Ηνωμένες Πολιτείες - USL League OneLegacy Early CollegeΕνημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Greenville Triumph - One Knoxville: στατιστικά αγώνα

Greenville Triumph crest
Greenville Triumph
1 : 1ημιχρονο 0:0
One Knoxville crest
One Knoxville

Greenville Triumph - One Knoxville: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Greenville Triumph αντιμετώπισε την One Knoxville στο USL League One (Ηνωμένες Πολιτείες). Ο αγώνας διεξήχθη στις 15 Αυγούστου 2026. Έδρα: Legacy Early College. Τελικό σκορ: 1:1.

Τρέχουσα φόρμα

Greenville Triumph: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα. One Knoxville: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Greenville Triumph σκοράρει 1.11 και δέχεται 1.68 γκολ ανά αγώνα. One Knoxville σκοράρει 1.74 και δέχεται 1.11. Μέσος όρος λίγκας: 2.87 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Greenville Triumph 42%, One Knoxville 63%. Over 2.5: Greenville Triumph 53%, One Knoxville 74%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 60%.

xG, σουτ και στυλ

One Knoxville έχει υψηλότερο xG: 1.66 έναντι 1.51. Greenville Triumph: 13.1 σουτ ανά αγώνα, One Knoxville: 13.8.

Ημίχρονα αγώνα

Greenville Triumph: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.37. One Knoxville: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Greenville Triumph: 0-15 (7 γκολ). One Knoxville: 76-90+ (9 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

