Κύπρος - First DivisionΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Enosis - Ethnikos Achna: στατιστικά αγώνα

Enosis crest
Enosis
0 : 2ημιχρονο 0:0
Ethnikos Achna crest
Ethnikos Achna
120%(11.00)
X25%(5.00)
255%(1.24)

Η Ένωσις παρουσιάζει καταστροφική φόρμα εντός έδρας με 0% ποσοστό νικών και 100% ποσοστό ηττών στους εντός έδρας αγώνες, σκοράροντας κατά μέσο όρο μόλις 0.2 γκολ ανά παιχνίδι με 90% των αγώνων χωρίς τέρμα. Ο Εθνικός Άχνας, παρά την κακή φόρμα εκτός έδρας (0% νίκες εκτός), διαθέτει σημαντικά καλύτερες επιθετικές παραμέτρους με μέσο όρο 0.7 γκολ ανά εκτός έδρας αγώνα και υψηλότερο xG (1.14 vs 0.79). Οι οικοδεσπότες έχασαν και τους 10 τελευταίους εντός έδρας αγώνες, κάτι που τους καθιστά την πιο αδύναμη ομάδα στο πρωτάθλημα στο δικό τους γήπεδο. Ο Εθνικός Άχνας έχει πλεονέκτημα στην κατοχή της μπάλας (47% vs 44%), στο ποσοστό ευστοχίας (8% vs 3%) καθώς και στον μέσο όρο στοχευμένων σουτ (2.7 vs 1.6). Η γκολ διαφορά και των δύο ομάδων είναι αρνητική, αλλά η Ένωσις έχει πολύ χειρότερο δείκτη (-15 στους εντός έδρας αγώνες vs -20 του Εθνικού Άχνα εκτός), με τους φιλοξενούμενους να έχουν ρεαλιστική ευκαιρία να σπάσουν την κακή εκτός έδρας παρουσία ενάντια στον πιο αδύναμο οικοδεσπότη του πρωταθλήματος. Λαμβάνοντας υπόψη όλα τα στατιστικά, οι φιλοξενούμενοι είναι το σαφές φαβορί της αναμέτρησης.

Enosis - Ethnikos Achna: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Enosis αντιμετώπισε την Ethnikos Achna στο First Division (Κύπρος). Ο αγώνας διεξήχθη στις 7 Φεβρουαρίου 2026. Τελικό σκορ: 0:2.

Τρέχουσα φόρμα

Enosis: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα. Ethnikos Achna: 1-0-4, 0.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Enosis σκοράρει 0.25 και δέχεται 2.45 γκολ ανά αγώνα. Ethnikos Achna σκοράρει 0.95 και δέχεται 1.80. Μέσος όρος λίγκας: 2.54 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Enosis 20%, Ethnikos Achna 40%. Over 2.5: Enosis 45%, Ethnikos Achna 60%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 37%, Over 2.5 47%.

xG, σουτ και στυλ

Ethnikos Achna έχει υψηλότερο xG: 1.19 έναντι 0.75. Enosis: 5.3 σουτ ανά αγώνα, Ethnikos Achna: 9.6.

Ημίχρονα αγώνα

Enosis: προηγείται στο ημίχρονο 5%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.10. Ethnikos Achna: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.

Γκολ ανά λεπτό

Enosis: 0-15 (2 γκολ). Ethnikos Achna: 31-45+ (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

