Ιρλανδία - Premier DivisionΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Drogheda United - Waterford: στατιστικά αγώνα

Drogheda United crest
Drogheda United
3 : 3ημιχρονο 1:2
Waterford crest
Waterford

Drogheda United - Waterford: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Drogheda United αντιμετώπισε την Waterford στο Premier Division (Ιρλανδία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 29 Μαΐου 2026. Τελικό σκορ: 3:3.

Τρέχουσα φόρμα

Drogheda United: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Waterford: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Drogheda United σκοράρει 1.22 και δέχεται 1.61 γκολ ανά αγώνα. Waterford σκοράρει 1.00 και δέχεται 2.06. Μέσος όρος λίγκας: 2.68 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Drogheda United 67%, Waterford 61%. Over 2.5: Drogheda United 56%, Waterford 44%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 59%, Over 2.5 49%.

xG, σουτ και στυλ

Waterford έχει υψηλότερο xG: 1.25 έναντι 1.11. Drogheda United: 9.6 σουτ ανά αγώνα, Waterford: 11.6.

Ημίχρονα αγώνα

Drogheda United: προηγείται στο ημίχρονο 28%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.78. Waterford: προηγείται στο ημίχρονο 11%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.56.

Γκολ ανά λεπτό

Drogheda United: 0-15 (7 γκολ). Waterford: 31-45+ (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Premier Division: 2.68 γκολ ανά αγώνα, BTTS 59%, Over 2.5 49%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 6 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2-2-2. Μέσος όρος γκολ 2.17, BTTS 33%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Στοίχημα υπέρ της νίκης των γηπεδούχων, καθώς η Drogheda στην έδρα δέχεται κατά μέσο όρο 1.00 γκολ ανά παιχνίδι και έχει 56% αγώνων με clean sheet, ενώ η Waterford εκτός έδρας δέχεται κατά μέσο όρο 2.78 γκολ ανά παιχνίδι και έχει 0% clean sheets. Επιθετικά, η Waterford έχει 9 γκολ στις τελευταίες 5 εμφανίσεις έναντι 5 γκολ της Drogheda στην ίδια περίοδο, αλλά η μετατροπή της Waterford εκτός έδρας είναι μόλις 7% με κατά μέσο όρο 3.0 τελικές στο στόχο ανά παιχνίδι, ενώ η Drogheda στην έδρα έχει 9% μετατροπή και 3.78 τελικές στο στόχο. Η σύγκριση ποιότητας ευκαιριών δείχνει παρόμοιο xG: 1.20 xG για τη Drogheda εντός vs 1.25 xG για τη Waterford εκτός, ενώ οι άμυνες διαφέρουν σημαντικά – xG κατά 1.54 για τους γηπεδούχους έναντι 2.25 για τους φιλοξενούμενους. Η φόρμα των τελευταίων 5 αγώνων είναι αμφίβολη: η Drogheda έχει ρεκόρ 1-1-3 και 0.8 βαθμούς ανά παιχνίδι, η Waterford 1-2-2 και 1.0 βαθμό ανά παιχνίδι, αλλά οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν νίκη εκτός έδρας στη σεζόν (0% νίκες, 89% ήττες). Λαμβάνοντας υπόψη την πιο σταθερή άμυνα των γηπεδούχων και τα κρίσιμα προβλήματα της Waterford εκτός έδρας, εκτιμώ πιθανότητες 60% για τους γηπεδούχους, 25% για ισοπαλία και 15% για νίκη των φιλοξενουμένων.