Ελλάδα - Super League 2Ενημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Marko - Panthrakikos: στατιστικά αγώνα

Marko crest
Marko
2 : 1ημιχρονο 1:0
Panthrakikos crest
Panthrakikos

Marko - Panthrakikos: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Marko αντιμετώπισε την Panthrakikos στο Super League 2 (Ελλάδα). Ο αγώνας διεξήχθη στις 28 Σεπτεμβρίου 2026. Τελικό σκορ: 2:1.

Τρέχουσα φόρμα

Marko: 3-0-0, 3.00 βαθμοί/αγώνα. Panthrakikos: 2-1-0, 2.33 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Marko σκοράρει 2.33 και δέχεται 1.00 γκολ ανά αγώνα. Panthrakikos σκοράρει 1.00 και δέχεται 0.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.13 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Marko 67%, Panthrakikos 0%. Over 2.5: Marko 67%, Panthrakikos 0%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 40%, Over 2.5 37%.

xG, σουτ και στυλ

Panthrakikos έχει υψηλότερο xG: 1.60 έναντι 0.95. Marko: 3.3 σουτ ανά αγώνα, Panthrakikos: 11.3.

Ημίχρονα αγώνα

Marko: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.67. Panthrakikos: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.67.

Γκολ ανά λεπτό

Marko: 46-60 (3 γκολ). Panthrakikos: 76-90+ (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Super League 2: 2.13 γκολ ανά αγώνα, BTTS 40%, Over 2.5 37%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Marko έχει πραγματοποιήσει εξαιρετικό ξεκίνημα στη σεζόν: κέρδισε και τους 3 αγώνες, πετυχαίνοντας 7 γκολ και δεχόμενη μόλις 3. Στην έδρα της, η γηπεδούχος ομάδα έχει κερδίσει και τις δύο μέχρι τώρα αναμετρήσεις, σημειώνοντας κατά μέσο όρο 1,5 γκολ και δεχόμενη μόλις 0,5 γκολ ανά αγώνα, ενώ στο 50% των εμφανίσεών της κράτησε ανέπαφη την εστία της. Ο Panthrakikos παραμένει επίσης αήττητος μετά από 3 αγωνιστικές, όμως έχει πετύχει μόλις 3 γκολ, παρότι η άμυνά του δεν έχει δεχθεί ακόμη γκολ. Οι δύο ομάδες έχουν πανομοιότυπο απολογισμό στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους, δηλαδή 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 1 ήττα, όμως η Marko αξιοποιεί καλύτερα τις ευκαιρίες της εντός έδρας, μετατρέποντας το 27% των σουτ της σε γκολ. Οι γηπεδούχοι ενδέχεται να αντιμετωπίσουν προβλήματα στη δημιουργία ευκαιριών, καθώς ο μέσος όρος xG τους ανέρχεται σε 0,95, έναντι 1,07 xG που επιτρέπουν στους αντιπάλους, όμως το πλεονέκτημα της έδρας και η αποτελεσματικότητά τους συνηγορούν υπέρ μιας οριακής νίκης.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Η επιλογή BTTS N/G είναι ελαφρώς ισχυρότερη, καθώς η Marko έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της στο 100% των μέχρι τώρα εντός έδρας αγώνων της, ενώ σε ολόκληρη τη σεζόν έχει δεχθεί εκεί 0,0 γκολ ανά αγώνα. Η Panthrakikos έχει μεν κατά μέσο όρο 1,6 γκολ και xG 1,41 στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, όμως το G/G εμφανίστηκε μόνο στο 20% αυτών των αναμετρήσεων, γεγονός που υποδηλώνει συχνά αγώνες στους οποίους σκοράρει μόνο η μία πλευρά. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν εντός έδρας ευκαιρίες αξίας 1,66 xG και καταγράφουν κατά μέσο όρο 5 σουτ στον στόχο, επομένως το γκολ τους είναι πιθανό, όμως η άμυνά τους περιορίζει τις πιθανότητες των φιλοξενούμενων. Επιπλέον, η συχνότητα του G/G στο πρωτάθλημα ανέρχεται μόλις στο 46%, ενώ ο μέσος όρος των 2,25 γκολ δείχνει μια διοργάνωση που ευνοεί περισσότερο κλειστά σενάρια. Συνεπώς, το πιθανότερο είναι το σενάριο στο οποίο τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το ισχυρότερο σήμα προκύπτει από τη γραμμή Under 3.5 γκολ, καθώς ο προβλεπόμενος συνολικός αριθμός τερμάτων ανέρχεται σε 2.50. Η Marko στα τελευταία 5 παιχνίδια πετύχαινε κατά μέσο όρο 1.6 γκολ και δεχόταν 1.2, ενώ ο Panthrakikos σημείωνε 1.6 γκολ, αλλά επέτρεπε στους αντιπάλους να πετυχαίνουν μόλις 0.4 γκολ ανά αγώνα. Η ποιότητα των ευκαιριών επίσης δεν παραπέμπει σε σενάριο με τέσσερα γκολ: το μέσο xG της Marko στα πέντε τελευταία παιχνίδια ανέρχεται σε 1.21, ενώ του Panthrakikos σε 1.41. Επιπλέον, μόνο το 60% των τελευταίων πέντε αγώνων της Marko και το 40% των αγώνων του Panthrakikos ξεπερνούσαν τα 2.5 γκολ, ενώ ο μέσος όρος στη λίγκα είναι 2.25 γκολ. Οι γηπεδούχοι κράτησαν ανέπαφη την εστία τους στο 100% των διαθέσιμων αγώνων της σεζόν, γεγονός που περιορίζει περαιτέρω την πιθανότητα υψηλού σκορ.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το ισχυρότερο σενάριο είναι η ισοπαλία στο ημίχρονο και η νίκη της Marko στο τέλος του αγώνα, καθώς οι γηπεδούχοι στα 3 έως τώρα εντός έδρας παιχνίδια τους είχαν ισόπαλο αποτέλεσμα στο ημίχρονο στο 67% των περιπτώσεων και δεν ηττήθηκαν σε κανένα ματς. Η Marko πετύχαινε μόλις 0,33 γκολ ανά αγώνα πριν από την ανάπαυλα, όμως μετά την αλλαγή πλευρών σημείωνε κατά μέσο όρο 0,67 τέρματα, γεγονός που ευνοεί την επίλυση του αγώνα στο δεύτερο ημίχρονο. Στα 5 τελευταία παιχνίδια τους, οι γηπεδούχοι είχαν ισοπαλία στο ημίχρονο στο 80% των αναμετρήσεων, ενώ ο Πανθρακικός στο 60%, επομένως ένα προσεκτικό ξεκίνημα είναι πολύ πιθανό. Το πλεονέκτημα της Marko προκύπτει επίσης από το εντός έδρας xG στο 1,66 και τον μέσο όρο των 5 σουτ εντός εστίας ανά αγώνα, αν και η καλή πρόσφατη φόρμα των φιλοξενούμενων, οι οποίοι δέχονταν μόλις 0,4 γκολ ανά παιχνίδι, αυξάνει επίσης τις πιθανότητες του σεναρίου ισοπαλίας ή του X/2.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 0
1ο ημιχρονο
1 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