First Division: 2.54 γκολ ανά αγώνα, BTTS 37%, Over 2.5 47%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 6.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Ένωσις παρουσιάζει καταστροφική φόρμα εντός έδρας με 0% ποσοστό νικών και 100% ποσοστό ηττών στους εντός έδρας αγώνες, σκοράροντας κατά μέσο όρο μόλις 0.2 γκολ ανά παιχνίδι με 90% των αγώνων χωρίς τέρμα. Ο Εθνικός Άχνας, παρά την κακή φόρμα εκτός έδρας (0% νίκες εκτός), διαθέτει σημαντικά καλύτερες επιθετικές παραμέτρους με μέσο όρο 0.7 γκολ ανά εκτός έδρας αγώνα και υψηλότερο xG (1.14 vs 0.79). Οι οικοδεσπότες έχασαν και τους 10 τελευταίους εντός έδρας αγώνες, κάτι που τους καθιστά την πιο αδύναμη ομάδα στο πρωτάθλημα στο δικό τους γήπεδο. Ο Εθνικός Άχνας έχει πλεονέκτημα στην κατοχή της μπάλας (47% vs 44%), στο ποσοστό ευστοχίας (8% vs 3%) καθώς και στον μέσο όρο στοχευμένων σουτ (2.7 vs 1.6). Η γκολ διαφορά και των δύο ομάδων είναι αρνητική, αλλά η Ένωσις έχει πολύ χειρότερο δείκτη (-15 στους εντός έδρας αγώνες vs -20 του Εθνικού Άχνα εκτός), με τους φιλοξενούμενους να έχουν ρεαλιστική ευκαιρία να σπάσουν την κακή εκτός έδρας παρουσία ενάντια στον πιο αδύναμο οικοδεσπότη του πρωταθλήματος. Λαμβάνοντας υπόψη όλα τα στατιστικά, οι φιλοξενούμενοι είναι το σαφές φαβορί της αναμέτρησης.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 2
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

34Κατοχη (%)66
EnosisEthnikos Achna
4Σουτ19
EnosisEthnikos Achna
0Σουτ στον στοχο6
EnosisEthnikos Achna
0.37xG2.08
EnosisEthnikos Achna
0Κορνερ6
EnosisEthnikos Achna
15Επικινδυνες επιθεσεις64
EnosisEthnikos Achna
9Φαουλ4
EnosisEthnikos Achna
3Καρτες4
EnosisEthnikos Achna

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0.25Γκολ υπέρ / αγώνα0.95
EnosisEthnikos Achna
2.45Γκολ κατά / αγώνα1.8
EnosisEthnikos Achna
41%Μέση κατοχή49%
EnosisEthnikos Achna
1.95Σουτ στον στόχο / αγώνα3.15
EnosisEthnikos Achna

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

5.35Σουτ ανά αγώνα9.6
EnosisEthnikos Achna
1.95Σουτ στον στόχο3.15
EnosisEthnikos Achna
4.7%Μετατροπή σουτ9.9%
EnosisEthnikos Achna
41%Κατοχή49%
EnosisEthnikos Achna
0.75xG υπέρ1.19
EnosisEthnikos Achna
1.83xG κατά1.57
EnosisEthnikos Achna

Ποιότητα σουτ

Enosis: ΙσορροπημένηEthnikos Achna: Ισορροπημένη
EnosisEthnikos Achna
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)36%33%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.140.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.130.30

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Enosis
LLLLL
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% W5% R95% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-1-19
0.05 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -44
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-0-5
0.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-10
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-0-5
LLLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.2Γκολ κατά: 3.0xG: 0.61xG αντιπάλου: 2.29BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Ethnikos Achna
LLLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
25% W10% R65% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-2-13
0.85 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -17
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-4
0.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-1-9
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-5
LLLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.4Γκολ κατά: 1.4xG: 0.99xG αντιπάλου: 1.48BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Ethnikos Achna είναι 280% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.25 γκολ / αγώνα - Enosis · 0.95 γκολ / αγώνα - Ethnikos Achna

Η Ethnikos Achna είναι 36% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

2.45 γκολ / αγώνα - Enosis · 1.8 γκολ / αγώνα - Ethnikos Achna

Επιθετικό προφίλ Enosis: ασταθές

Enosis σκοράρει στο 20% των αγώνων (4 από 20 αγώνες), ενώ Ethnikos Achna κρατά clean sheet στο 15% (3 από 20 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Ethnikos Achna: πολύ ισχυρό

Ethnikos Achna σκοράρει στο 50% των αγώνων (10 από 20 αγώνες), ενώ Enosis κρατά clean sheet στο 0% (0 από 20 αγώνες).

