Ρουάντα - National Soccer LeagueStade UmugandaΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Marines - Musanze: στατιστικά αγώνα

Marines crest
Marines
1 : 1ημιχρονο 1:1
Musanze crest
Musanze

Marines - Musanze: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Marines αντιμετώπισε την Musanze στο National Soccer League (Ρουάντα). Ο αγώνας διεξήχθη στις 22 Μαΐου 2026. Έδρα: Stade Umuganda. Τελικό σκορ: 1:1.

Τρέχουσα φόρμα

Marines: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Musanze: 1-3-1, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Marines σκοράρει 1.34 και δέχεται 1.25 γκολ ανά αγώνα. Musanze σκοράρει 1.13 και δέχεται 1.06. Μέσος όρος λίγκας: 2.10 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Marines 56%, Musanze 41%. Over 2.5: Marines 44%, Musanze 34%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 46%, Over 2.5 37%.

xG, σουτ και στυλ

Marines έχει υψηλότερο xG: 1.15 έναντι 1.01. Marines: 6.9 σουτ ανά αγώνα, Musanze: 5.5.

Ημίχρονα αγώνα

Marines: προηγείται στο ημίχρονο 47%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50. Musanze: προηγείται στο ημίχρονο 28%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.

Γκολ ανά λεπτό

Marines: 31-45+ (16 γκολ). Musanze: 76-90+ (11 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

