Τσεχία - First LeagueStadion StřelniceΕνημερωση δεδομενων 14 Οκτωβρίου 2026

Jablonec - Viktoria Plzeň: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Jablonec - Viktoria Plzeň: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Jablonec παίζει με Viktoria Plzeň στο First League (Τσεχία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 18 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Stadion Střelnice.

Τρέχουσα φόρμα

Jablonec: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Viktoria Plzeň: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Jablonec σκοράρει 1.20 και δέχεται 0.90 γκολ ανά αγώνα. Viktoria Plzeň σκοράρει 2.00 και δέχεται 1.70. Μέσος όρος λίγκας: 2.75 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Jablonec 40%, Viktoria Plzeň 70%. Over 2.5: Jablonec 30%, Viktoria Plzeň 70%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 50%, Over 2.5 54%.

xG, σουτ και στυλ

Jablonec έχει υψηλότερο xG: 1.70 έναντι 1.63. Jablonec: 15.6 σουτ ανά αγώνα, Viktoria Plzeň: 14.2.

Ημίχρονα αγώνα

Jablonec: προηγείται στο ημίχρονο 30%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.80. Viktoria Plzeň: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.70.

Γκολ ανά λεπτό

Jablonec: 61-75 (4 γκολ). Viktoria Plzeň: 0-15 (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

First League: 2.75 γκολ ανά αγώνα, BTTS 50%, Over 2.5 54%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-2-1. Μέσος όρος γκολ 4.33, BTTS 67%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(2.80)
(3.45)
(2.32)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.2Γκολ υπέρ / αγώνα2
JablonecViktoria Plzeň
0.9Γκολ κατά / αγώνα1.7
JablonecViktoria Plzeň
55%Μέση κατοχή52%
JablonecViktoria Plzeň
4.4Σουτ στον στόχο / αγώνα4.6
JablonecViktoria Plzeň

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

15.6Σουτ ανά αγώνα14.2
JablonecViktoria Plzeň
4.4Σουτ στον στόχο4.6
JablonecViktoria Plzeň
7.7%Μετατροπή σουτ14.1%
JablonecViktoria Plzeň
55%Κατοχή52%
JablonecViktoria Plzeň
1.7xG υπέρ1.63
JablonecViktoria Plzeň
1.34xG κατά1.5
JablonecViktoria Plzeň

Ποιότητα σουτ

Jablonec: ΚυριαρχικήViktoria Plzeň: Επιθετική
JablonecViktoria Plzeň
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)28%32%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.270.43

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Jablonec
LWLDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
50% Ν20% Ι30% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-2-3
1.70 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-1-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-1-1
WWLWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.0xG: 2.10xG αντιπάλου: 1.21BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Viktoria Plzeň
WDLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
30% Ν40% Ι30% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-4-3
1.30 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-2-1
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-2-1
DWDL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 1.0xG: 1.69xG αντιπάλου: 1.54BTTS: 40%Over 2.5: 80%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Viktoria Plzeň είναι 67% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.2 γκολ / αγώνα - Jablonec · 2 γκολ / αγώνα - Viktoria Plzeň

Η Jablonec είναι 89% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.9 γκολ / αγώνα - Jablonec · 1.7 γκολ / αγώνα - Viktoria Plzeň

Επιθετικό προφίλ Jablonec: πολύ ισχυρό

Jablonec σκοράρει στο 80% των αγώνων (8 από 10 αγώνες), ενώ Viktoria Plzeň κρατά clean sheet στο 30% (3 από 10 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Viktoria Plzeň: πολύ ισχυρό

Viktoria Plzeň σκοράρει στο 90% των αγώνων (9 από 10 αγώνες), ενώ Jablonec κρατά clean sheet στο 40% (4 από 10 αγώνες).

12Γκολ υπέρ (σεζόν)20
JablonecViktoria Plzeň
9Γκολ κατά (σεζόν)17
JablonecViktoria Plzeň
2.1Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.7
JablonecViktoria Plzeň
6Γκολ υπέρ (τελευταία 5)9
JablonecViktoria Plzeň
5Γκολ κατά (τελευταία 5)5
JablonecViktoria Plzeň

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

80%1 γκολ90%
JablonecViktoria Plzeň
30%2 γκολ50%
JablonecViktoria Plzeň
10%3 γκολ40%
JablonecViktoria Plzeň
0%4 γκολ10%
JablonecViktoria Plzeň

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

60%1 γκολ70%
JablonecViktoria Plzeň
30%2 γκολ50%
JablonecViktoria Plzeň
0%3 γκολ30%
JablonecViktoria Plzeň
0%4 γκολ10%
JablonecViktoria Plzeň

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

40%
Jablonec - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 10 αγώνες
70%
Viktoria Plzeň - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 από 10 αγώνες
50%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο30%
JablonecViktoria Plzeň
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα30%
JablonecViktoria Plzeň
10%Γκολ και στα δύο ημίχρονα40%
JablonecViktoria Plzeň

