Ιαπωνία - J-League CupK's denki Stadium MitoΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Mito Hollyhock - Tokyo: στατιστικά αγώνα

Mito Hollyhock crest
Mito Hollyhock
1 : 0ημιχρονο 0:0
Tokyo crest
Tokyo

Mito Hollyhock - Tokyo: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Mito Hollyhock αντιμετώπισε την Tokyo στο J-League Cup (Ιαπωνία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 14 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: K's denki Stadium Mito. Τελικό σκορ: 1:0.

Τρέχουσα φόρμα

Mito Hollyhock: 1-1-0, 2.00 βαθμοί/αγώνα. Tokyo: 1-0-0, 3.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Mito Hollyhock σκοράρει 3.50 και δέχεται 0.00 γκολ ανά αγώνα. Tokyo σκοράρει 2.00 και δέχεται 0.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.85 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Mito Hollyhock 0%, Tokyo 0%. Over 2.5: Mito Hollyhock 50%, Tokyo 0%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 44%, Over 2.5 54%.

xG, σουτ και στυλ

Tokyo έχει υψηλότερο xG: 2.24 έναντι 1.65. Mito Hollyhock: 13.5 σουτ ανά αγώνα, Tokyo: 21.0.

Ημίχρονα αγώνα

Mito Hollyhock: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Tokyo: προηγείται στο ημίχρονο 100%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Mito Hollyhock: 0-15 (3 γκολ). Tokyo: 0-15 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

