Leixões - União de Leiria: στατιστικά αγώνα
Leixões - União de Leiria: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Leixões αντιμετώπισε την União de Leiria στο LigaPro (Πορτογαλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 22 Αυγούστου 2026. Έδρα: Estádio do Mar. Τελικό σκορ: 2:4.
Τρέχουσα φόρμα
Leixões: 1-0-1, 1.50 βαθμοί/αγώνα. União de Leiria: 0-0-2, 0.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Leixões σκοράρει 0.50 και δέχεται 0.50 γκολ ανά αγώνα. União de Leiria σκοράρει 0.50 και δέχεται 1.50. Μέσος όρος λίγκας: 2.00 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Leixões 0%, União de Leiria 50%. Over 2.5: Leixões 0%, União de Leiria 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 40%, Over 2.5 30%.
xG, σουτ και στυλ
Leixões έχει υψηλότερο xG: 2.01 έναντι 1.41. Leixões: 18.0 σουτ ανά αγώνα, União de Leiria: 12.0.
Ημίχρονα αγώνα
Leixões: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50. União de Leiria: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00.
Γκολ ανά λεπτό
Leixões: 46-60 (1 γκολ). União de Leiria: 31-45+ (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
LigaPro: 2.00 γκολ ανά αγώνα, BTTS 40%, Over 2.5 30%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-1. Μέσος όρος γκολ 4.50, BTTS 100%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Leixões προσέρχεται στην αναμέτρηση σε σαφώς καλύτερη αγωνιστική κατάσταση: έχει κερδίσει 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της και έχει πετύχει σε αυτά 7 γκολ, ενώ η União de Leiria δεν έχει πανηγυρίσει καμία νίκη σε αυτό το διάστημα, γνωρίζοντας 4 ήττες. Στην έδρα της, η γηπεδούχος έχει κερδίσει μέχρι στιγμής το 100% των αγώνων της, έχει διατηρήσει ανέπαφη την εστία της σε όλες τις αναμετρήσεις και σκοράρει κατά μέσο όρο 1 γκολ ανά παιχνίδι. Οι φιλοξενούμενοι έχουν ηττηθεί και στις δύο εκτός έδρας αναμετρήσεις τους, δεν έχουν πετύχει κανένα γκολ σε αυτές, ενώ ο μέσος όρος xG εκτός έδρας ανέρχεται μόλις στο 0,97, έναντι 1,43 της Leixões εντός έδρας. Η Leixões καταγράφει επίσης περισσότερες τελικές προσπάθειες ανά αγώνα, 11 έναντι 7 της αντιπάλου, και διατηρεί συχνότερα την κατοχή της μπάλας, 57% έναντι 52%. Παρότι η γηπεδούχος επιτρέπει ποιοτικές ευκαιρίες αξίας 1,42 xG, η χαμηλή αποτελεσματικότητα της União de Leiria και τα 9 γκολ που έχει δεχθεί στα 5 τελευταία παιχνίδια της συνηγορούν ξεκάθαρα υπέρ της νίκης των γηπεδούχων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η ένδειξη υπέρ του G/G προκύπτει κυρίως από την τρέχουσα φόρμα: στα τελευταία 5 παιχνίδια, και οι δύο ομάδες κατέγραψαν G/G στο 60%. Η Leixões σημείωσε κατά μέσο όρο 1,4 γκολ σε αυτό το διάστημα, ενώ η União de Leiria δεχόταν έως και 1,8 γκολ ανά αγώνα, στοιχείο που ενισχύει σαφώς την πιθανότητα να σκοράρουν οι γηπεδούχοι. Οι φιλοξενούμενοι σημείωναν κατά μέσο όρο 1,0 γκολ, όμως το πρόσφατο xG τους ανέρχεται σε 1,47, ενώ η Leixões επέτρεπε στους αντιπάλους της xG στο 1,12. Οι γηπεδούχοι είναι πιο δραστήριοι επιθετικά, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 17 σουτ και 6 στον στόχο, έναντι 7 και 3 αντίστοιχα για τους αντιπάλους τους, όμως καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει κρατήσει ακόμη ανέπαφη την εστία της στα δεδομένα της φετινής σεζόν. Επομένως, η επιλογή G/G προτιμάται ελαφρώς, αν και το πλεονέκτημα δεν είναι μεγάλο, καθώς ο μέσος όρος G/G στο πρωτάθλημα ανέρχεται μόλις στο 39%, ενώ τα προηγούμενα εκτός έδρας δεδομένα της Leiria δείχνουν προβλήματα στην αποτελεσματικότητα.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Leixões σημείωσε κατά μέσο όρο 1,4 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, ενώ η União de Leiria δέχθηκε 1,8 γκολ στο ίδιο διάστημα, γεγονός που προσφέρει στους γηπεδούχους ισχυρή επιθετική προοπτική. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι δημιουργούσαν κατά μέσο όρο μόλις 1,47 xG, ενώ η Leixões περιόριζε τους αντιπάλους της σε 1,12 xG, επομένως η συμβολή τους στο σκοράρισμα αναμένεται να παραμείνει περιορισμένη. Και οι δύο ομάδες είχαν το 60% των αγώνων τους πάνω από τα 2,5 γκολ στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις τους, όμως ο μέσος όρος ολόκληρης της λίγκας ανέρχεται μόλις στα 2,0 γκολ και μόνο το 33% των αγώνων ξεπερνά το όριο των 2,5. Παράλληλα, καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει καταγράψει μέχρι στιγμής αγώνα με περισσότερα από 3,5 γκολ, επομένως το under 3,5 παρουσιάζει το πιο ξεκάθαρο πλεονέκτημα.