Ηνωμένες Πολιτείες - USL ChampionshipDillon StadiumΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds: στατιστικά αγώνα

Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Hartford Athletic αντιμετώπισε την Pittsburgh Riverhounds στο USL Championship (Ηνωμένες Πολιτείες). Ο αγώνας διεξήχθη στις 20 Ιουνίου 2026. Έδρα: Dillon Stadium. Τελικό σκορ: 0:0.

Τρέχουσα φόρμα

Hartford Athletic: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα. Pittsburgh Riverhounds: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Hartford Athletic σκοράρει 0.91 και δέχεται 0.91 γκολ ανά αγώνα. Pittsburgh Riverhounds σκοράρει 1.36 και δέχεται 1.18. Μέσος όρος λίγκας: 2.74 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Hartford Athletic 27%, Pittsburgh Riverhounds 45%. Over 2.5: Hartford Athletic 45%, Pittsburgh Riverhounds 45%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 51%.

xG, σουτ και στυλ

Hartford Athletic έχει υψηλότερο xG: 1.42 έναντι 1.25. Hartford Athletic: 11.4 σουτ ανά αγώνα, Pittsburgh Riverhounds: 9.7.

Ημίχρονα αγώνα

Hartford Athletic: προηγείται στο ημίχρονο 36%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.45. Pittsburgh Riverhounds: προηγείται στο ημίχρονο 27%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.91.

Γκολ ανά λεπτό

Hartford Athletic: 76-90+ (4 γκολ). Pittsburgh Riverhounds: 46-60 (4 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

USL Championship: 2.74 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 51%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 6 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-4. Μέσος όρος γκολ 2.67, BTTS 50%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Ποντάρω σε ισοπαλία. Η Hartford στο γήπεδό της έχει έως και 60% των αγώνων που λήγουν ισόπαλοι και σκοράρει κατά μέσο όρο μόνο 0.8 γκολ ανά παιχνίδι, ενώ δεν βρίσκει δίχτυα στο 60% των συναντήσεων· ωστόσο δημιουργεί αρκετές ευκαιρίες (μέσος όρος 11.2 σουτ, 3.8 τελικά προς στόχο και xG 1.53). Η Pittsburgh εκτός έδρας είναι πιο αποτελεσματική στην τελική προσπάθεια (TS% 14% έναντι 7% των γηπεδούχων) και σκοράρει κατά μέσο όρο 1.17 γκολ εκτός, επιπλέον στα τελευταία 5 παιχνίδια δέχθηκε μόλις 1 γκολ. Οι πρόσφατες σειρές επιβεβαιώνουν την εξισορρόπηση της φόρμας των δύο ομάδων — Hartford έχει 2.0 πόντους ανά παιχνίδι στα τελευταία 5, ενώ η Pittsburgh 2.2 — επομένως αναμένεται ένα χαμηλό, ισορροπημένο ματς. Λαμβάνοντας υπόψη το προβάδισμα της Hartford στη δημιουργία ευκαιριών (xG 1.53 vs 1.13) και την καλύτερη αποτελεσματικότητα της Pittsburgh, το πιο πιθανό αποτέλεσμα φαίνεται η ισοπαλία.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Οι εποχιακοί δείκτες για G/G είναι μέτριοι: Hartford έχει G/G 40%, Pittsburgh 50%, και ο μέσος όρος της λίγκας είναι 55%, δίνοντας ένα αρχικό σημείο εκκίνησης περίπου 45% πιθανότητα για «ναι». Ισχυρότερο σήμα προκύπτει από τα τελευταία 5 παιχνίδια, όπου και οι δύο ομάδες έχουν G/G μόνο 20% (δηλ. 80% αγώνες N/G); σε αυτή την περίοδο ο Pittsburgh δέχεται κατά μέσο όρο 0.2 γκολ ανά παιχνίδι και ο Hartford 0.6. Όσον αφορά την επίθεση και την άμυνα, ο Hartford στην σεζόν σκοράρει 1.6 γκολ (xG 1.37) και ο Pittsburgh στην σεζόν δέχεται 1.5 γκολ (xG κατά 1.52), άρα ο Hartford έχει σημαντικές πιθανότητες να σκοράρει. Ωστόσο ο Pittsburgh σκοράρει μόνο 1.17 γκολ ανά παιχνίδι (xG 1.13), ενώ ο Hartford στην σεζόν δέχεται μόλις 0.8 γκολ και έχει 40% παιχνίδια με clean sheet σε σύγκριση με 33% αγώνες του Pittsburgh χωρίς γκολ, περιορίζοντας την πιθανότητα γκολ για τους φιλοξενούμενους. Λαμβάνοντας υπόψη το υπέρτερο αμυντικό σήμα των τελευταίων 5 παιχνιδιών και τους εποχιακούς δείκτες clean sheets, δίνω 70% για «όχι» και 30% για «ναι» — επιλογή: «no».