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το σενάριο «G/G» φαίνεται ιδιαίτερα πιθανό: οι σεζονικές τιμές BTTS είναι 67% για τη Drogheda και 56% για τη Waterford, ενώ στα τελευταία 5 ματς οι τιμές αυτές είναι αντίστοιχα 80% και 100%. Και οι δύο ομάδες εμφανίζουν αδύναμα αμυντικά νούμερα — η Waterford δέχεται κατά μέσο όρο 2.78 γκολ ανά ματς στη σεζόν (2.4 στα τελευταία 5), και η Drogheda 1.33 στη σεζόν (1.8 στα τελευταία 5), αυξάνοντας την πιθανότητα ανταλλαγής τερμάτων. Οι επιθετικοί δείκτες δείχνουν ότι και οι δύο πλευρές δημιουργούν ευκαιρίες: σεζονικό xG 1.26 (Drogheda) έναντι 1.25 (Waterford), στα τελευταία 5 η Waterford έχει 1.4 xG και 9 γκολ, η Drogheda 0.89 xG και 5 γκολ; επιπλέον οι γηπεδούχοι καταγράφουν 3.67 τελικές on target κατά μέσο όρο vs 3.0 των φιλοξενούμενων και 10% conversion αντί 7%. Τα clean sheets είναι σπάνια — οι γηπεδούχοι έχουν 11% ματς χωρίς να δεχτούν γκολ, ενώ η Waterford έχει 0% εκτός — και ο λιγκικός δείκτης BTTS είναι 59% με μέσο όρο γκολ 2.68, γεγονός που ενισχύει περαιτέρω την πρόβλεψη για G/G. Λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω νούμερα (υψηλός ρυθμός παραλαβής γκολ, υψηλό BTTS στα τελευταία 5 και συγκρίσιμο xG), η επιλογή 'yes' είναι το ισχυρότερο σήμα.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η σύγκριση xG και αμυντικής ευθραυστότητας δίνει αναμενόμενα γκολ: Drogheda ~1.76 γκολ (1.26 xG επίθεσης vs 2.25 xG κατά Waterford) και Waterford ~1.62 γκολ (1.25 xG επίθεσης vs 1.98 xG κατά Drogheda), που συνολικά δίνουν 3.38 γκολ. Σεζοντικά το Over 1.5 συμβαίνει σε 78% των αγώνων της Drogheda και σε 89% των αγώνων της Waterford, ενώ το BTTS εμφανίζεται στο 67% και 56% των ματς τους αντίστοιχα, κάτι που υπέρ του δείχνει το Over 1.5 και τη συμμετοχή και των δύο ομάδων στα γκολ. Στους τελευταίους 5 αγώνες ο γηπεδούχος σημείωσε 5 γκολ (1.0 μέσο) και δέχθηκε 9 (1.8), οι φιλοξενούμενοι σημείωσαν 9 γκολ (1.8) και δέχθηκαν 12 (2.4), και σε αυτή τη σειρά το Over 2.5 εμφανίστηκε στο 60% για τον γηπεδούχο και στο 100% για τη Waterford. Ιδιαίτερη σημασία έχει η αδύναμη άμυνα της Waterford — μέσος όρος 2.78 γκολ παθητικό στη σεζόν και xG κατά 2.25 — που αυξάνει την πιθανότητα πάνω από 2 γκολ στον αγώνα, παρά τη μέτρια μετατροπή τελικών προσπαθειών 10% και 7%. Επομένως προτείνω το Over 1.5 ως την ισχυρότερη επιλογή (υψηλά σεζοντικά ποσοστά 78%/89% και αναμενόμενα 3.38 γκολ), ενώ το Over 2.5 είναι επίσης πιθανό αλλά με μικρότερη βεβαιότητα σε σχέση με το Over 1.5.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Περιμένω ισοπαλία στο Ημίχρονο, διότι στα τελευταία 5 ματς τόσο η Drogheda όσο και η Waterford είχαν ισοπαλία στο Ημίχρονο στο 60% των αγώνων, και ο μέσος όρος γκολ ως το Ημίχρονο είναι μόλις 0,22 (Drogheda) vs 0,67 (Waterford). Μετά το Ημίχρονο οι γηπεδούχοι έχουν το πάνω χέρι: η Drogheda σκοράρει κατά μέσο όρο 0,89 γκολ μετά το Ημίχρονο, ενώ η Waterford μόνο 0,22, και οι φιλοξενούμενοι δέχονται κατά μέσο όρο 1,67 γκολ μετά το Ημίχρονο· οι γηπεδούχοι κερδίζουν το 56% των αγώνων που κρίνονται μετά το Ημίχρονο vs 0% για τους φιλοξενούμενους. Το xG των δύο ομάδων είναι παρόμοιο (1,26 vs 1,25), οπότε η διαφορά δεν προέρχεται από τη δημιουργία, αλλά από την άμυνα της Waterford (η Waterford δέχεται 2,78 γκολ ανά παιχνίδι έναντι 1,33 της Drogheda) και την καλύτερη εκτέλεση των γηπεδούχων στο δεύτερο ημίχρονο. Επιπλέον, η Waterford δέχθηκε 8 γκολ στα λεπτά 76–90 της σεζόν, ενώ η Drogheda σημείωσε 4 γκολ σε αυτό το διάστημα, γεγονός που επιβεβαιώνει το σενάριο νίκης μετά το Ημίχρονο υπέρ των γηπεδούχων· επομένως επιλέγω X/1 ως το πιο πιθανό αποτέλεσμα.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 2
1ο ημιχρονο
2 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

