Βραζιλία - Serie BEstádio Heriberto HülseΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Criciúma - Ceará: στατιστικά αγώνα

Criciúma crest
Criciúma
1 : 1ημιχρονο 1:0
Ceará crest
Ceará

Criciúma - Ceará: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Criciúma αντιμετώπισε την Ceará στο Serie B (Βραζιλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 16 Ιουνίου 2026. Έδρα: Estádio Heriberto Hülse. Τελικό σκορ: 1:1.

Τρέχουσα φόρμα

Criciúma: 2-3-0, 1.80 βαθμοί/αγώνα. Ceará: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Criciúma σκοράρει 1.17 και δέχεται 0.83 γκολ ανά αγώνα. Ceará σκοράρει 1.17 και δέχεται 1.17. Μέσος όρος λίγκας: 2.29 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Criciúma 58%, Ceará 58%. Over 2.5: Criciúma 25%, Ceará 42%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 50%, Over 2.5 44%.

xG, σουτ και στυλ

Ceará έχει υψηλότερο xG: 1.56 έναντι 1.44. Criciúma: 13.7 σουτ ανά αγώνα, Ceará: 13.9.

Ημίχρονα αγώνα

Criciúma: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.67. Ceará: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.

Γκολ ανά λεπτό

Criciúma: 0-15 (4 γκολ). Ceará: 31-45+ (5 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Serie B: 2.29 γκολ ανά αγώνα, BTTS 50%, Over 2.5 44%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Criciúma έχει σαφές πλεονέκτημα στη δημιουργία ευκαιριών εντός έδρας: κατά μέσο όρο 17.4 σουτ και 4.4 τελικές εντός εστίας ανά παιχνίδι και xG 1.8, ενώ η Ceará στα εκτός έχει 9.8 σουτ, 2.8 τελικές και xG 1.09. Αυτό μεταφράζεται σε συγκεκριμένες διαφορές στην επιθετική αποτελεσματικότητα και στην άμυνα — οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.4 γκολ εντός έδρας και δέχονται 0.6, ενώ οι φιλοξενούμενοι πετυχαίνουν 0.8 εκτός και δέχονται 1.0, με συνολικό υπόλοιπο γκολ για τους γηπεδούχους +4 και για τους φιλοξενούμενους -1. Επιπλέον, η Criciúma έχει 0% αγώνων χωρίς γκολ εντός και 60% νικών στο γήπεδο, ενώ η Ceará έχει 40% αγώνων χωρίς γκολ στα εκτός και μόλις 20% νικών εκτός. Βραχυπρόθεσμα οι δύο ομάδες έχουν παρόμοιο μέσο όρο πόντων (1.8 στις τελευταίες 5 αγώνες), αλλά τα τελευταία 5 δείχνουν ότι η Criciúma σημείωσε 5 γκολ και δέχθηκε 3, ενώ η Ceará 8 και 7 — οι φιλοξενούμενοι είναι πιο αποτελεσματικοί επιθετικά πρόσφατα, αλλά και πιο ευάλωτοι αμυντικά. Λαμβάνοντας υπόψη το προβάδισμα στο xG (+0.71), τον μεγαλύτερο αριθμό σουτ και την απουσία ηττών εντός, προβλέπω νίκη των γηπεδούχων· εκτιμώ τις πιθανότητες περίπου 65% για Criciúma, 20% για ισοπαλία και 15% για Ceará.