USL League One: 2.87 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 60%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-3. Μέσος όρος γκολ 1.33, BTTS 0%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η One Knoxville καταλαμβάνει την 3η θέση, ενώ η Greenville Triumph βρίσκεται μόλις στη 14η, με τον συνολικό απολογισμό της σεζόν για τους φιλοξενούμενους να ανέρχεται σε 11 νίκες και 5 ήττες, έναντι 5 νικών και 10 ηττών των γηπεδούχων. Οι φιλοξενούμενοι βρίσκονται επίσης σε σαφώς καλύτερη αγωνιστική κατάσταση: στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους συγκέντρωσαν 10 βαθμούς, με 3 νίκες και 1 ισοπαλία, ενώ η Greenville μάζεψε μόλις 4 βαθμούς. Η One Knoxville σκοράρει εκτός έδρας κατά μέσο όρο 1,89 γκολ ανά αγώνα και αξιοποιεί το 16% των τελικών της, έναντι 1,78 γκολ της Greenville εντός έδρας και αποτελεσματικότητας 11%. Καθοριστική είναι η αμυντική υπεροχή, καθώς οι φιλοξενούμενοι δέχονται 1,11 γκολ ανά εκτός έδρας αγώνα, ενώ η Greenville εντός έδρας δέχεται έως και 1,78· οι γηπεδούχοι έχουν επίσης δεχθεί 10 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους. Η Greenville δημιουργεί εντός έδρας ελαφρώς υψηλότερο μέσο xG, 1,76 έναντι 1,51, όμως η χειρότερη τρέχουσα φόρμα και η σαφώς λιγότερο συμπαγής άμυνα συνηγορούν υπέρ της νίκης της One Knoxville.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το G/G είναι πιο πιθανό, καθώς η Greenville είχε γκολ και από τις δύο ομάδες στο 70% των αγώνων της, ενώ η One Knoxville στο 56%, με τον μέσο όρο του πρωταθλήματος να ανέρχεται στο 55%. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,60 γκολ και δημιουργούν ευκαιρίες αξίας 1,80 xG, ενώ οι φιλοξενούμενοι πετυχαίνουν 1,89 γκολ ανά αγώνα, γεγονός που αποτελεί ισχυρό επιχείρημα για να σκοράρει κάθε πλευρά. Οι άμυνες δεν είναι αρκετά συμπαγείς ώστε να στηρίζουν ξεκάθαρα το σενάριο N/G: η Greenville δέχεται κατά μέσο όρο 1,10 γκολ, η One Knoxville 1,11, ενώ κρατούν ανέπαφη την εστία τους μόλις στο 30% και 33% των αγώνων αντίστοιχα. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια, οι γηπεδούχοι δέχονταν έως και 2,0 γκολ ανά αγώνα, ενώ η One Knoxville είχε G/G στο 80% των εμφανίσεών της και σημείωσε 9 γκολ. Κίνδυνος για την πρόβλεψη αποτελεί η χαμηλότερη πρόσφατη αποτελεσματικότητα της Greenville, η οποία σκόραρε 6 φορές σε πέντε αγώνες και είχε G/G μόλις στο 40%. Ωστόσο, το 1,93 xG σε αυτό το διάστημα εξακολουθεί να δείχνει ουσιαστικό επιθετικό δυναμικό.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το προφίλ και των δύο ομάδων ευνοεί τα γκολ: η Greenville σκοράρει κατά μέσο όρο 1,60 γκολ, ενώ η One Knoxville 1,89, με τους γηπεδούχους να δέχονται 1,10 και τους φιλοξενούμενους 1,11 γκολ ανά αγώνα. Το συνολικό xG δείχνει μια ανοιχτή αναμέτρηση, καθώς η Greenville δημιουργεί ευκαιρίες αξίας 1,80 xG και η One Knoxville 1,51 xG, ενώ οι δύο άμυνες επιτρέπουν κατά μέσο όρο 1,37 και 1,51 xG αντίστοιχα. Πάνω από 1,5 γκολ σημειώθηκε στο 80% των αγώνων της Greenville και στο 78% των αναμετρήσεων της One Knoxville, ενώ στις τελευταίες πέντε εμφανίσεις τους οι γηπεδούχοι δέχθηκαν έως και 10 γκολ, γεγονός που ενισχύει την επιθετική προοπτική των φιλοξενούμενων. Η γραμμή Over 1,5 παρουσιάζει το μεγαλύτερο πλεονέκτημα, καθώς απαιτεί μόλις δύο γκολ, ενώ και οι δύο ομάδες καταγράφουν κατά μέσο όρο περίπου 3,05 αναμενόμενα γκολ συνολικά.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η ισοπαλία στο ημίχρονο είναι το πιθανότερο αρχικό σενάριο, καθώς η Greenville ήταν ισόπαλη μετά από 45 λεπτά στο 80% των αγώνων της, ενώ η One Knoxville στο 50%. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι παρουσιάζουν σαφώς καλύτερη τρέχουσα φόρμα: στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους σημείωναν κατά μέσο όρο 1,8 γκολ, δεχόντουσαν 1,2 και κέρδιζαν στο 60% των αναμετρήσεων, ενώ οι γηπεδούχοι σημείωναν 1,2 γκολ, δέχονταν έως και 2,0 και έχαναν στο 60%. Ιδιαίτερα σημαντική είναι η εικόνα στο πρώτο ημίχρονο των τελευταίων αγώνων: η Greenville έχανε στο ημίχρονο στο 67% των παιχνιδιών και δεχόταν κατά μέσο όρο 1,67 γκολ σε αυτό το διάστημα, ενώ η One Knoxville δεν βρισκόταν πίσω στο σκορ ούτε μία φορά και δεχόταν κατά μέσο όρο μόλις 0,4 γκολ. Μετά την ανάπαυλα, η υπεροχή των φιλοξενούμενων αναμένεται να ενισχυθεί, καθώς σημειώνουν τότε κατά μέσο όρο 1,13 γκολ, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους το δεύτερο ημίχρονο απέφερε κατά μέσο όρο 2,0 γκολ. Το σενάριο της ισοπαλίας στο ημίχρονο και της νίκης της One Knoxville μετά το τελικό σφύριγμα συνδυάζει καλύτερα ένα προσεκτικό ξεκίνημα με την ανώτερη αγωνιστική κατάσταση και το πιο αποτελεσματικό τελείωμα των φιλοξενούμενων.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
1 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

30Κατοχη (%)70
Greenville TriumphOne Knoxville
10Σουτ16
Greenville TriumphOne Knoxville
3Σουτ στον στοχο4
Greenville TriumphOne Knoxville
1.14xG1.78
Greenville TriumphOne Knoxville
8Κορνερ8
Greenville TriumphOne Knoxville
41Επικινδυνες επιθεσεις68
Greenville TriumphOne Knoxville
10Φαουλ12
Greenville TriumphOne Knoxville
2Καρτες2
Greenville TriumphOne Knoxville

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Greenville TriumphOne Knoxville
1.11Γκολ υπέρ / αγώνα1.74
Greenville TriumphOne Knoxville
1.68Γκολ κατά / αγώνα1.11
Greenville TriumphOne Knoxville
47%Μέση κατοχή53%
Greenville TriumphOne Knoxville
4.32Σουτ στον στόχο / αγώνα5.37
Greenville TriumphOne Knoxville

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

13.11Σουτ ανά αγώνα13.79
Greenville TriumphOne Knoxville
4.32Σουτ στον στόχο5.37
Greenville TriumphOne Knoxville
8.4%Μετατροπή σουτ12.6%
Greenville TriumphOne Knoxville
47%Κατοχή53%
Greenville TriumphOne Knoxville
1.51xG υπέρ1.66
Greenville TriumphOne Knoxville
1.5xG κατά1.43
Greenville TriumphOne Knoxville