National Soccer League: 2.10 γκολ ανά αγώνα, BTTS 46%, Over 2.5 37%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Οι Marines έχουν σαφές επιθετικό πλεονέκτημα: 43 γκολ στο πρωτάθλημα έναντι 36 των Musanze και μέσος όρος 1.4 γκολ ανά ματς στην έδρα έναντι 1.0 εκτός για τους φιλοξενούμενους. Οι γηπεδούχοι σουτάρουν περισσότερο (μέσος όρος 6.67 vs 4.87) και έχουν περισσότερα τελικά σουτ στο στόχο (2.33 vs 1.93), ενώ το μέσο xG τους είναι 0.99 έναντι 0.89 των Musanze, που υποδηλώνει καλύτερη ποιότητα των δημιουργούμενων φάσεων. Η άμυνα των Musanze δείχνει συμπαγής στα αποτελέσματα – δεχόμενοι κατά μέσο όρο 1.0 γκολ εκτός και με 40% των αγώνων χωρίς παθητικό, αλλά έχουν υψηλό ποσοστό αγώνων χωρίς σκορ εκτός (47% vs 13% στους Marines). Στις τελευταίες 5 αναμετρήσεις οι Marines σημείωσαν 9 γκολ, αν και έχουν μόνο 0.8 βαθμό ανά παιχνίδι, ενώ οι Musanze σημείωσαν 3 γκολ και 1.2 βαθμό ανά παιχνίδι· αυτό υποδηλώνει ότι οι γηπεδούχοι δημιουργούν υπεροχή, αλλά οι φιλοξενούμενοι μπορούν να είναι δύσκολοι στο να τους νικήσουν. Λαμβάνοντας υπόψη τον μεγαλύτερο αριθμό ευκαιριών, την καλύτερη μετατροπή και το χαμηλό ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ των Marines, προτιμώ τη νίκη των γηπεδούχων (περ. 55%), την ισοπαλία στο 25% και τη νίκη των Musanze στο 20%.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Στα τελευταία 5 ματς οι Marines έχουν BTTS 60% και σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.8 γκολ, ενώ οι Musanze έχουν BTTS 20% και πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 0.6 γκολ στα τελευταία 5 ματς. Οι σεζονικές μέσες τιμές δείχνουν ότι οι Marines σκοράρουν 1.24 και δέχονται 1.12 γκολ ανά ματς, ενώ οι Musanze σκοράρουν 1.0 και δέχονται 1.0 γκολ, δίνοντας στους γηπεδούχους μικρό επιθετικό πλεονέκτημα (1.24 έναντι 1.0). Η σύγκριση xG δείχνει 1.13 xG για τους Marines έναντι 1.54 xG ενάντια στους Musanze, δηλαδή ο γηπεδούχος δημιουργεί ευκαιρίες, αλλά οι Musanze έχουν 40% clean sheets στη σεζόν έναντι 24% των Marines, κάτι που περιορίζει τις πιθανότητες να σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι. Λαμβάνοντας υπόψη τη χαμηλή αποτελεσματικότητα των Musanze πρόσφατα (0.6 γκολ στα τελευταία 5 ματς) και τη μεγάλη διαφορά στο BTTS 60% vs 20% ανάμεσα στις ομάδες, πιο πιθανό σενάριο είναι να μην σκοράρουν και οι δύο ομάδες· εκτιμώ BTTS N/G 70% vs G/G 30% και συστήνω στοίχημα N/G.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Οι αναμενόμενοι γκολ είναι περίπου 2.34 (1.34 για τους Marines και 1.00 για τους Musanze), υπολογισμένοι βάσει xG: 1.13 xG της επίθεσης των γηπεδούχων σε σύγκριση με 1.54 xG που δέχονται οι Musanze δίνει 1.34 για τους γηπεδούχους, ενώ 0.89 xG των φιλοξενούμενων σε σύγκριση με 1.11 xG που δέχονται οι Marines δίνει 1.00 για τους φιλοξενούμενους. Και οι δύο ομάδες έχουν υψηλή συχνότητα αγώνων πάνω από 1.5 γκολ: Marines 65% και Musanze 67% σεζόν, και η κατανομή Poisson με λ=2.34 δίνει ≈68% πιθανότητα για τουλάχιστον 2 γκολ, γεγονός που υποστηρίζει το Over 1.5. Η γραμμή 2.5 είναι λιγότερο πειστική: ο Poisson δείχνει περίπου 41–42% για Over 2.5, ενώ τα σεζονικά Over 2.5 είναι 35% για τους γηπεδούχους και 33% για τους φιλοξενούμενους. Το Over 3.5 είναι απίθανο (~21% σύμφωνα με την κατανομή Poisson) και επιβεβαιώνεται από τα σεζονικά ποσοστά 29% (γηπεδούχοι) και 7% (φιλοξενούμενοι). Επιπλέον, οι Marines έχουν κατά μέσο όρο 7 σουτ και 2.4 εύστοχα ανά παιχνίδι έναντι 4.87 και 1.93 των Musanze, και στα τελευταία 5 ματς οι Marines πέτυχαν 9 γκολ (μέσος όρος 1.8) έναντι 3 γκολ (0.6) των Musanze, γι’ αυτό προτείνω να παιχτεί Over 1.5 ως το ισχυρότερο σήμα.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το πιο πιθανό σενάριο στο Ημίχρονο/Τελικό είναι οι Marines να προηγούνται στο ημίχρονο και οι γηπεδούχοι να κερδίζουν στο τέλος (1/1). Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο ημίχρονο σε 5 αγώνες, δηλαδή στο 29% των ματς, και κέρδισαν το 35% των αγώνων σε όλη τη σεζόν, δίνοντάς τους στατιστικό πλεονέκτημα. Οι Marines εμφανίζουν καλύτερα επιθετικά χαρακτηριστικά: μέσο xG 1,13 έναντι 0,89 των Musanze, κατά μέσο όρο 7,0 τελικές προσπάθειες έναντι 4,87 και 1,24 γκολ ανά αγώνα έναντι 1,00 των αντιπάλων, επομένως είναι πιο πιθανό να διατηρήσουν ή να αυξήσουν το προβάδισμα. Οι φιλοξενούμενοι δέχονται κατά μέσο όρο 1,54 xG εναντίον τους, και οι γηπεδούχοι κράτησαν το προβάδισμα από το ημίχρονο έως το τέλος σε 71% των περιπτώσεων, γεγονός που ενισχύει περαιτέρω το σενάριο 1/1. Παρότι η ισοπαλία στο ημίχρονο εμφανίζεται συχνά (47%), οι τελευταίες 5 εμφανίσεις των Marines δείχνουν ισχυρότερο πρώτο ημίχρονο (40% προβάδισμα στο ημίχρονο και 11 γκολ HT στις τελευταίες 5), συνεπώς επιλέγω το 1/1 ως τη βασική επιλογή.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 1
1ο ημιχρονο
0 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