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το μοντέλο που συνδυάζει xG και μέσους όρους γκολ δείχνει 1.45 αναμενόμενο γκολ για την Hartford και 1.16 για την Pittsburgh, συνολικά 2.61 γκολ. Η Hartford σκοράρει κατά μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα με xG 1.37, 11.8 σουτ και 4.0 τελικές προς την εστία, ενώ η Pittsburgh έχει μέσο όρο 1.17 γκολ και xG 1.13 με 8.17 σουτ και 3.5 τελικές, καθώς και μέσο όρο 1.5 παθητικών γκολ. Η συνέλιξη Poisson δίνει P(>=2)=73.5% (στρογγυλοποιημένο 74%) για Over 1.5, P(>=3)=48.5% για Over 2.5 και P(>=4)=26.7% για Over 3.5, κάτι που συμφωνεί με τις εποχιακές επιδόσεις Over1.5: 60% (Hartford) / 83% (Pittsburgh) και Over2.5: 40%/50%. Βάσει τούτων προτείνω Over 1.5 (γραμμή 1.5, πλευρά 'over') ως το ισχυρότερο σήμα με 74% πιθανότητα και 2.61 αναμενόμενα γκολ; το Over 2.5 είναι ισορροπημένο (~49%) και το Over 3.5 έχει χαμηλή πιθανότητα (~27%).

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Hartford προηγήθηκε στο ημίχρονο σε 2 από τα τελευταία 5 ματς και βρισκόταν σε ισοπαλία σε 3 από τα 5 (40% προηγήσεων, 60% ισοπαλιών), επομένως η ισοπαλία στο ημίχρονο είναι στατιστικά πιο πιθανή. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0,6 γκολ στο πρώτο ημίχρονο, ενώ η Pittsburgh δέχεται κατά μέσο όρο 0,83 γκολ μέχρι το ημίχρονο· επιπλέον η Hartford δεν δέχθηκε γκολ στο ημίχρονο (μέσος όρος απωλειών HT 0,0 και 100% αγώνων με clean sheet στο HT), γεγονός που ευνοεί την ισοπαλία ή οριακό προβάδισμα των γηπεδούχων στο ημίχρονο. Σε πλήρη διάρκεια η Hartford κερδίζει το 80% των αγώνων στη σεζόν έναντι 33% της Pittsburgh, έχει υψηλότερο xG (1,37 vs 1,13) και περισσότερα σουτ κατά μέσο όρο (11,8 vs 8,17), επομένως το πλεονέκτημα των γηπεδούχων θα πρέπει να μεταφραστεί σε νίκη μετά το ημίχρονο. Το μοντέλο προτιμά το σενάριο ισοπαλία στο ημίχρονο και νίκη γηπεδούχων στο τελικό αποτέλεσμα (X/1 36%), δεύτερο ισχυρότερο σήμα είναι πρόκριση γηπεδούχων στο HT και νίκη FT (1/1 32%). Οι νίκες των φιλοξενούμενων κρίνω ως απίθανες (συνολικά 6%) λόγω του υψηλότερου μέσου όρου τερμάτων που δέχεται η Pittsburgh στη σεζόν (1,5 γκολ ανά παιχνίδι) και των χειρότερων αμυντικών της χαρακτηριστικών (xG conceded 1,52), που περιορίζουν τις πιθανότητές τους για ανατροπή.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

