Ουζμπεκιστάν - Uzbekistan Super LeagueStadion im. Bahrom VafoyevΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Mash'al - AGMK: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Mash'al - AGMK: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Mash'al παίζει με AGMK στο Uzbekistan Super League (Ουζμπεκιστάν). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 15 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Stadion im. Bahrom Vafoyev.

Τρέχουσα φόρμα

Mash'al: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα. AGMK: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Mash'al σκοράρει 0.48 και δέχεται 2.04 γκολ ανά αγώνα. AGMK σκοράρει 1.43 και δέχεται 1.35. Μέσος όρος λίγκας: 2.71 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Mash'al 39%, AGMK 65%. Over 2.5: Mash'al 48%, AGMK 61%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 55%.

xG, σουτ και στυλ

AGMK έχει υψηλότερο xG: 1.63 έναντι 1.01. Mash'al: 7.9 σουτ ανά αγώνα, AGMK: 12.7.

Ημίχρονα αγώνα

Mash'al: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.30. AGMK: προηγείται στο ημίχρονο 22%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.87.

Γκολ ανά λεπτό

Mash'al: 61-75 (4 γκολ). AGMK: 76-90+ (9 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Uzbekistan Super League: 2.71 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 55%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-3. Μέσος όρος γκολ 2.00, BTTS 33%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0.48Γκολ υπέρ / αγώνα1.43
Mash'alAGMK
2.04Γκολ κατά / αγώνα1.35
Mash'alAGMK
43%Μέση κατοχή52%
Mash'alAGMK
2.91Σουτ στον στόχο / αγώνα4.43
Mash'alAGMK

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

7.87Σουτ ανά αγώνα12.7
Mash'alAGMK
2.91Σουτ στον στόχο4.43
Mash'alAGMK
6.1%Μετατροπή σουτ11.3%
Mash'alAGMK
43%Κατοχή52%
Mash'alAGMK
1.01xG υπέρ1.63
Mash'alAGMK
1.76xG κατά1.38
Mash'alAGMK

Ποιότητα σουτ

Mash'al: ΙσορροπημένηAGMK: Ισορροπημένη
Mash'alAGMK
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)37%35%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.160.32

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Mash'al
LLLLL
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
4% Ν4% Ι91% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-1-21
0.17 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -36
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-0-5
0.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-1-9
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-1-4
DLLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 3.0xG: 1.01xG αντιπάλου: 1.86BTTS: 40%Over 2.5: 80%
AGMK
DWLWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
43% Ν26% Ι30% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
10-6-7
1.57 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
6-2-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-1-1
WWLDW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.2xG: 1.76xG αντιπάλου: 1.36BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η AGMK είναι 198% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.48 γκολ / αγώνα - Mash'al · 1.43 γκολ / αγώνα - AGMK

Η AGMK είναι 51% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

2.04 γκολ / αγώνα - Mash'al · 1.35 γκολ / αγώνα - AGMK

Επιθετικό προφίλ Mash'al: ισχυρό

Mash'al σκοράρει στο 43% των αγώνων (10 από 23 αγώνες), ενώ AGMK κρατά clean sheet στο 17% (4 από 23 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ AGMK: πολύ ισχυρό

AGMK σκοράρει στο 74% των αγώνων (17 από 23 αγώνες), ενώ Mash'al κρατά clean sheet στο 4% (1 από 23 αγώνες).

11Γκολ υπέρ (σεζόν)33
Mash'alAGMK
47Γκολ κατά (σεζόν)31
Mash'alAGMK
2.52Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.78
Mash'alAGMK
3Γκολ υπέρ (τελευταία 5)6
Mash'alAGMK
15Γκολ κατά (τελευταία 5)6
Mash'alAGMK

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

43%1 γκολ74%
Mash'alAGMK
4%2 γκολ48%
Mash'alAGMK
0%3 γκολ17%
Mash'alAGMK
0%4 γκολ4%
Mash'alAGMK

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

96%1 γκολ83%
Mash'alAGMK
74%2 γκολ43%
Mash'alAGMK
26%3 γκολ9%
Mash'alAGMK
4%4 γκολ0%
Mash'alAGMK

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

17%BTTS στο ημίχρονο22%
Mash'alAGMK
4%BTTS και στα δύο ημίχρονα4%
Mash'alAGMK
4%Γκολ και στα δύο ημίχρονα17%
Mash'alAGMK

