Παραγουάη - Division IntermediaΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Deportivo Santaní - 3 de Noviembre: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Deportivo Santaní - 3 de Noviembre: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Deportivo Santaní παίζει με 3 de Noviembre στο Division Intermedia (Παραγουάη). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 19 Οκτωβρίου 2026.

Τρέχουσα φόρμα

Deportivo Santaní: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα. 3 de Noviembre: 3-1-1, 2.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Deportivo Santaní σκοράρει 1.68 και δέχεται 0.96 γκολ ανά αγώνα. 3 de Noviembre σκοράρει 1.29 και δέχεται 1.50. Μέσος όρος λίγκας: 2.63 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Deportivo Santaní 36%, 3 de Noviembre 61%. Over 2.5: Deportivo Santaní 50%, 3 de Noviembre 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 57%, Over 2.5 47%.

xG, σουτ και στυλ

Deportivo Santaní έχει υψηλότερο xG: 1.52 έναντι 1.42. Deportivo Santaní: 11.4 σουτ ανά αγώνα, 3 de Noviembre: 10.1.

Ημίχρονα αγώνα

Deportivo Santaní: προηγείται στο ημίχρονο 29%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.07. 3 de Noviembre: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.71.

Γκολ ανά λεπτό

Deportivo Santaní: 76-90+ (17 γκολ). 3 de Noviembre: 76-90+ (8 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Division Intermedia: 2.63 γκολ ανά αγώνα, BTTS 57%, Over 2.5 47%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-0. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 0%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Deportivo Santaní3 de Noviembre
1.68Γκολ υπέρ / αγώνα1.29
Deportivo Santaní3 de Noviembre
0.96Γκολ κατά / αγώνα1.5
Deportivo Santaní3 de Noviembre
48%Μέση κατοχή47%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
4.75Σουτ στον στόχο / αγώνα4.43
Deportivo Santaní3 de Noviembre
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.39Σουτ ανά αγώνα10.07
Deportivo Santaní3 de Noviembre
4.75Σουτ στον στόχο4.43
Deportivo Santaní3 de Noviembre
14.7%Μετατροπή σουτ12.8%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
48%Κατοχή47%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
1.52xG υπέρ1.42
Deportivo Santaní3 de Noviembre
1.36xG κατά1.53
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Ποιότητα σουτ

Deportivo Santaní: Αποτελεσματικό τελείωμα3 de Noviembre: Με κόντρες
Deportivo Santaní3 de Noviembre
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)42%44%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.350.29

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Deportivo Santaní είναι 20% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2.4 π. / αγώνα - Deportivo Santaní · 2 π. / αγώνα - 3 de Noviembre

Deportivo Santaní
WWWWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
61% Ν11% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
17-3-8
1.93 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +20
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
8-1-5
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-2
WLLWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.6Γκολ κατά: 0.6xG: 1.40xG αντιπάλου: 1.56BTTS: 40%Over 2.5: 60%
3 de Noviembre
WDWLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
25% Ν29% Ι46% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
7-8-13
1.04 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -6
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-1-1
2.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-1-10
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-0-2
WLWWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 1.2xG: 1.75xG αντιπάλου: 1.57BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Deportivo Santaní είναι 30% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.68 γκολ / αγώνα - Deportivo Santaní · 1.29 γκολ / αγώνα - 3 de Noviembre

Η Deportivo Santaní είναι 56% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.96 γκολ / αγώνα - Deportivo Santaní · 1.5 γκολ / αγώνα - 3 de Noviembre

Επιθετικό προφίλ Deportivo Santaní: πολύ ισχυρό

Deportivo Santaní σκοράρει στο 79% των αγώνων (22 από 28 αγώνες), ενώ 3 de Noviembre κρατά clean sheet στο 14% (4 από 28 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ 3 de Noviembre: ασταθές

3 de Noviembre σκοράρει στο 71% των αγώνων (20 από 28 αγώνες), ενώ Deportivo Santaní κρατά clean sheet στο 50% (14 από 28 αγώνες).

47Γκολ υπέρ (σεζόν)36
Deportivo Santaní3 de Noviembre
27Γκολ κατά (σεζόν)42
Deportivo Santaní3 de Noviembre
2.64Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.79
Deportivo Santaní3 de Noviembre
8Γκολ υπέρ (τελευταία 5)9
Deportivo Santaní3 de Noviembre
3Γκολ κατά (τελευταία 5)6
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

79%1 γκολ71%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
54%2 γκολ32%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
29%3 γκολ18%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
7%4 γκολ4%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

50%1 γκολ86%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
32%2 γκολ46%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
11%3 γκολ11%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
4%4 γκολ7%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

36%
Deportivo Santaní - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.10 από 28 αγώνες
61%
3 de Noviembre - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.17 από 28 αγώνες
57%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