55Κατοχη (%)45
Drogheda UnitedWaterford
13Σουτ17
Drogheda UnitedWaterford
4Σουτ στον στοχο5
Drogheda UnitedWaterford
1.43xG1.95
Drogheda UnitedWaterford
2Κορνερ5
Drogheda UnitedWaterford
45Επικινδυνες επιθεσεις75
Drogheda UnitedWaterford
8Φαουλ16
Drogheda UnitedWaterford
4Καρτες3
Drogheda UnitedWaterford

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.22Γκολ υπέρ / αγώνα1
Drogheda UnitedWaterford
1.61Γκολ κατά / αγώνα2.06
Drogheda UnitedWaterford
39%Μέση κατοχή40%
Drogheda UnitedWaterford
3.5Σουτ στον στόχο / αγώνα3.33
Drogheda UnitedWaterford

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

9.61Σουτ ανά αγώνα11.61
Drogheda UnitedWaterford
3.5Σουτ στον στόχο3.33
Drogheda UnitedWaterford
12.7%Μετατροπή σουτ8.6%
Drogheda UnitedWaterford
39%Κατοχή40%
Drogheda UnitedWaterford
1.11xG υπέρ1.25
Drogheda UnitedWaterford
1.66xG κατά2.12
Drogheda UnitedWaterford

Ποιότητα σουτ

Drogheda United: Με κόντρεςWaterford: Ισορροπημένη
Drogheda UnitedWaterford
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)36%29%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.350.30

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Waterford είναι 25% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.8 π. / αγώνα - Drogheda United · 1 π. / αγώνα - Waterford

Drogheda United
LWLLD
Κατανομή αποτελεσμάτων
28% W28% R44% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-5-8
1.11 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -7
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-3-3
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-1-2
LLWWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.8xG: 0.89xG αντιπάλου: 1.80BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Waterford
DLDWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
6% W39% R56% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-7-10
0.56 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -19
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-1-8
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-1-4
DLLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 2.4xG: 1.40xG αντιπάλου: 1.98BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Drogheda United είναι 22% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.22 γκολ / αγώνα - Drogheda United · 1 γκολ / αγώνα - Waterford

Η Drogheda United είναι 28% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.61 γκολ / αγώνα - Drogheda United · 2.06 γκολ / αγώνα - Waterford

Επιθετικό προφίλ Drogheda United: πολύ ισχυρό

Drogheda United σκοράρει στο 89% των αγώνων (16 από 18 αγώνες), ενώ Waterford κρατά clean sheet στο 6% (1 από 18 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Waterford: ισχυρό

Waterford σκοράρει στο 61% των αγώνων (11 από 18 αγώνες), ενώ Drogheda United κρατά clean sheet στο 33% (6 από 18 αγώνες).

