Μιανμάρ (Βιρμανία) - National LeagueΕνημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Dagon - Hantharwady United: στατιστικά αγώνα

Dagon crest
Dagon
3 : 0ημιχρονο 0:0
Hantharwady United crest
Hantharwady United
135%(2.22)
X35%(3.58)
230%(2.61)

Ο αγώνας προμηνύεται ιδιαίτερα αμφίρροπος, γεγονός που επιβεβαιώνεται από τα παρεμφερή στατιστικά των δύο ομάδων. Η Dagon παρουσιάζει σταθερή εικόνα εντός έδρας με ποσοστό 33% σε νίκες, ισοπαλίες και ήττες, ωστόσο τα τελευταία πέντε εντός έδρας παιχνίδια της δείχνουν πτώση φόρμας (wwddll). Η Hantharwady United εντυπωσιάζει εκτός έδρας με 43% νίκες και κανένα clean sheet, στοιχείο που υποδηλώνει επιθετικό στυλ παιχνιδιού αλλά και αμυντική ευπάθεια (μ.ό. 1.29 γκολ παθητικό). Καθοριστικός παράγοντας είναι η υπεροχή στην κατοχή μπάλας των γηπεδούχων (55% vs 50%) καθώς και η καλύτερη επίδοση xG εντός έδρας (1.6 vs 1.45 xG των φιλοξενούμενων). Δεδομένου ότι και οι δύο ομάδες έχουν το ίδιο PPG στα τελευταία πέντε ματς (1.4) και υψηλό μέσο όρο τερμάτων, αναμένω μια κλειστή αναμέτρηση με ελαφρύ προβάδισμα των γηπεδούχων, ωστόσο η ισοπαλία φαντάζει το πιθανότερο αποτέλεσμα.

Dagon - Hantharwady United: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Dagon αντιμετώπισε την Hantharwady United στο National League (Μιανμάρ (Βιρμανία)). Ο αγώνας διεξήχθη στις 16 Ιανουαρίου 2026. Τελικό σκορ: 3:0.

Τρέχουσα φόρμα

Dagon: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Hantharwady United: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Dagon σκοράρει 1.83 και δέχεται 1.42 γκολ ανά αγώνα. Hantharwady United σκοράρει 2.08 και δέχεται 1.67. Μέσος όρος λίγκας: 3.64 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Dagon 58%, Hantharwady United 67%. Over 2.5: Dagon 58%, Hantharwady United 75%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 53%, Over 2.5 70%.

xG, σουτ και στυλ

Hantharwady United έχει υψηλότερο xG: 1.66 έναντι 1.46. Dagon: 8.6 σουτ ανά αγώνα, Hantharwady United: 12.5.

Ημίχρονα αγώνα

Dagon: προηγείται στο ημίχρονο 17%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.75. Hantharwady United: προηγείται στο ημίχρονο 42%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Dagon: 0-15 (5 γκολ). Hantharwady United: 76-90+ (8 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

National League: 3.64 γκολ ανά αγώνα, BTTS 53%, Over 2.5 70%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-0. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Ο αγώνας προμηνύεται ιδιαίτερα αμφίρροπος, γεγονός που επιβεβαιώνεται από τα παρεμφερή στατιστικά των δύο ομάδων. Η Dagon παρουσιάζει σταθερή εικόνα εντός έδρας με ποσοστό 33% σε νίκες, ισοπαλίες και ήττες, ωστόσο τα τελευταία πέντε εντός έδρας παιχνίδια της δείχνουν πτώση φόρμας (wwddll). Η Hantharwady United εντυπωσιάζει εκτός έδρας με 43% νίκες και κανένα clean sheet, στοιχείο που υποδηλώνει επιθετικό στυλ παιχνιδιού αλλά και αμυντική ευπάθεια (μ.ό. 1.29 γκολ παθητικό). Καθοριστικός παράγοντας είναι η υπεροχή στην κατοχή μπάλας των γηπεδούχων (55% vs 50%) καθώς και η καλύτερη επίδοση xG εντός έδρας (1.6 vs 1.45 xG των φιλοξενούμενων). Δεδομένου ότι και οι δύο ομάδες έχουν το ίδιο PPG στα τελευταία πέντε ματς (1.4) και υψηλό μέσο όρο τερμάτων, αναμένω μια κλειστή αναμέτρηση με ελαφρύ προβάδισμα των γηπεδούχων, ωστόσο η ισοπαλία φαντάζει το πιθανότερο αποτέλεσμα.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
3 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