Ποιότητα σουτ

Greenville Triumph: ΙσορροπημένηOne Knoxville: Ισορροπημένη
Greenville TriumphOne Knoxville
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)33%39%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.260.32

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η One Knoxville είναι 20% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1 π. / αγώνα - Greenville Triumph · 1.2 π. / αγώνα - One Knoxville

Greenville Triumph
LWDLD
Κατανομή αποτελεσμάτων
26% Ν21% Ι53% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-4-10
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -11
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-2-3
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-2-1
WLDWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.6xG: 1.78xG αντιπάλου: 1.73BTTS: 60%Over 2.5: 40%
One Knoxville
WLLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
58% Ν16% Ι26% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
11-3-5
1.89 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +12
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
5-2-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-1-2
DWWLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.8xG: 1.67xG αντιπάλου: 1.61BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η One Knoxville είναι 57% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.11 γκολ / αγώνα - Greenville Triumph · 1.74 γκολ / αγώνα - One Knoxville

Η One Knoxville είναι 51% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.68 γκολ / αγώνα - Greenville Triumph · 1.11 γκολ / αγώνα - One Knoxville

Επιθετικό προφίλ Greenville Triumph: ασταθές

Greenville Triumph σκοράρει στο 53% των αγώνων (10 από 19 αγώνες), ενώ One Knoxville κρατά clean sheet στο 32% (6 από 19 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ One Knoxville: πολύ ισχυρό

One Knoxville σκοράρει στο 84% των αγώνων (16 από 19 αγώνες), ενώ Greenville Triumph κρατά clean sheet στο 16% (3 από 19 αγώνες).

21Γκολ υπέρ (σεζόν)33
Greenville TriumphOne Knoxville
32Γκολ κατά (σεζόν)21
Greenville TriumphOne Knoxville
2.79Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.84
Greenville TriumphOne Knoxville
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)7
Greenville TriumphOne Knoxville
8Γκολ κατά (τελευταία 5)9
Greenville TriumphOne Knoxville

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

53%1 γκολ84%
Greenville TriumphOne Knoxville
26%2 γκολ63%
Greenville TriumphOne Knoxville
26%3 γκολ21%
Greenville TriumphOne Knoxville
5%4 γκολ5%
Greenville TriumphOne Knoxville

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

84%1 γκολ68%
Greenville TriumphOne Knoxville
58%2 γκολ32%
Greenville TriumphOne Knoxville
21%3 γκολ11%
Greenville TriumphOne Knoxville
5%4 γκολ0%
Greenville TriumphOne Knoxville

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

42%
Greenville Triumph - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 19 αγώνες
63%
One Knoxville - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.12 από 19 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

21%BTTS στο ημίχρονο32%
Greenville TriumphOne Knoxville
5%BTTS και στα δύο ημίχρονα5%
Greenville TriumphOne Knoxville
21%Γκολ και στα δύο ημίχρονα32%
Greenville TriumphOne Knoxville

BTTS και σύνολο γκολ

32%Τουλ. 3 γκολ και BTTS63%
Greenville TriumphOne Knoxville
21%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS11%
Greenville TriumphOne Knoxville
60%BTTS - τελευταία 580%
Greenville TriumphOne Knoxville

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

68%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο53%
Greenville TriumphOne Knoxville
37%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο42%
Greenville TriumphOne Knoxville
16%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο11%
Greenville TriumphOne Knoxville

2ο ημίχρονο

68%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο79%
Greenville TriumphOne Knoxville
42%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο47%
Greenville TriumphOne Knoxville
11%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο26%
Greenville TriumphOne Knoxville

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η One Knoxville είναι 14% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.16 π. / αγώνα - Greenville Triumph · 1.32 π. / αγώνα - One Knoxville

Greenville Triumph - κατάσταση στο ημίχρονο
21% προηγείται53% ισοπαλία26% χάνει
One Knoxville - κατάσταση στο ημίχρονο
21% προηγείται68% ισοπαλία11% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.16Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.32
Greenville TriumphOne Knoxville
0.58Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.68
Greenville TriumphOne Knoxville
0.68Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.42
Greenville TriumphOne Knoxville
1.26Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.11
Greenville TriumphOne Knoxville
53%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο63%
Greenville TriumphOne Knoxville
58%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο53%
Greenville TriumphOne Knoxville