BTTS και σύνολο γκολ

20%Τουλ. 3 γκολ και BTTS50%
JablonecViktoria Plzeň
10%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS20%
JablonecViktoria Plzeň
40%BTTS - τελευταία 540%
JablonecViktoria Plzeň

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο70%
JablonecViktoria Plzeň
10%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο50%
JablonecViktoria Plzeň
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο40%
JablonecViktoria Plzeň

2ο ημίχρονο

90%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο80%
JablonecViktoria Plzeň
40%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο60%
JablonecViktoria Plzeň
10%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο30%
JablonecViktoria Plzeň

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Viktoria Plzeň είναι 38% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.3 π. / αγώνα - Jablonec · 1.8 π. / αγώνα - Viktoria Plzeň

Jablonec - κατάσταση στο ημίχρονο
30% προηγείται40% ισοπαλία30% χάνει
Viktoria Plzeň - κατάσταση στο ημίχρονο
50% προηγείται30% ισοπαλία20% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.3Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.8
JablonecViktoria Plzeň
0.4Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1.3
JablonecViktoria Plzeň
0.3Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.7
JablonecViktoria Plzeň
0.7Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)2
JablonecViktoria Plzeň
70%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο60%
JablonecViktoria Plzeň
70%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο40%
JablonecViktoria Plzeň

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.6Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.8
JablonecViktoria Plzeň
0.8Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.7
JablonecViktoria Plzeň
0.6Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1
JablonecViktoria Plzeň
1.4Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.7
JablonecViktoria Plzeň
60%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο30%
JablonecViktoria Plzeň
40%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο30%
JablonecViktoria Plzeň

Jablonec - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

50% Ν10% Ι40% Η
13
Πόντοι ημιχρόνου
4
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.30
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος167%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 30% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Viktoria Plzeň - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

10% Ν50% Ι40% Η
18
Πόντοι ημιχρόνου
13
Γκολ ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
8
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.80
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος60%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 30%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Jablonec - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.21.0
Γκολ κατά / αγώνα0.40.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.61.6
1 γκολ60%100%
2 γκολ0%40%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία60%60%
Χωρίς γκολ80%20%
Διαφορά γκολ-1+2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 0% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
Viktoria Plzeň - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.20
Γκολ υπέρ / αγώνα1.20.6
Γκολ κατά / αγώνα0.40.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.2
1 γκολ60%60%
2 γκολ60%40%
3 γκολ40%20%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ40%40%
Διαφορά γκολ+40
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 60% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 6

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Jablonec
ΥπέρΚατά
0
2
0-15
1
1
16-30
3
0
31-45
2
2
46-60
4
1
61-75
2
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Viktoria Plzeň
ΥπέρΚατά
6
2
0-15
3
3
16-30
4
2
31-45
2
4
46-60
3
1
61-75
2
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -3 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.90
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.4 : 1.4
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
105%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
55%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+49%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
72%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
2%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 50 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Jablonec

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.36
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.06
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.50
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.44
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
81%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
71%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.30
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 17% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
17%

Viktoria Plzeň

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.13
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.17
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.37
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.20
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
157%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
115%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.10
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 10% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 30% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
10%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (First League).

Ομάδες vs λίγκα

JablonecLigaViktoria Plzeň
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.102.75▲ 3.70
Σκόραραν και οι δύο▼ 40%50%▲ 70%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 30%54%▲ 70%
Clean sheets▲ 40%28%▲ 30%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 60%79%▼ 70%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 90%84%▼ 80%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.75
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
50%
Σκόραραν και οι δύο
54%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.48
Γκολ εντός / αγώνα
1.27
Γκολ εκτός / αγώνα
+17%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+14%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+10%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
79%
1 γκολ
26%
2 γκολ
11%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
84%
1 γκολ
45%
2 γκολ
19%
3 γκολ
3%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (3): Jablonec 0 - 2 - 1 Viktoria Plzeň. Μεσος ορος γκολ 4.33, σκοραραν και οι δυο σε 67% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Jablonec και Viktoria Plzeň;

Η Jablonec αντιμετωπίζει τη Viktoria Plzeň στις 18 Οκτωβρίου 2026 στη First League στο Stadion Střelnice. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Jablonec - Viktoria Plzeň;

Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Jablonec κέρδισε 0, η Viktoria Plzeň 1 και 2 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,33 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 67%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Jablonec - Viktoria Plzeň;

Η Jablonec σκοράρει κατά μέσο όρο 1,20 γκολ ανά αγώνα και η Viktoria Plzeň 2,00. Ο μέσος όρος της First League είναι 2,75 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 54% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 40% των αγώνων της Jablonec και στο 70% της Viktoria Plzeň.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Jablonec και η Viktoria Plzeň;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Jablonec έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Viktoria Plzeň 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Jablonec - Viktoria Plzeň;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Jablonec - Viktoria Plzeň: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.