Γαλλία - Ligue 2Stade Marcel-PicotΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Nancy - Montpellier: στατιστικά αγώνα

Nancy crest
Nancy
0 : 1ημιχρονο 0:0
Montpellier crest
Montpellier

Nancy - Montpellier: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Nancy αντιμετώπισε την Montpellier στο Ligue 2 (Γαλλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 14 Αυγούστου 2026. Έδρα: Stade Marcel-Picot. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

Nancy: 0-1-0, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Montpellier: 0-1-0, 1.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Nancy σκοράρει 0.00 και δέχεται 0.00 γκολ ανά αγώνα. Montpellier σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.22 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Nancy 0%, Montpellier 100%. Over 2.5: Nancy 0%, Montpellier 0%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 44%, Over 2.5 44%.

xG, σουτ και στυλ

Montpellier έχει υψηλότερο xG: 2.51 έναντι 1.27. Nancy: 12.0 σουτ ανά αγώνα, Montpellier: 27.0.

Ημίχρονα αγώνα

Nancy: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00. Montpellier: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Nancy: 0-15 (0 γκολ). Montpellier: 76-90+ (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Ligue 2: 2.22 γκολ ανά αγώνα, BTTS 44%, Over 2.5 44%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-2. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 50%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Montpellier παρουσιάζει σαφώς πιο αποτελεσματική αγωνιστική εικόνα στα πέντε τελευταία παιχνίδια: πέτυχε 14 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 2,8 ανά αγώνα, και κατέγραψε 3 νίκες. Η Nancy παραμένει αήττητη σε αυτό το διάστημα, όμως τα 4 από τα 5 παιχνίδια της έληξαν ισόπαλα, ενώ τα 8 γκολ που έχει πετύχει είναι αισθητά λιγότερα. Οι γηπεδούχοι είναι, από την άλλη, καλύτερα οργανωμένοι αμυντικά, καθώς δέχθηκαν μόλις 3 γκολ έναντι 9 της Montpellier, γεγονός που αυξάνει την πιθανότητα ενός ισορροπημένου αγώνα. Παρά αυτό το πλεονέκτημα της Nancy, η φιλοξενούμενη ομάδα πετύχαινε κατά μέσο όρο 1,2 γκολ περισσότερα ανά παιχνίδι και συγκέντρωσε 2,0 βαθμούς ανά αγώνα έναντι 1,4 των γηπεδούχων. Επομένως, η νίκη της Montpellier είναι οριακά πιο πιθανή, αν και ο μεγάλος αριθμός ισοπαλιών της Nancy καθιστά την μοιρασιά των βαθμών απολύτως ρεαλιστικό σενάριο.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το σήμα για το BTTS υποστηρίζεται κυρίως από την τρέχουσα φόρμα της Montpellier, η οποία στα τελευταία 5 παιχνίδια πετύχαινε κατά μέσο όρο 2,8 γκολ, ενώ ταυτόχρονα δεχόταν 1,8. Η Nancy σκόραρε 1,6 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα, ενώ το μέσο xG της ήταν 1,83, γεγονός που υποδεικνύει πραγματική δυναμική για την αξιοποίηση των αμυντικών κενών του αντιπάλου. Η Montpellier επιβεβαίωσε το G/G στο 80% των πέντε τελευταίων εμφανίσεών της, ενώ η Nancy κατέγραψε το ίδιο σενάριο στο 40%. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι επέτρεψαν στους αντιπάλους μόλις 0,38 xG και δέχθηκαν συνολικά 3 γκολ. Αυτό περιορίζει την ασφάλεια της επιλογής, καθώς η καλή άμυνα της Nancy μπορεί να σταματήσει τους φιλοξενούμενους. Παρ’ όλα αυτά, τα 14 γκολ της Montpellier στα τελευταία 5 παιχνίδια συνηγορούν στο ότι, αν δεχθεί γκολ, θα μπορέσει να απαντήσει. Επομένως, η επιλογή «Ναι» είναι οριακά ισχυρότερη από το σενάριο BTTS «Όχι» / N/G, το οποίο σημαίνει ότι τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει — όχι κατ’ ανάγκη αποτέλεσμα 0:0 ούτε ότι καμία ομάδα δεν θα βρει δίχτυα.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η πρόσφατη φόρμα δείχνει έναν αγώνα με γκολ, αλλά όχι απαραίτητα με πολύ υψηλό αριθμό τερμάτων: η Nancy σκοράρει κατά μέσο όρο 1,6 γκολ στα 5 τελευταία παιχνίδια, ενώ η Montpellier 2,8. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι είναι πολύ καλά οργανωμένοι χωρίς την μπάλα, καθώς σε αυτό το διάστημα έχουν δεχθεί μόλις 3 γκολ, δηλαδή 0,6 ανά αγώνα, με μέσο xG κατά μόλις 0,38. Η Montpellier δέχεται κατά μέσο όρο 1,8 γκολ ανά αγώνα, όμως το μέσο xG κατά της ανέρχεται σε 1,02, γεγονός που μειώνει την προβολή της Nancy σε περίπου 1,45 γκολ. Η συνολική πρόβλεψη των 2,65 γκολ είναι υψηλότερη από τον μέσο όρο του πρωταθλήματος, που ανέρχεται σε 2,22, αλλά παραμένει σαφώς κάτω από το όριο των τεσσάρων τερμάτων. Ως εκ τούτου, το μεγαλύτερο πλεονέκτημα βρίσκεται στο Under 3,5, το οποίο υποστηρίζεται από το 60% των αγώνων της Nancy και το 40% των αγώνων της Montpellier στα 5 τελευταία παιχνίδια, που ολοκληρώθηκαν με το πολύ τρία γκολ.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Μονπελιέ παρουσιάζει σαφώς καλύτερη τρέχουσα αποτελεσματικότητα: στους τελευταίους πέντε αγώνες της σημείωσε κατά μέσο όρο 2,8 γκολ, ενώ η Νανσί 1,6. Οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν το 60% αυτών των αγώνων και προηγούνταν στο ημίχρονο στο 50% εξ αυτών, ενώ η Νανσί ήταν ισόπαλη στο πρώτο ημίχρονο στο 67% των περιπτώσεων και πετύχαινε μόλις 0,33 γκολ ανά αγώνα πριν από την ανάπαυλα. Ωστόσο, η Νανσί είναι δύσκολο να ηττηθεί, καθώς στους πέντε τελευταίους αγώνες της δεν γνώρισε καμία ήττα, καταγράφοντας έως και 80% ισοπαλίες και δεχόμενη κατά μέσο όρο 0,6 γκολ. Το ισχυρότερο σενάριο παραμένει, παρ’ όλα αυτά, το προβάδισμα της Μονπελιέ στο ημίχρονο και η τελική της νίκη, καθώς το επιθετικό πλεονέκτημα των φιλοξενούμενων είναι μεγάλο και ο μέσος όρος των 1,25 γκολ τους στο πρώτο ημίχρονο υπερβαίνει σαφώς τα 0,33 της Νανσί. Μια εναλλακτική επιλογή παρόμοιας βαρύτητας είναι η ισοπαλία στο ημίχρονο και η νίκη της Μονπελιέ, δεδομένου του προσεκτικού προφίλ των γηπεδούχων στα πρώτα 45 λεπτά.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