47Κατοχη (%)53
MarkoPanthrakikos
15Σουτ7
MarkoPanthrakikos
9Σουτ στον στοχο3
MarkoPanthrakikos
2.1xG1.12
MarkoPanthrakikos
6Κορνερ2
MarkoPanthrakikos
72Επικινδυνες επιθεσεις62
MarkoPanthrakikos
16Φαουλ13
MarkoPanthrakikos
0Καρτες0
MarkoPanthrakikos

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

2.33Γκολ υπέρ / αγώνα1
MarkoPanthrakikos
1Γκολ κατά / αγώνα0
MarkoPanthrakikos
31%Μέση κατοχή53%
MarkoPanthrakikos
1.33Σουτ στον στόχο / αγώνα4.67
MarkoPanthrakikos

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

3.33Σουτ ανά αγώνα11.33
MarkoPanthrakikos
1.33Σουτ στον στόχο4.67
MarkoPanthrakikos
70%Μετατροπή σουτ8.8%
MarkoPanthrakikos
31%Κατοχή53%
MarkoPanthrakikos
0.95xG υπέρ1.6
MarkoPanthrakikos
1.07xG κατά0.81
MarkoPanthrakikos

Ποιότητα σουτ

Marko: Με κόντρεςPanthrakikos: Ισορροπημένη
MarkoPanthrakikos
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)40%41%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.290.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)1.750.21

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Marko είναι 29% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

3 π. / αγώνα - Marko · 2.33 π. / αγώνα - Panthrakikos

Marko
WWW
5 σερί νίκες
Κατανομή αποτελεσμάτων
100% Ν0% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-0-0
3.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-0-0
3.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-0-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-0-0
WW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.3Γκολ κατά: 1.0xG: 0.95xG αντιπάλου: 1.07BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Panthrakikos
DWW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
67% Ν33% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-1-0
2.33 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-0
2.33 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-0
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 0.0xG: 1.60xG αντιπάλου: 0.81BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Marko είναι 133% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

2.33 γκολ / αγώνα - Marko · 1 γκολ / αγώνα - Panthrakikos

Επιθετικό προφίλ Marko: ασταθές

Marko σκοράρει στο 100% των αγώνων (3 από 3 αγώνες), ενώ Panthrakikos κρατά clean sheet στο 100% (3 από 3 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Panthrakikos: ισχυρό

Panthrakikos σκοράρει στο 67% των αγώνων (2 από 3 αγώνες), ενώ Marko κρατά clean sheet στο 33% (1 από 3 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)3
MarkoPanthrakikos
3Γκολ κατά (σεζόν)0
MarkoPanthrakikos
3.33Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1
MarkoPanthrakikos
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)3
MarkoPanthrakikos
3Γκολ κατά (τελευταία 5)0
MarkoPanthrakikos

