Hradec Králové - Baník Ostrava: στατιστικά αγώνα
Hradec Králové - Baník Ostrava: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Hradec Králové αντιμετώπισε την Baník Ostrava στο First League (Τσεχία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 9 Αυγούστου 2026. Τελικό σκορ: 2:1.
Τρέχουσα φόρμα
Hradec Králové: 1-1-0, 2.00 βαθμοί/αγώνα. Baník Ostrava: 1-0-1, 1.50 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Hradec Králové σκοράρει 1.00 και δέχεται 0.50 γκολ ανά αγώνα. Baník Ostrava σκοράρει 0.50 και δέχεται 2.00. Μέσος όρος λίγκας: 3.24 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Hradec Králové 50%, Baník Ostrava 0%. Over 2.5: Hradec Králové 50%, Baník Ostrava 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 62%, Over 2.5 57%.
xG, σουτ και στυλ
Baník Ostrava έχει υψηλότερο xG: 1.21 έναντι 1.19. Hradec Králové: 9.5 σουτ ανά αγώνα, Baník Ostrava: 11.0.
Ημίχρονα αγώνα
Hradec Králové: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50. Baník Ostrava: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.
Γκολ ανά λεπτό
Hradec Králové: 31-45+ (1 γκολ). Baník Ostrava: 46-60 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
First League: 3.24 γκολ ανά αγώνα, BTTS 62%, Over 2.5 57%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2-0-0. Μέσος όρος γκολ 1.00, BTTS 0%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Baník Ostrava παρουσιάζει ελαφρώς καλύτερη τρέχουσα φόρμα: έχει κερδίσει 4 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της, πέτυχε σε αυτά 12 γκολ και καταγράφει κατά μέσο όρο 2,4 βαθμούς ανά αγώνα, έναντι 7 γκολ και 3 νικών της Hradec Králové. Οι φιλοξενούμενοι表现ουν επίσης πολύ καλή αμυντική εικόνα εκτός έδρας, όπου δεν έχουν δεχθεί ακόμη γκολ, έχουν κρατήσει ανέπαφη την εστία τους στο 100% των αγώνων και έχουν περιορίσει τους αντιπάλους σε xG 1,13. Η Hradec κέρδισε το μοναδικό μέχρι στιγμής εντός έδρας παιχνίδι της, σκοράροντας 2 γκολ, όμως το xG της ανέρχεται μόλις στο 1,26, ενώ το xG κατά της φτάνει το 1,65, γεγονός που υποδεικνύει κίνδυνο υπό την πίεση της επιθετικής γραμμής των αντιπάλων. Η Baník δημιουργεί περισσότερες ευκαιρίες εκτός έδρας, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 13 τελικές προσπάθειες έναντι 10 των γηπεδούχων, ενώ το xG της στο 1,39 είναι υψηλότερο από την αντίστοιχη τιμή της Hradec. Το πλεονέκτημα των φιλοξενούμενων είναι μέτριο λόγω του παράγοντα έδρας και του μέσου ποσοστού κατοχής 55% των γηπεδούχων, ωστόσο η τάση της φόρμας και η αμυντική σταθερότητα συνηγορούν υπέρ της Baník.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο σήμα δείχνει προς το BTTS Όχι (N/G), δηλαδή ότι τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει. Αυτό δεν σημαίνει αυτόματα αποτέλεσμα 0:0 ούτε ότι καμία από τις δύο ομάδες δεν θα βρει δίχτυα, καθώς αρκεί μία ομάδα να μείνει χωρίς γκολ. Σύμφωνα με τα διαθέσιμα εποχικά δεδομένα, και οι δύο ομάδες έχουν ποσοστό αγώνων με γκολ και από τις δύο πλευρές ίσο με 0%, ενώ η Baník κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 100% αυτών των αγώνων. Η Hradec πετύχαινε εντός έδρας κατά μέσο όρο 0,0 γκολ, πραγματοποιούσε μόλις 1,0 σουτ εντός εστίας ανά αγώνα και δεν αξιοποίησε καμία ευκαιρία για γκολ, ενώ η άμυνα της Baník δεχόταν κατά μέσο όρο 0,0 γκολ. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι έχουν ορισμένα επιχειρήματα υπέρ ενός γκολ, καθώς στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους σκόραραν κατά μέσο όρο 1,4 γκολ, ενώ οι αντίπαλοί τους επέτρεπαν στους αντιπάλους xG 1,41. Η Baník αναμένεται να είναι επικίνδυνη επιθετικά, χάρη στα κατά μέσο όρο 2,4 γκολ και το 1,29 xG στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, όμως το πιθανότερο σενάριο παραμένει εκείνο στο οποίο η Hradec δεν θα καταφέρει να διασπάσει την καλά οργανωμένη άμυνα των φιλοξενούμενων.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, η Hradec Králové σημείωσε κατά μέσο όρο 1,4 γκολ, ενώ η Baník Ostrava έφτασε τα 2,4, δημιουργώντας σαφή βάση για τουλάχιστον δύο τέρματα. Η Baník παρήγαγε σε αυτό το διάστημα ευκαιρίες αξίας κατά μέσο όρο 1,29 xG, ενώ η άμυνα της Hradec επέτρεπε στους αντιπάλους 1,70 xG ανά αγώνα. Η γραμμή των 2,5 είναι πιο ισορροπημένη, αν και στα πέντε τελευταία παιχνίδια την ξεπέρασε το 60% των αγώνων της Hradec και το 80% της Baník, έναντι 63% για ολόκληρη τη λίγκα. Παράλληλα, και οι δύο ομάδες δέχονταν πρόσφατα μόλις 0,8 γκολ ανά αγώνα, γι’ αυτό το μεγαλύτερο πλεονέκτημα προσφέρει το πιο ασφαλές Over 1,5 και όχι οι πιο επιθετικές γραμμές.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το πιο πιθανό είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο και στη συνέχεια νίκη της Μπάνικ, καθώς η Χράντετς ήταν ισόπαλη μετά τα 45 λεπτά στο 80% των πέντε τελευταίων αγώνων της, ενώ η Μπάνικ κατέγραψε το ίδιο αποτέλεσμα μόλις στο 25%. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι παρουσιάζουν σαφώς καλύτερη πρόσφατη αποτελεσματικότητα στο τελικό αποτέλεσμα: κέρδισαν το 80% των πέντε τελευταίων αγώνων τους και σημείωσαν κατά μέσο όρο 2,4 γκολ, έναντι 60% νικών και 1,4 γκολ της Χράντετς. Η υπεροχή της Μπάνικ είναι ιδιαίτερα εμφανής μετά την ανάπαυλα, όταν σκοράρει κατά μέσο όρο 1,5 γκολ και δέχεται μόλις 0,25, ενώ οι γηπεδούχοι πετυχαίνουν σε αυτό το διάστημα κατά μέσο όρο 0,8 γκολ. Και η ποιότητα των ευκαιριών συνηγορεί υπέρ της ομάδας από την Οστράβα: το μέσο xG της ανέρχεται σε 1,39 έναντι 1,04 της Χράντετς, γι’ αυτό και η επιλογή X/2 έχει την ισχυρότερη στήριξη στα δεδομένα.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Hradec Králové | Baník Ostrava | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 37% | 18% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.13 | 0.11 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.29 | 0.25 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Hradec Králové είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
2 π. / αγώνα - Hradec Králové · 1.5 π. / αγώνα - Baník Ostrava
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Hradec Králové είναι 100% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1 γκολ / αγώνα - Hradec Králové · 0.5 γκολ / αγώνα - Baník Ostrava
Η Hradec Králové είναι 300% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
0.5 γκολ / αγώνα - Hradec Králové · 2 γκολ / αγώνα - Baník Ostrava
Hradec Králové σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ Baník Ostrava κρατά clean sheet στο 50% (1 από 2 αγώνες).
Baník Ostrava σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ Hradec Králové κρατά clean sheet στο 50% (1 από 2 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Hradec Králové
Over / Under - Baník Ostrava
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Hradec Králové είναι 300% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
2 π. / αγώνα - Hradec Králové · 0.5 π. / αγώνα - Baník Ostrava
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Hradec Králové - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Baník Ostrava - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.00 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.5 | 0.5 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 0.5 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.5 | 1.0 |
| 1 γκολ | 50% | 50% |
| 2 γκολ | 0% | 50% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 50% |
| Χωρίς γκολ | 50% | 50% |
| Διαφορά γκολ | +1 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.50 | 1.50 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.5 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.5 | 0.5 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.5 | 1.0 |
| 1 γκολ | 50% | 100% |
| 2 γκολ | 50% | 0% |
| 3 γκολ | 50% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 50% | 50% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 50% |
| Διαφορά γκολ | -3 | 0 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Hradec Králové
Baník Ostrava
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (First League).
Ομάδες vs λίγκα
| Hradec Králové | Liga | Baník Ostrava | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 1.50 | 3.24 | ▼ 2.50 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 50% | 62% | ▼ 0% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 50% | 57% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 21% | ▲ 50% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 50% | 71% | ▼ 50% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 50% | 86% | ▲ 100% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (2): Hradec Králové 2 - 0 - 0 Baník Ostrava. Μεσος ορος γκολ 1.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Hradec Králové - Baník Ostrava;
Ο αγώνας της First League έληξε Hradec Králové 2:1 Baník Ostrava. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Hradec Králové - Baník Ostrava;
Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Hradec Králové κέρδισε 2, η Baník Ostrava 0 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Hradec Králové - Baník Ostrava;
Η Hradec Králové σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Baník Ostrava 0,50. Ο μέσος όρος της First League είναι 3,24 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 57% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 50% των αγώνων της Hradec Králové και στο 0% της Baník Ostrava.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Hradec Králové και η Baník Ostrava;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Hradec Králové έχει ρεκόρ 1-1-0 (2,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Baník Ostrava 1-0-1 (1,50 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Hradec Králové - Baník Ostrava;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


