Havant & Waterlooville - Hanworth Villa: στατιστικά αγώνα
Havant & Waterlooville - Hanworth Villa: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Havant & Waterlooville αντιμετώπισε την Hanworth Villa στο Southern League Premier South (Αγγλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 17 Οκτωβρίου 2026. Τελικό σκορ: 2:2.
Τρέχουσα φόρμα
Havant & Waterlooville: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Hanworth Villa: 3-0-2, 1.80 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Havant & Waterlooville σκοράρει 1.45 και δέχεται 2.09 γκολ ανά αγώνα. Hanworth Villa σκοράρει 2.00 και δέχεται 1.09. Μέσος όρος λίγκας: 3.16 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Havant & Waterlooville 64%, Hanworth Villa 64%. Over 2.5: Havant & Waterlooville 55%, Hanworth Villa 64%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 62%, Over 2.5 59%.
xG, σουτ και στυλ
Hanworth Villa έχει υψηλότερο xG: 1.54 έναντι 1.48. Havant & Waterlooville: 5.0 σουτ ανά αγώνα, Hanworth Villa: 5.0.
Ημίχρονα αγώνα
Havant & Waterlooville: προηγείται στο ημίχρονο 18%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.91. Hanworth Villa: προηγείται στο ημίχρονο 55%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.09.
Γκολ ανά λεπτό
Havant & Waterlooville: 76-90+ (5 γκολ). Hanworth Villa: 61-75 (7 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Southern League Premier South: 3.16 γκολ ανά αγώνα, BTTS 62%, Over 2.5 59%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Hanworth Villa έχει κερδίσει 6 από τους 10 αγώνες της φετινής σεζόν και 3 από τους 5 πιο πρόσφατους, ενώ η Havant & Waterlooville μετρά μόλις 1 νίκη στη σεζόν και καμία στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις. Οι γηπεδούχοι δέχθηκαν 13 γκολ σε αυτό το διάστημα, έναντι 8 των φιλοξενούμενων, γεγονός που ενισχύει το επιχείρημα υπέρ της νίκης της Hanworth. Εκτός έδρας, οι φιλοξενούμενοι δέχονται κατά μέσο όρο μόλις 0,5 γκολ ανά αγώνα και κρατούν ανέπαφη την εστία τους στο 50% των αναμετρήσεων, αν και οι ίδιοι σκοράρουν εκεί μόλις 0,75 γκολ ανά αγώνα. Η Havant δημιουργεί κάπως καλύτερες ευκαιρίες στην έδρα της, με xG 1,54 έναντι 1,43 της Hanworth εκτός έδρας, ωστόσο σκοράρει κατά μέσο όρο 1 γκολ και μένει χωρίς γκολ στο 40% των εντός έδρας αγώνων της. Η υπεροχή των φιλοξενούμενων σε αποτελέσματα και αμυντική επίδοση συνηγορεί υπέρ του σημείου «2», όμως η περιορισμένη αποτελεσματικότητά τους εκτός έδρας αφήνει σημαντικές πιθανότητες για ισοπαλία.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Στα τελευταία 5 παιχνίδια, και οι δύο ομάδες είχαν G/G στο 80% των αγώνων, κάτι που αποτελεί ισχυρή ένδειξη ότι θα σκοράρουν και οι δύο πλευρές. Η Havant & Waterlooville δεχόταν κατά μέσο όρο 2,6 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα, ενώ η Hanworth Villa πετύχαινε 1,6, επομένως οι φιλοξενούμενοι έχουν ρεαλιστικές πιθανότητες να βρουν δίχτυα. Από την άλλη, οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 2,5 γκολ εντός έδρας και δεν έμειναν χωρίς γκολ σε κανέναν από τους εντός έδρας αγώνες που συμπεριλήφθηκαν. Ωστόσο, χρειάζεται προσοχή: η Hanworth Villa πετυχαίνει κατά μέσο όρο μόλις 0,75 γκολ εκτός έδρας, δεν σκόραρε στο 50% των αγώνων και το G/G εμφανίστηκε εκεί μόλις στο 25% των παιχνιδιών. Παρ’ όλα αυτά, η πρόσφατη επιθετική φόρμα των φιλοξενούμενων και ο υψηλός αριθμός γκολ που δέχονται οι γηπεδούχοι δίνουν ένα μικρό προβάδισμα στην επιλογή G/G (ναι).
