Ιταλία - Serie C Group CStadio San Vito-Luigi MarullaΕνημερωση δεδομενων 18 Οκτωβρίου 2026

Cosenza - Team Altamura: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Cosenza - Team Altamura: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Cosenza παίζει με Team Altamura στο Serie C Group C (Ιταλία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 18 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Stadio San Vito-Luigi Marulla.

Τρέχουσα φόρμα

Cosenza: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Team Altamura: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Cosenza σκοράρει 0.78 και δέχεται 2.11 γκολ ανά αγώνα. Team Altamura σκοράρει 0.44 και δέχεται 1.44. Μέσος όρος λίγκας: 2.88 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Cosenza 56%, Team Altamura 22%. Over 2.5: Cosenza 56%, Team Altamura 33%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 54%.

xG, σουτ και στυλ

Cosenza έχει υψηλότερο xG: 1.44 έναντι 1.03. Cosenza: 11.0 σουτ ανά αγώνα, Team Altamura: 7.6.

Ημίχρονα αγώνα

Cosenza: προηγείται στο ημίχρονο 11%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.33. Team Altamura: προηγείται στο ημίχρονο 22%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.22.

Γκολ ανά λεπτό

Cosenza: 16-30 (2 γκολ). Team Altamura: 0-15 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Serie C Group C: 2.88 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 54%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-0. Μέσος όρος γκολ 1.50, BTTS 50%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(2.65)
(2.95)
(2.75)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0.78Γκολ υπέρ / αγώνα0.44
CosenzaTeam Altamura
2.11Γκολ κατά / αγώνα1.44
CosenzaTeam Altamura
47%Μέση κατοχή51%
CosenzaTeam Altamura
4.33Σουτ στον στόχο / αγώνα2.67
CosenzaTeam Altamura

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11Σουτ ανά αγώνα7.56
CosenzaTeam Altamura
4.33Σουτ στον στόχο2.67
CosenzaTeam Altamura
7.1%Μετατροπή σουτ5.9%
CosenzaTeam Altamura
47%Κατοχή51%
CosenzaTeam Altamura
1.44xG υπέρ1.03
CosenzaTeam Altamura
1.51xG κατά1.57
CosenzaTeam Altamura

Ποιότητα σουτ

Cosenza: ΙσορροπημένηTeam Altamura: Ισορροπημένη
CosenzaTeam Altamura
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)39%35%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.180.16

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Cosenza
LDLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
11% Ν22% Ι67% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-2-6
0.56 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -12
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-2-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-2-2
LDDL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 2.0xG: 1.57xG αντιπάλου: 1.51BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Team Altamura
LWLDL
Κατανομή αποτελεσμάτων
22% Ν22% Ι56% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-2-5
0.89 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -9
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-2-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-2-2
DLLD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.4Γκολ κατά: 1.4xG: 0.88xG αντιπάλου: 1.70BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Cosenza είναι 77% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.78 γκολ / αγώνα - Cosenza · 0.44 γκολ / αγώνα - Team Altamura

Η Team Altamura είναι 47% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

2.11 γκολ / αγώνα - Cosenza · 1.44 γκολ / αγώνα - Team Altamura

Επιθετικό προφίλ Cosenza: ισχυρό

Cosenza σκοράρει στο 56% των αγώνων (5 από 9 αγώνες), ενώ Team Altamura κρατά clean sheet στο 22% (2 από 9 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Team Altamura: ασταθές

Team Altamura σκοράρει στο 33% των αγώνων (3 από 9 αγώνες), ενώ Cosenza κρατά clean sheet στο 11% (1 από 9 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)4
CosenzaTeam Altamura
19Γκολ κατά (σεζόν)13
CosenzaTeam Altamura
2.89Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.89
CosenzaTeam Altamura
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)2
CosenzaTeam Altamura
10Γκολ κατά (τελευταία 5)7
CosenzaTeam Altamura

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

56%1 γκολ33%
CosenzaTeam Altamura
22%2 γκολ11%
CosenzaTeam Altamura
0%3 γκολ0%
CosenzaTeam Altamura
0%4 γκολ0%
CosenzaTeam Altamura

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

89%1 γκολ78%
CosenzaTeam Altamura
56%2 γκολ44%
CosenzaTeam Altamura
33%3 γκολ22%
CosenzaTeam Altamura
22%4 γκολ0%
CosenzaTeam Altamura

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

22%
Team Altamura - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.2 από 9 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

33%BTTS στο ημίχρονο0%
CosenzaTeam Altamura
11%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
CosenzaTeam Altamura
22%Γκολ και στα δύο ημίχρονα0%
CosenzaTeam Altamura

