Ουκρανία - Ukrainian Premier LeagueTsentralnyi StadionΕνημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Metalist 1925 Kharkiv - Livyi Bereh: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Metalist 1925 Kharkiv - Livyi Bereh: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Metalist 1925 Kharkiv παίζει με Livyi Bereh στο Ukrainian Premier League (Ουκρανία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 19 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Tsentralnyi Stadion.

Τρέχουσα φόρμα

Metalist 1925 Kharkiv: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα. Livyi Bereh: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Metalist 1925 Kharkiv σκοράρει 2.00 και δέχεται 0.71 γκολ ανά αγώνα. Livyi Bereh σκοράρει 0.71 και δέχεται 0.86. Μέσος όρος λίγκας: 2.38 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Metalist 1925 Kharkiv 29%, Livyi Bereh 43%. Over 2.5: Metalist 1925 Kharkiv 57%, Livyi Bereh 14%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 41%, Over 2.5 48%.

xG, σουτ και στυλ

Metalist 1925 Kharkiv έχει υψηλότερο xG: 1.46 έναντι 0.72. Metalist 1925 Kharkiv: 12.6 σουτ ανά αγώνα, Livyi Bereh: 5.3.

Ημίχρονα αγώνα

Metalist 1925 Kharkiv: προηγείται στο ημίχρονο 43%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Livyi Bereh: προηγείται στο ημίχρονο 14%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.57.

Γκολ ανά λεπτό

Metalist 1925 Kharkiv: 0-15 (4 γκολ). Livyi Bereh: 61-75 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Ukrainian Premier League: 2.38 γκολ ανά αγώνα, BTTS 41%, Over 2.5 48%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(1.47)
(4.32)
(7.20)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
2Γκολ υπέρ / αγώνα0.71
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
0.71Γκολ κατά / αγώνα0.86
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
56%Μέση κατοχή48%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
4.57Σουτ στον στόχο / αγώνα2
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

12.57Σουτ ανά αγώνα5.29
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
4.57Σουτ στον στόχο2
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
15.9%Μετατροπή σουτ13.5%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
56%Κατοχή48%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
1.46xG υπέρ0.72
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
0.6xG κατά1.09
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Ποιότητα σουτ

Metalist 1925 Kharkiv: Αποτελεσματικό τελείωμαLivyi Bereh: Αποτελεσματικό τελείωμα
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)36%38%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.440.35

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Metalist 1925 Kharkiv είναι 140% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2.4 π. / αγώνα - Metalist 1925 Kharkiv · 1 π. / αγώνα - Livyi Bereh

Metalist 1925 Kharkiv
LWWWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
71% Ν0% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-0-2
2.14 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +9
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-0-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-1
WLWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.4Γκολ κατά: 0.4xG: 1.49xG αντιπάλου: 0.52BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Livyi Bereh
DDLWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
14% Ν57% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-4-2
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-2-1
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-2-1
DDLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.8Γκολ κατά: 1.0xG: 0.88xG αντιπάλου: 1.40BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Metalist 1925 Kharkiv είναι 182% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

2 γκολ / αγώνα - Metalist 1925 Kharkiv · 0.71 γκολ / αγώνα - Livyi Bereh

Η Metalist 1925 Kharkiv είναι 21% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.71 γκολ / αγώνα - Metalist 1925 Kharkiv · 0.86 γκολ / αγώνα - Livyi Bereh

Επιθετικό προφίλ Metalist 1925 Kharkiv: ισχυρό

Metalist 1925 Kharkiv σκοράρει στο 86% των αγώνων (6 από 7 αγώνες), ενώ Livyi Bereh κρατά clean sheet στο 43% (3 από 7 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Livyi Bereh: ασταθές

Livyi Bereh σκοράρει στο 57% των αγώνων (4 από 7 αγώνες), ενώ Metalist 1925 Kharkiv κρατά clean sheet στο 57% (4 από 7 αγώνες).