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

100%1 γκολ67%
MarkoPanthrakikos
67%2 γκολ33%
MarkoPanthrakikos
33%3 γκολ0%
MarkoPanthrakikos
33%4 γκολ0%
MarkoPanthrakikos

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

67%1 γκολ0%
MarkoPanthrakikos
33%2 γκολ0%
MarkoPanthrakikos
0%3 γκολ0%
MarkoPanthrakikos
0%4 γκολ0%
MarkoPanthrakikos

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

0%
Panthrakikos - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.0 από 3 αγώνες
40%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

33%BTTS στο ημίχρονο0%
MarkoPanthrakikos
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
MarkoPanthrakikos
67%Γκολ και στα δύο ημίχρονα33%
MarkoPanthrakikos

BTTS και σύνολο γκολ

67%Τουλ. 3 γκολ και BTTS0%
MarkoPanthrakikos
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
MarkoPanthrakikos
67%BTTS - τελευταία 50%
MarkoPanthrakikos

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

67%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο33%
MarkoPanthrakikos
33%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο0%
MarkoPanthrakikos
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
MarkoPanthrakikos

2ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο67%
MarkoPanthrakikos
33%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο0%
MarkoPanthrakikos
33%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
MarkoPanthrakikos

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Marko - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται67% ισοπαλία0% χάνει
Panthrakikos - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται67% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.67Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.67
MarkoPanthrakikos
0.67Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.33
MarkoPanthrakikos
0.33Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0
MarkoPanthrakikos
1Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.33
MarkoPanthrakikos
67%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο100%
MarkoPanthrakikos
33%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο67%
MarkoPanthrakikos

Μετά το ημίχρονο (2ο)

3Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2.33
MarkoPanthrakikos
1.67Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.67
MarkoPanthrakikos
0.67Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0
MarkoPanthrakikos
2.33Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)0.67
MarkoPanthrakikos
67%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο100%
MarkoPanthrakikos
0%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο33%
MarkoPanthrakikos

Marko - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

100% Ν0% Ι0% Η
5
Πόντοι ημιχρόνου
2
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
9
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.67
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος303%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 100%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Panthrakikos - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

67% Ν33% Ι0% Η
5
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
7
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.67
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος203%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 67%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Marko - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.673.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.71.7
Γκολ κατά / αγώνα0.30.7
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.02.3
1 γκολ67%100%
2 γκολ33%33%
3 γκολ0%33%
Ανέπαφη εστία67%67%
Χωρίς γκολ33%0%
Διαφορά γκολ+1+3
Ημίχρονο: 33% προηγείται - 67% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 100% νίκη - 0% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 33% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Panthrakikos - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.672.33
Γκολ υπέρ / αγώνα0.30.7
Γκολ κατά / αγώνα0.00.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.30.7
1 γκολ33%67%
2 γκολ0%0%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%100%
Χωρίς γκολ67%33%
Διαφορά γκολ+1+2
Ημίχρονο: 33% προηγείται - 67% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 67% νίκη - 33% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Marko
ΥπέρΚατά
0
1
0-15
1
0
16-30
1
0
31-45
3
0
46-60
1
2
61-75
1
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Panthrakikos
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
2
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (2 goals). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.17
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.2 : 1.0
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
102%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
34%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
67%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Marko

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.12
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+1.45
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+1.38
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.07
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
175%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
125%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+1.0
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Panthrakikos

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.79
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.21
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.60
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.81
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
125%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
0%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 67% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
67%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Super League 2).

Ομάδες vs λίγκα

MarkoLigaPanthrakikos
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 3.332.13▼ 1.00
Σκόραραν και οι δύο▲ 67%40%▼ 0%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 67%37%▼ 0%
Clean sheets▼ 33%35%▲ 100%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 67%60%▼ 33%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 100%63%▲ 67%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.13
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
40%
Σκόραραν και οι δύο
37%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
35%
Clean sheets
1.33
Γκολ εντός / αγώνα
0.80
Γκολ εκτός / αγώνα
+66%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+40%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+50%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
60%
1 γκολ
20%
2 γκολ
0%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
63%
1 γκολ
40%
2 γκολ
17%
3 γκολ
7%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Γηπεδούχοι

Φιλοξενούμενοι

Άλλοι καταγεγραμμένοι παίκτες

—Evangelos Anastasopoulos⚽ 1

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. PanthrakikosΓκολEvangelos Anastasopoulos

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Marko - Panthrakikos;

Ο αγώνας της Super League 2 έληξε Marko 2:1 Panthrakikos. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Marko - Panthrakikos;

Η Marko σκοράρει κατά μέσο όρο 2,33 γκολ ανά αγώνα και η Panthrakikos 1,00. Ο μέσος όρος της Super League 2 είναι 2,13 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 37% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 67% των αγώνων της Marko και στο 0% της Panthrakikos.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Marko και η Panthrakikos;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Marko έχει ρεκόρ 3-0-0 (3,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Panthrakikos 2-1-0 (2,33 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Marko - Panthrakikos;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.