Kokand-1912 - Lokomotiv: στατιστικά αγώνα
Kokand-1912 - Lokomotiv: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Kokand-1912 αντιμετώπισε την Lokomotiv στο Uzbekistan Super League (Ουζμπεκιστάν). Ο αγώνας διεξήχθη στις 15 Αυγούστου 2026. Έδρα: Markaziy Stadion. Τελικό σκορ: 2:1.
Τρέχουσα φόρμα
Kokand-1912: 0-1-4, 0.20 βαθμοί/αγώνα. Lokomotiv: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Kokand-1912 σκοράρει 0.81 και δέχεται 1.50 γκολ ανά αγώνα. Lokomotiv σκοράρει 1.50 και δέχεται 1.38. Μέσος όρος λίγκας: 2.66 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Kokand-1912 50%, Lokomotiv 69%. Over 2.5: Kokand-1912 50%, Lokomotiv 56%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 54%, Over 2.5 53%.
xG, σουτ και στυλ
Lokomotiv έχει υψηλότερο xG: 1.69 έναντι 1.19. Kokand-1912: 10.0 σουτ ανά αγώνα, Lokomotiv: 13.9.
Ημίχρονα αγώνα
Kokand-1912: προηγείται στο ημίχρονο 6%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50. Lokomotiv: προηγείται στο ημίχρονο 31%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.81.
Γκολ ανά λεπτό
Kokand-1912: 76-90+ (4 γκολ). Lokomotiv: 31-45+ (8 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Uzbekistan Super League: 2.66 γκολ ανά αγώνα, BTTS 54%, Over 2.5 53%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-0. Μέσος όρος γκολ 0.00, BTTS 0%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Lokomotiv καταλαμβάνει την 7η θέση, ενώ η Kokand-1912 βρίσκεται μόλις στη 15η, και ο συνολικός απολογισμός της σεζόν υπέρ των φιλοξενούμενων είναι 7 νίκες έναντι μόλις 2 των γηπεδούχων. Η διαφορά επιβεβαιώνεται και από την τρέχουσα φόρμα: η Lokomotiv συγκέντρωσε 8 βαθμούς στα 5 τελευταία παιχνίδια και σημείωσε 10 γκολ, ενώ η Kokand-1912 πήρε μόλις 1 βαθμό, ηττήθηκε σε 4 αγώνες και πέτυχε 3 τέρματα. Οι φιλοξενούμενοι δημιουργούν σαφώς περισσότερες ευκαιρίες εκτός έδρας, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 14 σουτ και 4,5 στον στόχο ανά αγώνα, έναντι 9,57 σουτ και 2,71 στον στόχο της Kokand. Ο μέσος όρος xG τους ανέρχεται σε 1,68 έναντι 1,14 των γηπεδούχων, ενώ η Kokand σκοράρει εντός έδρας μόλις 0,86 γκολ ανά αγώνα και στο 29% αυτών των αναμετρήσεων δεν βρίσκει δίχτυα. Η άμυνα της Lokomotiv εκτός έδρας δεν είναι αλάνθαστη, καθώς δέχεται 1,63 γκολ ανά αγώνα, επομένως η ισοπαλία παραμένει πιθανό ενδεχόμενο, όμως η ανωτερότητα σε φόρμα και επιθετικό δυναμικό倾ει υπέρ των φιλοξενούμενων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Οι εποχικοί δείκτες BTTS είναι σαφώς προσανατολισμένοι προς τα γκολ: ανέρχονται σε 63% για την Kokand-1912 και σε 75% για τη Lokomotiv, έναντι του 55% που είναι ο μέσος όρος του πρωταθλήματος. Η Lokomotiv έχει πετύχει κατά μέσο όρο 2,0 γκολ στις τελευταίες πέντε αναμετρήσεις της και σε καθεμία σημείωσαν και οι δύο ομάδες, ενώ η Kokand-1912 δεχόταν κατά μέσο όρο 1,8 γκολ ανά αγώνα στο ίδιο διάστημα. Οι γηπεδούχοι έχουν μεν χαμηλότερη τρέχουσα αποτελεσματικότητα, καθώς πέτυχαν μόλις 3 γκολ σε πέντε αγώνες, όμως η Lokomotiv κρατά ανέπαφη την εστία της μόνο στο 13% των αγώνων και επιτρέπει στους αντιπάλους μέσο xG 1,69. Και οι δύο ομάδες δημιουργούν επίσης σημαντικό αριθμό ευκαιριών, με μέσο xG 1,69 για τους γηπεδούχους και 1,68 για τους φιλοξενούμενους, επομένως το πιθανότερο σενάριο είναι να σκοράρει τουλάχιστον μία φορά κάθε πλευρά (G/G).