J-League Cup: 2.85 γκολ ανά αγώνα, BTTS 44%, Over 2.5 54%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Tokyo κέρδισε και τους 5 τελευταίους αγώνες της, σκοράροντας 11 γκολ και χωρίς να δεχτεί κανένα, ενώ η Mito Hollyhock σε αυτό το διάστημα σημείωσε 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες. Οι γηπεδούχοι πέτυχαν μεν 8 γκολ σε αυτά τα 5 παιχνίδια, αλλά δέχτηκαν 4, επομένως η αμυντική τους εικόνα είναι υποδεέστερη σε σύγκριση με εκείνη της αντιπάλου. Στον μοναδικό εκτός έδρας αγώνα που περιλαμβάνεται στα δεδομένα, η Tokyo επιχείρησε 21 σουτ, εκ των οποίων τα 7 ήταν στον στόχο, ενώ το xG της ανήλθε σε 2,24, στοιχείο που δείχνει την ικανότητά της να δημιουργεί καλές ευκαιρίες. Χρειάζεται, ωστόσο, προσοχή: το xG των ευκαιριών που παραχώρησε η Tokyo εκτός έδρας ήταν 1,75, ενώ τα στοιχεία για τις εντός έδρας εμφανίσεις της Mito δεν επιτρέπουν αξιόπιστη σύγκριση των δύο ομάδων υπό αυτές τις συνθήκες. Παρ’ όλα αυτά, το σερί των 5 νικών της Tokyo και η διαφορά τερμάτων 11:0 στα πρόσφατα παιχνίδια της συνηγορούν υπέρ της νίκης των φιλοξενούμενων.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το ισχυρότερο επιχείρημα υπέρ του BTTS «Όχι» (N/G) είναι η αμυντική λειτουργία της Tokyo: οι φιλοξενούμενοι δεν δέχθηκαν γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια τους, ενώ σε αυτό το διάστημα το BTTS επαληθεύτηκε στο 0% των αγώνων τους. Παράλληλα, πετύχαιναν κατά μέσο όρο 2,2 γκολ ανά αγώνα με xG 1,8, επομένως το πιθανότερο σενάριο είναι να σκοράρουν οι ίδιοι. Η Mito σημείωσε κατά μέσο όρο 1,6 γκολ στις τελευταίες 5 αναμετρήσεις της, ωστόσο το BTTS επαληθεύτηκε μόλις στο 20% αυτών των αγώνων. Κάποια επιφύλαξη δικαιολογεί το γεγονός ότι οι αντίπαλοι της Tokyo δημιουργούσαν κατά μέσο όρο ευκαιρίες αξίας 1,31 xG, όμως, με δεδομένο το σερί των 5 αγώνων χωρίς να δεχθεί γκολ, υπερισχύει η εκτίμηση ότι τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα σκοράρει. Το N/G σημαίνει ότι τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα πετύχει γκολ· δεν συνεπάγεται απαραίτητα αποτέλεσμα 0:0 ούτε ότι δεν θα σκοράρει καμία ομάδα.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Στα τελευταία 5 παιχνίδια, η Mito σκόραρε κατά μέσο όρο 1,6 γκολ και δέχθηκε 0,8, ενώ η Tokyo σημείωσε 2,2 γκολ και δεν δέχθηκε κανένα. Παρά τα αποτελέσματα αυτά, μόνο το 20% των τελευταίων 5 αγώνων κάθε ομάδας ολοκληρώθηκε με τουλάχιστον 3 γκολ, στοιχείο που συνηγορεί κατά ενός υψηλού συνόλου τερμάτων. Σε αυτό το διάστημα, η Tokyo δημιούργησε ευκαιρίες αξίας 1,80 xG ανά αγώνα, έναντι 1,06 xG της Mito, γι’ αυτό αποδίδω στους φιλοξενούμενους το μεγαλύτερο μερίδιο των προβλεπόμενων 2,45 γκολ. Ο μέσος όρος της λίγκας είναι 2,83 γκολ, όμως οι αμυντικές επιδόσεις της Tokyo και το χαμηλό ποσοστό αγώνων με τουλάχιστον 3 γκολ και για τις δύο ομάδες καθιστούν το Under 3,5 την ισχυρότερη επιλογή.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Τόκιο κέρδισε και τους 5 τελευταίους αγώνες της, πετυχαίνοντας κατά μέσο όρο 2,2 γκολ και χωρίς να δεχτεί κανένα· η Μίτο Χόλιχοκ κέρδισε μόνο μία φορά σε αυτό το διάστημα, με μέσο όρο 1,6 γκολ υπέρ και 0,8 κατά ανά αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν στο ημίχρονο σε 3 από τους 5 αγώνες, ενώ οι γηπεδούχοι μόνο σε 1 από τους 5, στοιχείο που συνηγορεί υπέρ του προβαδίσματος της Τόκιο ήδη από το πρώτο ημίχρονο. Μετά την ανάπαυλα, η Τόκιο πετύχαινε κατά μέσο όρο 1,4 γκολ και δεν δεχόταν κανένα, επομένως έχει επίσης ισχυρές πιθανότητες να διατηρήσει το προβάδισμά της μέχρι το τέλος. Η ισοπαλία στο ημίχρονο παραμένει μια σημαντική εναλλακτική, καθώς σημειώθηκε σε 2 από τους 5 τελευταίους αγώνες της Τόκιο και σε 3 από τους 5 αγώνες της Μίτο. Τα διαθέσιμα στοιχεία για το κύπελλο είναι περιορισμένα, επομένως τη μεγαλύτερη βαρύτητα έχει η σύγκριση των πέντε τελευταίων εμφανίσεων των δύο ομάδων.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
1 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

33Κατοχη (%)67
Mito HollyhockTokyo
13Σουτ14
Mito HollyhockTokyo
5Σουτ στον στοχο1
Mito HollyhockTokyo
1.39xG1.52
Mito HollyhockTokyo
2Κορνερ7
Mito HollyhockTokyo
30Επικινδυνες επιθεσεις78
Mito HollyhockTokyo
12Φαουλ10
Mito HollyhockTokyo
1Καρτες2
Mito HollyhockTokyo

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

3.5Γκολ υπέρ / αγώνα2
Mito HollyhockTokyo
0Γκολ κατά / αγώνα0
Mito HollyhockTokyo
50%Μέση κατοχή47%
Mito HollyhockTokyo
4.5Σουτ στον στόχο / αγώνα7
Mito HollyhockTokyo

