Βόρεια Ιρλανδία - NIFL PremiershipSeaviewΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Crusaders - Ballymena United: στατιστικά αγώνα

Crusaders crest
Crusaders
2 : 1ημιχρονο 2:1
Ballymena United crest
Ballymena United

Crusaders - Ballymena United: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Crusaders αντιμετώπισε την Ballymena United στο NIFL Premiership (Βόρεια Ιρλανδία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 15 Αυγούστου 2026. Έδρα: Seaview. Τελικό σκορ: 2:1.

Τρέχουσα φόρμα

Crusaders: 0-0-1, 0.00 βαθμοί/αγώνα. Ballymena United: 1-0-0, 3.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Crusaders σκοράρει 1.00 και δέχεται 2.00 γκολ ανά αγώνα. Ballymena United σκοράρει 3.00 και δέχεται 0.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.60 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Crusaders 100%, Ballymena United 0%. Over 2.5: Crusaders 100%, Ballymena United 100%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 40%, Over 2.5 60%.

xG, σουτ και στυλ

Crusaders έχει υψηλότερο xG: 1.52 έναντι 0.99. Crusaders: 14.0 σουτ ανά αγώνα, Ballymena United: 8.0.

Ημίχρονα αγώνα

Crusaders: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Ballymena United: προηγείται στο ημίχρονο 100%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 2.00.

Γκολ ανά λεπτό

Crusaders: 76-90+ (1 γκολ). Ballymena United: 0-15 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

NIFL Premiership: 2.60 γκολ ανά αγώνα, BTTS 40%, Over 2.5 60%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 4 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-2-1. Μέσος όρος γκολ 3.25, BTTS 75%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Ballymena United μπαίνει στον αγώνα ως πρωτοπόρος της βαθμολογίας και έχει κερδίσει τη μοναδική έως τώρα αναμέτρηση πρωταθλήματος, στην οποία πέτυχε 3 γκολ και διατήρησε ανέπαφη την εστία της. Εκτός έδρας, οι φιλοξενούμενοι καταγράφουν κατά μέσο όρο 8 σουτ, εκ των οποίων τα 3 είναι εντός εστίας, ενώ το ποσοστό αξιοποίησης ανέρχεται στο πολύ υψηλό 38%. Η Crusaders ηττήθηκε στο μοναδικό παιχνίδι της σεζόν με 1:2 και στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της δέχθηκε 8 γκολ, γεγονός που υποδεικνύει αμυντική ευπάθεια παρά τις 3 νίκες σε αυτό το διάστημα. Και οι δύο ομάδες έχουν πετύχει από 9 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους, όμως η Ballymena διαθέτει καλύτερο τρέχον ρεκόρ στο πρωτάθλημα και έχει επιβεβαιώσει εκτός έδρας την ικανότητά της να κερδίζει χωρίς να δέχεται γκολ. Επιφύλαξη αποτελεί το γεγονός ότι το μέσο xG των φιλοξενούμενων εκτός έδρας ανέρχεται μόλις στο 0,99, έναντι 1,70 xG που επιτρέπει, επομένως το προβάδισμα δεν είναι συντριπτικό, αλλά το ποντάρισμα στη νίκη τους παραμένει το πιθανότερο.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Η πρόσφατη φόρμα ευνοεί ξεκάθαρα το σκοράρισμα και από τις δύο πλευρές: οι Crusaders και Ballymena United έχουν πετύχει κατά μέσο όρο από 1,8 γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια. Παράλληλα, οι γηπεδούχοι δέχονταν σε αυτό το διάστημα 1,6 γκολ ανά αγώνα, ενώ οι φιλοξενούμενοι 1,4, γεγονός που προσφέρει και στις δύο επιθέσεις ουσιαστικές ευκαιρίες για να σκοράρουν. Το ποσοστό G/G στις τελευταίες πέντε εμφανίσεις ανέρχεται σε 80% για τους Crusaders και 60% για την Ballymena, σαφώς υψηλότερο από τον μέσο όρο του πρωταθλήματος που είναι 40%. Και οι τιμές xG είναι παρόμοιες και επαρκείς για την επίτευξη γκολ, καθώς ανέρχονται σε 1,20 για τους γηπεδούχους και 1,27 για τους φιλοξενούμενους. Παρότι τα δεδομένα από το πολύ μικρό δείγμα της σεζόν για την Ballymena δείχνουν 100% ανέπαφη εστία, το τρέχον σερί των επτά γκολ που έχει δεχθεί σε πέντε αγώνες συνηγορεί περισσότερο υπέρ του σεναρίου BTTS Ναι.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Και οι δύο ομάδες έχουν πετύχει κατά μέσο όρο 1,8 γκολ στα 5 τελευταία παιχνίδια τους, ενώ οι Crusaders δέχονται 1,6 γκολ ανά αγώνα και η Ballymena United 1,4. Στα 4 από τα 5 πιο πρόσφατα παιχνίδια κάθε ομάδας σημειώθηκαν τουλάχιστον 3 γκολ, επίδοση明显ώς υψηλότερη από τον μέσο όρο του πρωταθλήματος, που ανέρχεται σε 2,6 γκολ. Η ποιότητα των ευκαιριών υποδεικνύει επίσης ένα ανοιχτό παιχνίδι: το μέσο xG ανέρχεται σε 1,20 για τους Crusaders και σε 1,27 για την Ballymena, ενώ το xG κατά της γηπεδούχου ομάδας είναι 1,24. Η Ballymena έχει ήδη πετύχει 3 γκολ στα διαθέσιμα δεδομένα της σεζόν, όμως το xG της στο 0,99 και η αποτελεσματικότητα των σουτ στο 38% δείχνουν ότι αυτή η επίδοση δεν πρέπει να θεωρείται σταθερός κανόνας. Το ισχυρότερο σήμα παραμένει το Over 1,5, καθώς ο συνδυασμός της τρέχουσας επιθετικής φόρμας και των πρόσφατα πιο αδύναμων αμυνών δημιουργεί υψηλή πιθανότητα να σημειωθούν τουλάχιστον 2 γκολ.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το πιο πιθανό σενάριο είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο και νίκη της Ballymena United στο Τελικό, καθώς οι φιλοξενούμενοι έφερναν ισοπαλία μετά από 45 λεπτά στο 40% των τελευταίων πέντε αγώνων τους, ενώ οι Crusaders βρίσκονταν πίσω στο σκορ σε αυτό το σημείο στο 60% των περιπτώσεων. Σε αυτή τη σειρά αγώνων, η Ballymena σημείωνε κατά μέσο όρο 1,2 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο και δεχόταν μόλις 0,4, ενώ οι Crusaders πετύχαιναν 1,0 γκολ μετά την ανάπαυλα. Επιπλέον, οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν το δεύτερο ημίχρονο στο 60% των τελευταίων αγώνων τους και δεν έχασαν κανένα, ενώ οι γηπεδούχοι κέρδισαν τον αγώνα στο Τελικό στο 60%, αλλά υπέστησαν επίσης 2 ήττες σε 5 αναμετρήσεις. Τα δεδομένα της σεζόν βασίζονται σε πολύ μικρό δείγμα, ωστόσο δείχνουν ξεκάθαρη δυναμική για την Ballymena: 3 γκολ που σημείωσε, προβάδισμα στο Ημίχρονο και το απόλυτο των βαθμών στη μοναδική μέχρι στιγμής αναμέτρησή της.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