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Τα εποχικά xG και των δύο ομάδων είναι υψηλά και παρόμοια: η Kokand-1912 δημιουργεί ευκαιρίες που αντιστοιχούν κατά μέσο όρο σε 1.69 γκολ, ενώ η Lokomotiv σε 1.68, γεγονός που στηρίζει την πρόβλεψη για συνολικά 2.90 γκολ. Η Lokomotiv έχει σκοράρει σε κάθε αγώνα πρωταθλήματος, ενώ σημειώθηκαν περισσότερα από 1.5 γκολ στο 100% των αναμετρήσεών της· για την Kokand, το συγκεκριμένο όριο ξεπεράστηκε στο 75% των αγώνων. Η πρόσφατη φόρμα ευνοεί επιπλέον τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι πέτυχαν 10 γκολ σε πέντε αγώνες, ενώ η Kokand δέχθηκε 9 γκολ στο ίδιο διάστημα. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι παρουσιάζουν χαμηλότερη επιθετική απόδοση στην τρέχουσα σειρά αγώνων, με μέσο όρο μόλις 0.6 γκολ σε πέντε αναμετρήσεις, γι’ αυτό αξιολογώ υψηλότερα το συντηρητικό Over από την επιλογή Over 2.5 γκολ. Το Over 1.5 στηρίζεται περισσότερο τόσο στη σταθερότητα της Lokomotiv στο σκοράρισμα όσο και στην ευάλωτη άμυνα της Kokand.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Λοκομοτίβ βρίσκεται σαφώς σε καλύτερη αγωνιστική κατάσταση: στα 5 τελευταία παιχνίδια της σημείωσε κατά μέσο όρο 2,0 γκολ και συγκέντρωσε 1,6 βαθμούς, ενώ η Κοκάντ-1912 πέτυχε μόλις 0,6 γκολ και συγκέντρωσε 0,2 βαθμούς. Οι γηπεδούχοι έχασαν 4 από τις 5 τελευταίες αναμετρήσεις τους, ενώ η άμυνά τους δεχόταν κατά μέσο όρο 1,8 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα. Πριν από την ανάπαυλα, η Κοκάντ-1912 δεν προηγήθηκε σε καμία από τις 5 τελευταίες εμφανίσεις της και πετύχαινε μόλις 0,2 γκολ, ενώ η Λοκομοτίβ προηγούνταν στο ημίχρονο στο 40% των αγώνων της και σημείωνε κατά μέσο όρο 0,8 γκολ. Οι φιλοξενούμενοι είναι επίσης πιο αποτελεσματικοί μετά την ανάπαυλα, σημειώνοντας κατά μέσο όρο 1,2 γκολ στα 5 τελευταία δεύτερα ημίχρονα, έναντι 0,4 των γηπεδούχων. Παρότι η ισοπαλία στο ημίχρονο παραμένει πιθανή, το πλεονέκτημα της τρέχουσας αγωνιστικής κατάστασης της Λοκομοτίβ στηρίζει περισσότερο το σενάριο να προηγείται ήδη από το πρώτο ημίχρονο και να διατηρήσει τη νίκη μέχρι το τέλος στο Ημίχρονο/Τελικό 1/1.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Kokand-1912 | Lokomotiv | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 31% | 34% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.26 | 0.32 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Lokomotiv είναι 700% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
0.2 π. / αγώνα - Kokand-1912 · 1.6 π. / αγώνα - Lokomotiv
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Lokomotiv είναι 85% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
0.81 γκολ / αγώνα - Kokand-1912 · 1.5 γκολ / αγώνα - Lokomotiv
Η Lokomotiv είναι 9% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.5 γκολ / αγώνα - Kokand-1912 · 1.38 γκολ / αγώνα - Lokomotiv
Kokand-1912 σκοράρει στο 56% των αγώνων (9 από 16 αγώνες), ενώ Lokomotiv κρατά clean sheet στο 19% (3 από 16 αγώνες).
Lokomotiv σκοράρει στο 81% των αγώνων (13 από 16 αγώνες), ενώ Kokand-1912 κρατά clean sheet στο 25% (4 από 16 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Kokand-1912
Over / Under - Lokomotiv
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Lokomotiv είναι 70% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.81 π. / αγώνα - Kokand-1912 · 1.38 π. / αγώνα - Lokomotiv
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Kokand-1912 - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 6% των αγώνων και κερδίζει το 13%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Lokomotiv - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 31% των αγώνων και κερδίζει το 44%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.80 | 0.40 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.2 | 0.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.4 | 1.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.6 | 1.8 |
| 1 γκολ | 20% | 80% |
| 2 γκολ | 20% | 40% |
| 3 γκολ | 20% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 80% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -1 | -5 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.40 | 1.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 1.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.8 | 0.8 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 2.0 |
| 1 γκολ | 80% | 60% |
| 2 γκολ | 40% | 40% |
| 3 γκολ | 40% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 40% |
| Διαφορά γκολ | 0 | +2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +4 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Kokand-1912
Lokomotiv
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Uzbekistan Super League).
Ομάδες vs λίγκα
| Kokand-1912 | Liga | Lokomotiv | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.31 | 2.66 | ▲ 2.88 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 50% | 54% | ▲ 69% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 50% | 53% | ▲ 56% |
| Clean sheets | • 25% | 26% | ▼ 19% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 50% | 68% | • 69% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 63% | 76% | ▼ 63% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προηγουμενος αγωνας: Kokand-1912 0 - 1 - 0 Lokomotiv. Μεσος ορος γκολ 0.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Kokand-1912 - Lokomotiv;
Ο αγώνας της Uzbekistan Super League έληξε Kokand-1912 2:1 Lokomotiv. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Kokand-1912 - Lokomotiv;
Η Kokand-1912 σκοράρει κατά μέσο όρο 0,81 γκολ ανά αγώνα και η Lokomotiv 1,50. Ο μέσος όρος της Uzbekistan Super League είναι 2,66 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 53% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 50% των αγώνων της Kokand-1912 και στο 69% της Lokomotiv.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Kokand-1912 και η Lokomotiv;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Kokand-1912 έχει ρεκόρ 0-1-4 (0,20 πόντοι ανά αγώνα) και η Lokomotiv 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Kokand-1912 - Lokomotiv;
Το στατιστικό υπόβαθρο του Kokand-1912 - Lokomotiv — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