52Κατοχη (%)48
DagonHantharwady United
8Σουτ6
DagonHantharwady United
6Σουτ στον στοχο4
DagonHantharwady United
1.25xG1.02
DagonHantharwady United
3Κορνερ4
DagonHantharwady United
45Επικινδυνες επιθεσεις49
DagonHantharwady United
10Φαουλ13
DagonHantharwady United
0Καρτες0
DagonHantharwady United

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.83Γκολ υπέρ / αγώνα2.08
DagonHantharwady United
1.42Γκολ κατά / αγώνα1.67
DagonHantharwady United
45%Μέση κατοχή49%
DagonHantharwady United
4.75Σουτ στον στόχο / αγώνα6.17
DagonHantharwady United

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

8.58Σουτ ανά αγώνα12.5
DagonHantharwady United
4.75Σουτ στον στόχο6.17
DagonHantharwady United
21.4%Μετατροπή σουτ16.7%
DagonHantharwady United
45%Κατοχή49%
DagonHantharwady United
1.46xG υπέρ1.66
DagonHantharwady United
1.4xG κατά1.75
DagonHantharwady United

Ποιότητα σουτ

Dagon: Με κόντρεςHantharwady United: Αποτελεσματικό τελείωμα
DagonHantharwady United
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)55%49%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.170.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.390.34

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Dagon
LWDWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
42% Ν33% Ι25% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-4-3
1.58 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +5
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-2-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-2-2
WDDLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.0xG: 1.75xG αντιπάλου: 1.34BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Hantharwady United
LLDWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
42% Ν33% Ι25% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-4-3
1.58 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +5
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-3-1
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-2-1
DLDWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 2.2xG: 1.83xG αντιπάλου: 1.89BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Hantharwady United είναι 14% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.83 γκολ / αγώνα - Dagon · 2.08 γκολ / αγώνα - Hantharwady United

Η Dagon είναι 18% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.42 γκολ / αγώνα - Dagon · 1.67 γκολ / αγώνα - Hantharwady United

Επιθετικό προφίλ Dagon: πολύ ισχυρό

Dagon σκοράρει στο 75% των αγώνων (9 από 12 αγώνες), ενώ Hantharwady United κρατά clean sheet στο 17% (2 από 12 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Hantharwady United: πολύ ισχυρό

Hantharwady United σκοράρει στο 75% των αγώνων (9 από 12 αγώνες), ενώ Dagon κρατά clean sheet στο 17% (2 από 12 αγώνες).

22Γκολ υπέρ (σεζόν)25
DagonHantharwady United
17Γκολ κατά (σεζόν)20
DagonHantharwady United
3.25Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.75
DagonHantharwady United
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)9
DagonHantharwady United
5Γκολ κατά (τελευταία 5)11
DagonHantharwady United

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

75%1 γκολ75%
DagonHantharwady United
67%2 γκολ58%
DagonHantharwady United
25%3 γκολ25%
DagonHantharwady United
8%4 γκολ25%
DagonHantharwady United

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

83%1 γκολ83%
DagonHantharwady United
33%2 γκολ42%
DagonHantharwady United
17%3 γκολ25%
DagonHantharwady United
8%4 γκολ17%
DagonHantharwady United

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

67%
Hantharwady United - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 12 αγώνες
53%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

33%BTTS στο ημίχρονο42%
DagonHantharwady United
8%BTTS και στα δύο ημίχρονα17%
DagonHantharwady United
17%Γκολ και στα δύο ημίχρονα42%
DagonHantharwady United

BTTS και σύνολο γκολ

50%Τουλ. 3 γκολ και BTTS58%
DagonHantharwady United
8%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS17%
DagonHantharwady United
40%BTTS - τελευταία 580%
DagonHantharwady United

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

58%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο83%
DagonHantharwady United
33%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο67%
DagonHantharwady United
33%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο25%
DagonHantharwady United

2ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο75%
DagonHantharwady United
50%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο50%
DagonHantharwady United
8%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο25%
DagonHantharwady United

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Hantharwady United είναι 58% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1 π. / αγώνα - Dagon · 1.58 π. / αγώνα - Hantharwady United

Dagon - κατάσταση στο ημίχρονο
17% προηγείται50% ισοπαλία33% χάνει
Hantharwady United - κατάσταση στο ημίχρονο
42% προηγείται33% ισοπαλία25% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.58
DagonHantharwady United
0.67Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1.08
DagonHantharwady United
0.75Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.92
DagonHantharwady United
1.42Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)2
DagonHantharwady United
42%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο42%
DagonHantharwady United
67%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο33%
DagonHantharwady United

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.42Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.42
DagonHantharwady United
0.75Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
DagonHantharwady United
0.58Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.75
DagonHantharwady United
1.33Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.75
DagonHantharwady United
58%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο50%
DagonHantharwady United
50%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
DagonHantharwady United

Dagon - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

33% Ν42% Ι25% Η
12
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
17
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος247%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 17% των αγώνων και κερδίζει το 42%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.2

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Hantharwady United - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

33% Ν42% Ι25% Η
19
Πόντοι ημιχρόνου
13
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
17
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.58
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 42% των αγώνων και κερδίζει το 42%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.2

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Dagon - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.6
Γκολ κατά / αγώνα0.80.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.60.8
1 γκολ60%60%
2 γκολ40%20%
3 γκολ40%0%
Ανέπαφη εστία40%80%
Χωρίς γκολ60%60%
Διαφορά γκολ0+2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4
Hantharwady United - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.801.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.20.6
Γκολ κατά / αγώνα1.21.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.41.6
1 γκολ100%60%
2 γκολ80%60%
3 γκολ40%20%
Ανέπαφη εστία40%40%
Χωρίς γκολ20%80%
Διαφορά γκολ0-2
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 0% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 6

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Dagon
ΥπέρΚατά
5
4
0-15
3
5
16-30
5
1
31-45
2
1
46-60
2
2
61-75
5
4
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Hantharwady United
ΥπέρΚατά
2
1
0-15
7
4
16-30
4
6
31-45
3
3
46-60
1
3
61-75
8
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +5 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.50
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.8 : 1.8
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
96%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
63%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+14%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
56%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
6%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 17 ματς
4+
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Dagon

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.06
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.35
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-3.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.37
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.02
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
102%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
77%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.18
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 23% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 23% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
23%

Hantharwady United

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.09
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.50
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-3.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.42
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.08
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
112%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
93%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.18
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 32% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 8% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
32%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (National League).

Ομάδες vs λίγκα

DagonLigaHantharwady United
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 3.253.64▲ 3.75
Σκόραραν και οι δύο▲ 58%53%▲ 67%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 58%70%▲ 75%
Clean sheets▼ 17%28%▼ 17%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 58%74%▲ 83%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 75%78%▼ 75%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.64
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
53%
Σκόραραν και οι δύο
70%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.79
Γκολ εντός / αγώνα
1.85
Γκολ εκτός / αγώνα
+-3%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+-3%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+7%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
74%
1 γκολ
45%
2 γκολ
25%
3 γκολ
12%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
60%
2 γκολ
32%
3 γκολ
18%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Γηπεδούχοι

Άλλοι καταγεγραμμένοι παίκτες

—Phyo Wai Htet⚽ 2

Φιλοξενούμενοι

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. DagonΓκολPhyo Wai Htet
  2. DagonΓκολPhyo Wai Htet

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Dagon 1 - 0 - 0 Hantharwady United. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Dagon - Hantharwady United;

Ο αγώνας της National League έληξε Dagon 3:0 Hantharwady United. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Dagon - Hantharwady United;

Η Dagon σκοράρει κατά μέσο όρο 1,83 γκολ ανά αγώνα και η Hantharwady United 2,08. Ο μέσος όρος της National League είναι 3,64 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 70% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 58% των αγώνων της Dagon και στο 67% της Hantharwady United.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Dagon και η Hantharwady United;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Dagon έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Hantharwady United 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Dagon - Hantharwady United;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Dagon - Hantharwady United — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.