51Κατοχη (%)49
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
8Σουτ8
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
3Σουτ στον στοχο2
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
1.27xG1
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
12Κορνερ3
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
76Επικινδυνες επιθεσεις48
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
12Φαουλ8
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
1Καρτες1
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.91Γκολ υπέρ / αγώνα1.36
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.91Γκολ κατά / αγώνα1.18
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
45%Μέση κατοχή50%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
3.91Σουτ στον στόχο / αγώνα3.73
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.45Σουτ ανά αγώνα9.73
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
3.91Σουτ στον στόχο3.73
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
7.9%Μετατροπή σουτ14%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
45%Κατοχή50%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
1.42xG υπέρ1.25
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
1.5xG κατά1.36
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Ποιότητα σουτ

Hartford Athletic: ΙσορροπημένηPittsburgh Riverhounds: Αποτελεσματικό τελείωμα
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)34%38%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.230.36

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Pittsburgh Riverhounds είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.6 π. / αγώνα - Hartford Athletic · 2.4 π. / αγώνα - Pittsburgh Riverhounds

Hartford Athletic
DWLDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
36% W45% R18% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-5-2
1.55 π. / αγώνα · διαφορά γκολ 0
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-3-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-3-1
DLDWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 0.6xG: 1.61xG αντιπάλου: 1.42BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Pittsburgh Riverhounds
WLWWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
55% W9% R36% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-1-4
1.73 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-1-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-1-2
WLDLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 0.4xG: 1.27xG αντιπάλου: 1.50BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Pittsburgh Riverhounds είναι 49% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.91 γκολ / αγώνα - Hartford Athletic · 1.36 γκολ / αγώνα - Pittsburgh Riverhounds

Η Hartford Athletic είναι 30% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.91 γκολ / αγώνα - Hartford Athletic · 1.18 γκολ / αγώνα - Pittsburgh Riverhounds

Επιθετικό προφίλ Hartford Athletic: ασταθές

Hartford Athletic σκοράρει στο 45% των αγώνων (5 από 11 αγώνες), ενώ Pittsburgh Riverhounds κρατά clean sheet στο 27% (3 από 11 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Pittsburgh Riverhounds: ασταθές

Pittsburgh Riverhounds σκοράρει στο 73% των αγώνων (8 από 11 αγώνες), ενώ Hartford Athletic κρατά clean sheet στο 55% (6 από 11 αγώνες).

10Γκολ υπέρ (σεζόν)15
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
10Γκολ κατά (σεζόν)13
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
1.82Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.55
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
3Γκολ υπέρ (τελευταία 5)7
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
3Γκολ κατά (τελευταία 5)2
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

45%1 γκολ73%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
36%2 γκολ45%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
9%3 γκολ18%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0%4 γκολ0%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

45%1 γκολ73%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
27%2 γκολ36%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
9%3 γκολ9%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
9%4 γκολ0%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

27%
Hartford Athletic - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 11 αγώνες
45%
Pittsburgh Riverhounds - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.5 από 11 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο9%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα9%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
18%Γκολ και στα δύο ημίχρονα36%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

BTTS και σύνολο γκολ

27%Τουλ. 3 γκολ και BTTS36%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
18%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS9%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
20%BTTS - τελευταία 520%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

55%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο73%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
18%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο18%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
9%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

2ο ημίχρονο

55%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο91%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
27%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο55%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
18%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο18%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Hartford Athletic είναι 31% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.55 π. / αγώνα - Hartford Athletic · 1.18 π. / αγώνα - Pittsburgh Riverhounds

Hartford Athletic - κατάσταση στο ημίχρονο
36% προηγείται45% ισοπαλία18% χάνει
Pittsburgh Riverhounds - κατάσταση στο ημίχρονο
27% προηγείται36% ισοπαλία36% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.55Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.18
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.45Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.45
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.36Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.45
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.82Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.91
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
82%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο55%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
64%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο64%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.64
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.45Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.91
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
0.55Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.73
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
1Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.64
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
55%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο45%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds
73%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο27%
Hartford AthleticPittsburgh Riverhounds

Hartford Athletic - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

18% W45% R36% P
17
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
11
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.55
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 36% των αγώνων και κερδίζει το 36%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Pittsburgh Riverhounds - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

