Ελ Σαλβαδόρ - Salvadoran Primera DivisiónΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Isidro Metapán - Fuerte San Francisco: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Isidro Metapán - Fuerte San Francisco: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Isidro Metapán παίζει με Fuerte San Francisco στο Salvadoran Primera División (Ελ Σαλβαδόρ). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 17 Οκτωβρίου 2026.

Τρέχουσα φόρμα

Isidro Metapán: 3-1-1, 2.00 βαθμοί/αγώνα. Fuerte San Francisco: 1-3-1, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Isidro Metapán σκοράρει 1.43 και δέχεται 1.07 γκολ ανά αγώνα. Fuerte San Francisco σκοράρει 0.73 και δέχεται 1.60. Μέσος όρος λίγκας: 2.65 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Isidro Metapán 43%, Fuerte San Francisco 47%. Over 2.5: Isidro Metapán 50%, Fuerte San Francisco 47%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 51%.

xG, σουτ και στυλ

Isidro Metapán έχει υψηλότερο xG: 1.68 έναντι 1.32. Isidro Metapán: 10.5 σουτ ανά αγώνα, Fuerte San Francisco: 8.3.

Ημίχρονα αγώνα

Isidro Metapán: προηγείται στο ημίχρονο 29%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Fuerte San Francisco: προηγείται στο ημίχρονο 27%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.27.

Γκολ ανά λεπτό

Isidro Metapán: 76-90+ (7 γκολ). Fuerte San Francisco: 16-30 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Salvadoran Primera División: 2.65 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 51%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 5 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-4. Μέσος όρος γκολ 2.40, BTTS 60%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Isidro MetapánFuerte San Francisco
1.43Γκολ υπέρ / αγώνα0.73
Isidro MetapánFuerte San Francisco
1.07Γκολ κατά / αγώνα1.6
Isidro MetapánFuerte San Francisco
Isidro MetapánFuerte San Francisco
55%Μέση κατοχή42%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
6.21Σουτ στον στόχο / αγώνα4.53
Isidro MetapánFuerte San Francisco
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

10.5Σουτ ανά αγώνα8.33
Isidro MetapánFuerte San Francisco
6.21Σουτ στον στόχο4.53
Isidro MetapánFuerte San Francisco
13.6%Μετατροπή σουτ8.8%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
55%Κατοχή42%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
1.68xG υπέρ1.32
Isidro MetapánFuerte San Francisco
1.3xG κατά2.01
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Ποιότητα σουτ

Isidro Metapán: Αποτελεσματικό τελείωμαFuerte San Francisco: Ισορροπημένη
Isidro MetapánFuerte San Francisco
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)59%54%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.160.16
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.230.16

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Isidro Metapán είναι 67% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2 π. / αγώνα - Isidro Metapán · 1.2 π. / αγώνα - Fuerte San Francisco

Isidro Metapán
WDWWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
57% Ν14% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
8-2-4
1.86 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +5
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-1-1
2.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
5-0-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
4-0-1
WWLWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.2xG: 1.38xG αντιπάλου: 1.39BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Fuerte San Francisco
DDLDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
13% Ν40% Ι47% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-6-7
0.80 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -13
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-3-1
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-4-4
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-3-2
LLDDD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.4xG: 1.33xG αντιπάλου: 1.92BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Isidro Metapán είναι 96% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.43 γκολ / αγώνα - Isidro Metapán · 0.73 γκολ / αγώνα - Fuerte San Francisco

Η Isidro Metapán είναι 50% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.07 γκολ / αγώνα - Isidro Metapán · 1.6 γκολ / αγώνα - Fuerte San Francisco

Επιθετικό προφίλ Isidro Metapán: ισχυρό

Isidro Metapán σκοράρει στο 64% των αγώνων (9 από 14 αγώνες), ενώ Fuerte San Francisco κρατά clean sheet στο 20% (3 από 15 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Fuerte San Francisco: ασταθές

Fuerte San Francisco σκοράρει στο 53% των αγώνων (8 από 15 αγώνες), ενώ Isidro Metapán κρατά clean sheet στο 36% (5 από 14 αγώνες).

20Γκολ υπέρ (σεζόν)11
Isidro MetapánFuerte San Francisco
15Γκολ κατά (σεζόν)24
Isidro MetapánFuerte San Francisco
2.5Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.33
Isidro MetapánFuerte San Francisco
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
Isidro MetapánFuerte San Francisco
6Γκολ κατά (τελευταία 5)7
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

64%1 γκολ53%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
57%2 γκολ20%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
14%3 γκολ0%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
7%4 γκολ0%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

64%1 γκολ80%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
29%2 γκολ47%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
14%3 γκολ20%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0%4 γκολ13%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

43%
Isidro Metapán - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.6 από 14 αγώνες
47%
Fuerte San Francisco - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 από 15 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

7%BTTS στο ημίχρονο20%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
29%Γκολ και στα δύο ημίχρονα7%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