5Γκολ υπέρ (σεζόν)19
EnosisEthnikos Achna
49Γκολ κατά (σεζόν)36
EnosisEthnikos Achna
2.7Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.75
EnosisEthnikos Achna
1Γκολ υπέρ (τελευταία 5)2
EnosisEthnikos Achna
15Γκολ κατά (τελευταία 5)7
EnosisEthnikos Achna

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

20%1 γκολ50%
EnosisEthnikos Achna
5%2 γκολ30%
EnosisEthnikos Achna
0%3 γκολ5%
EnosisEthnikos Achna
0%4 γκολ5%
EnosisEthnikos Achna

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

100%1 γκολ85%
EnosisEthnikos Achna
70%2 γκολ45%
EnosisEthnikos Achna
45%3 γκολ35%
EnosisEthnikos Achna
20%4 γκολ15%
EnosisEthnikos Achna

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

40%
Ethnikos Achna - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 20 αγώνες
37%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

10%BTTS στο ημίχρονο10%
EnosisEthnikos Achna
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα5%
EnosisEthnikos Achna
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα25%
EnosisEthnikos Achna

BTTS και σύνολο γκολ

15%Τουλ. 3 γκολ και BTTS40%
EnosisEthnikos Achna
30%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS20%
EnosisEthnikos Achna
20%BTTS - τελευταία 520%
EnosisEthnikos Achna

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

70%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο70%
EnosisEthnikos Achna
25%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο15%
EnosisEthnikos Achna
15%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο5%
EnosisEthnikos Achna

2ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο85%
EnosisEthnikos Achna
50%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο55%
EnosisEthnikos Achna
15%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο30%
EnosisEthnikos Achna

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Ethnikos Achna είναι 144% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

0.45 π. / αγώνα - Enosis · 1.1 π. / αγώνα - Ethnikos Achna

Enosis - κατάσταση στο ημίχρονο
5% προηγείται30% ισοπαλία65% χάνει
Ethnikos Achna - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται35% ισοπαλία40% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0.45Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.1
EnosisEthnikos Achna
0.15Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.45
EnosisEthnikos Achna
1.05Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.55
EnosisEthnikos Achna
1.2Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
EnosisEthnikos Achna
30%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο50%
EnosisEthnikos Achna
90%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο70%
EnosisEthnikos Achna

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.3Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.75
EnosisEthnikos Achna
0.1Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.5
EnosisEthnikos Achna
1.4Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.25
EnosisEthnikos Achna
1.5Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.75
EnosisEthnikos Achna
25%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο30%
EnosisEthnikos Achna
90%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο55%
EnosisEthnikos Achna

Enosis - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% W30% R70% P
9
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
-18
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
6
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-26
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.45
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος0%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 5% των αγώνων και κερδίζει το 0%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Ethnikos Achna - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

15% W30% R55% P
22
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
15
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-15
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.10
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 25%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.7

Δέχεται 0.7 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Enosis - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.200.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.00.2
Γκολ κατά / αγώνα1.41.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.41.8
1 γκολ80%60%
2 γκολ40%60%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία20%40%
Χωρίς γκολ100%80%
Διαφορά γκολ-7-7
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 20% ισοπαλία - 80% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 40% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Ethnikos Achna - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.000.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.2
Γκολ κατά / αγώνα0.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.0
1 γκολ60%80%
2 γκολ20%20%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%20%
Χωρίς γκολ80%80%
Διαφορά γκολ-2-3
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 40% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Enosis
ΥπέρΚατά
2
5
0-15
0
5
16-30
1
11
31-45
2
9
46-60
0
9
61-75
0
10
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (11). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -10 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Ethnikos Achna
ΥπέρΚατά
2
3
0-15
1
6
16-30
6
2
31-45
2
7
46-60
3
5
61-75
5
13
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (13). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -8 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.73
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.0 : 1.7
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
107%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
30%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+120%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
10%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
40%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 3 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Enosis

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-1.08
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-1.12
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.50
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.62
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
17%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
221%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.05
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 40% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

Ethnikos Achna

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.38
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.47
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+3.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.24
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.23
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
86%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
125%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.25
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 26% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 11% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
26%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (First Division).