2 : 1
1ο ημιχρονο
0 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

46Κατοχη (%)54
CrusadersBallymena United
10Σουτ12
CrusadersBallymena United
4Σουτ στον στοχο2
CrusadersBallymena United
1.35xG1.45
CrusadersBallymena United
5Κορνερ7
CrusadersBallymena United
60Επικινδυνες επιθεσεις75
CrusadersBallymena United
16Φαουλ17
CrusadersBallymena United
0Καρτες0
CrusadersBallymena United

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1Γκολ υπέρ / αγώνα3
CrusadersBallymena United
2Γκολ κατά / αγώνα0
CrusadersBallymena United
39%Μέση κατοχή29%
CrusadersBallymena United
7Σουτ στον στόχο / αγώνα3
CrusadersBallymena United

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

14Σουτ ανά αγώνα8
CrusadersBallymena United
7Σουτ στον στόχο3
CrusadersBallymena United
7.1%Μετατροπή σουτ37.5%
CrusadersBallymena United
39%Κατοχή29%
CrusadersBallymena United
1.52xG υπέρ0.99
CrusadersBallymena United
1.4xG κατά1.76
CrusadersBallymena United

Ποιότητα σουτ

Crusaders: ΕπιθετικήBallymena United: Με κόντρες
CrusadersBallymena United
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)50%38%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.141.00

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Crusaders
L
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% Ν0% Ι100% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-0-1
0.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-0-1
0.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-0-0
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 2.0xG: 1.52xG αντιπάλου: 1.40BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Ballymena United
W
5 σερί νίκες
Κατανομή αποτελεσμάτων
100% Ν0% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-0-0
3.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-0
3.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-0-0
W
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 3.0Γκολ κατά: 0.0xG: 0.99xG αντιπάλου: 1.76BTTS: 0%Over 2.5: 100%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Ballymena United είναι 200% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1 γκολ / αγώνα - Crusaders · 3 γκολ / αγώνα - Ballymena United

Επιθετικό προφίλ Crusaders: ασταθές

Crusaders σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ Ballymena United κρατά clean sheet στο 100% (1 από 1 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Ballymena United: πολύ ισχυρό

Ballymena United σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ Crusaders κρατά clean sheet στο 0% (0 από 1 αγώνες).

