Αλγερία - Ligue 1Ενημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

MC Oran - MC Alger: στατιστικά αγώνα

MC Oran crest
MC Oran
2 : 1ημιχρονο 1:1
MC Alger crest
MC Alger
125%(0.00)
X30%(0.00)
245%(0.00)

Ο MC Alger κατέχει την πρώτη θέση στο βαθμολογικό πίνακα και παρουσιάζει σαφώς καλύτερη φόρμα από τον MC Oran, ο οποίος βρίσκεται στην 9η θέση. Οι φιλοξενούμενοι έχουν εντυπωσιακό ρεκόρ 11 νικών, 3 ισοπαλιών και μόνο 1 ήττας στη σεζόν, ενώ οι οικοδεσπότες έχουν κερδίσει μόλις 6 αγώνες με 6 ισοπαλίες και 6 ήττες. Ο MC Oran δεν έχει κερδίσει κανέναν από τους τελευταίους 5 αγώνες, συλλέγοντας μόνο 0.6 πόντους ανά αγώνα, ενώ ο MC Alger έχει αποσπάσει 1.8 πόντους ανά αγώνα στην ίδια περίοδο. Ιδιαίτερα εντυπωσιακή είναι η αμυντική απόδοση των φιλοξενούμενων σε εκτός έδρας αγώνες – 71% καθαρών φύλλων και μέσο όρο μόνο 0.29 γκολ που δέχτηκε ανά αγώνα εκτός έδρας. Παρά το γεγονός ότι ο MC Alger σκοράρει λιγότερα γκολ σε εκτός έδρας αγώνες (μέσο όρο 0.57), η σταθερή άμυνα τους και η σημαντικά καλύτερη συνολική φόρμα τους δίνουν το πλεονέκτημα σε αυτή τη συνάντηση. Οι οικοδεσπότες έχουν βέβαια αξιοπρεπές εντός έδρας ρεκόρ (44% νικών), ωστόσο η τρέχουσα σειρά τους χωρίς νίκη και η κακή φόρμα κάνουν τους φιλοξενούμενους φαβορί για αυτόν τον αγώνα.

MC Oran - MC Alger: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

MC Oran αντιμετώπισε την MC Alger στο Ligue 1 (Αλγερία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 20 Φεβρουαρίου 2026. Τελικό σκορ: 2:1.

Τρέχουσα φόρμα

MC Oran: 0-3-2, 0.60 βαθμοί/αγώνα. MC Alger: 3-2-0, 2.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

MC Oran σκοράρει 1.06 και δέχεται 0.89 γκολ ανά αγώνα. MC Alger σκοράρει 1.13 και δέχεται 0.40. Μέσος όρος λίγκας: 2.05 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: MC Oran 44%, MC Alger 27%. Over 2.5: MC Oran 28%, MC Alger 20%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 47%, Over 2.5 31%.

xG, σουτ και στυλ

MC Alger έχει υψηλότερο xG: 1.41 έναντι 1.29. MC Oran: 10.1 σουτ ανά αγώνα, MC Alger: 10.7.

Ημίχρονα αγώνα

MC Oran: προηγείται στο ημίχρονο 11%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.78. MC Alger: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.80.

Γκολ ανά λεπτό

MC Oran: 46-60 (6 γκολ). MC Alger: 76-90+ (5 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Ligue 1: 2.05 γκολ ανά αγώνα, BTTS 47%, Over 2.5 31%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 5.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Ο MC Alger κατέχει την πρώτη θέση στο βαθμολογικό πίνακα και παρουσιάζει σαφώς καλύτερη φόρμα από τον MC Oran, ο οποίος βρίσκεται στην 9η θέση. Οι φιλοξενούμενοι έχουν εντυπωσιακό ρεκόρ 11 νικών, 3 ισοπαλιών και μόνο 1 ήττας στη σεζόν, ενώ οι οικοδεσπότες έχουν κερδίσει μόλις 6 αγώνες με 6 ισοπαλίες και 6 ήττες. Ο MC Oran δεν έχει κερδίσει κανέναν από τους τελευταίους 5 αγώνες, συλλέγοντας μόνο 0.6 πόντους ανά αγώνα, ενώ ο MC Alger έχει αποσπάσει 1.8 πόντους ανά αγώνα στην ίδια περίοδο. Ιδιαίτερα εντυπωσιακή είναι η αμυντική απόδοση των φιλοξενούμενων σε εκτός έδρας αγώνες – 71% καθαρών φύλλων και μέσο όρο μόνο 0.29 γκολ που δέχτηκε ανά αγώνα εκτός έδρας. Παρά το γεγονός ότι ο MC Alger σκοράρει λιγότερα γκολ σε εκτός έδρας αγώνες (μέσο όρο 0.57), η σταθερή άμυνα τους και η σημαντικά καλύτερη συνολική φόρμα τους δίνουν το πλεονέκτημα σε αυτή τη συνάντηση. Οι οικοδεσπότες έχουν βέβαια αξιοπρεπές εντός έδρας ρεκόρ (44% νικών), ωστόσο η τρέχουσα σειρά τους χωρίς νίκη και η κακή φόρμα κάνουν τους φιλοξενούμενους φαβορί για αυτόν τον αγώνα.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

