Ισπανία - Segunda DivisiónΕνημερωση δεδομενων 16 Οκτωβρίου 2026

FC Andorra - SD Eibar: στατιστικά αγώνα

FC Andorra crest
FC Andorra
0 : 1ημιχρονο 0:0
SD Eibar crest
SD Eibar

FC Andorra - SD Eibar: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

FC Andorra αντιμετώπισε την SD Eibar στο Segunda División (Ισπανία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 30 Αυγούστου 2026. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

FC Andorra: 1-0-1, 1.50 βαθμοί/αγώνα. SD Eibar: 1-0-1, 1.50 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

FC Andorra σκοράρει 3.50 και δέχεται 2.50 γκολ ανά αγώνα. SD Eibar σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.50. Μέσος όρος λίγκας: 2.26 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: FC Andorra 100%, SD Eibar 50%. Over 2.5: FC Andorra 100%, SD Eibar 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 37%, Over 2.5 37%.

xG, σουτ και στυλ

FC Andorra έχει υψηλότερο xG: 2.26 έναντι 1.57. FC Andorra: 21.0 σουτ ανά αγώνα, SD Eibar: 14.0.

Ημίχρονα αγώνα

FC Andorra: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 3.00. SD Eibar: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.

Γκολ ανά λεπτό

FC Andorra: 46-60 (2 γκολ). SD Eibar: 31-45+ (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Segunda División: 2.26 γκολ ανά αγώνα, BTTS 37%, Over 2.5 37%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-2. Μέσος όρος γκολ 1.50, BTTS 0%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η FC Andorra διαθέτει σαφές πλεονέκτημα έδρας: έχει κερδίσει τον μοναδικό εντός έδρας αγώνα της μέχρι στιγμής, σημειώνοντας κατά μέσο όρο 5 γκολ και δεχόμενη μόλις 1. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης πολλές ποιοτικές ευκαιρίες, όπως επιβεβαιώνουν οι 25 τελικές προσπάθειες, τα 11 σουτ στον στόχο και το xG στο 2,78 κατά μέσο όρο, έναντι μόλις 0,57 xG των αντιπάλων. Η Eibar, ωστόσο, βρίσκεται σε καλύτερο συνολικό ρυθμό, καθώς στα πέντε τελευταία παιχνίδια της συγκέντρωσε 10 βαθμούς χάρη σε 3 νίκες και 1 ισοπαλία, ενώ σε αυτό το διάστημα δέχθηκε μόλις 4 γκολ. Η Andorra έχει χάσει 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της συνολικά και επέτρεψε στους αντιπάλους να σημειώσουν 8 γκολ, γεγονός που περιορίζει την ασφάλεια της πρόβλεψης. Παρ’ όλα αυτά, οι εξαιρετικά ισχυροί αριθμοί των γηπεδούχων στο γήπεδό τους, σε συνδυασμό με την υπεροχή στη δημιουργία ευκαιριών, τους δίνουν οριακά περισσότερες πιθανότητες για τη νίκη.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Η επιλογή N/G έχει μικρό προβάδισμα, καθώς σε ολόκληρη τη λίγκα και οι δύο ομάδες σκοράρουν μόλις στο 41% των αγώνων, με μέσο όρο 2,27 γκολ ανά παιχνίδι. Η FC Andorra κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 50% των μέχρι τώρα εντός έδρας αγώνων της, ενώ ο εποχικός δείκτης BTTS ανέρχεται ακριβώς στο 50%. Η Eibar βρίσκεται πάντως σε καλή αγωνιστική κατάσταση, καθώς έχει σημειώσει κατά μέσο όρο 1,8 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια, ενώ στο ίδιο διάστημα δεχόταν μόλις 0,8 γκολ ανά αγώνα. Η Andorra δημιουργεί εντός έδρας ευκαιρίες