48Κατοχη (%)52
MarinesMusanze
7Σουτ20
MarinesMusanze
5Σουτ στον στοχο8
MarinesMusanze
1.19xG2.17
MarinesMusanze
2Κορνερ3
MarinesMusanze
55Επικινδυνες επιθεσεις50
MarinesMusanze
13Φαουλ16
MarinesMusanze
0Καρτες0
MarinesMusanze

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.34Γκολ υπέρ / αγώνα1.13
MarinesMusanze
1.25Γκολ κατά / αγώνα1.06
MarinesMusanze
43%Μέση κατοχή47%
MarinesMusanze
2.72Σουτ στον στόχο / αγώνα1.97
MarinesMusanze

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

6.88Σουτ ανά αγώνα5.5
MarinesMusanze
2.72Σουτ στον στόχο1.97
MarinesMusanze
19.5%Μετατροπή σουτ20.5%
MarinesMusanze
43%Κατοχή47%
MarinesMusanze
1.15xG υπέρ1.01
MarinesMusanze
1.14xG κατά1.32
MarinesMusanze

Ποιότητα σουτ

Marines: Με κόντρεςMusanze: Με κόντρες
MarinesMusanze
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)40%36%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.170.18
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.490.57

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Musanze είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.8 π. / αγώνα - Marines · 1.2 π. / αγώνα - Musanze

Marines
LDWLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
34% W25% R41% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
11-8-13
1.28 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
6-5-4
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-2-2
DWLDL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 1.8xG: 1.11xG αντιπάλου: 1.15BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Musanze
LDDDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
34% W28% R38% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
11-9-12
1.31 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-3-1
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
5-3-7
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-1-3
LWLLD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 0.8xG: 0.82xG αντιπάλου: 1.19BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Marines είναι 19% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.34 γκολ / αγώνα - Marines · 1.13 γκολ / αγώνα - Musanze

Η Musanze είναι 18% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.25 γκολ / αγώνα - Marines · 1.06 γκολ / αγώνα - Musanze

Επιθετικό προφίλ Marines: πολύ ισχυρό

Marines σκοράρει στο 81% των αγώνων (26 από 32 αγώνες), ενώ Musanze κρατά clean sheet στο 31% (10 από 32 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Musanze: ισχυρό

Musanze σκοράρει στο 59% των αγώνων (19 από 32 αγώνες), ενώ Marines κρατά clean sheet στο 25% (8 από 32 αγώνες).

43Γκολ υπέρ (σεζόν)36
MarinesMusanze
40Γκολ κατά (σεζόν)34
MarinesMusanze
2.59Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.19
MarinesMusanze
9Γκολ υπέρ (τελευταία 5)3
MarinesMusanze
9Γκολ κατά (τελευταία 5)4
MarinesMusanze

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

81%1 γκολ59%
MarinesMusanze
41%2 γκολ31%
MarinesMusanze
9%3 γκολ22%
MarinesMusanze
3%4 γκολ0%
MarinesMusanze

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

75%1 γκολ69%
MarinesMusanze
34%2 γκολ31%
MarinesMusanze
9%3 γκολ6%
MarinesMusanze
3%4 γκολ0%
MarinesMusanze

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

56%
Marines - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.18 από 32 αγώνες
41%
Musanze - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.13 από 32 αγώνες
46%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

19%BTTS στο ημίχρονο13%
MarinesMusanze
6%BTTS και στα δύο ημίχρονα6%
MarinesMusanze
22%Γκολ και στα δύο ημίχρονα19%
MarinesMusanze

BTTS και σύνολο γκολ

41%Τουλ. 3 γκολ και BTTS25%
MarinesMusanze
3%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS9%
MarinesMusanze
60%BTTS - τελευταία 520%
MarinesMusanze

