Muğlaspor - Boluspor: στατιστικά αγώνα
Muğlaspor - Boluspor: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Muğlaspor αντιμετώπισε την Boluspor στο 1. Lig (Τουρκία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 28 Αυγούστου 2026. Έδρα: Muğla Atatürk Stadyumu. Τελικό σκορ: 2:0.
Τρέχουσα φόρμα
Muğlaspor: 0-2-1, 0.67 βαθμοί/αγώνα. Boluspor: 0-0-3, 0.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Muğlaspor σκοράρει 0.00 και δέχεται 0.67 γκολ ανά αγώνα. Boluspor σκοράρει 0.33 και δέχεται 2.33. Μέσος όρος λίγκας: 2.66 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Muğlaspor 0%, Boluspor 33%. Over 2.5: Muğlaspor 0%, Boluspor 67%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 53%, Over 2.5 47%.
xG, σουτ και στυλ
Muğlaspor έχει υψηλότερο xG: 1.06 έναντι 0.91. Muğlaspor: 9.3 σουτ ανά αγώνα, Boluspor: 9.7.
Ημίχρονα αγώνα
Muğlaspor: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00. Boluspor: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00.
Γκολ ανά λεπτό
Muğlaspor: 0-15 (0 γκολ). Boluspor: 0-15 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
1. Lig: 2.66 γκολ ανά αγώνα, BTTS 53%, Over 2.5 47%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Muğlaspor παραμένει αήττητη εντός έδρας: ο μοναδικός εντός έδρας αγώνας της έληξε ισόπαλος 0:0, με μέσο όρο 1,17 xG και μόλις 0,90 xG που επέτρεψε στον αντίπαλο. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι αντιμετωπίζουν σοβαρό πρόβλημα στην αποτελεσματικότητα, καθώς δεν έχουν σκοράρει σε κανέναν εντός έδρας αγώνα, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους πέτυχαν μόλις 1 γκολ και έφεραν τέσσερις ισοπαλίες. Η Boluspor έχει ηττηθεί σε όλους τους εκτός έδρας αγώνες της μέχρι στιγμής, δέχεται κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα μακριά από την έδρα της και δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία της. Οι φιλοξενούμενοι επίσης δεν έχουν σκοράρει ακόμη εκτός έδρας, παρά το 1,19 xG και τα 4 σουτ εντός εστίας ανά αγώνα, επομένως το πλεονέκτημά τους στην κατοχή της μπάλας, 41% έναντι 34%, δεν αναμένεται να αρκέσει για την ανατροπή της κατάστασης. Ο συνδυασμός της αδύναμης εκτελεστικής ικανότητας και των δύο ομάδων με την πιο σταθερή άμυνα της Muğlaspor δείχνει πρωτίστως προς μια ισοπαλία με λίγα γκολ.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο σήμα είναι η πολύ χαμηλή επιθετική αποτελεσματικότητα και των δύο ομάδων: η Muğlaspor σκοράρει κατά μέσο όρο 0,5 γκολ, ενώ η Boluspor δεν έχει πετύχει ακόμη γκολ στην υπό εξέταση σεζόν. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, οι γηπεδούχοι σημείωναν μόλις 0,2 γκολ ανά αγώνα και οι φιλοξενούμενοι 0,8, με το G/G να ανέρχεται αντίστοιχα σε 20% και 40%. Η Boluspor καταγράφει μεν κατά μέσο όρο 4 εύστοχα σουτ και έχει xG 1,19, όμως η αποτελεσματικότητα των σουτ της είναι 0%, γεγονός που περιορίζει σαφώς τις πιθανότητες να σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι. Η Muğlaspor έχει μόλις 1 εύστοχο σουτ ανά αγώνα και xG σεζόν 0,65, επομένως, ακόμη και απέναντι σε άμυνα της Boluspor που δέχεται κατά μέσο όρο 2,0 γκολ, είναι πιθανότερο τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες να μείνει χωρίς γκολ. Η επιλογή BTTS No δεν υποστηρίζεται επιπλέον από τα δεδομένα της λίγκας, καθώς ο μέσος όρος της διοργάνωσης ανέρχεται σε 48%, υψηλότερα από το προφίλ της συγκεκριμένης αναμέτρησης.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το επιθετικό προφίλ της Muğlaspor είναι πολύ αδύναμο: η ομάδα σκοράρει κατά μέσο όρο 0,5 γκολ, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της μόλις 0,2 γκολ ανά αγώνα. Η Boluspor καταγράφει περισσότερα σουτ στον στόχο, 4,0 έναντι 1,0 της γηπεδούχου, ενώ το μέσο xG της ανέρχεται σε 1,19 έναντι 0,65 της Muğlaspor, επομένως οι φιλοξενούμενοι αναμένεται να συνεισφέρουν το μεγαλύτερο μέρος της αναμενόμενης συγκομιδής τερμάτων. Παράλληλα, καμία από τις δύο ομάδες δεν ξεπέρασε το όριο των 3,5 γκολ στο τρέχον δείγμα, ενώ και οι δύο έχουν 100% των αγώνων τους κάτω από αυτή τη γραμμή. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της Muğlaspor δεν σημειώθηκαν ούτε μία φορά τουλάχιστον 3 γκολ, ενώ στη Boluspor το αντίστοιχο αποτέλεσμα εμφανίστηκε στο 60% των αγώνων, γεγονός που περιορίζει τη βεβαιότητα, χωρίς όμως να ανατρέπει την τάση. Το άθροισμα των προβλεπόμενων 2,05 γκολ παραμένει σαφώς κάτω από το 3,5, επομένως η πιο συμφέρουσα επιλογή είναι το Under 3,5.