αξίας 1,57 xG, όμως το χαμηλό ποσοστό αξιοποίησης των σουτ, μόλις 7%, περιορίζει την ασφάλεια ότι θα διασπάσει την άμυνα των φιλοξενούμενων. Τα πέντε τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων εμφάνισαν G/G σε ποσοστό 40%, γεγονός που ενισχύει περαιτέρω το σενάριο να μείνει τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες χωρίς γκολ. Το N/G δεν σημαίνει αυτόματα ισοπαλία 0:0 ούτε ότι καμία ομάδα δεν θα σκοράρει· σημαίνει ότι τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα πετύχει γκολ.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Τα δεδομένα από τους τελευταίους πέντε αγώνες δείχνουν επιθετικό δυναμικό και για τις δύο πλευρές: η Andorra σημείωσε κατά μέσο όρο 1,6 γκολ, ενώ η Eibar 1,8, με συνολικό απολογισμό 8 και 9 τερμάτων αντίστοιχα. Παράλληλα, η Eibar δεχόταν μόλις 0,8 γκολ ανά αγώνα, ενώ το μέσο xG των αντιπάλων της ανερχόταν σε 1,30, γεγονός που περιορίζει την πρόβλεψη υπέρ των γηπεδούχων, παρά το δικό τους xG στο 1,86. Οι αγώνες με Over 2,5 γκολ αποτέλεσαν το 40% των τελευταίων πέντε εμφανίσεων και των δύο ομάδων, όπως και οι αναμετρήσεις στις οποίες σκόραραν αμφότερες. Η Segunda División έχει κατά μέσο όρο 2,27 γκολ ανά αγώνα, επομένως το αναμενόμενο σύνολο των 2,40 δεν στηρίζει το σενάριο των τεσσάρων ή περισσότερων τερμάτων. Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Under 3,5, καθώς η αγωνιστική φόρμα και η αμυντική εικόνα υποδεικνύουν έναν αγώνα που πιθανότερα θα κινηθεί στο εύρος των 1-3 γκολ.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η SD Eibar παρουσιάζει σαφώς καλύτερη τρέχουσα φόρμα: στα πέντε τελευταία παιχνίδια της συγκέντρωσε κατά μέσο όρο 2,0 βαθμούς ανά αγώνα, κέρδισε το 60% των αγώνων και ηττήθηκε μόλις στο 20%, ενώ η FC Andorra έχει 1,2 βαθμούς, 40% νίκες και 60% ήττες. Οι φιλοξενούμενοι ξεκινούν πολύ δυναμικά τα παιχνίδια, σκοράροντας κατά μέσο όρο 1,4 γκολ πριν από την ανάπαυλα, έναντι μόλις 0,2 γκολ της Andorra, ενώ προηγούνταν στο ημίχρονο στο 40% των πέντε τελευταίων εμφανίσεών τους. Η Andorra δεν είχε σκοράρει μέχρι την ανάπαυλα στο 80% των αγώνων της κατά το ίδιο διάστημα και βρισκόταν πίσω στο σκορ μετά το πρώτο ημίχρονο στο 40%, γεγονός που ενισχύει το σενάριο υπεροχής της Eibar ήδη στα πρώτα 45 λεπτά. Και αμυντικά οι φιλοξενούμενοι δείχνουν πιο σταθεροί, καθώς δέχονται κατά μέσο όρο 0,8 γκολ ανά αγώνα, ενώ οι γηπεδούχοι 1,6. Μετά την ανάπαυλα, η Eibar επιτρέπει στους αντιπάλους της μόλις 0,2 γκολ κατά μέσο όρο, επομένως το πιθανότερο είναι να διατηρήσει το προβάδισμά της και να επικρατήσει στο Ημίχρονο/Τελικό.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

78Κατοχη (%)22
FC AndorraSD Eibar
28Σουτ4
FC AndorraSD Eibar
5Σουτ στον στοχο1
FC AndorraSD Eibar
2.86xG0.47
FC AndorraSD Eibar
7Κορνερ2
FC AndorraSD Eibar
104Επικινδυνες επιθεσεις19
FC AndorraSD Eibar
12Φαουλ5
FC AndorraSD Eibar
1Καρτες2
FC AndorraSD Eibar

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

3.5Γκολ υπέρ / αγώνα1
FC AndorraSD Eibar
2.5Γκολ κατά / αγώνα1.5
FC AndorraSD Eibar
64%Μέση κατοχή54%
FC AndorraSD Eibar
8Σουτ στον στόχο / αγώνα4
FC AndorraSD Eibar