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Επιλέγω BTTS 'yes' με πιθανότητα 70% vs 30%, επειδή οι γηπεδούχοι έχουν εποχικό δείκτη BTTS 71%, ενώ η Ceará καταγράφει 100% BTTS στα τελευταία 5 παιχνίδια. Η Criciúma σκοράρει κατά μέσο όρο 1.43 γκολ/αγώνα και παράγει xG 1.90, ενώ η Ceará δέχεται κατά μέσο όρο xG 1.62/αγώνα, γεγονός που αυξάνει την πιθανότητα γκολ από τους γηπεδούχους. Η Ceará έχει εποχικά μόλις 0.80 γκολ/αγώνα, αλλά στα τελευταία 5 ματς σκοράρει κατά μέσο όρο 1.6 γκολ και έχει xG 1.49 έναντι xG παθητικό της Criciúma 1.44, οπότε οι φιλοξενούμενοι σε φόρμα μπορούν να βρίσκουν δίχτυα. Επιπλέον, η Criciúma έχει κατά μέσο όρο 6.0 τελικές εντός στόχου/αγώνα έναντι 2.8 της Ceará και μόλις 14% clean sheets στην σεζόν (Ceará 40%), μειώνοντας την πιθανότητα N/G. Λαμβάνοντας υπόψη το εποχικό BTTS 71% vs 40%, τα τελευταία 5: 60% vs 100%, καθώς και xG και το πλήθος τελικών, το ισχυρότερο σήμα από τα δεδομένα δείχνει 'αμφότερες σκοράρουν' (G/G), συνεπώς η σύσταση είναι 'yes'.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η ανάλυση xG και των αμυντικών δεδομένων υποδεικνύει συνολικά αναμενόμενα γκολ περίπου 2.86: επιθετικό xG της Criciúma 1.90 και μέσο xG ενάντια στην Ceará 1.62, δίνοντας ~1.76 αναμενόμενα γκολ για τους γηπεδούχους· από την άλλη το επιθετικό xG της Ceará είναι 1.09 έναντι μέσου xG ενάντια στην Criciúma 1.12, δίνοντας ~1.10 για τους φιλοξενούμενους. Η Criciúma καταγράφει μέσο όρο 16.86 τελικές και 6.0 on target ανά ματς έναντι 9.8 τελικών και 2.8 on target για την Ceará, με κοινό ποσοστό μετατροπής 8%, αυξάνοντας τις πραγματικές πιθανότητες για γκολ των γηπεδούχων. Τα εποχιακά ποσοστά επιβεβαιώνουν το σήμα: Over 1.5 εμφανίστηκε στη Criciúma στο 71% των αγώνων και στην Ceará στο 80%, και Over 0.5 αντίστοιχα στο 100% και 80% των αγώνων. Το μοντέλο Poisson με συνολικό λ=2.86 δίνει πιθανότητα τουλάχιστον 2 γκολ περίπου 78% (Over 1.5), Over 2.5 ≈54% και Over 3.5 ≈32%, γιʼ αυτό συστήνω στοίχημα στο Over 1.5 ως το ισχυρότερο σήμα.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Criciúma έχει σαφές επιθετικό πλεονέκτημα: κατά μέσο όρο 1,43 γκολ ανά παιχνίδι έναντι 0,8 της Ceará, το xG των γηπεδούχων είναι 1,90 έναντι 1,09 των φιλοξενούμενων, και ο μέσος όρος τελικών σουτ είναι 6,0 vs 2,8, υποδεικνύοντας μεγαλύτερο αριθμό δημιουργημένων ευκαιριών. Οι γηπεδούχοι ήταν μπροστά στο Ημίχρονο/Τελικό σε 57% των αγώνων, ο μέσος όρος γκολ τους μέχρι την ανάπαυλα είναι 1,0 έναντι 0,2 της Ceará, επομένως το ισχυρότερο σήμα δείχνει προβάδισμα της Criciúma μετά τα 45 λεπτά. Στο τελικό αποτέλεσμα η Criciúma κερδίζει 43% των αγώνων, ενώ η Ceará μόνο 20%, με μέσο όρο βαθμών ανά παιχνίδι 1,57 έναντι 1,0 — γι' αυτό αποδίδω 46% στο σενάριο 1/1 (προβάδισμα στο ημίχρονο και νίκη γηπεδούχων). Δεύτερα σενάρια είναι το 1/X (προβάδισμα στο ημίχρονο και ισοπαλία) και το X/1 (ισοπαλία στο ημίχρονο και νίκη γηπεδούχων) με 9% και 8% αντίστοιχα λόγω 14% ισοπαλιών στο ημίχρονο και της υπεροχής των γηπεδούχων στο xG. Οι πιθανότητες ανατροπής από τους φιλοξενούμενους είναι στατιστικά λιγότερο πιθανές (οι φιλοξενούμενοι ήταν μπροστά στο ημίχρονο σε 0% των αγώνων και έχουν μόνο 20% νίκες), γι' αυτό οι επιλογές που ξεκινούν με "2" έλαβαν χαμηλά ποσοστά.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

