Σκωτία - ChampionshipEast End ParkΕνημερωση δεδομενων 16 Οκτωβρίου 2026

Dunfermline Athletic - Livingston: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Dunfermline Athletic - Livingston: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Dunfermline Athletic παίζει με Livingston στο Championship (Σκωτία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 17 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: East End Park.

Τρέχουσα φόρμα

Dunfermline Athletic: 3-2-0, 2.20 βαθμοί/αγώνα. Livingston: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Dunfermline Athletic σκοράρει 0.88 και δέχεται 0.63 γκολ ανά αγώνα. Livingston σκοράρει 1.40 και δέχεται 1.10. Μέσος όρος λίγκας: 2.08 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Dunfermline Athletic 38%, Livingston 40%. Over 2.5: Dunfermline Athletic 0%, Livingston 40%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 40%, Over 2.5 31%.

xG, σουτ και στυλ

Dunfermline Athletic έχει υψηλότερο xG: 1.62 έναντι 1.48. Dunfermline Athletic: 11.9 σουτ ανά αγώνα, Livingston: 11.3.

Ημίχρονα αγώνα

Dunfermline Athletic: προηγείται στο ημίχρονο 13%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50. Livingston: προηγείται στο ημίχρονο 30%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.80.

Γκολ ανά λεπτό

Dunfermline Athletic: 0-15 (2 γκολ). Livingston: 76-90+ (5 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Championship: 2.08 γκολ ανά αγώνα, BTTS 40%, Over 2.5 31%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 2.00, BTTS 0%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(2.62)
(3.24)
(2.34)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Dunfermline AthleticLivingston
0.88Γκολ υπέρ / αγώνα1.4
Dunfermline AthleticLivingston
0.63Γκολ κατά / αγώνα1.1
Dunfermline AthleticLivingston
57%Μέση κατοχή56%
Dunfermline AthleticLivingston
5.5Σουτ στον στόχο / αγώνα3.5
Dunfermline AthleticLivingston

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.88Σουτ ανά αγώνα11.3
Dunfermline AthleticLivingston
5.5Σουτ στον στόχο3.5
Dunfermline AthleticLivingston
7.4%Μετατροπή σουτ12.4%
Dunfermline AthleticLivingston
57%Κατοχή56%
Dunfermline AthleticLivingston
1.62xG υπέρ1.48
Dunfermline AthleticLivingston
0.91xG κατά1.06
Dunfermline AthleticLivingston

Ποιότητα σουτ

Dunfermline Athletic: ΙσορροπημένηLivingston: Ισορροπημένη
Dunfermline AthleticLivingston
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)46%31%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.140.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.160.40

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Dunfermline Athletic είναι 57% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2.2 π. / αγώνα - Dunfermline Athletic · 1.4 π. / αγώνα - Livingston

Dunfermline Athletic
WDWWD
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
38% Ν50% Ι13% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-4-1
1.63 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-2-0
2.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-1-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-1-0
DWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 0.4xG: 1.81xG αντιπάλου: 0.63BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Livingston
WDWLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
40% Ν10% Ι50% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-1-5
1.30 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-0-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-0-2
LLWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 1.4xG: 1.64xG αντιπάλου: 1.10BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Livingston είναι 59% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.88 γκολ / αγώνα - Dunfermline Athletic · 1.4 γκολ / αγώνα - Livingston

Η Dunfermline Athletic είναι 75% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.63 γκολ / αγώνα - Dunfermline Athletic · 1.1 γκολ / αγώνα - Livingston

Επιθετικό προφίλ Dunfermline Athletic: πολύ ισχυρό

Dunfermline Athletic σκοράρει στο 75% των αγώνων (6 από 8 αγώνες), ενώ Livingston κρατά clean sheet στο 30% (3 από 10 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Livingston: ασταθές

Livingston σκοράρει στο 70% των αγώνων (7 από 10 αγώνες), ενώ Dunfermline Athletic κρατά clean sheet στο 50% (4 από 8 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)14
Dunfermline AthleticLivingston
5Γκολ κατά (σεζόν)11
Dunfermline AthleticLivingston
1.5Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.5
Dunfermline AthleticLivingston
6Γκολ υπέρ (τελευταία 5)10
Dunfermline AthleticLivingston
2Γκολ κατά (τελευταία 5)7
Dunfermline AthleticLivingston

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

75%1 γκολ70%
Dunfermline AthleticLivingston
13%2 γκολ50%
Dunfermline AthleticLivingston
0%3 γκολ10%
Dunfermline AthleticLivingston
0%4 γκολ10%
Dunfermline AthleticLivingston

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

50%1 γκολ70%
Dunfermline AthleticLivingston
13%2 γκολ40%
Dunfermline AthleticLivingston
0%3 γκολ0%
Dunfermline AthleticLivingston
0%4 γκολ0%
Dunfermline AthleticLivingston