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

81%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο59%
MarinesMusanze
41%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο38%
MarinesMusanze
9%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο16%
MarinesMusanze

2ο ημίχρονο

75%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο66%
MarinesMusanze
38%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο38%
MarinesMusanze
9%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο3%
MarinesMusanze

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Marines είναι 31% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.72 π. / αγώνα - Marines · 1.31 π. / αγώνα - Musanze

Marines - κατάσταση στο ημίχρονο
47% προηγείται31% ισοπαλία22% χάνει
Musanze - κατάσταση στο ημίχρονο
28% προηγείται47% ισοπαλία25% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.72Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.31
MarinesMusanze
0.84Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.63
MarinesMusanze
0.47Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.5
MarinesMusanze
1.31Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.13
MarinesMusanze
59%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο63%
MarinesMusanze
41%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο66%
MarinesMusanze

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.03Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.28
MarinesMusanze
0.5Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.5
MarinesMusanze
0.78Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.56
MarinesMusanze
1.28Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.06
MarinesMusanze
47%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο59%
MarinesMusanze
56%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο56%
MarinesMusanze

Marines - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

22% W38% R41% P
55
Πόντοι ημιχρόνου
27
Γκολ ημιχρόνου
+12
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
33
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.72
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος72%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 47% των αγώνων και κερδίζει το 34%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Musanze - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

25% W53% R22% P
42
Πόντοι ημιχρόνου
20
Γκολ ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
41
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.31
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος121%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 28% των αγώνων και κερδίζει το 34%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Marines - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.401.20
Γκολ υπέρ / αγώνα1.20.6
Γκολ κατά / αγώνα1.00.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.21.4
1 γκολ100%100%
2 γκολ80%20%
3 γκολ40%20%
Ανέπαφη εστία20%40%
Χωρίς γκολ40%40%
Διαφορά γκολ+1-1
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 20% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 0% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 6
Musanze - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.400.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.2
Γκολ κατά / αγώνα0.20.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.60.8
1 γκολ20%40%
2 γκολ20%40%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ80%80%
Διαφορά γκολ+1-2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 80% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 80% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Marines
ΥπέρΚατά
5
2
0-15
6
5
16-30
16
8
31-45
2
8
46-60
6
8
61-75
8
9
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (16 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Musanze
ΥπέρΚατά
6
3
0-15
4
6
16-30
10
7
31-45
0
0
46-60
5
10
61-75
11
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.39
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.2 : 1.2
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
114%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
49%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+67%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
48%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
8%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 13 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Marines

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.01
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.08
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-10.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.19
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.11
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
121%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
126%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.48
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 19% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 12% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
19%

Musanze

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.31
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.38
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-8.7 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.12
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.26
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
114%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
95%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.11
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 31% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 17% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
31%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (National Soccer League).

Ομάδες vs λίγκα

MarinesLigaMusanze
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.592.10 2.19
Σκόραραν και οι δύο 56%46% 41%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 44%37% 34%
Clean sheets 25%34% 31%
Γκολ πριν το ημίχρονο 81%61% 59%
Γκολ μετά το ημίχρονο 75%70% 66%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.10
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
46%
Σκόραραν και οι δύο
37%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
34%
Clean sheets
1.11
Γκολ εντός / αγώνα
0.99
Γκολ εκτός / αγώνα
+12%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+11%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+5%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
61%
1 γκολ
29%
2 γκολ
8%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
70%
1 γκολ
32%
2 γκολ
7%
3 γκολ
1%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Marines 0 - 0 - 1 Musanze. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Marines - Musanze;

Ο αγώνας της National Soccer League έληξε Marines 1:1 Musanze. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Marines - Musanze;

Η Marines σκοράρει κατά μέσο όρο 1,34 γκολ ανά αγώνα και η Musanze 1,13. Ο μέσος όρος της National Soccer League είναι 2,10 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 37% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 56% των αγώνων της Marines και στο 41% της Musanze.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Marines και η Musanze;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Marines έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Musanze 1-3-1 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Marines - Musanze;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Marines - Musanze: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.