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.84Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.84
Greenville TriumphOne Knoxville
0.37Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
Greenville TriumphOne Knoxville
0.84Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.53
Greenville TriumphOne Knoxville
1.21Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.53
Greenville TriumphOne Knoxville
42%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο53%
Greenville TriumphOne Knoxville
74%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο37%
Greenville TriumphOne Knoxville

Greenville Triumph - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

16% Ν37% Ι47% Η
22
Πόντοι ημιχρόνου
11
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.16
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος124%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 26%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

One Knoxville - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

53% Ν26% Ι21% Η
25
Πόντοι ημιχρόνου
13
Γκολ ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
35
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.32
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος276%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 58%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Greenville Triumph - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.801.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.60.2
Γκολ κατά / αγώνα0.80.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.40.4
1 γκολ60%40%
2 γκολ40%0%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία40%80%
Χωρίς γκολ60%80%
Διαφορά γκολ-10
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 80% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 60% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3
One Knoxville - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.21.0
Γκολ κατά / αγώνα0.21.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.42.0
1 γκολ20%80%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%60%
Ανέπαφη εστία80%20%
Χωρίς γκολ80%40%
Διαφορά γκολ00
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 100% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 20% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Greenville Triumph
ΥπέρΚατά
7
7
0-15
3
3
16-30
4
6
31-45
3
4
46-60
4
5
61-75
0
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -7 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

One Knoxville
ΥπέρΚατά
4
3
0-15
5
5
16-30
5
3
31-45
8
1
46-60
2
6
61-75
9
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +6 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.82
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.1 : 1.7
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
98%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
53%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-53%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
45%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
8%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 13 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Greenville Triumph

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.01
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.58
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.40
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.18
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
63%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
153%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 33% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

One Knoxville

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.23
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.40
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.08
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.32
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
158%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
63%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.69
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 27% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 12% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
27%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (USL League One).

Ομάδες vs λίγκα

Greenville TriumphLigaOne Knoxville
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 2.792.87• 2.84
Σκόραραν και οι δύο▼ 42%55%▲ 63%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 53%60%▲ 74%
Clean sheets▼ 16%26%▲ 32%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 68%70%▼ 53%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 68%78%• 79%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.87
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.77
Γκολ εντός / αγώνα
1.10
Γκολ εκτός / αγώνα
+61%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+38%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+34%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
70%
1 γκολ
39%
2 γκολ
13%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
47%
2 γκολ
20%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Greenville TriumphΚίτρινη κάρταWilliam Akio
  2. Greenville TriumphΓκολMubashir NourΑσίστ: William Akio
  3. One KnoxvilleΑλλαγήΜπήκε: Mikkel Vittarp GølingΒγήκε: Real Gill
  4. Greenville TriumphΚίτρινη κάρταEvan Lee
  5. Greenville TriumphΑλλαγήΜπήκε: Devin BoyceΒγήκε: Kimito Fritz
  6. One KnoxvilleΚίτρινη κάρταTeddy Baker
  7. One KnoxvilleΑλλαγήΜπήκε: Daniel Fernández CotobalΒγήκε: William Perkins
  8. One KnoxvilleΚίτρινη κάρταDonovan Williams
  9. One KnoxvilleΑλλαγήΜπήκε: John MurphyΒγήκε: Abel Alejandro Caputo
  10. Greenville TriumphΑλλαγήΜπήκε: Rodrigo Robles GrajeraΒγήκε: William Akio
  11. Greenville TriumphΑλλαγήΜπήκε: Daniel WuΒγήκε: Connor Evans
  12. One KnoxvilleΓκολNicola RosamiliaΑσίστ: Teddy Baker

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (3): Greenville Triumph 0 - 0 - 3 One Knoxville. Μεσος ορος γκολ 1.33, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

One Knoxville
2 : 0
Greenville Triumph
One Knoxville SC
1 : 0
Greenville Triumph SC
Greenville Triumph SC
0 : 1
One Knoxville SC

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Greenville Triumph - One Knoxville;

Ο αγώνας της USL League One έληξε Greenville Triumph 1:1 One Knoxville. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Greenville Triumph - One Knoxville;

Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Greenville Triumph κέρδισε 0, η One Knoxville 3 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,33 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Greenville Triumph - One Knoxville;

Η Greenville Triumph σκοράρει κατά μέσο όρο 1,11 γκολ ανά αγώνα και η One Knoxville 1,74. Ο μέσος όρος της USL League One είναι 2,87 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 42% των αγώνων της Greenville Triumph και στο 63% της One Knoxville.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Greenville Triumph και η One Knoxville;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Greenville Triumph έχει ρεκόρ 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η One Knoxville 2-0-3 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Greenville Triumph - One Knoxville;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Greenville Triumph - One Knoxville — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.