14Γκολ υπέρ (σεζόν)5
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
5Γκολ κατά (σεζόν)6
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
2.71Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.57
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
12Γκολ υπέρ (τελευταία 5)4
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
2Γκολ κατά (τελευταία 5)5
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

86%1 γκολ57%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
57%2 γκολ14%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
29%3 γκολ0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
14%4 γκολ0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

43%1 γκολ57%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
14%2 γκολ14%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
14%3 γκολ14%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
0%4 γκολ0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

29%
Metalist 1925 Kharkiv - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.2 από 7 αγώνες
43%
Livyi Bereh - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 7 αγώνες
41%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
29%Γκολ και στα δύο ημίχρονα14%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

BTTS και σύνολο γκολ

29%Τουλ. 3 γκολ και BTTS14%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
29%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
20%BTTS - τελευταία 540%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

71%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο57%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
14%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο14%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
14%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

2ο ημίχρονο

71%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο57%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
57%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο29%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
14%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Metalist 1925 Kharkiv είναι 83% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.57 π. / αγώνα - Metalist 1925 Kharkiv · 0.86 π. / αγώνα - Livyi Bereh

Metalist 1925 Kharkiv - κατάσταση στο ημίχρονο
43% προηγείται29% ισοπαλία29% χάνει
Livyi Bereh - κατάσταση στο ημίχρονο
14% προηγείται43% ισοπαλία43% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.57Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)0.86
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
1Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.14
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
0.29Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.57
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
1.29Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.71
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
71%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο57%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
57%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο86%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.71Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.57
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
1Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.57
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
0.43Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.29
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
1.43Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)0.86
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
71%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο71%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh
29%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο43%
Metalist 1925 KharkivLivyi Bereh

Metalist 1925 Kharkiv - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

43% Ν43% Ι14% Η
11
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
12
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.57
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος165%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 43% των αγώνων και κερδίζει το 71%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Livyi Bereh - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

29% Ν71% Ι0% Η
6
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
11
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.86
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 14% των αγώνων και κερδίζει το 14%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.3

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Metalist 1925 Kharkiv - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.001.80
Γκολ υπέρ / αγώνα1.41.0
Γκολ κατά / αγώνα0.20.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.2
1 γκολ80%60%
2 γκολ20%60%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία80%80%
Χωρίς γκολ40%40%
Διαφορά γκολ+6+4
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 20% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 60% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 7
Livyi Bereh - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.6
Γκολ κατά / αγώνα0.60.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.0
1 γκολ60%60%
2 γκολ20%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%60%
Χωρίς γκολ80%40%
Διαφορά γκολ-2+1
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 80% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Metalist 1925 Kharkiv
ΥπέρΚατά
4
1
0-15
2
1
16-30
1
0
31-45
3
1
46-60
2
2
61-75
2
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Livyi Bereh
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
1
1
16-30
0
3
31-45
0
1
46-60
3
1
61-75
1
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.14
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.4 : 0.7
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
90%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
36%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
49%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
6%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 17 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Metalist 1925 Kharkiv

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.86
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.43
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-3.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.54
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.11
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
147%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
70%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.26
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 29% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Livyi Bereh

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.37
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.22
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.01
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.23
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
70%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
63%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Ukrainian Premier League).

Ομάδες vs λίγκα

Metalist 1925 KharkivLigaLivyi Bereh
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 2.712.38▼ 1.57
Σκόραραν και οι δύο▼ 29%41%▲ 43%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 57%48%▼ 14%
Clean sheets▲ 57%37%▲ 43%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 71%66%▼ 57%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 71%74%▼ 57%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.38
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
41%
Σκόραραν και οι δύο
48%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
37%
Clean sheets
1.36
Γκολ εντός / αγώνα
1.02
Γκολ εκτός / αγώνα
+33%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+25%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+10%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
66%
1 γκολ
28%
2 γκολ
7%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
74%
1 γκολ
46%
2 γκολ
13%
3 γκολ
2%
4 γκολ

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Metalist 1925 Kharkiv και Livyi Bereh;

Η Metalist 1925 Kharkiv αντιμετωπίζει τη Livyi Bereh στις 19 Οκτωβρίου 2026 στη Ukrainian Premier League στο Tsentralnyi Stadion. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Metalist 1925 Kharkiv - Livyi Bereh;

Η Metalist 1925 Kharkiv σκοράρει κατά μέσο όρο 2,00 γκολ ανά αγώνα και η Livyi Bereh 0,71. Ο μέσος όρος της Ukrainian Premier League είναι 2,38 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 48% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 29% των αγώνων της Metalist 1925 Kharkiv και στο 43% της Livyi Bereh.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Metalist 1925 Kharkiv και η Livyi Bereh;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Metalist 1925 Kharkiv έχει ρεκόρ 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Livyi Bereh 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Metalist 1925 Kharkiv - Livyi Bereh;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.