11%BTTS στο ημίχρονο18%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
4%BTTS και στα δύο ημίχρονα4%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
25%Γκολ και στα δύο ημίχρονα18%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

BTTS και σύνολο γκολ

32%Τουλ. 3 γκολ και BTTS43%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
18%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS7%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
40%BTTS - τελευταία 580%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

57%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο71%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
18%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο36%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
4%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο7%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

2ο ημίχρονο

79%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο79%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
46%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο39%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
25%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο21%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Deportivo Santaní είναι 15% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.36 π. / αγώνα - Deportivo Santaní · 1.18 π. / αγώνα - 3 de Noviembre

Deportivo Santaní - κατάσταση στο ημίχρονο
29% προηγείται50% ισοπαλία21% χάνει
3 de Noviembre - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται43% ισοπαλία32% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.36Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.18
Deportivo Santaní3 de Noviembre
0.46Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.57
Deportivo Santaní3 de Noviembre
0.32Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.57
Deportivo Santaní3 de Noviembre
0.79Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.14
Deportivo Santaní3 de Noviembre
68%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο50%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
64%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο61%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.86Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1
Deportivo Santaní3 de Noviembre
1.07Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.71
Deportivo Santaní3 de Noviembre
0.57Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.93
Deportivo Santaní3 de Noviembre
1.64Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.64
Deportivo Santaní3 de Noviembre
64%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο36%
Deportivo Santaní3 de Noviembre
36%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
Deportivo Santaní3 de Noviembre

Deportivo Santaní - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

50% Ν36% Ι14% Η
38
Πόντοι ημιχρόνου
13
Γκολ ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
52
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+14
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.36
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος210%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 29% των αγώνων και κερδίζει το 61%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

3 de Noviembre - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

18% Ν46% Ι36% Η
33
Πόντοι ημιχρόνου
16
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
28
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-6
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.18
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 25%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Deportivo Santaní - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.202.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.21.4
Γκολ κατά / αγώνα0.20.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.8
1 γκολ40%80%
2 γκολ0%60%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ80%20%
Διαφορά γκολ0+5
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 40% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
3 de Noviembre - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.40
Γκολ υπέρ / αγώνα1.00.8
Γκολ κατά / αγώνα0.60.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.4
1 γκολ80%40%
2 γκολ60%40%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ40%60%
Διαφορά γκολ+2+1
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 80% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Deportivo Santaní
ΥπέρΚατά
6
4
0-15
5
3
16-30
6
4
31-45
6
4
46-60
7
2
61-75
17
10
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (17 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +7 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

3 de Noviembre
ΥπέρΚατά
7
3
0-15
7
5
16-30
2
8
31-45
7
6
46-60
5
8
61-75
8
12
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (12). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -4 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.71
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.6 : 1.1
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
103%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
49%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+47%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
56%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
6%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 17 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Deportivo Santaní

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.16
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.56
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-9.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.16
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.40
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
124%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
75%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.47
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 36% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 13% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
36%

3 de Noviembre

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.11
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.10
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-6.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.13
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.03
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
101%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
110%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.96
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 22% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 19% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
22%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Division Intermedia).

Ομάδες vs λίγκα

Deportivo SantaníLiga3 de Noviembre
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 2.642.63▲ 2.79
Σκόραραν και οι δύο▼ 36%57%▲ 61%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 50%47%▲ 50%
Clean sheets▲ 50%25%▼ 14%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 57%67%▲ 71%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 79%75%▲ 79%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.63
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
57%
Σκόραραν και οι δύο
47%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.36
Γκολ εντός / αγώνα
1.28
Γκολ εκτός / αγώνα
+6%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+6%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+9%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
67%
1 γκολ
33%
2 γκολ
9%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
75%
1 γκολ
41%
2 γκολ
22%
3 γκολ
8%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Deportivo Santaní 1 - 0 - 0 3 de Noviembre. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Deportivo Santaní και 3 de Noviembre;

Η Deportivo Santaní αντιμετωπίζει τη 3 de Noviembre στις 19 Οκτωβρίου 2026 στη Division Intermedia. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Deportivo Santaní - 3 de Noviembre;

Η Deportivo Santaní σκοράρει κατά μέσο όρο 1,68 γκολ ανά αγώνα και η 3 de Noviembre 1,29. Ο μέσος όρος της Division Intermedia είναι 2,63 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 47% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 36% των αγώνων της Deportivo Santaní και στο 61% της 3 de Noviembre.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Deportivo Santaní και η 3 de Noviembre;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Deportivo Santaní έχει ρεκόρ 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα) και η 3 de Noviembre 3-1-1 (2,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Deportivo Santaní - 3 de Noviembre;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Deportivo Santaní - 3 de Noviembre — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.