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σενάριο είναι να προηγείται η Boluspor στο ημίχρονο και να επικρατήσει στο τέλος του αγώνα, καθώς η Muğlaspor δεν έχει σκοράρει ούτε ένα γκολ πριν από την ανάπαυλα στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις της, ενώ πετυχαίνει κατά μέσο όρο μόλις 0,2 γκολ σε ολόκληρο τον αγώνα. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης λιγότερες ευκαιρίες: ο μέσος όρος xG τους ανέρχεται σε 0,65 έναντι 1,19 της Boluspor, ενώ τα σουτ εντός εστίας είναι μόλις 1,0, σε σύγκριση με 4,0 των φιλοξενούμενων. Η Boluspor δέχεται πρόσφατα κατά μέσο όρο 2,0 γκολ ανά αγώνα, όμως η Muğlaspor δεν έχει σκοράρει μετά την ανάπαυλα στο 100% των πέντε τελευταίων εμφανίσεών της, γεγονός που περιορίζει τις προοπτικές ανατροπής. Οι φιλοξενούμενοι έχαναν στο ημίχρονο στο 80% των τελευταίων αγώνων τους, επομένως το ρίσκο παραμένει σημαντικό, αλλά η αδύναμη επιθετική λειτουργία των γηπεδούχων και το σαφές πλεονέκτημα της Boluspor στη δημιουργία ευκαιριών συνηγορούν υπέρ της επιλογής 2/2 στο Ημίχρονο/Τελικό.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Muğlaspor | Boluspor | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 25% | 21% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.09 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.00 | 0.17 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Muğlaspor είναι 248% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
0.67 γκολ / αγώνα - Muğlaspor · 2.33 γκολ / αγώνα - Boluspor
Muğlaspor σκοράρει στο 0% των αγώνων (0 από 3 αγώνες), ενώ Boluspor κρατά clean sheet στο 0% (0 από 3 αγώνες).
Boluspor σκοράρει στο 33% των αγώνων (1 από 3 αγώνες), ενώ Muğlaspor κρατά clean sheet στο 67% (2 από 3 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Muğlaspor
Over / Under - Boluspor
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Muğlaspor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Boluspor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.67 | 0.67 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.3 | 0.3 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.3 | 0.3 |
| 1 γκολ | 33% | 33% |
| 2 γκολ | 0% | 0% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 67% | 67% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 100% |
| Διαφορά γκολ | -1 | -1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.00 | 0.33 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.3 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.7 | 0.7 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 2.0 | 0.7 |
| 1 γκολ | 100% | 67% |
| 2 γκολ | 67% | 0% |
| 3 γκολ | 33% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 0% | 33% |
| Χωρίς γκολ | 67% | 100% |
| Διαφορά γκολ | -4 | -2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Muğlaspor
Boluspor
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (1. Lig).
Ομάδες vs λίγκα
| Muğlaspor | Liga | Boluspor | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 0.67 | 2.66 | • 2.67 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 0% | 53% | ▼ 33% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 0% | 47% | ▲ 67% |
| Clean sheets | ▲ 67% | 30% | ▼ 0% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 33% | 75% | ▲ 100% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 33% | 72% | ▼ 67% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Muğlaspor - Boluspor;
Ο αγώνας της 1. Lig έληξε Muğlaspor 2:0 Boluspor. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Muğlaspor - Boluspor;
Η Muğlaspor σκοράρει κατά μέσο όρο 0,00 γκολ ανά αγώνα και η Boluspor 0,33. Ο μέσος όρος της 1. Lig είναι 2,66 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 47% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 0% των αγώνων της Muğlaspor και στο 33% της Boluspor.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Muğlaspor και η Boluspor;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Muğlaspor έχει ρεκόρ 0-2-1 (0,67 πόντοι ανά αγώνα) και η Boluspor 0-0-3 (0,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Muğlaspor - Boluspor;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