53Κατοχη (%)47
NancyMontpellier
16Σουτ13
NancyMontpellier
5Σουτ στον στοχο4
NancyMontpellier
1.78xG1.39
NancyMontpellier
6Κορνερ6
NancyMontpellier
58Επικινδυνες επιθεσεις40
NancyMontpellier
18Φαουλ27
NancyMontpellier
2Καρτες5
NancyMontpellier

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0Γκολ υπέρ / αγώνα1
NancyMontpellier
0Γκολ κατά / αγώνα1
NancyMontpellier
62%Μέση κατοχή56%
NancyMontpellier
2Σουτ στον στόχο / αγώνα6
NancyMontpellier

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

12Σουτ ανά αγώνα27
NancyMontpellier
2Σουτ στον στόχο6
NancyMontpellier
0%Μετατροπή σουτ3.7%
NancyMontpellier
62%Κατοχή56%
NancyMontpellier
1.27xG υπέρ2.51
NancyMontpellier
0.55xG κατά1.31
NancyMontpellier

Ποιότητα σουτ

Nancy: ΙσορροπημένηMontpellier: Κυριαρχική
NancyMontpellier
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)17%22%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.09
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.000.17

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Nancy
D
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% Ν100% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-1-0
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ 0
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-1-0
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
0-0-0
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.0Γκολ κατά: 0.0xG: 1.27xG αντιπάλου: 0.55BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Montpellier
D
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
0% Ν100% Ι0% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
0-1-0
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ 0
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-1-0
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-0
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.0xG: 2.51xG αντιπάλου: 1.31BTTS: 100%Over 2.5: 0%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Επιθετικό προφίλ Nancy: ασταθές

Nancy σκοράρει στο 0% των αγώνων (0 από 1 αγώνες), ενώ Montpellier κρατά clean sheet στο 0% (0 από 1 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Montpellier: ασταθές

Montpellier σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ Nancy κρατά clean sheet στο 100% (1 από 1 αγώνες).

