Βενεζουέλα - Primera DivisiónEstadio Olímpico de la UCVΕνημερωση δεδομενων 02 Νοεμβρίου 2026

Metropolitanos - Carabobo: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Metropolitanos - Carabobo: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Metropolitanos παίζει με Carabobo στο Primera División (Βενεζουέλα). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 4 Νοεμβρίου 2026. Έδρα: Estadio Olímpico de la UCV.

Τρέχουσα φόρμα

Metropolitanos: 1-4-0, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Carabobo: 3-2-0, 2.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Metropolitanos σκοράρει 1.57 και δέχεται 0.89 γκολ ανά αγώνα. Carabobo σκοράρει 1.58 και δέχεται 0.92. Μέσος όρος λίγκας: 2.58 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Metropolitanos 49%, Carabobo 53%. Over 2.5: Metropolitanos 43%, Carabobo 33%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 46%.

xG, σουτ και στυλ

Carabobo έχει υψηλότερο xG: 1.74 έναντι 1.33. Metropolitanos: 11.5 σουτ ανά αγώνα, Carabobo: 16.0.

Ημίχρονα αγώνα

Metropolitanos: προηγείται στο ημίχρονο 34%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.94. Carabobo: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.03.

Γκολ ανά λεπτό

Metropolitanos: 76-90+ (13 γκολ). Carabobo: 46-60 (18 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Primera División: 2.58 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 46%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 10 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-5-5. Μέσος όρος γκολ 2.40, BTTS 50%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(4.00)
(3.55)
(1.79)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.57Γκολ υπέρ / αγώνα1.58
MetropolitanosCarabobo
0.89Γκολ κατά / αγώνα0.92
MetropolitanosCarabobo
41%Μέση κατοχή55%
MetropolitanosCarabobo
4.34Σουτ στον στόχο / αγώνα5.31
MetropolitanosCarabobo

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.51Σουτ ανά αγώνα16
MetropolitanosCarabobo
4.34Σουτ στον στόχο5.31
MetropolitanosCarabobo
13.6%Μετατροπή σουτ9.9%
MetropolitanosCarabobo
41%Κατοχή55%
MetropolitanosCarabobo
1.33xG υπέρ1.74
MetropolitanosCarabobo
1.6xG κατά1.25
MetropolitanosCarabobo

Ποιότητα σουτ

Metropolitanos: Με κόντρεςCarabobo: Κυριαρχική
MetropolitanosCarabobo
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)38%33%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.360.30

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Carabobo είναι 57% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.4 π. / αγώνα - Metropolitanos · 2.2 π. / αγώνα - Carabobo

Metropolitanos
WDDDD
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
54% Ν31% Ι14% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
19-11-5
1.94 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +24
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-4-0
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
11-4-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
4-1-0
WWWWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 1.0xG: 1.54xG αντιπάλου: 1.66BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Carabobo
WDWWD
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
44% Ν39% Ι17% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
16-14-6
1.72 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +24
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-2-0
2.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
5-6-6
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-1-1
LWDWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 1.0xG: 1.72xG αντιπάλου: 1.51BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Επιθετικό προφίλ Metropolitanos: ισχυρό

Metropolitanos σκοράρει στο 83% των αγώνων (29 από 35 αγώνες), ενώ Carabobo κρατά clean sheet στο 42% (15 από 36 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Carabobo: ισχυρό

Carabobo σκοράρει στο 81% των αγώνων (29 από 36 αγώνες), ενώ Metropolitanos κρατά clean sheet στο 43% (15 από 35 αγώνες).

55Γκολ υπέρ (σεζόν)57
MetropolitanosCarabobo
31Γκολ κατά (σεζόν)33
MetropolitanosCarabobo
2.46Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.5
MetropolitanosCarabobo
9Γκολ υπέρ (τελευταία 5)10
MetropolitanosCarabobo
5Γκολ κατά (τελευταία 5)5
MetropolitanosCarabobo

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

83%1 γκολ81%
MetropolitanosCarabobo
51%2 γκολ36%
MetropolitanosCarabobo
17%3 γκολ19%
MetropolitanosCarabobo
6%4 γκολ11%
MetropolitanosCarabobo

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

57%1 γκολ58%
MetropolitanosCarabobo
20%2 γκολ19%
MetropolitanosCarabobo
6%3 γκολ11%
MetropolitanosCarabobo
3%4 γκολ3%
MetropolitanosCarabobo

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

49%
Metropolitanos - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.17 από 35 αγώνες
53%
Carabobo - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.19 από 36 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

20%BTTS στο ημίχρονο19%
MetropolitanosCarabobo
11%BTTS και στα δύο ημίχρονα8%
MetropolitanosCarabobo
40%Γκολ και στα δύο ημίχρονα25%
MetropolitanosCarabobo

BTTS και σύνολο γκολ

37%Τουλ. 3 γκολ και BTTS31%
MetropolitanosCarabobo
6%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS3%
MetropolitanosCarabobo
60%BTTS - τελευταία 580%
MetropolitanosCarabobo

