Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua: στατιστικά αγώνα
Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Deportivo Garcilaso αντιμετώπισε την UCV Moquegua στο Primera División (Περού). Ο αγώνας διεξήχθη στις 9 Αυγούστου 2026. Έδρα: Estadio Inca Garcilaso de la Vega. Τελικό σκορ: 2:0.
Τρέχουσα φόρμα
Deportivo Garcilaso: 3-1-1, 2.00 βαθμοί/αγώνα. UCV Moquegua: 0-4-1, 0.80 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Deportivo Garcilaso σκοράρει 1.20 και δέχεται 1.00 γκολ ανά αγώνα. UCV Moquegua σκοράρει 0.95 και δέχεται 1.30. Μέσος όρος λίγκας: 2.62 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Deportivo Garcilaso 50%, UCV Moquegua 45%. Over 2.5: Deportivo Garcilaso 35%, UCV Moquegua 60%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 57%, Over 2.5 51%.
xG, σουτ και στυλ
Deportivo Garcilaso έχει υψηλότερο xG: 1.27 έναντι 1.12. Deportivo Garcilaso: 11.7 σουτ ανά αγώνα, UCV Moquegua: 10.5.
Ημίχρονα αγώνα
Deportivo Garcilaso: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.80. UCV Moquegua: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.60.
Γκολ ανά λεπτό
Deportivo Garcilaso: 76-90+ (7 γκολ). UCV Moquegua: 46-60 (7 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Primera División: 2.62 γκολ ανά αγώνα, BTTS 57%, Over 2.5 51%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 1.00, BTTS 0%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Deportivo Garcilaso είναι πολύ δυνατή στην έδρα της, όπου έχει κερδίσει το 70% των αγώνων, σκοράρει κατά μέσο όρο 1,9 γκολ και δεν έχει ολοκληρώσει ούτε ένα παιχνίδι της σεζόν χωρίς να βρει δίχτυα. Η UCV Moquegua πετυχαίνει μόλις 0,4 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας, δεν σκοράρει στο 70% των εμφανίσεών της και έχει ηττηθεί στο 70% αυτών των αγώνων. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης σαφώς περισσότερες ευκαιρίες στην αντίπαλη περιοχή: καταγράφουν κατά μέσο όρο 12,6 σουτ, εκ των οποίων 5 στον στόχο, έναντι 9,6 και 3 αντίστοιχα για τους φιλοξενούμενους, ενώ το xG τους ανέρχεται σε 1,37 έναντι 1,00 της UCV. Η τρέχουσα φόρμα ευνοεί επιπλέον την Garcilaso, η οποία κέρδισε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της και πέτυχε 7 γκολ σε αυτά, ενώ η UCV δεν πανηγύρισε καμία νίκη, σκοράροντας μόλις 2 τέρματα. Η άμυνα των γηπεδούχων δέχεται κατά μέσο όρο 1,0 γκολ στην έδρα της, επομένως, δεδομένης της χαμηλής αποτελεσματικότητας των αντιπάλων εκτός έδρας, το πιθανότερο σενάριο είναι η νίκη τους.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο επιχείρημα υπέρ του BTTS Όχι / N/G είναι η πολύ περιορισμένη αποτελεσματικότητα της UCV Moquegua: οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν κατά μέσο όρο μόλις 0,4 γκολ ανά αγώνα, ενώ στο 70% των αγώνων πρωταθλήματος δεν βρήκαν καθόλου δίχτυα. Στις τελευταίες πέντε εμφανίσεις της, η UCV πέτυχε επίσης μόλις 2 γκολ, δηλαδή 0,4 ανά αγώνα, ενώ η Deportivo Garcilaso δέχθηκε σε αυτό το διάστημα μόνο 3 γκολ, κατά μέσο όρο 0,6. Το ποσοστό BTTS των φιλοξενούμενων ανέρχεται μόλις στο 30% τη φετινή σεζόν και υποχώρησε στο 20% στα τελευταία πέντε παιχνίδια, αρκετά χαμηλότερα από τον μέσο όρο του πρωταθλήματος, που είναι 56%. Η Garcilaso έχει μεν BTTS στο 60% συνολικά στη σεζόν, όμως το 40% των αγώνων με ανέπαφη εστία και η καλή πρόσφατη αμυντική της εικόνα αυξάνουν την πιθανότητα οι φιλοξενούμενοι να μείνουν χωρίς γκολ. Οι γηπεδούχοι θα πρέπει να έχουν το επιθετικό προβάδισμα, καθώς καταγράφουν κατά μέσο όρο 3,9 σουτ εντός εστίας έναντι 3,0 των αντιπάλων τους και αξιοποιούν το 13% των προσπαθειών τους, σε σύγκριση με μόλις 4% της UCV.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Deportivo Garcilaso σκοράρει κατά μέσο όρο 1,5 γκολ ανά αγώνα, ενώ η UCV Moquegua δέχεται 1,5, γεγονός που δείχνει αξιόλογη επιθετική δυναμική για τους γηπεδούχους, αλλά όχι προϋποθέσεις για ιδιαίτερα υψηλό σκορ. Οι φιλοξενούμενοι είναι明显 περιορισμένοι στην επίθεση: σκοράρουν μόλις 0,4 γκολ κατά μέσο όρο, δεν βρήκαν δίχτυα στο 70% των αγώνων τους και το ποσοστό ευστοχίας των σουτ τους ανέρχεται μόλις στο 4%. Στα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια, αμφότερες οι ομάδες δέχθηκαν μόλις 3 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 0,6 ανά αγώνα, ενώ η UCV Moquegua πέτυχε μόλις 2 τέρματα σε αυτό το διάστημα. Ιστορικά, κάτω από 3,5 γκολ ολοκληρώθηκε το 70% των αγώνων της Garcilaso και το 90% των αναμετρήσεων της Moquegua, ενώ πάνω από 3,5 γκολ σημειώθηκαν αντίστοιχα μόνο στο 30% και στο 10% των περιπτώσεων. Η πρόβλεψη για 2,10 γκολ, σε συνδυασμό με τον υψηλό κίνδυνο να μην προσθέσουν οι φιλοξενούμενοι κάποιο τέρμα, προσφέρει το ισχυρότερο πλεονέκτημα στην επιλογή Under 3,5.