ukrainian Premier League είναι 2,17 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 47% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 33% των αγώνων της Chornomorets και στο 67% της Livyi Bereh.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Chornomorets και η Livyi Bereh;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Chornomorets έχει ρεκόρ 1-0-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Livyi Bereh 0-3-0 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Chornomorets - Livyi Bereh;
Το στατιστικό υπόβαθρο του Chornomorets - Livyi Bereh — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