BTTS και σύνολο γκολ

44%Τουλ. 3 γκολ και BTTS11%
CosenzaTeam Altamura
11%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS22%
CosenzaTeam Altamura
60%BTTS - τελευταία 520%
CosenzaTeam Altamura

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

67%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο67%
CosenzaTeam Altamura
33%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο22%
CosenzaTeam Altamura
11%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
CosenzaTeam Altamura

2ο ημίχρονο

89%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο67%
CosenzaTeam Altamura
56%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο22%
CosenzaTeam Altamura
22%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο11%
CosenzaTeam Altamura

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Team Altamura είναι 12% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

0.89 π. / αγώνα - Cosenza · 1 π. / αγώνα - Team Altamura

Cosenza - κατάσταση στο ημίχρονο
11% προηγείται56% ισοπαλία33% χάνει
Team Altamura - κατάσταση στο ημίχρονο
22% προηγείται33% ισοπαλία44% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0.89Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1
CosenzaTeam Altamura
0.44Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.22
CosenzaTeam Altamura
0.67Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.67
CosenzaTeam Altamura
1.11Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.89
CosenzaTeam Altamura
44%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο56%
CosenzaTeam Altamura
56%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο78%
CosenzaTeam Altamura

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.56Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.67
CosenzaTeam Altamura
0.33Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.22
CosenzaTeam Altamura
1.44Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.78
CosenzaTeam Altamura
1.78Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1
CosenzaTeam Altamura
22%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο33%
CosenzaTeam Altamura
67%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο89%
CosenzaTeam Altamura

Cosenza - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

11% Ν22% Ι67% Η
8
Πόντοι ημιχρόνου
4
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
5
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-10
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.89
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 11% των αγώνων και κερδίζει το 11%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.8

Δέχεται 0.8 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Team Altamura - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

11% Ν33% Ι56% Η
9
Πόντοι ημιχρόνου
2
Γκολ ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
6
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 22% των αγώνων και κερδίζει το 22%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Cosenza - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.200.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.60.4
Γκολ κατά / αγώνα0.61.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.8
1 γκολ60%100%
2 γκολ40%40%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία60%20%
Χωρίς γκολ40%60%
Διαφορά γκολ0-5
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 0% ισοπαλία - 80% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3
Team Altamura - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.600.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.00.4
Γκολ κατά / αγώνα0.41.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.4
1 γκολ40%80%
2 γκολ0%40%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία60%20%
Χωρίς γκολ100%80%
Διαφορά γκολ-2-3
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 20% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Cosenza
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
2
2
16-30
1
3
31-45
2
3
46-60
1
3
61-75
0
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -7 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Team Altamura
ΥπέρΚατά
1
3
0-15
0
3
16-30
1
0
31-45
0
4
46-60
1
0
61-75
1
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.38
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.1 : 1.3
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
83%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
39%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-37%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
18%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
29%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 3 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Cosenza

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.07
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-1.26
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.66
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.60
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
49%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
165%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.24
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 14% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

Team Altamura

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.54
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.46
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+5.7 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.59
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.13
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
34%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
90%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.09
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 25% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 25% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
25%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Serie C Group C).

Ομάδες vs λίγκα

CosenzaLigaTeam Altamura
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 2.892.88▼ 1.89
Σκόραραν και οι δύο• 56%55%▼ 22%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 56%54%▼ 33%
Clean sheets▼ 11%27%▼ 22%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 67%75%▼ 67%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 89%74%▼ 67%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.88
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
54%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.60
Γκολ εντός / αγώνα
1.28
Γκολ εκτός / αγώνα
+25%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+20%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+19%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
75%
1 γκολ
33%
2 γκολ
14%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
74%
1 γκολ
49%
2 γκολ
26%
3 γκολ
11%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Cosenza 1 - 1 - 0 Team Altamura. Μεσος ορος γκολ 1.50, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Cosenza
1 : 0
Team Altamura
Team Altamura
1 : 1
Cosenza

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Cosenza και Team Altamura;

Η Cosenza αντιμετωπίζει τη Team Altamura στις 18 Οκτωβρίου 2026 στη Serie C Group C στο Stadio San Vito-Luigi Marulla. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Cosenza - Team Altamura;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Cosenza κέρδισε 1, η Team Altamura 0 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Cosenza - Team Altamura;

Η Cosenza σκοράρει κατά μέσο όρο 0,78 γκολ ανά αγώνα και η Team Altamura 0,44. Ο μέσος όρος της Serie C Group C είναι 2,88 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 54% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 56% των αγώνων της Cosenza και στο 22% της Team Altamura.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Cosenza και η Team Altamura;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Cosenza έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Team Altamura 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Cosenza - Team Altamura;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.