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

21Σουτ ανά αγώνα14
FC AndorraSD Eibar
8Σουτ στον στόχο4
FC AndorraSD Eibar
16.7%Μετατροπή σουτ7.1%
FC AndorraSD Eibar
64%Κατοχή54%
FC AndorraSD Eibar
2.26xG υπέρ1.57
FC AndorraSD Eibar
0.94xG κατά1.21
FC AndorraSD Eibar

Ποιότητα σουτ

FC Andorra: ΚυριαρχικήSD Eibar: Επιθετική
FC AndorraSD Eibar
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)38%29%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.440.25

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

FC Andorra
WL
Κατανομή αποτελεσμάτων
50% Ν0% Ι50% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-0-1
1.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-1
1.50 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-0-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-0-0
W
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 3.5Γκολ κατά: 2.5xG: 2.26xG αντιπάλου: 0.94BTTS: 100%Over 2.5: 100%
SD Eibar
LW
Κατανομή αποτελεσμάτων
50% Ν0% Ι50% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-0-1
1.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-1
1.50 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-0
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.5xG: 1.57xG αντιπάλου: 1.21BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η FC Andorra είναι 250% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

3.5 γκολ / αγώνα - FC Andorra · 1 γκολ / αγώνα - SD Eibar

Η SD Eibar είναι 67% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

2.5 γκολ / αγώνα - FC Andorra · 1.5 γκολ / αγώνα - SD Eibar

Επιθετικό προφίλ FC Andorra: πολύ ισχυρό

FC Andorra σκοράρει στο 100% των αγώνων (2 από 2 αγώνες), ενώ SD Eibar κρατά clean sheet στο 50% (1 από 2 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ SD Eibar: πολύ ισχυρό

SD Eibar σκοράρει στο 100% των αγώνων (2 από 2 αγώνες), ενώ FC Andorra κρατά clean sheet στο 0% (0 από 2 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)2
FC AndorraSD Eibar
5Γκολ κατά (σεζόν)3
FC AndorraSD Eibar
6Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.5
FC AndorraSD Eibar
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)2
FC AndorraSD Eibar
5Γκολ κατά (τελευταία 5)3
FC AndorraSD Eibar

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

100%1 γκολ100%
FC AndorraSD Eibar
100%2 γκολ0%
FC AndorraSD Eibar
50%3 γκολ0%
FC AndorraSD Eibar
50%4 γκολ0%
FC AndorraSD Eibar

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

100%1 γκολ50%
FC AndorraSD Eibar
50%2 γκολ50%
FC AndorraSD Eibar
50%3 γκολ50%
FC AndorraSD Eibar
50%4 γκολ0%
FC AndorraSD Eibar

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

100%
FC Andorra - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.2 από 2 αγώνες
37%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
FC AndorraSD Eibar
50%Γκολ και στα δύο ημίχρονα0%
FC AndorraSD Eibar

BTTS και σύνολο γκολ

100%Τουλ. 3 γκολ και BTTS50%
FC AndorraSD Eibar
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
FC AndorraSD Eibar
100%BTTS - τελευταία 550%
FC AndorraSD Eibar

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

50%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar
0%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar

2ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο100%
FC AndorraSD Eibar
100%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο0%
FC AndorraSD Eibar
100%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
FC AndorraSD Eibar

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η FC Andorra είναι 300% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

2 π. / αγώνα - FC Andorra · 0.5 π. / αγώνα - SD Eibar

FC Andorra - κατάσταση στο ημίχρονο
50% προηγείται50% ισοπαλία0% χάνει
SD Eibar - κατάσταση στο ημίχρονο
0% προηγείται50% ισοπαλία50% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

2Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)0.5
FC AndorraSD Eibar
0.5Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.5
FC AndorraSD Eibar
0Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)1
FC AndorraSD Eibar
0.5Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.5
FC AndorraSD Eibar
100%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar
50%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.5Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.5
FC AndorraSD Eibar
3Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.5
FC AndorraSD Eibar
2.5Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.5
FC AndorraSD Eibar
5.5Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1
FC AndorraSD Eibar
0%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar
0%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
FC AndorraSD Eibar