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

13.5Σουτ ανά αγώνα21
Mito HollyhockTokyo
4.5Σουτ στον στόχο7
Mito HollyhockTokyo
25.9%Μετατροπή σουτ9.5%
Mito HollyhockTokyo
50%Κατοχή47%
Mito HollyhockTokyo
1.65xG υπέρ2.24
Mito HollyhockTokyo
1.25xG κατά1.75
Mito HollyhockTokyo

Ποιότητα σουτ

Mito Hollyhock: Αποτελεσματικό τελείωμαTokyo: Επιθετική
Mito HollyhockTokyo
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)33%33%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.780.29

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Tokyo είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2 π. / αγώνα - Mito Hollyhock · 3 π. / αγώνα - Tokyo

Mito Hollyhock
DW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
50% Ν50% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-1-0
2.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +7
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-0
2.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-0-0
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 3.5Γκολ κατά: 0.0xG: 1.65xG αντιπάλου: 1.25BTTS: 0%Over 2.5: 50%
Tokyo
W
5 σερί νίκες
Κατανομή αποτελεσμάτων
100% Ν0% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-0-0
3.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-0
3.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-0-0
W
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 0.0xG: 2.24xG αντιπάλου: 1.75BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Mito Hollyhock είναι 75% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

3.5 γκολ / αγώνα - Mito Hollyhock · 2 γκολ / αγώνα - Tokyo

Επιθετικό προφίλ Mito Hollyhock: πιο δύσκολο

Mito Hollyhock σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ Tokyo κρατά clean sheet στο 100% (1 από 1 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Tokyo: ασταθές

Tokyo σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ Mito Hollyhock κρατά clean sheet στο 100% (2 από 2 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)2
Mito HollyhockTokyo
0Γκολ κατά (σεζόν)0
Mito HollyhockTokyo
3.5Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2
Mito HollyhockTokyo
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)2
Mito HollyhockTokyo
0Γκολ κατά (τελευταία 5)0
Mito HollyhockTokyo

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

50%1 γκολ100%
Mito HollyhockTokyo
50%2 γκολ100%
Mito HollyhockTokyo
50%3 γκολ0%
Mito HollyhockTokyo
50%4 γκολ0%
Mito HollyhockTokyo

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

0%1 γκολ0%
Mito HollyhockTokyo
0%2 γκολ0%
Mito HollyhockTokyo
0%3 γκολ0%
Mito HollyhockTokyo
0%4 γκολ0%
Mito HollyhockTokyo

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

0%
Mito Hollyhock - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.0 από 2 αγώνες
44%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Mito HollyhockTokyo
50%Γκολ και στα δύο ημίχρονα100%
Mito HollyhockTokyo

BTTS και σύνολο γκολ

0%Τουλ. 3 γκολ και BTTS0%
Mito HollyhockTokyo
50%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Mito HollyhockTokyo
0%BTTS - τελευταία 50%
Mito HollyhockTokyo

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

50%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο100%
Mito HollyhockTokyo
50%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo
50%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo

2ο ημίχρονο

50%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο100%
Mito HollyhockTokyo
50%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Tokyo είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

2 π. / αγώνα - Mito Hollyhock · 3 π. / αγώνα - Tokyo

Mito Hollyhock - κατάσταση στο ημίχρονο
50% προηγείται50% ισοπαλία0% χάνει
Tokyo - κατάσταση στο ημίχρονο
100% προηγείται0% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

2Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)3
Mito HollyhockTokyo
2.5Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1
Mito HollyhockTokyo
0Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0
Mito HollyhockTokyo
2.5Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
Mito HollyhockTokyo
100%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο100%
Mito HollyhockTokyo
50%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo

Μετά το ημίχρονο (2ο)

2Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)3
Mito HollyhockTokyo
1Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
Mito HollyhockTokyo
0Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0
Mito HollyhockTokyo
1Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1
Mito HollyhockTokyo
100%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο100%
Mito HollyhockTokyo
50%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο0%
Mito HollyhockTokyo

Mito Hollyhock - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

50% Ν50% Ι0% Η
4
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
4
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
2.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Tokyo - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

100% Ν0% Ι0% Η
3
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
3
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
3.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 100% των αγώνων και κερδίζει το 100%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Mito Hollyhock - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.002.00
Γκολ υπέρ / αγώνα2.51.0
Γκολ κατά / αγώνα0.00.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.51.0
1 γκολ50%50%
2 γκολ50%50%
3 γκολ50%0%
Ανέπαφη εστία100%100%
Χωρίς γκολ50%50%
Διαφορά γκολ+5+2
Ημίχρονο: 50% προηγείται - 50% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 50% νίκη - 50% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5
Tokyo - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα3.003.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.00.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.0
1 γκολ100%100%
2 γκολ0%0%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%100%
Χωρίς γκολ0%0%
Διαφορά γκολ+1+1
Ημίχρονο: 100% προηγείται - 0% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 100% νίκη - 0% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Mito Hollyhock
ΥπέρΚατά
3
0
0-15
0
0
16-30
2
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
1
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (3 goals). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Tokyo
ΥπέρΚατά
1
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.75
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.8 : 1.0
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
96%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
0%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
50%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Mito Hollyhock

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.40
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+3.10
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+1.85
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+1.25
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
312%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
0%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-1.5
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 43% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Tokyo

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.49
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+1.51
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
0.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.24
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+1.75
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
116%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
0%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 50% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (J-League Cup).

Ομάδες vs λίγκα

Mito HollyhockLigaTokyo
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 3.502.85▼ 2.00
Σκόραραν και οι δύο▼ 0%44%▼ 0%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 50%54%▼ 0%
Clean sheets▲ 100%32%▲ 100%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 50%71%▲ 100%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 50%80%▲ 100%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.85
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
44%
Σκόραραν και οι δύο
54%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
32%
Clean sheets
1.12
Γκολ εντός / αγώνα
1.73
Γκολ εκτός / αγώνα
+-35%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+-54%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+-32%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
71%
1 γκολ
32%
2 γκολ
12%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
80%
1 γκολ
49%
2 γκολ
15%
3 γκολ
10%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. TokyoΚίτρινη κάρταTakahiro Koh
  2. Mito HollyhockΑλλαγήΜπήκε: Rei IeizumiΒγήκε: Yasuki Kimoto
  3. TokyoΚίτρινη κάρταKyota Tokiwa
  4. Mito HollyhockΓκολYuto YamashitaΑσίστ: Patryck Magalhães Ferreira
  5. Mito HollyhockΑλλαγήΜπήκε: Kishin GokitaΒγήκε: Patryck Magalhães Ferreira
  6. Mito HollyhockΑλλαγήΜπήκε: Motoki NishiharaΒγήκε: Mizuki Arai
  7. TokyoΑλλαγήΜπήκε: Kota TawaratsumidaΒγήκε: Kein Sato
  8. Mito HollyhockΚίτρινη κάρταKishin Gokita

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Mito Hollyhock - Tokyo;

Ο αγώνας της J-League Cup έληξε Mito Hollyhock 1:0 Tokyo. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Mito Hollyhock - Tokyo;

Η Mito Hollyhock σκοράρει κατά μέσο όρο 3,50 γκολ ανά αγώνα και η Tokyo 2,00. Ο μέσος όρος της J-League Cup είναι 2,85 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 54% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 0% των αγώνων της Mito Hollyhock και στο 0% της Tokyo.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Mito Hollyhock και η Tokyo;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Mito Hollyhock έχει ρεκόρ 1-1-0 (2,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Tokyo 1-0-0 (3,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Mito Hollyhock - Tokyo;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.