1 : 1
1ο ημιχρονο
1 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

50Κατοχη (%)50
MC OranMC Alger
2Σουτ1
MC OranMC Alger
2Σουτ στον στοχο1
MC OranMC Alger
0xG0
MC OranMC Alger
9Κορνερ5
MC OranMC Alger
0Επικινδυνες επιθεσεις0
MC OranMC Alger
-1Φαουλ-1
MC OranMC Alger
-1Καρτες-1
MC OranMC Alger

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.06Γκολ υπέρ / αγώνα1.13
MC OranMC Alger
0.89Γκολ κατά / αγώνα0.4
MC OranMC Alger
52%Μέση κατοχή55%
MC OranMC Alger
4.72Σουτ στον στόχο / αγώνα4.6
MC OranMC Alger

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

10.06Σουτ ανά αγώνα10.73
MC OranMC Alger
4.72Σουτ στον στόχο4.6
MC OranMC Alger
10.5%Μετατροπή σουτ10.6%
MC OranMC Alger
52%Κατοχή55%
MC OranMC Alger
1.29xG υπέρ1.41
MC OranMC Alger
1.35xG κατά0.88
MC OranMC Alger

Ποιότητα σουτ

MC Oran: ΙσορροπημένηMC Alger: Ισορροπημένη
MC OranMC Alger
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)47%43%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.220.25

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η MC Alger είναι 267% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.6 π. / αγώνα - MC Oran · 2.2 π. / αγώνα - MC Alger

MC Oran
DDLLD
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
33% W33% R33% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-6-6
1.33 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-3-2
0.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-4-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-3-1
DWDDL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 1.0xG: 1.22xG αντιπάλου: 1.45BTTS: 60%Over 2.5: 20%
MC Alger
WWDWD
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
73% W20% R7% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
11-3-1
2.40 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +11
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-2-0
2.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-3-1
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-2-1
WWLDD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 0.2xG: 1.37xG αντιπάλου: 0.75BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η MC Alger είναι 7% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.06 γκολ / αγώνα - MC Oran · 1.13 γκολ / αγώνα - MC Alger

Η MC Alger είναι 123% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.89 γκολ / αγώνα - MC Oran · 0.4 γκολ / αγώνα - MC Alger

Επιθετικό προφίλ MC Oran: πιο δύσκολο

MC Oran σκοράρει στο 61% των αγώνων (11 από 18 αγώνες), ενώ MC Alger κρατά clean sheet στο 67% (10 από 15 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ MC Alger: πολύ ισχυρό

MC Alger σκοράρει στο 80% των αγώνων (12 από 15 αγώνες), ενώ MC Oran κρατά clean sheet στο 33% (6 από 18 αγώνες).

19Γκολ υπέρ (σεζόν)17
MC OranMC Alger
16Γκολ κατά (σεζόν)6
MC OranMC Alger
1.94Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.53
MC OranMC Alger
3Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
MC OranMC Alger
5Γκολ κατά (τελευταία 5)1
MC OranMC Alger

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

61%1 γκολ80%
MC OranMC Alger
33%2 γκολ27%
MC OranMC Alger
11%3 γκολ7%
MC OranMC Alger
0%4 γκολ0%
MC OranMC Alger

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

67%1 γκολ33%
MC OranMC Alger
17%2 γκολ7%
MC OranMC Alger
6%3 γκολ0%
MC OranMC Alger
0%4 γκολ0%
MC OranMC Alger

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

27%
MC Alger - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 15 αγώνες
47%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

17%BTTS στο ημίχρονο13%
MC OranMC Alger
6%BTTS και στα δύο ημίχρονα7%
MC OranMC Alger
17%Γκολ και στα δύο ημίχρονα20%
MC OranMC Alger