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Leixões παρουσιάζει σαφώς καλύτερη τρέχουσα φόρμα: κέρδισε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της και σημείωσε κατά μέσο όρο 1,4 γκολ σε αυτά, ενώ η União de Leiria δεν κέρδισε κανέναν αγώνα και ηττήθηκε στα 4 από τα 5. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης περισσότερες ευκαιρίες, όπως επιβεβαιώνεται από τον μέσο όρο xG 1,84 έναντι 0,97 των αντιπάλων, καθώς και από τα 6 σουτ στον στόχο ανά αγώνα, έναντι 3 της Leiria. Το πρώτο ημίχρονο, ωστόσο, μπορεί να παραμείνει ισορροπημένο, καθώς η Leixões ήταν ισόπαλη στο Ημίχρονο σε 2 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της, ενώ και οι δύο ομάδες σημειώνουν κατά μέσο όρο 1,4 γκολ πριν από την ανάπαυλα σε αυτό το διάστημα. Μετά την ανάπαυλα, η υπεροχή των γηπεδούχων αναμένεται να αυξηθεί: σκοράρουν κατά μέσο όρο 0,8 γκολ, ενώ η União de Leiria δέχεται 1,2, επομένως το πιθανότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο και νίκη της Leixões στο Τελικό.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Leixões | União de Leiria | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 28% | 38% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.10 | 0.11 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Leixões είναι 200% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
0.5 γκολ / αγώνα - Leixões · 1.5 γκολ / αγώνα - União de Leiria
Leixões σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ União de Leiria κρατά clean sheet στο 0% (0 από 2 αγώνες).
União de Leiria σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ Leixões κρατά clean sheet στο 50% (1 από 2 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Leixões
Over / Under - União de Leiria
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Leixões - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
União de Leiria - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.50 | 2.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.5 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.5 | 0.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.5 | 0.5 |
| 1 γκολ | 50% | 50% |
| 2 γκολ | 0% | 0% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 50% | 100% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 50% |
| Διαφορά γκολ | -1 | +1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.50 | 0.50 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.5 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 0.5 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.5 | 0.5 |
| 1 γκολ | 100% | 50% |
| 2 γκολ | 50% | 0% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 0% | 50% |
| Χωρίς γκολ | 50% | 100% |
| Διαφορά γκολ | -1 | -1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Leixões
União de Leiria
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (LigaPro).
Ομάδες vs λίγκα
| Leixões | Liga | União de Leiria | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 1.00 | 2.00 | • 2.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 0% | 40% | ▲ 50% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 0% | 30% | ▲ 50% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 33% | ▼ 0% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 50% | 65% | ▲ 100% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 50% | 70% | ▼ 50% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (2): Leixões 1 - 0 - 1 União de Leiria. Μεσος ορος γκολ 4.50, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Leixões - União de Leiria;
Ο αγώνας της LigaPro έληξε Leixões 2:4 União de Leiria. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Leixões - União de Leiria;
Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Leixões κέρδισε 1, η União de Leiria 1 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Leixões - União de Leiria;
Η Leixões σκοράρει κατά μέσο όρο 0,50 γκολ ανά αγώνα και η União de Leiria 0,50. Ο μέσος όρος της LigaPro είναι 2,00 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 30% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 0% των αγώνων της Leixões και στο 50% της União de Leiria.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Leixões και η União de Leiria;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Leixões έχει ρεκόρ 1-0-1 (1,50 πόντοι ανά αγώνα) και η União de Leiria 0-0-2 (0,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Leixões - União de Leiria;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Leixões - União de Leiria: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


