Doncaster Rovers - Notts County: στατιστικά αγώνα
Doncaster Rovers - Notts County: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Doncaster Rovers αντιμετώπισε την Notts County στο EFL League One (Αγγλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 1 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: The Keepmoat Stadium. Τελικό σκορ: 1:1.
Τρέχουσα φόρμα
Doncaster Rovers: 0-2-1, 0.67 βαθμοί/αγώνα. Notts County: 1-2-0, 1.67 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Doncaster Rovers σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.33 γκολ ανά αγώνα. Notts County σκοράρει 1.67 και δέχεται 1.33. Μέσος όρος λίγκας: 3.03 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Doncaster Rovers 67%, Notts County 100%. Over 2.5: Doncaster Rovers 67%, Notts County 67%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 69%, Over 2.5 57%.
xG, σουτ και στυλ
Notts County έχει υψηλότερο xG: 1.54 έναντι 1.22. Doncaster Rovers: 11.3 σουτ ανά αγώνα, Notts County: 14.0.
Ημίχρονα αγώνα
Doncaster Rovers: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Notts County: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.33.
Γκολ ανά λεπτό
Doncaster Rovers: 46-60 (1 γκολ). Notts County: 76-90+ (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
League One: 3.03 γκολ ανά αγώνα, BTTS 69%, Over 2.5 57%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Και οι δύο ομάδες ξεκίνησαν τη σεζόν χωρίς νίκη στους εντός και εκτός έδρας αγώνες τους: η Doncaster έφερε ισοπαλία στο μοναδικό εντός έδρας παιχνίδι της, ενώ η Notts County και στα δύο εκτός έδρας ματς. Οι φιλοξενούμενοι, ωστόσο, παραμένουν αήττητοι στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις τους, καταγράφοντας μάλιστα 4 ισοπαλίες, ενώ οι γηπεδούχοι σε αυτό το διάστημα πέτυχαν μόλις μία νίκη και δέχθηκαν 7 γκολ. Η Doncaster δημιουργεί περισσότερες ευκαιρίες στην έδρα της, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 13 τελικές έναντι 6 της Notts County, ενώ το xG της ανέρχεται σε 1,33 έναντι 0,88 των αντιπάλων της, χωρίς όμως να έχει σκοράρει ακόμη σε αυτό το εντός έδρας παιχνίδι. Η Notts County είναι明显ώς πιο αποτελεσματική εκτός έδρας, σκοράροντας κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα με 33% μετατροπή τελικών, αλλά同时 δέχεται επίσης 2 γκολ ανά παιχνίδι και δεν έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της. Ο συνδυασμός του πλεονεκτήματος των γηπεδούχων στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργούν, της υψηλής αποτελεσματικότητας των φιλοξενούμενων και της έντονης τάσης για ισοπαλίες συνηγορεί πρωτίστως υπέρ του μοιράσματος των βαθμών.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το σήμα για γκολ και από τις δύο ομάδες είναι ξεκάθαρο: στα δεδομένα της σεζόν, τόσο η Doncaster όσο και η Notts County καταγράφουν G/G στο 100% των αγώνων τους, ενώ καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει διατηρήσει ανέπαφη την εστία της. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, το ποσοστό παραμένει υψηλό, στο 80% για τους γηπεδούχους και στο 60% για τους φιλοξενούμενους. Η Doncaster δημιουργεί καλές ευκαιρίες, καταγράφοντας μέσο xG 1,53, ενώ η άμυνα της Notts County επιτρέπει στους αντιπάλους 1,50 xG και δέχεται κατά μέσο όρο 2,0 γκολ ανά αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,4 γκολ στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις τους, ενώ η Doncaster σε αυτό το διάστημα δέχεται 1,4 γκολ και επιτρέπει έως και 1,90 xG, γεγονός που ενισχύει την πιθανότητα να βρει δίχτυα. Παρότι η Notts County αμύνεται κάπως καλύτερα στην τελευταία σειρά αγώνων, δεχόμενη 0,8 γκολ ανά παιχνίδι, το συνολικό προφίλ των δύο ομάδων και το επίπεδο G/G του πρωταθλήματος, που ανέρχεται στο 71%, συνηγορούν υπέρ της επιλογής «Ναι». Αυτό σημαίνει ότι θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες· δεν σημαίνει απαραίτητα ισοπαλία 0:0 ούτε ότι καμία ομάδα δεν θα βρει δίχτυα.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η πρόβλεψη για 2,60 γκολ βρίσκεται κοντά στον μέσο όρο της λίγκας, που είναι 2,63, ενώ το προφίλ της γηπεδούχου ομάδας ευνοεί την επίτευξη περισσότερων από δύο τερμάτων: δημιουργεί κατά μέσο όρο 1,53 xG, ενώ ο αντίπαλος επιτρέπει 1,50 xG. Η Doncaster στα τελευταία πέντε παιχνίδια της σημείωσε 1,2 γκολ και δέχθηκε 1,4, με αποτέλεσμα οι αγώνες της να έχουν κατά μέσο όρο 2,6 τέρματα. Η Notts County καταγράφει σε αυτό το διάστημα κατά μέσο όρο 1,4 γκολ υπέρ και 0,8 κατά, όμως το δικό της επιθετικό 0,97 xG, σε συνδυασμό με τα 1,90 xG που επιτρέπει η Doncaster, αυξάνει τις πιθανότητες των φιλοξενούμενων να σκοράρουν. Σύμφωνα με τα διαθέσιμα εποχικά δεδομένα, και οι δύο ομάδες σκόραραν και δέχθηκαν γκολ στο 100% των αγώνων τους, ενώ στα τελευταία πέντε παιχνίδια αμφότερες βρήκαν δίχτυα στο 80% και 60% των περιπτώσεων αντίστοιχα. Το ισχυρότερο σήμα είναι επομένως το Over 1,5: ακόμη και με μέτρια αποτελεσματικότητα, το σενάριο των τουλάχιστον δύο γκολ έχει σαφέστερο πλεονέκτημα από το πιο απαιτητικό Over 2,5.