1Γκολ υπέρ (σεζόν)3
CrusadersBallymena United
2Γκολ κατά (σεζόν)0
CrusadersBallymena United
3Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3
CrusadersBallymena United
1Γκολ υπέρ (τελευταία 5)3
CrusadersBallymena United
2Γκολ κατά (τελευταία 5)0
CrusadersBallymena United

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

100%1 γκολ100%
CrusadersBallymena United
0%2 γκολ100%
CrusadersBallymena United
0%3 γκολ100%
CrusadersBallymena United
0%4 γκολ0%
CrusadersBallymena United

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

100%1 γκολ0%
CrusadersBallymena United
100%2 γκολ0%
CrusadersBallymena United
0%3 γκολ0%
CrusadersBallymena United
0%4 γκολ0%
CrusadersBallymena United

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

100%
Crusaders - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.1 από 1 αγώνες
0%
Ballymena United - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.0 από 1 αγώνες
40%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο0%
CrusadersBallymena United
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
CrusadersBallymena United
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα100%
CrusadersBallymena United

BTTS και σύνολο γκολ

100%Τουλ. 3 γκολ και BTTS0%
CrusadersBallymena United
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS100%
CrusadersBallymena United
100%BTTS - τελευταία 50%
CrusadersBallymena United

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο100%
CrusadersBallymena United
0%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο0%
CrusadersBallymena United
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
CrusadersBallymena United

2ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο100%
CrusadersBallymena United
100%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο100%
CrusadersBallymena United
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
CrusadersBallymena United

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Crusaders - κατάσταση στο ημίχρονο
0% προηγείται0% ισοπαλία100% χάνει
Ballymena United - κατάσταση στο ημίχρονο
100% προηγείται0% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)3
CrusadersBallymena United
0Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1
CrusadersBallymena United
1Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0
CrusadersBallymena United
1Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
CrusadersBallymena United
0%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο100%
CrusadersBallymena United
100%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο0%
CrusadersBallymena United

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)3
CrusadersBallymena United
1Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)2
CrusadersBallymena United
1Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0
CrusadersBallymena United
2Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)2
CrusadersBallymena United
0%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο100%
CrusadersBallymena United
0%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο0%
CrusadersBallymena United

Crusaders - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% Ν100% Ι0% Η
0
Πόντοι ημιχρόνου
0
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
1
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.00
PPG πριν το ημίχρονο
Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Ballymena United - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

100% Ν0% Ι0% Η
3
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
3
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
3.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 100% των αγώνων και κερδίζει το 100%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Crusaders - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.001.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.01.0
Γκολ κατά / αγώνα1.01.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.02.0
1 γκολ100%100%
2 γκολ0%100%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία0%0%
Χωρίς γκολ100%0%
Διαφορά γκολ-10
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 0% ισοπαλία - 100% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 100% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Ballymena United - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα3.003.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.02.0
Γκολ κατά / αγώνα0.00.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.02.0
1 γκολ100%100%
2 γκολ0%100%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%100%
Χωρίς γκολ0%0%
Διαφορά γκολ+1+2
Ημίχρονο: 100% προηγείται - 0% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 100% νίκη - 0% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Crusaders
ΥπέρΚατά
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Ballymena United
ΥπέρΚατά
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.00
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.5 : 2.5
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
115%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
50%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+8%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
100%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Crusaders

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.12
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-1.12
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.52
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.60
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
83%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
143%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+1.0
Γκολ στο φινάλε
Το 100% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
100%

Ballymena United

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.77
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+3.77
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
0.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+2.01
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+1.76
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
214%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
0%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+1.0
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 33% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (NIFL Premiership).

Ομάδες vs λίγκα

CrusadersLigaBallymena United
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 3.002.60▲ 3.00
Σκόραραν και οι δύο▲ 100%40%▼ 0%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 100%60%▲ 100%
Clean sheets▼ 0%30%▲ 100%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 100%60%▲ 100%
Γκολ μετά το ημίχρονο• 100%100%• 100%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.60
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
40%
Σκόραραν και οι δύο
60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
30%
Clean sheets
1.20
Γκολ εντός / αγώνα
1.40
Γκολ εκτός / αγώνα
+-14%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+-17%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+20%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
60%
1 γκολ
0%
2 γκολ
0%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
100%
1 γκολ
80%
2 γκολ
20%
3 γκολ
0%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Ballymena UnitedΓκολIgor Rutkowski
  2. Ballymena UnitedΓκολDaithi McCallion
  3. CrusadersΓκολOwen Waddell

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (4): Crusaders 1 - 2 - 1 Ballymena United. Μεσος ορος γκολ 3.25, σκοραραν και οι δυο σε 75% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Crusaders - Ballymena United;

Ο αγώνας της NIFL Premiership έληξε Crusaders 2:1 Ballymena United. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Crusaders - Ballymena United;

Στις τελευταίες 4 απευθείας αναμετρήσεις η Crusaders κέρδισε 1, η Ballymena United 1 και 2 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 3,25 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 75%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Crusaders - Ballymena United;

Η Crusaders σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Ballymena United 3,00. Ο μέσος όρος της NIFL Premiership είναι 2,60 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 100% των αγώνων της Crusaders και στο 0% της Ballymena United.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Crusaders και η Ballymena United;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Crusaders έχει ρεκόρ 0-0-1 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Ballymena United 1-0-0 (3,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Crusaders - Ballymena United;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Crusaders - Ballymena United — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.