22Γκολ υπέρ (σεζόν)18
Drogheda UnitedWaterford
29Γκολ κατά (σεζόν)37
Drogheda UnitedWaterford
2.83Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.06
Drogheda UnitedWaterford
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)9
Drogheda UnitedWaterford
9Γκολ κατά (τελευταία 5)12
Drogheda UnitedWaterford

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

89%1 γκολ61%
Drogheda UnitedWaterford
22%2 γκολ28%
Drogheda UnitedWaterford
6%3 γκολ11%
Drogheda UnitedWaterford
6%4 γκολ0%
Drogheda UnitedWaterford

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

67%1 γκολ94%
Drogheda UnitedWaterford
56%2 γκολ56%
Drogheda UnitedWaterford
28%3 γκολ28%
Drogheda UnitedWaterford
11%4 γκολ22%
Drogheda UnitedWaterford

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

67%
Drogheda United - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.12 από 18 αγώνες
61%
Waterford - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.11 από 18 αγώνες
59%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

11%BTTS στο ημίχρονο28%
Drogheda UnitedWaterford
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα11%
Drogheda UnitedWaterford
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα22%
Drogheda UnitedWaterford

BTTS και σύνολο γκολ

56%Τουλ. 3 γκολ και BTTS39%
Drogheda UnitedWaterford
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS6%
Drogheda UnitedWaterford
80%BTTS - τελευταία 5100%
Drogheda UnitedWaterford

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

67%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο89%
Drogheda UnitedWaterford
33%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο39%
Drogheda UnitedWaterford
11%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο11%
Drogheda UnitedWaterford

2ο ημίχρονο

78%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο78%
Drogheda UnitedWaterford
50%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο39%
Drogheda UnitedWaterford
28%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο33%
Drogheda UnitedWaterford

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Drogheda United είναι 82% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.22 π. / αγώνα - Drogheda United · 0.67 π. / αγώνα - Waterford

Drogheda United - κατάσταση στο ημίχρονο
28% προηγείται39% ισοπαλία33% χάνει
Waterford - κατάσταση στο ημίχρονο
11% προηγείται33% ισοπαλία56% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.22Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)0.67
Drogheda UnitedWaterford
0.44Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.44
Drogheda UnitedWaterford
0.67Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)1
Drogheda UnitedWaterford
1.11Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.44
Drogheda UnitedWaterford
56%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο22%
Drogheda UnitedWaterford
67%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο61%
Drogheda UnitedWaterford

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.33Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.11
Drogheda UnitedWaterford
0.78Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.56
Drogheda UnitedWaterford
0.94Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.06
Drogheda UnitedWaterford
1.72Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.61
Drogheda UnitedWaterford
44%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο39%
Drogheda UnitedWaterford
44%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο56%
Drogheda UnitedWaterford

Drogheda United - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

33% W33% R33% P
22
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
24
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.22
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 28% των αγώνων και κερδίζει το 28%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Waterford - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

28% W28% R44% P
12
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
-10
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
20
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.67
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος55%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 11% των αγώνων και κερδίζει το 6%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Drogheda United - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.601.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.8
Γκολ κατά / αγώνα0.81.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.8
1 γκολ60%100%
2 γκολ40%40%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία40%40%
Χωρίς γκολ80%20%
Διαφορά γκολ-3-1
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 0% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
Waterford - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.601.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.81.0
Γκολ κατά / αγώνα1.21.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.02.2
1 γκολ100%100%
2 γκολ80%60%
3 γκολ20%60%
Ανέπαφη εστία0%20%
Χωρίς γκολ20%40%
Διαφορά γκολ-2-1
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 0% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 80% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Drogheda United
ΥπέρΚατά
7
2
0-15
1
4
16-30
0
6
31-45
4
7
46-60
6
7
61-75
4
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Waterford
ΥπέρΚατά
1
6
0-15
1
6
16-30
6
6
31-45
4
4
46-60
1
4
61-75
5
11
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (11). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -6 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.95
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.6 : 1.3
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
110%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
64%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-26%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
54%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
4%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 25 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Drogheda United