BTTS και σύνολο γκολ

43%Τουλ. 3 γκολ και BTTS33%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
7%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS13%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
40%BTTS - τελευταία 560%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

71%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο67%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
14%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο27%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο7%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

2ο ημίχρονο

64%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο80%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
43%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο40%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
29%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο13%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Fuerte San Francisco είναι 5% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.21 π. / αγώνα - Isidro Metapán · 1.27 π. / αγώνα - Fuerte San Francisco

Isidro Metapán - κατάσταση στο ημίχρονο
29% προηγείται36% ισοπαλία36% χάνει
Fuerte San Francisco - κατάσταση στο ημίχρονο
27% προηγείται47% ισοπαλία27% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.21Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.27
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0.43Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.47
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0.43Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.53
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0.86Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
Isidro MetapánFuerte San Francisco
57%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο53%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
64%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο60%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.71Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.67
Isidro MetapánFuerte San Francisco
1Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.27
Isidro MetapánFuerte San Francisco
0.64Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.07
Isidro MetapánFuerte San Francisco
1.64Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.33
Isidro MetapánFuerte San Francisco
57%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο27%
Isidro MetapánFuerte San Francisco
43%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο80%
Isidro MetapánFuerte San Francisco

Isidro Metapán - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

43% Ν43% Ι14% Η
17
Πόντοι ημιχρόνου
6
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
24
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.21
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος197%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 29% των αγώνων και κερδίζει το 57%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Fuerte San Francisco - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

13% Ν27% Ι60% Η
19
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
10
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-12
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.27
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος48%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 27% των αγώνων και κερδίζει το 13%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.5

Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Isidro Metapán - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.41.0
Γκολ κατά / αγώνα0.21.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.62.0
1 γκολ60%80%
2 γκολ0%60%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%40%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ+10
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Fuerte San Francisco - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.601.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.8
Γκολ κατά / αγώνα0.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.6
1 γκολ60%80%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία40%40%
Χωρίς γκολ80%40%
Διαφορά γκολ-20
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Isidro Metapán
ΥπέρΚατά
2
2
0-15
2
1
16-30
2
3
31-45
2
1
46-60
5
0
61-75
7
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Fuerte San Francisco
ΥπέρΚατά
2
4
0-15
3
1
16-30
2
3
31-45
1
3
46-60
2
6
61-75
1
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -6 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.42
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 0.9
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
91%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
45%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-1%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
34%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
17%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 6 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Isidro Metapán

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.38
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.02
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.25
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.23
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
97%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
91%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.14
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 35% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 10% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
35%

Fuerte San Francisco

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.69
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.18
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+4.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.59
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.41
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
62%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
109%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.40
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 9% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 18% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
9%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Salvadoran Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

Isidro MetapánLigaFuerte San Francisco
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.502.65▼ 2.33
Σκόραραν και οι δύο▼ 43%55%▼ 47%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)• 50%51%▼ 47%
Clean sheets▲ 36%28%▼ 20%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 71%67%• 67%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 64%76%▲ 80%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.65
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
51%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.47
Γκολ εντός / αγώνα
1.18
Γκολ εκτός / αγώνα
+25%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+20%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+17%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
67%
1 γκολ
31%
2 γκολ
13%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
44%
2 γκολ
23%
3 γκολ
6%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (5): Isidro Metapán 1 - 0 - 4 Fuerte San Francisco. Μεσος ορος γκολ 2.40, σκοραραν και οι δυο σε 60% αγώνες.

Fuerte San Francisco
1 : 0
Isidro Metapán
Isidro Metapán
1 : 3
Fuerte San Francisco
Fuerte San Francisco
1 : 2
Isidro Metapán
Isidro Metapán
1 : 2
Fuerte San Francisco
Fuerte San Francisco
1 : 0
Isidro Metapán

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Isidro Metapán και Fuerte San Francisco;

Η Isidro Metapán αντιμετωπίζει τη Fuerte San Francisco στις 17 Οκτωβρίου 2026 στη Salvadoran Primera División. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Isidro Metapán - Fuerte San Francisco;

Στις τελευταίες 5 απευθείας αναμετρήσεις η Isidro Metapán κέρδισε 1, η Fuerte San Francisco 4 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,40 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 60%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Isidro Metapán - Fuerte San Francisco;

Η Isidro Metapán σκοράρει κατά μέσο όρο 1,43 γκολ ανά αγώνα και η Fuerte San Francisco 0,73. Ο μέσος όρος της Salvadoran Primera División είναι 2,65 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 51% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 43% των αγώνων της Isidro Metapán και στο 47% της Fuerte San Francisco.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Isidro Metapán και η Fuerte San Francisco;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Isidro Metapán έχει ρεκόρ 3-1-1 (2,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Fuerte San Francisco 1-3-1 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Isidro Metapán - Fuerte San Francisco;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Isidro Metapán - Fuerte San Francisco — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.