BTTS και σύνολο γκολ

28%Τουλ. 3 γκολ και BTTS20%
MC OranMC Alger
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
MC OranMC Alger
60%BTTS - τελευταία 520%
MC OranMC Alger

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

44%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο33%
MC OranMC Alger
17%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο13%
MC OranMC Alger
6%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο7%
MC OranMC Alger

2ο ημίχρονο

72%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο73%
MC OranMC Alger
44%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο27%
MC OranMC Alger
11%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
MC OranMC Alger

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η MC Alger είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1 π. / αγώνα - MC Oran · 1.33 π. / αγώνα - MC Alger

MC Oran - κατάσταση στο ημίχρονο
11% προηγείται67% ισοπαλία22% χάνει
MC Alger - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται73% ισοπαλία7% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.33
MC OranMC Alger
0.28Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.33
MC OranMC Alger
0.39Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.2
MC OranMC Alger
0.67Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.53
MC OranMC Alger
67%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο80%
MC OranMC Alger
72%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο73%
MC OranMC Alger

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.44Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2.07
MC OranMC Alger
0.78Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.8
MC OranMC Alger
0.5Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.2
MC OranMC Alger
1.28Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1
MC OranMC Alger
56%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο80%
MC OranMC Alger
50%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο27%
MC OranMC Alger

MC Oran - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

33% W44% R22% P
18
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
26
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος300%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 11% των αγώνων και κερδίζει το 33%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

MC Alger - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

53% W47% R0% P
20
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
31
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.33
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος365%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 73%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

MC Oran - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.000.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.4
Γκολ κατά / αγώνα0.20.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.2
1 γκολ20%80%
2 γκολ20%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία80%20%
Χωρίς γκολ80%60%
Διαφορά γκολ0-2
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 100% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 60% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1
MC Alger - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.002.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.00.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.01.2
1 γκολ0%80%
2 γκολ0%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%80%
Χωρίς γκολ100%20%
Διαφορά γκολ0+4
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 100% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 40% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

MC Oran
ΥπέρΚατά
0
2
0-15
2
1
16-30
3
4
31-45
6
3
46-60
6
3
61-75
2
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

MC Alger
ΥπέρΚατά
3
0
0-15
1
2
16-30
1
1
31-45
4
0
46-60
3
1
61-75
5
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

1.74
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.7 : 1.0
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
85%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
36%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+188%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
49%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
8%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 13 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

MC Oran

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.06
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.23
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-7.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.23
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.46
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
87%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
107%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.73
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.5
Γκολ στο φινάλε
Το 11% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
11%

MC Alger

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.53
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.20
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.28
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.48
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
136%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
33%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.20
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.5
Γκολ στο φινάλε
Το 29% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 18% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
29%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Ligue 1).

Ομάδες vs λίγκα

MC OranLigaMC Alger
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 1.942.05 1.53
Σκόραραν και οι δύο 44%47% 27%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 28%31% 20%
Clean sheets 33%31% 67%
Γκολ πριν το ημίχρονο 44%58% 33%
Γκολ μετά το ημίχρονο 72%73% 73%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.05
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
47%
Σκόραραν και οι δύο
31%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
31%
Clean sheets
1.22
Γκολ εντός / αγώνα
0.83
Γκολ εκτός / αγώνα
+47%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+32%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+25%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
58%
1 γκολ
21%
2 γκολ
4%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
73%
1 γκολ
37%
2 γκολ
8%
3 γκολ
3%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. MC OranΓκολBoubacar Traore
  2. MC AlgerΓκολZinedine Ferhat
  3. MC AlgerΓκολAyoub Abdellaoui

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: MC Oran 0 - 0 - 1 MC Alger. Μεσος ορος γκολ 5.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

MC Alger
3 : 2
MC Oran

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα MC Oran - MC Alger;

Ο αγώνας της Ligue 1 έληξε MC Oran 2:1 MC Alger. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το MC Oran - MC Alger;

Η MC Oran σκοράρει κατά μέσο όρο 1,06 γκολ ανά αγώνα και η MC Alger 1,13. Ο μέσος όρος της Ligue 1 είναι 2,05 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 31% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 44% των αγώνων της MC Oran και στο 27% της MC Alger.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η MC Oran και η MC Alger;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η MC Oran έχει ρεκόρ 0-3-2 (0,60 πόντοι ανά αγώνα) και η MC Alger 3-2-0 (2,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για MC Oran - MC Alger;

Το στατιστικό υπόβαθρο του MC Oran - MC Alger — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.