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Στους εντός έδρας αγώνες της Havant & Waterlooville σημειώνονταν κατά μέσο όρο 4 γκολ: οι γηπεδούχοι πετύχαιναν 2,5 και δέχονταν 1,5, κάτι που ευνοεί το Over 1,5 γκολ. Στους τελευταίους πέντε αγώνες δέχονταν μάλιστα 2,6 γκολ ανά παιχνίδι, ενώ και οι δύο ομάδες κατέγραφαν κατά μέσο όρο ποσοστό 80% αγώνων με γκολ και από τις δύο πλευρές σε αυτό το διάστημα. Για επιφυλακτικότητα συνηγορούν οι εκτός έδρας αγώνες της Hanworth Villa, όπου ο μέσος όρος ήταν μόλις 1,25 γκολ και στο 75% των αγώνων σημειώθηκαν λιγότερα από 2,5 γκολ. Παρά αυτή την απόκλιση, οι γηπεδούχοι ξεπέρασαν τη γραμμή των 1,5 γκολ σε όλους τους εντός έδρας αγώνες τους, γι’ αυτό το Over 1,5 αποτελεί ισχυρότερη επιλογή από τις υψηλότερες γραμμές.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σήμα πριν από την ανάπαυλα ευνοεί τη Hanworth Villa: οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν στο ημίχρονο σε 3 από τους 5 τελευταίους αγώνες τους, ενώ η Havant & Waterlooville βρισκόταν πίσω στο σκορ τότε επίσης 3 φορές. Σε αυτό το διάστημα, η Hanworth σημείωνε κατά μέσο όρο 1,2 γκολ πριν από την ανάπαυλα και δεχόταν 0,2, ενώ οι γηπεδούχοι πετύχαιναν 0,4 γκολ και δέχονταν 0,8. Οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν 3 από τους 5 τελευταίους αγώνες τους, ενώ οι γηπεδούχοι κανέναν, γεγονός που ενισχύει το ενδεχόμενο να διατηρήσουν το προβάδισμά τους έως το τέλος. Ωστόσο, ο κίνδυνος ανατροπής είναι σημαντικός: στα φετινά δεδομένα, η Havant σημειώνει κατά μέσο όρο 2,5 γκολ ανά αγώνα έναντι 0,75 της Hanworth, ενώ μετά την ανάπαυλα σκοράρει κατά μέσο όρο 1,5 γκολ. Παρά το επιθετικό πλεονέκτημα των γηπεδούχων, η επιλογή 2/2 βασίζεται στην πιο ξεκάθαρα καλή πρόσφατη φόρμα των φιλοξενούμενων, ιδίως στα πρώτα ημίχρονα.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Havant & Waterlooville | Hanworth Villa | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 36% | 33% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.30 | 0.31 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.80 | 1.22 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Hanworth Villa είναι 125% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
0.8 π. / αγώνα - Havant & Waterlooville · 1.8 π. / αγώνα - Hanworth Villa
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Hanworth Villa είναι 38% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.45 γκολ / αγώνα - Havant & Waterlooville · 2 γκολ / αγώνα - Hanworth Villa
Η Hanworth Villa είναι 92% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
2.09 γκολ / αγώνα - Havant & Waterlooville · 1.09 γκολ / αγώνα - Hanworth Villa
Havant & Waterlooville σκοράρει στο 73% των αγώνων (8 από 11 αγώνες), ενώ Hanworth Villa κρατά clean sheet στο 27% (3 από 11 αγώνες).
Hanworth Villa σκοράρει στο 82% των αγώνων (9 από 11 αγώνες), ενώ Havant & Waterlooville κρατά clean sheet στο 9% (1 από 11 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Havant & Waterlooville
Over / Under - Hanworth Villa
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Hanworth Villa είναι 122% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.82 π. / αγώνα - Havant & Waterlooville · 1.82 π. / αγώνα - Hanworth Villa
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Havant & Waterlooville - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 18% των αγώνων και κερδίζει το 18%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Hanworth Villa - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 55% των αγώνων και κερδίζει το 64%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.40 | 1.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 1.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.4 | 2.6 |
| 1 γκολ | 80% | 100% |
| 2 γκολ | 40% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 40% |
| Διαφορά γκολ | +1 | -3 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.00 | 0.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 1.2 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.4 | 1.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 2.4 |
| 1 γκολ | 80% | 100% |
| 2 γκολ | 60% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 80% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 20% | 40% |
| Διαφορά γκολ | +4 | -2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Havant & Waterlooville
Hanworth Villa
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Southern League Premier South).
Ομάδες vs λίγκα
| Havant & Waterlooville | Liga | Hanworth Villa | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 3.55 | 3.16 | • 3.09 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 64% | 62% | ▲ 64% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 55% | 59% | ▲ 64% |
| Clean sheets | ▼ 9% | 21% | ▲ 27% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 82% | 76% | ▲ 82% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 82% | 86% | ▼ 73% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Havant & Waterlooville - Hanworth Villa;
Ο αγώνας της Southern League Premier South έληξε Havant & Waterlooville 2:2 Hanworth Villa. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Havant & Waterlooville - Hanworth Villa;
Η Havant & Waterlooville σκοράρει κατά μέσο όρο 1,45 γκολ ανά αγώνα και η Hanworth Villa 2,00. Ο μέσος όρος της Southern League Premier South είναι 3,16 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 59% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 64% των αγώνων της Havant & Waterlooville και στο 64% της Hanworth Villa.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Havant & Waterlooville και η Hanworth Villa;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Havant & Waterlooville έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Hanworth Villa 3-0-2 (1,80 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Havant & Waterlooville - Hanworth Villa;
Το στατιστικό υπόβαθρο του Havant & Waterlooville - Hanworth Villa — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