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ισοπαλία στο ημίχρονο και στη συνέχεια νίκη της Deportivo Garcilaso, καθώς οι γηπεδούχοι ήταν ισόπαλοι μετά από 45 λεπτά στο 50% των αγώνων τους, ενώ η UCV Moquegua στο 40%. Τα πρώτα ημίχρονα και των δύο ομάδων είναι προσεκτικά: η Garcilaso σκοράρει κατά μέσο όρο 0,5 γκολ σε αυτά, οι φιλοξενούμενοι μόλις 0,2, ενώ αμφότερες οι ομάδες διατηρούσαν ανέπαφη την εστία τους μέχρι την ανάπαυλα στο 60% των αγώνων. Μετά την ανάπαυλα, η υπεροχή των γηπεδούχων αυξάνεται明显ώς, καθώς σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,0 γκολ, ενώ η Moquegua πετυχαίνει μόλις 0,2 και δέχεται 1,0 γκολ. Σε ολόκληρη τη σεζόν, η Garcilaso έχει κατά μέσο όρο 1,5 γκολ και 1,6 βαθμούς ανά αγώνα, έναντι 0,4 γκολ και 0,5 βαθμών της UCV, η οποία έχασε το 70% των αγώνων της. Και η τρέχουσα φόρμα ευνοεί τους γηπεδούχους: κέρδισαν 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια τους, ενώ η Moquegua δεν κέρδισε κανένα και έφερε ισοπαλία στα 4 από τα 5.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Deportivo Garcilaso | UCV Moquegua | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 35% | 33% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.11 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.30 | 0.28 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Deportivo Garcilaso είναι 150% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
2 π. / αγώνα - Deportivo Garcilaso · 0.8 π. / αγώνα - UCV Moquegua
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Deportivo Garcilaso είναι 26% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.2 γκολ / αγώνα - Deportivo Garcilaso · 0.95 γκολ / αγώνα - UCV Moquegua
Η Deportivo Garcilaso είναι 30% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1 γκολ / αγώνα - Deportivo Garcilaso · 1.3 γκολ / αγώνα - UCV Moquegua
Deportivo Garcilaso σκοράρει στο 75% των αγώνων (15 από 20 αγώνες), ενώ UCV Moquegua κρατά clean sheet στο 30% (6 από 20 αγώνες).
UCV Moquegua σκοράρει στο 55% των αγώνων (11 από 20 αγώνες), ενώ Deportivo Garcilaso κρατά clean sheet στο 35% (7 από 20 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Deportivo Garcilaso
Over / Under - UCV Moquegua
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Deportivo Garcilaso είναι 17% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.4 π. / αγώνα - Deportivo Garcilaso · 1.2 π. / αγώνα - UCV Moquegua
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Deportivo Garcilaso - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 45%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.6 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
UCV Moquegua - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 25%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.80 | 1.40 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 0.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.8 | 1.2 |
| 1 γκολ | 40% | 80% |
| 2 γκολ | 40% | 20% |
| 3 γκολ | 0% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 40% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 60% |
| Διαφορά γκολ | +4 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.40 | 0.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.2 | 0.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.6 | 0.4 |
| 1 γκολ | 20% | 40% |
| 2 γκολ | 20% | 0% |
| 3 γκολ | 20% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 80% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 100% |
| Διαφορά γκολ | +1 | -2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -6 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Deportivo Garcilaso
UCV Moquegua
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).
Ομάδες vs λίγκα
| Deportivo Garcilaso | Liga | UCV Moquegua | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.20 | 2.62 | ▼ 2.25 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 50% | 57% | ▼ 45% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 35% | 51% | ▲ 60% |
| Clean sheets | ▲ 35% | 25% | ▲ 30% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 40% | 64% | ▼ 60% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 85% | 79% | ▼ 75% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προηγουμενος αγωνας: Deportivo Garcilaso 0 - 0 - 1 UCV Moquegua. Μεσος ορος γκολ 1.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua;
Ο αγώνας της Primera División έληξε Deportivo Garcilaso 2:0 UCV Moquegua. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua;
Η Deportivo Garcilaso σκοράρει κατά μέσο όρο 1,20 γκολ ανά αγώνα και η UCV Moquegua 0,95. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 2,62 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 51% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 50% των αγώνων της Deportivo Garcilaso και στο 45% της UCV Moquegua.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Deportivo Garcilaso και η UCV Moquegua;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Deportivo Garcilaso έχει ρεκόρ 3-1-1 (2,00 πόντοι ανά αγώνα) και η UCV Moquegua 0-4-1 (0,80 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