BTTS και σύνολο γκολ

35%Τουλ. 3 γκολ και BTTS61%
Mash'alAGMK
13%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Mash'alAGMK
40%BTTS - τελευταία 560%
Mash'alAGMK

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

65%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο70%
Mash'alAGMK
39%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο39%
Mash'alAGMK
9%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο13%
Mash'alAGMK

2ο ημίχρονο

83%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο83%
Mash'alAGMK
26%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο43%
Mash'alAGMK
22%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο13%
Mash'alAGMK

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η AGMK είναι 153% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

0.43 π. / αγώνα - Mash'al · 1.09 π. / αγώνα - AGMK

Mash'al - κατάσταση στο ημίχρονο
0% προηγείται43% ισοπαλία57% χάνει
AGMK - κατάσταση στο ημίχρονο
22% προηγείται43% ισοπαλία35% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0.43Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.09
Mash'alAGMK
0.17Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.57
Mash'alAGMK
1.04Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.74
Mash'alAGMK
1.22Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.3
Mash'alAGMK
35%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο48%
Mash'alAGMK
83%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο61%
Mash'alAGMK

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.57Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.39
Mash'alAGMK
0.3Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.87
Mash'alAGMK
1Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.61
Mash'alAGMK
1.3Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.48
Mash'alAGMK
30%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο39%
Mash'alAGMK
70%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο48%
Mash'alAGMK

Mash'al - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

13% Ν17% Ι70% Η
10
Πόντοι ημιχρόνου
4
Γκολ ημιχρόνου
-20
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
13
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-16
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.43
PPG πριν το ημίχρονο
Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

AGMK - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

35% Ν35% Ι30% Η
25
Πόντοι ημιχρόνου
13
Γκολ ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
32
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.09
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος195%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 22% των αγώνων και κερδίζει το 43%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Mash'al - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.400.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.4
Γκολ κατά / αγώνα1.02.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.22.4
1 γκολ60%100%
2 γκολ20%80%
3 γκολ20%60%
Ανέπαφη εστία40%0%
Χωρίς γκολ80%60%
Διαφορά γκολ-4-8
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 40% ισοπαλία - 60% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 0% ισοπαλία - 100% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
AGMK - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.8
Γκολ κατά / αγώνα0.80.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.2
1 γκολ80%60%
2 γκολ40%60%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ-2+2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 80% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Mash'al
ΥπέρΚατά
0
5
0-15
3
4
16-30
1
15
31-45
1
6
46-60
4
3
61-75
2
14
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (15). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -12 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

AGMK
ΥπέρΚατά
5
4
0-15
2
6
16-30
6
7
31-45
6
4
46-60
5
5
61-75
9
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +4 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.65
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.9 : 1.7
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
98%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
52%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-25%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
32%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
15%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 7 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Mash'al

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.75
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.81
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.53
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.28
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
32%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
167%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.17
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 18% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
18%

AGMK

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.25
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.17
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.7 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.20
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.03
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
117%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
91%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.03
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 27% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 15% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
27%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Uzbekistan Super League).

Ομάδες vs λίγκα

Mash'alLigaAGMK
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.522.71• 2.78
Σκόραραν και οι δύο▼ 39%55%▲ 65%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 48%55%▲ 61%
Clean sheets▼ 4%26%▼ 17%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 65%68%▲ 70%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 83%77%▲ 83%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.71
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
55%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.48
Γκολ εντός / αγώνα
1.22
Γκολ εκτός / αγώνα
+21%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+18%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+11%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
68%
1 γκολ
38%
2 γκολ
11%
3 γκολ
5%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
77%
1 γκολ
43%
2 γκολ
19%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (3): Mash'al 0 - 0 - 3 AGMK. Μεσος ορος γκολ 2.00, σκοραραν και οι δυο σε 33% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Mash'al και AGMK;

Η Mash'al αντιμετωπίζει τη AGMK στις 15 Οκτωβρίου 2026 στη Uzbekistan Super League στο Stadion im. Bahrom Vafoyev. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Mash'al - AGMK;

Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Mash'al κέρδισε 0, η AGMK 3 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 33%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Mash'al - AGMK;

Η Mash'al σκοράρει κατά μέσο όρο 0,48 γκολ ανά αγώνα και η AGMK 1,43. Ο μέσος όρος της Uzbekistan Super League είναι 2,71 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 55% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 39% των αγώνων της Mash'al και στο 65% της AGMK.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Mash'al και η AGMK;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Mash'al έχει ρεκόρ 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η AGMK 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Mash'al - AGMK;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Mash'al - AGMK — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.