45% W27% R27% P
13
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
18
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.18
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος204%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 27% των αγώνων και κερδίζει το 55%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Hartford Athletic - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.201.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.4
Γκολ κατά / αγώνα0.20.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.40.8
1 γκολ40%40%
2 γκολ0%20%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ80%80%
Διαφορά γκολ00
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 60% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
Pittsburgh Riverhounds - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.802.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.41.0
Γκολ κατά / αγώνα0.00.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.4
1 γκολ40%100%
2 γκολ0%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%60%
Χωρίς γκολ60%20%
Διαφορά γκολ+2+3
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Hartford Athletic
ΥπέρΚατά
0
1
0-15
2
1
16-30
3
2
31-45
1
1
46-60
0
4
61-75
4
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Pittsburgh Riverhounds
ΥπέρΚατά
3
0
0-15
2
3
16-30
0
2
31-45
4
2
46-60
3
3
61-75
3
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.18
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.0 : 1.1
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
80%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
36%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+22%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
33%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
15%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 7 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Hartford Athletic

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.08
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.08
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.51
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.59
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
58%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
76%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.05
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 40% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
40%

Pittsburgh Riverhounds

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.11
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.29
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.11
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.18
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
114%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
76%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.67
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.5
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 20% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (USL Championship).

Ομάδες vs λίγκα

Hartford AthleticLigaPittsburgh Riverhounds
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 1.822.74 2.55
Σκόραραν και οι δύο 27%55% 45%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 45%51% 45%
Clean sheets 55%27% 27%
Γκολ πριν το ημίχρονο 55%68% 73%
Γκολ μετά το ημίχρονο 55%79% 91%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.74
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
51%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.56
Γκολ εντός / αγώνα
1.19
Γκολ εκτός / αγώνα
+31%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+24%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+22%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
68%
1 γκολ
34%
2 γκολ
11%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
79%
1 γκολ
48%
2 γκολ
21%
3 γκολ
9%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Pittsburgh RiverhoundsΚίτρινη κάρταEliot Goldthorp
  2. Pittsburgh RiverhoundsΑλλαγήΜπήκε: Trevor AmannΒγήκε: Eliot Goldthorp
  3. Hartford AthleticΚίτρινη κάρταAdrián Diz Pe
  4. Hartford AthleticΑλλαγήΜπήκε: Sadat Happy AnakuΒγήκε: Augustine Williams
  5. Pittsburgh RiverhoundsΑλλαγήΜπήκε: Jackson WaltiΒγήκε: Maximiliano Viera
  6. Hartford AthleticΑλλαγήΜπήκε: Baboucarr NjieΒγήκε: Barry Coffey
  7. Pittsburgh RiverhoundsΑλλαγήΜπήκε: Brunallergene EtouΒγήκε: Charles Ahl
  8. Hartford AthleticΑλλαγήΜπήκε: Andrés HernándezΒγήκε: Samuel Alejandro Careaga

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (6): Hartford Athletic 1 - 1 - 4 Pittsburgh Riverhounds. Μεσος ορος γκολ 2.67, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Pittsburgh Riverhounds FC
0 : 0
Hartford Athletic
Pittsburgh Riverhounds FC
4 : 2
Hartford Athletic
Hartford Athletic
1 : 2
Pittsburgh Riverhounds FC
Pittsburgh Riverhounds FC
1 : 0
Hartford Athletic
Pittsburgh Riverhounds
3 : 1
Hartford Athletic
Hartford Athletic
2 : 0
Pittsburgh Riverhounds

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds;

Ο αγώνας της USL Championship έληξε Hartford Athletic 0:0 Pittsburgh Riverhounds. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds;

Στις τελευταίες 6 απευθείας αναμετρήσεις η Hartford Athletic κέρδισε 1, η Pittsburgh Riverhounds 4 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,67 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds;

Η Hartford Athletic σκοράρει κατά μέσο όρο 0,91 γκολ ανά αγώνα και η Pittsburgh Riverhounds 1,36. Ο μέσος όρος της USL Championship είναι 2,74 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 51% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 27% των αγώνων της Hartford Athletic και στο 45% της Pittsburgh Riverhounds.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Hartford Athletic και η Pittsburgh Riverhounds;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Hartford Athletic έχει ρεκόρ 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Pittsburgh Riverhounds 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.