58Κατοχη (%)42
CriciúmaCeará
16Σουτ14
CriciúmaCeará
6Σουτ στον στοχο7
CriciúmaCeará
1.83xG1.6
CriciúmaCeará
3Κορνερ3
CriciúmaCeará
54Επικινδυνες επιθεσεις31
CriciúmaCeará
15Φαουλ14
CriciúmaCeará
0Καρτες0
CriciúmaCeará

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.17Γκολ υπέρ / αγώνα1.17
CriciúmaCeará
0.83Γκολ κατά / αγώνα1.17
CriciúmaCeará
52%Μέση κατοχή49%
CriciúmaCeará
3.5Σουτ στον στόχο / αγώνα4.67
CriciúmaCeará

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

13.67Σουτ ανά αγώνα13.92
CriciúmaCeará
3.5Σουτ στον στόχο4.67
CriciúmaCeará
8.5%Μετατροπή σουτ8.4%
CriciúmaCeará
52%Κατοχή49%
CriciúmaCeará
1.44xG υπέρ1.56
CriciúmaCeará
1.35xG κατά1.33
CriciúmaCeará

Ποιότητα σουτ

Criciúma: ΙσορροπημένηCeará: Ισορροπημένη
CriciúmaCeará
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)26%34%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.330.25

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Criciúma είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.8 π. / αγώνα - Criciúma · 1.2 π. / αγώνα - Ceará

Criciúma
DDDWW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
42% W42% R17% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-5-2
1.67 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-3-0
1.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-2-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-2-0
DWWDW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 0.6xG: 1.48xG αντιπάλου: 1.44BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Ceará
LWLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
33% W33% R33% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-4-4
1.33 π. / αγώνα · διαφορά γκολ 0
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-2-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-2-2
DWDLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.4xG: 1.82xG αντιπάλου: 1.20BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Criciúma είναι 41% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.83 γκολ / αγώνα - Criciúma · 1.17 γκολ / αγώνα - Ceará

Επιθετικό προφίλ Criciúma: πολύ ισχυρό

Criciúma σκοράρει στο 83% των αγώνων (10 από 12 αγώνες), ενώ Ceará κρατά clean sheet στο 25% (3 από 12 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Ceará: ισχυρό

Ceará σκοράρει στο 75% των αγώνων (9 από 12 αγώνες), ενώ Criciúma κρατά clean sheet στο 33% (4 από 12 αγώνες).

14Γκολ υπέρ (σεζόν)14
CriciúmaCeará
10Γκολ κατά (σεζόν)14
CriciúmaCeará
2Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.33
CriciúmaCeará
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)6
CriciúmaCeará
3Γκολ κατά (τελευταία 5)7
CriciúmaCeará

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

83%1 γκολ75%
CriciúmaCeará
25%2 γκολ33%
CriciúmaCeará
8%3 γκολ8%
CriciúmaCeará
0%4 γκολ0%
CriciúmaCeará

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

67%1 γκολ75%
CriciúmaCeará
8%2 γκολ33%
CriciúmaCeará
8%3 γκολ8%
CriciúmaCeará
0%4 γκολ0%
CriciúmaCeará

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

58%
Criciúma - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 από 12 αγώνες
50%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

8%BTTS στο ημίχρονο17%
CriciúmaCeará
8%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
CriciúmaCeará
25%Γκολ και στα δύο ημίχρονα0%
CriciúmaCeará

BTTS και σύνολο γκολ

25%Τουλ. 3 γκολ και BTTS42%
CriciúmaCeará
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
CriciúmaCeará
60%BTTS - τελευταία 580%
CriciúmaCeará

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

58%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο58%
CriciúmaCeará
17%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο25%
CriciúmaCeará
8%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο8%
CriciúmaCeará

2ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο83%
CriciúmaCeará
42%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο50%
CriciúmaCeará
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
CriciúmaCeará