FC Andorra - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

50% Ν0% Ι50% Η
4
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
3
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
2.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+2.5

Δέχεται 2.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

SD Eibar - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

50% Ν0% Ι50% Η
1
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
3
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.50
PPG πριν το ημίχρονο
Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.5

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

FC Andorra - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.001.50
Γκολ υπέρ / αγώνα0.53.0
Γκολ κατά / αγώνα0.02.5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.55.5
1 γκολ50%100%
2 γκολ0%100%
3 γκολ0%100%
Ανέπαφη εστία100%0%
Χωρίς γκολ50%0%
Διαφορά γκολ+1+1
Ημίχρονο: 50% προηγείται - 50% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 50% νίκη - 0% ισοπαλία - 50% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
SD Eibar - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.501.50
Γκολ υπέρ / αγώνα0.50.5
Γκολ κατά / αγώνα1.00.5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.51.0
1 γκολ50%100%
2 γκολ50%0%
3 γκολ50%0%
Ανέπαφη εστία50%50%
Χωρίς γκολ50%50%
Διαφορά γκολ-10
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 50% ισοπαλία - 50% χάνει
2ο ημίχρονο: 50% νίκη - 0% ισοπαλία - 50% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 50% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

FC Andorra
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
2
1
46-60
2
0
61-75
2
4
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

SD Eibar
ΥπέρΚατά
0
1
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
0
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

4.25
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
2.5 : 1.8
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
188%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
75%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-65%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
100%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
4+
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

FC Andorra

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+1.32
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.32
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+1.24
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-1.56
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
248%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
294%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+2.5
Γκολ στο φινάλε
Το 29% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
29%

SD Eibar

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.36
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.86
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.57
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.29
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
118%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
106%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Segunda División).

Ομάδες vs λίγκα

FC AndorraLigaSD Eibar
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 6.002.26▲ 2.50
Σκόραραν και οι δύο▲ 100%37%▲ 50%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 100%37%▲ 50%
Clean sheets▼ 0%39%▲ 50%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 50%56%▼ 50%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 100%63%▲ 100%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.26
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
37%
Σκόραραν και οι δύο
37%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
39%
Clean sheets
1.41
Γκολ εντός / αγώνα
0.85
Γκολ εκτός / αγώνα
+66%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+40%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+26%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
56%
1 γκολ
19%
2 γκολ
11%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
63%
1 γκολ
26%
2 γκολ
15%
3 γκολ
15%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. FC AndorraΚίτρινη κάρταDiego Alende López
  2. FC AndorraΑλλαγήΜπήκε: Moró SidibeΒγήκε: Alejandro Calvo Mata
  3. SD EibarΓκολAleix Garrido CañizaresΑσίστ: Iván Gil Calero
  4. SD EibarΚόκκινη κάρταJon Magunazelaia Argoitia
  5. FC AndorraΑλλαγήΜπήκε: Julian RijkhoffΒγήκε: Diego Alende López
  6. FC AndorraΑλλαγήΜπήκε: Stefan GolubovićΒγήκε: Jordi Cano Jiménez

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): FC Andorra 0 - 0 - 2 SD Eibar. Μεσος ορος γκολ 1.50, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

FC Andorra
0 : 1
SD Eibar
SD Eibar
2 : 0
FC Andorra

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα FC Andorra - SD Eibar;

Ο αγώνας της Segunda División έληξε FC Andorra 0:1 SD Eibar. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων FC Andorra - SD Eibar;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η FC Andorra κέρδισε 0, η SD Eibar 2 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το FC Andorra - SD Eibar;

Η FC Andorra σκοράρει κατά μέσο όρο 3,50 γκολ ανά αγώνα και η SD Eibar 1,00. Ο μέσος όρος της Segunda División είναι 2,26 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 37% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 100% των αγώνων της FC Andorra και στο 50% της SD Eibar.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η FC Andorra και η SD Eibar;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η FC Andorra έχει ρεκόρ 1-0-1 (1,50 πόντοι ανά αγώνα) και η SD Eibar 1-0-1 (1,50 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για FC Andorra - SD Eibar;

Το στατιστικό υπόβαθρο του FC Andorra - SD Eibar — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.