Ομάδες vs λίγκα

EnosisLigaEthnikos Achna
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.702.54 2.75
Σκόραραν και οι δύο 20%37% 40%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 45%47% 60%
Clean sheets 0%34% 15%
Γκολ πριν το ημίχρονο 70%71% 70%
Γκολ μετά το ημίχρονο 75%81% 85%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.54
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
37%
Σκόραραν και οι δύο
47%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
34%
Clean sheets
1.44
Γκολ εντός / αγώνα
1.11
Γκολ εκτός / αγώνα
+30%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+23%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+13%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
71%
1 γκολ
26%
2 γκολ
9%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
81%
1 γκολ
44%
2 γκολ
16%
3 γκολ
3%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Ethnikos AchnaΚίτρινη κάρταCarlos Enrique Rentería Olaya
  2. Ethnikos AchnaΚίτρινη κάρταJuan Bautista Cejas
  3. EnosisΑλλαγήΜπήκε: Dimitris SolomouΒγήκε: Gal Kurež
  4. EnosisΚίτρινη κάρταDimitris Solomou
  5. EnosisΚίτρινη κάρταDimitris Solomou
  6. EnosisΚίτρινη κάρταZurab Museliani
  7. Ethnikos AchnaΓκολNicolás Andereggen
  8. EnosisΑλλαγήΜπήκε: Jonas GoldschadtΒγήκε: Antonis Katsiaris
  9. Ethnikos AchnaΑλλαγήΜπήκε: Emmanuel Addoquaye LomoteyΒγήκε: Pablo González Juárez
  10. Ethnikos AchnaΚίτρινη κάρταPablo González Juárez
  11. Ethnikos AchnaΓκολJavier Siveiro Toro
  12. Ethnikos AchnaΑλλαγήΜπήκε: Rafael Euclides Soares CamachoΒγήκε: Christos Giousis
  13. Ethnikos AchnaΑλλαγήΜπήκε: Marios PechlivanisΒγήκε: Carlos Enrique Rentería Olaya
  14. Ethnikos AchnaΚίτρινη κάρταEmmanuel Addoquaye Lomotey

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Στοιχεία διαιτητή

Μέσοι όροι σεζόν και κατανομή αποτελεσμάτων στους αγώνες που διηύθυνε ο συγκεκριμένος διαιτητής.

Kyriakos AthanasiouΑγώνες που διηύθυνε: 16
5,31Κάρτες ανά αγώνα
0Πέναλτι ανά αγώνα
1 / X / 256%Νίκες γηπεδούχων6%Ισοπαλίες38%Νίκες φιλοξενούμενων

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Enosis 0 - 0 - 1 Ethnikos Achna. Μεσος ορος γκολ 6.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Ethnikos Achna
5 : 1
Enosis

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Enosis - Ethnikos Achna;

Ο αγώνας της First Division έληξε Enosis 0:2 Ethnikos Achna. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Enosis - Ethnikos Achna;

Η Enosis σκοράρει κατά μέσο όρο 0,25 γκολ ανά αγώνα και η Ethnikos Achna 0,95. Ο μέσος όρος της First Division είναι 2,54 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 47% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 20% των αγώνων της Enosis και στο 40% της Ethnikos Achna.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Enosis και η Ethnikos Achna;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Enosis έχει ρεκόρ 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Ethnikos Achna 1-0-4 (0,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Enosis - Ethnikos Achna;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.