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Ceará είναι 6% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.42 π. / αγώνα - Criciúma · 1.5 π. / αγώνα - Ceará

Criciúma - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται42% ισοπαλία25% χάνει
Ceará - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται50% ισοπαλία17% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.42Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.5
CriciúmaCeará
0.5Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.67
CriciúmaCeará
0.33Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.33
CriciúmaCeará
0.83Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
CriciúmaCeará
75%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο67%
CriciúmaCeará
58%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο58%
CriciúmaCeará

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.42Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1
CriciúmaCeará
0.67Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.5
CriciúmaCeará
0.5Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.83
CriciúmaCeará
1.17Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.33
CriciúmaCeará
50%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο42%
CriciúmaCeará
33%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο67%
CriciúmaCeará

Criciúma - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

25% W67% R8% P
17
Πόντοι ημιχρόνου
6
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
17
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.42
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος127%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 42%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Ceará - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

25% W25% R50% P
18
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
12
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.50
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 33%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.5

Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Criciúma - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.801.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα0.00.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.2
1 γκολ40%60%
2 γκολ0%60%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%40%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ+20
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 100% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Ceará - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.400.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.4
Γκολ κατά / αγώνα0.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.41.2
1 γκολ100%80%
2 γκολ40%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία40%40%
Χωρίς γκολ40%80%
Διαφορά γκολ+1-2
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 20% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 20% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Criciúma
ΥπέρΚατά
4
2
0-15
0
2
16-30
2
0
31-45
3
3
46-60
2
1
61-75
3
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Ceará
ΥπέρΚατά
2
2
0-15
1
2
16-30
5
0
31-45
2
6
46-60
2
3
61-75
2
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.17
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.2 : 1.0
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
95%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
58%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
62%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
4%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 25 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Criciúma

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.09
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.25
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-3.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.27
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.52
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
95%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
78%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.13
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 21% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 29% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
21%

Ceará

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.23
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.23
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.39
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.16
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
110%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
95%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.13
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 14% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Serie B).

Ομάδες vs λίγκα

CriciúmaLigaCeará
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.002.29 2.33
Σκόραραν και οι δύο 58%50% 58%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 25%44% 42%
Clean sheets 33%31% 25%
Γκολ πριν το ημίχρονο 58%61% 58%
Γκολ μετά το ημίχρονο 75%76% 83%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.29
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
50%
Σκόραραν και οι δύο
44%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
31%
Clean sheets
1.23
Γκολ εντός / αγώνα
1.06
Γκολ εκτός / αγώνα
+16%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+14%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+8%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
61%
1 γκολ
27%
2 γκολ
6%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
41%
2 γκολ
11%
3 γκολ
4%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. CearáΑλλαγήΜπήκε: Richardson Fernandes dos SantosΒγήκε: Julio Cesar Alves Gonçalves
  2. CriciúmaΑλλαγήΜπήκε: Cauê Vinicius dos SantosΒγήκε: Wagner da Silva Souza
  3. CriciúmaΑλλαγήΜπήκε: Diego GonçalvesΒγήκε: Rómulo Otero Vásquez
  4. CriciúmaΑλλαγήΜπήκε: Thiago Ramon Santos ModestoΒγήκε: Fellipe Mateus De Sena Araujo
  5. CriciúmaΑλλαγήΜπήκε: Nicolás Godinho JohannΒγήκε: Eduardo Jacinto de Biasi
  6. CriciúmaΑλλαγήΜπήκε: Jhonata Robert Alves da SilvaΒγήκε: Bruno Fabiano Alves

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Criciúma - Ceará;

Ο αγώνας της Serie B έληξε Criciúma 1:1 Ceará. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Criciúma - Ceará;

Η Criciúma σκοράρει κατά μέσο όρο 1,17 γκολ ανά αγώνα και η Ceará 1,17. Ο μέσος όρος της Serie B είναι 2,29 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 44% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 58% των αγώνων της Criciúma και στο 58% της Ceará.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Criciúma και η Ceará;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Criciúma έχει ρεκόρ 2-3-0 (1,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Ceará 2-0-3 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Criciúma - Ceará;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.