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

63%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο56%
MetropolitanosCarabobo
29%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο31%
MetropolitanosCarabobo
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο11%
MetropolitanosCarabobo

2ο ημίχρονο

77%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο72%
MetropolitanosCarabobo
49%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο44%
MetropolitanosCarabobo
17%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο14%
MetropolitanosCarabobo

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Metropolitanos είναι 20% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.6 π. / αγώνα - Metropolitanos · 1.33 π. / αγώνα - Carabobo

Metropolitanos - κατάσταση στο ημίχρονο
34% προηγείται57% ισοπαλία9% χάνει
Carabobo - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται58% ισοπαλία17% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.6Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.33
MetropolitanosCarabobo
0.63Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.56
MetropolitanosCarabobo
0.29Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.44
MetropolitanosCarabobo
0.91Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
MetropolitanosCarabobo
71%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο67%
MetropolitanosCarabobo
46%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο58%
MetropolitanosCarabobo

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.69Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.72
MetropolitanosCarabobo
0.94Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1.03
MetropolitanosCarabobo
0.6Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.47
MetropolitanosCarabobo
1.54Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.5
MetropolitanosCarabobo
57%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο61%
MetropolitanosCarabobo
31%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο36%
MetropolitanosCarabobo

Metropolitanos - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

43% Ν40% Ι17% Η
56
Πόντοι ημιχρόνου
22
Γκολ ημιχρόνου
+12
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
59
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+12
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.60
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος159%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 34% των αγώνων και κερδίζει το 54%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Carabobo - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

42% Ν47% Ι11% Η
48
Πόντοι ημιχρόνου
20
Γκολ ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
62
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+20
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.33
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος176%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 44%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Metropolitanos - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.801.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.81.0
Γκολ κατά / αγώνα0.20.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.8
1 γκολ60%80%
2 γκολ40%80%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%40%
Χωρίς γκολ40%20%
Διαφορά γκολ+3+1
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 60% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4
Carabobo - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.81.2
Γκολ κατά / αγώνα0.40.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.8
1 γκολ80%80%
2 γκολ40%80%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ40%20%
Διαφορά γκολ+2+3
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 60% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Metropolitanos
ΥπέρΚατά
6
7
0-15
10
1
16-30
6
2
31-45
12
9
46-60
8
4
61-75
13
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (13 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +5 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Carabobo
ΥπέρΚατά
1
5
0-15
12
5
16-30
7
6
31-45
18
5
46-60
9
2
61-75
10
10
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (18 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.48
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.2 : 1.2
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
96%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
51%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-3%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
67%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
3%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 33 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Metropolitanos

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.27
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.95
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-11.7 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.24
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.71
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
111%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
77%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.54
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 24% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 11% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
24%

Carabobo

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.49
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.17
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-18.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.16
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.33
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
136%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
65%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.48
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.5
Γκολ στο φινάλε
Το 18% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 2% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
18%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

MetropolitanosLigaCarabobo
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.462.58• 2.50
Σκόραραν και οι δύο▼ 49%55%▼ 53%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 43%46%▼ 33%
Clean sheets▲ 43%27%▲ 42%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 63%68%▼ 56%
Γκολ μετά το ημίχρονο• 77%76%▼ 72%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.58
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
46%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.41
Γκολ εντός / αγώνα
1.16
Γκολ εκτός / αγώνα
+22%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+18%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+11%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
68%
1 γκολ
35%
2 γκολ
8%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
42%
2 γκολ
16%
3 γκολ
4%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (10): Metropolitanos 0 - 5 - 5 Carabobo. Μεσος ορος γκολ 2.40, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Carabobo
1 : 1
Metropolitanos
Carabobo
1 : 0
Metropolitanos
Metropolitanos
1 : 5
Carabobo
Carabobo
0 : 0
Metropolitanos
Metropolitanos
1 : 1
Carabobo
Metropolitanos FC
0 : 4
Carabobo FC
Carabobo FC
1 : 0
Metropolitanos FC
Carabobo FC
0 : 0
Metropolitanos FC
Carabobo FC
2 : 2
Metropolitanos FC
Metropolitanos FC
1 : 3
Carabobo FC

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Metropolitanos και Carabobo;

Η Metropolitanos αντιμετωπίζει τη Carabobo στις 4 Νοεμβρίου 2026 στη Primera División στο Estadio Olímpico de la UCV. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Metropolitanos - Carabobo;

Στις τελευταίες 10 απευθείας αναμετρήσεις η Metropolitanos κέρδισε 0, η Carabobo 5 και 5 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,40 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Metropolitanos - Carabobo;

Η Metropolitanos σκοράρει κατά μέσο όρο 1,57 γκολ ανά αγώνα και η Carabobo 1,58. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 2,58 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 46% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 49% των αγώνων της Metropolitanos και στο 53% της Carabobo.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Metropolitanos και η Carabobo;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Metropolitanos έχει ρεκόρ 1-4-0 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Carabobo 3-2-0 (2,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Metropolitanos - Carabobo;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.