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.55
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.16
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.3 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.11
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.05
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
84%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
132%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.31
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 18% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 32% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
18%

Waterford

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.87
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.19
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.3 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.25
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.06
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
82%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
141%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.44
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 28% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 6% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
28%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Premier Division).

Ομάδες vs λίγκα

Drogheda UnitedLigaWaterford
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.832.68 3.06
Σκόραραν και οι δύο 67%59% 61%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 56%49% 44%
Clean sheets 33%26% 6%
Γκολ πριν το ημίχρονο 67%70% 89%
Γκολ μετά το ημίχρονο 78%76% 78%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.68
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
59%
Σκόραραν και οι δύο
49%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.46
Γκολ εντός / αγώνα
1.22
Γκολ εκτός / αγώνα
+20%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+16%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+11%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
70%
1 γκολ
31%
2 γκολ
12%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
44%
2 γκολ
23%
3 γκολ
7%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. WaterfordΓκολTom Lonergan
  2. WaterfordΓκολKevin LongΑσίστ: Conan Noonan
  3. Drogheda UnitedΓκολMark DoyleΑσίστ: Brandon Kavanagh
  4. WaterfordΚίτρινη κάρταBenny Couto
  5. Drogheda UnitedΓκολShane Farrell
  6. Drogheda UnitedΑλλαγήΜπήκε: Jago GoddenΒγήκε: Thomas Oluwya
  7. Drogheda UnitedΓκολRyan Brennan
  8. Drogheda UnitedΚίτρινη κάρταJago Godden
  9. Drogheda UnitedΚίτρινη κάρταMark Doyle
  10. WaterfordΚίτρινη κάρταJohn Mahon
  11. Drogheda UnitedΚίτρινη κάρταLeo Burney
  12. WaterfordΑλλαγήΜπήκε: Trae CoyleΒγήκε: Conan Noonan
  13. Drogheda UnitedΑλλαγήΜπήκε: Fuhad KareemΒγήκε: Ethan O'Brien
  14. WaterfordΚίτρινη κάρταWill Johnson
  15. WaterfordΑλλαγήΜπήκε: Cian BarrettΒγήκε: Samuel Glenfield
  16. WaterfordΓκολBenny Couto
  17. Drogheda UnitedΚίτρινη κάρταRyan Brennan

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (6): Drogheda United 2 - 2 - 2 Waterford. Μεσος ορος γκολ 2.17, σκοραραν και οι δυο σε 33% αγώνες.

Waterford
2 : 1
Drogheda United
Drogheda United
2 : 0
Waterford
Waterford FC
2 : 0
Drogheda United FC
Drogheda United FC
0 : 0
Waterford FC
Waterford FC
2 : 2
Drogheda United FC
Drogheda United FC
2 : 0
Waterford FC

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Drogheda United - Waterford;

Ο αγώνας της Premier Division έληξε Drogheda United 3:3 Waterford. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Drogheda United - Waterford;

Στις τελευταίες 6 απευθείας αναμετρήσεις η Drogheda United κέρδισε 2, η Waterford 2 και 2 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,17 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 33%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Drogheda United - Waterford;

Η Drogheda United σκοράρει κατά μέσο όρο 1,22 γκολ ανά αγώνα και η Waterford 1,00. Ο μέσος όρος της Premier Division είναι 2,68 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 49% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 67% των αγώνων της Drogheda United και στο 61% της Waterford.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Drogheda United και η Waterford;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Drogheda United έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Waterford 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Drogheda United - Waterford;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.