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

38%
Dunfermline Athletic - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 8 αγώνες
40%
Livingston - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 10 αγώνες
40%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

13%BTTS στο ημίχρονο20%
Dunfermline AthleticLivingston
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Dunfermline AthleticLivingston
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα30%
Dunfermline AthleticLivingston

BTTS και σύνολο γκολ

0%Τουλ. 3 γκολ και BTTS40%
Dunfermline AthleticLivingston
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Dunfermline AthleticLivingston
40%BTTS - τελευταία 580%
Dunfermline AthleticLivingston

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

38%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο70%
Dunfermline AthleticLivingston
25%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο40%
Dunfermline AthleticLivingston
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο10%
Dunfermline AthleticLivingston

2ο ημίχρονο

63%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο70%
Dunfermline AthleticLivingston
25%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο40%
Dunfermline AthleticLivingston
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο20%
Dunfermline AthleticLivingston

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Livingston είναι 15% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.13 π. / αγώνα - Dunfermline Athletic · 1.3 π. / αγώνα - Livingston

Dunfermline Athletic - κατάσταση στο ημίχρονο
13% προηγείται75% ισοπαλία13% χάνει
Livingston - κατάσταση στο ημίχρονο
30% προηγείται40% ισοπαλία30% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.13Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.3
Dunfermline AthleticLivingston
0.38Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.6
Dunfermline AthleticLivingston
0.25Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.6
Dunfermline AthleticLivingston
0.63Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.2
Dunfermline AthleticLivingston
75%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο60%
Dunfermline AthleticLivingston
75%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο50%
Dunfermline AthleticLivingston

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.38Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.5
Dunfermline AthleticLivingston
0.5Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.8
Dunfermline AthleticLivingston
0.38Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.5
Dunfermline AthleticLivingston
0.88Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.3
Dunfermline AthleticLivingston
63%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο60%
Dunfermline AthleticLivingston
50%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
Dunfermline AthleticLivingston

Dunfermline Athletic - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

25% Ν63% Ι13% Η
9
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
11
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.13
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος292%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 13% των αγώνων και κερδίζει το 38%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Livingston - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

40% Ν30% Ι30% Η
13
Πόντοι ημιχρόνου
6
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
15
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.30
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος133%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 30% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Dunfermline Athletic - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.401.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.8
Γκολ κατά / αγώνα0.00.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.2
1 γκολ20%80%
2 γκολ20%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%60%
Χωρίς γκολ80%20%
Διαφορά γκολ+2+2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 80% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 60% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Livingston - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.40
Γκολ υπέρ / αγώνα1.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.8
1 γκολ80%80%
2 γκολ60%60%
3 γκολ20%40%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ20%40%
Διαφορά γκολ+2+1
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 20% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Dunfermline Athletic
ΥπέρΚατά
2
0
0-15
1
0
16-30
0
2
31-45
1
2
46-60
2
0
61-75
1
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

Livingston
ΥπέρΚατά
0
3
0-15
2
1
16-30
4
2
31-45
3
3
46-60
0
2
61-75
5
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +5 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.00
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.0 : 1.0
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
96%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
39%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
0%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
52%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
8%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 13 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Dunfermline Athletic

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.71
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.46
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.74
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.28
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
74%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
70%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.57
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 29% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Livingston

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.42
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.12
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-5.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.08
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.04
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
156%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
92%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.10
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 36% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
36%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Championship).

Ομάδες vs λίγκα

Dunfermline AthleticLigaLivingston
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 1.502.08▲ 2.50
Σκόραραν και οι δύο▼ 38%40%• 40%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 0%31%▲ 40%
Clean sheets▲ 50%34%▼ 30%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 38%69%• 70%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 63%67%▲ 70%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.08
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
40%
Σκόραραν και οι δύο
31%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
34%
Clean sheets
1.19
Γκολ εντός / αγώνα
0.90
Γκολ εκτός / αγώνα
+32%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+24%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+11%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
69%
1 γκολ
31%
2 γκολ
8%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
67%
1 γκολ
27%
2 γκολ
6%
3 γκολ
0%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Dunfermline Athletic 0 - 0 - 1 Livingston. Μεσος ορος γκολ 2.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Dunfermline Athletic και Livingston;

Η Dunfermline Athletic αντιμετωπίζει τη Livingston στις 17 Οκτωβρίου 2026 στη Championship στο East End Park. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Dunfermline Athletic - Livingston;

Η Dunfermline Athletic σκοράρει κατά μέσο όρο 0,88 γκολ ανά αγώνα και η Livingston 1,40. Ο μέσος όρος της Championship είναι 2,08 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 31% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 38% των αγώνων της Dunfermline Athletic και στο 40% της Livingston.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Dunfermline Athletic και η Livingston;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Dunfermline Athletic έχει ρεκόρ 3-2-0 (2,20 πόντοι ανά αγώνα) και η Livingston 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Dunfermline Athletic - Livingston;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Dunfermline Athletic - Livingston — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.