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σενάριο είναι η ισοπαλία τόσο στο ημίχρονο όσο και στο τέλος, καθώς η Notts County έφερε ισοπαλία στο 80% των τελευταίων 5 αγώνων της, ενώ η Doncaster στο 40%. Στο ημίχρονο, και οι δύο ομάδες ήταν ισόπαλες στο 60% των αγώνων αυτής της σειράς, με την Doncaster να μην έχει πετύχει ούτε ένα γκολ στα πρώτα ημίχρονα και να δέχεται κατά μέσο όρο μόλις 0,4 τέρματα. Η Notts County παρουσιάζει μεγαλύτερη σταθερότητα πριν από την ανάπαυλα: πετύχαινε κατά μέσο όρο 0,8 γκολ, δεχόταν 0,2 και δεν πήγαινε ποτέ στην ανάπαυλα ενώ βρισκόταν πίσω στο σκορ. Ωστόσο, μετά την ανάπαυλα οι γηπεδούχοι είναι πιο επικίνδυνοι, πετυχαίνοντας κατά μέσο όρο 1,2 γκολ, γεγονός που, σε συνδυασμό με το xG τους στο 1,53 έναντι 0,88 των φιλοξενούμενων, αυξάνει την πιθανότητα να καλύψουν τυχόν μειονέκτημα. Ο απολογισμός των τελευταίων πέντε αγώνων παραμένει ισορροπημένος, όμως ο μεγαλύτερος αριθμός ισοπαλιών της Notts County και το αήττητό της σε αυτή την περίοδο συνηγορούν κυρίως υπέρ του αποτελέσματος X/X στην αγορά Ημίχρονο/Τελικό.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Doncaster Rovers | Notts County | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 32% | 33% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.11 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.27 | 0.36 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Notts County είναι 149% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
0.67 π. / αγώνα - Doncaster Rovers · 1.67 π. / αγώνα - Notts County
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Notts County είναι 67% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1 γκολ / αγώνα - Doncaster Rovers · 1.67 γκολ / αγώνα - Notts County
Doncaster Rovers σκοράρει στο 67% των αγώνων (2 από 3 αγώνες), ενώ Notts County κρατά clean sheet στο 0% (0 από 3 αγώνες).
Notts County σκοράρει στο 100% των αγώνων (3 από 3 αγώνες), ενώ Doncaster Rovers κρατά clean sheet στο 33% (1 από 3 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Doncaster Rovers
Over / Under - Notts County
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Doncaster Rovers - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Δέχεται 0.7 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Notts County - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.67 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.3 | 1.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.3 | 2.0 |
| 1 γκολ | 33% | 67% |
| 2 γκολ | 0% | 67% |
| 3 γκολ | 0% | 33% |
| Ανέπαφη εστία | 67% | 33% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 33% |
| Διαφορά γκολ | -1 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.67 | 1.67 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.3 | 1.3 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.7 | 0.7 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 2.0 |
| 1 γκολ | 67% | 100% |
| 2 γκολ | 33% | 100% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 33% | 33% |
| Χωρίς γκολ | 67% | 0% |
| Διαφορά γκολ | -1 | +2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Doncaster Rovers
Notts County
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (League One).
Ομάδες vs λίγκα
| Doncaster Rovers | Liga | Notts County | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.33 | 3.03 | • 3.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 67% | 69% | ▲ 100% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 67% | 57% | ▲ 67% |
| Clean sheets | ▲ 33% | 20% | ▼ 0% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 33% | 60% | ▲ 67% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 67% | 89% | ▲ 100% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Doncaster Rovers - Notts County;
Ο αγώνας της EFL League One έληξε Doncaster Rovers 1:1 Notts County. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Doncaster Rovers - Notts County;
Η Doncaster Rovers σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Notts County 1,67. Ο μέσος όρος της EFL League One είναι 3,03 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 57% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 67% των αγώνων της Doncaster Rovers και στο 100% της Notts County.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Doncaster Rovers και η Notts County;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Doncaster Rovers έχει ρεκόρ 0-2-1 (0,67 πόντοι ανά αγώνα) και η Notts County 1-2-0 (1,67 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Doncaster Rovers - Notts County;
Το στατιστικό υπόβαθρο του Doncaster Rovers - Notts County — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