0Γκολ υπέρ (σεζόν)1
NancyMontpellier
0Γκολ κατά (σεζόν)1
NancyMontpellier
0Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2
NancyMontpellier
0Γκολ υπέρ (τελευταία 5)1
NancyMontpellier
0Γκολ κατά (τελευταία 5)1
NancyMontpellier

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

0%1 γκολ100%
NancyMontpellier
0%2 γκολ0%
NancyMontpellier
0%3 γκολ0%
NancyMontpellier
0%4 γκολ0%
NancyMontpellier

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

0%1 γκολ100%
NancyMontpellier
0%2 γκολ0%
NancyMontpellier
0%3 γκολ0%
NancyMontpellier
0%4 γκολ0%
NancyMontpellier

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

100%
Montpellier - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.1 από 1 αγώνες
44%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο0%
NancyMontpellier
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
NancyMontpellier
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα0%
NancyMontpellier

BTTS και σύνολο γκολ

0%Τουλ. 3 γκολ και BTTS0%
NancyMontpellier
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
NancyMontpellier
0%BTTS - τελευταία 5100%
NancyMontpellier

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

0%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο0%
NancyMontpellier
0%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο0%
NancyMontpellier
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
NancyMontpellier

2ο ημίχρονο

0%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο100%
NancyMontpellier
0%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο100%
NancyMontpellier
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
NancyMontpellier

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Nancy - κατάσταση στο ημίχρονο
0% προηγείται100% ισοπαλία0% χάνει
Montpellier - κατάσταση στο ημίχρονο
0% προηγείται100% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1
NancyMontpellier
0Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0
NancyMontpellier
0Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0
NancyMontpellier
0Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0
NancyMontpellier
100%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο100%
NancyMontpellier
100%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο100%
NancyMontpellier

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1
NancyMontpellier
0Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
NancyMontpellier
0Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1
NancyMontpellier
0Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)2
NancyMontpellier
100%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο0%
NancyMontpellier
100%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο0%
NancyMontpellier

Nancy - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% Ν100% Ι0% Η
1
Πόντοι ημιχρόνου
0
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
1
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Montpellier - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% Ν100% Ι0% Η
1
Πόντοι ημιχρόνου
0
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
1
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Άμυνα μετά το ημίχρονο+1.0

Δέχεται 1.0 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Nancy - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.00.0
Γκολ κατά / αγώνα0.00.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.00.0
1 γκολ0%0%
2 γκολ0%0%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%100%
Χωρίς γκολ100%100%
Διαφορά γκολ00
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 100% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 100% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Montpellier - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.01.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.02.0
1 γκολ0%100%
2 γκολ0%100%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία100%0%
Χωρίς γκολ100%0%
Διαφορά γκολ00
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 100% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 100% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Nancy
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

Montpellier
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

1.00
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.5 : 0.5
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
45%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
50%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+300%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
0%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Nancy

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.72
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.72
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
0.0 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-1.27
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.55
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
0%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
0%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 0% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
0%

Montpellier

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+1.20
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-1.20
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-1.51
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.31
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
90%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
90%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+1.0
Γκολ στο φινάλε
Το 100% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
100%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Ligue 2).

Ομάδες vs λίγκα

NancyLigaMontpellier
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 0.002.22▼ 2.00
Σκόραραν και οι δύο▼ 0%44%▲ 100%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 0%44%▼ 0%
Clean sheets▲ 100%39%▼ 0%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 0%33%▼ 0%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 0%56%▲ 100%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.22
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
44%
Σκόραραν και οι δύο
44%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
39%
Clean sheets
1.11
Γκολ εντός / αγώνα
1.11
Γκολ εκτός / αγώνα
+0%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+0%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+0%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
33%
1 γκολ
22%
2 γκολ
11%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
56%
1 γκολ
44%
2 γκολ
33%
3 γκολ
22%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. NancyΚίτρινη κάρταNehemiah Fernandez Veliz
  2. MontpellierΚίτρινη κάρταDaylam Meddah
  3. MontpellierΚίτρινη κάρταThéo Sainte-Luce
  4. NancyΑλλαγήΜπήκε: Chafik El HansarΒγήκε: Mamadou Fofana
  5. MontpellierΚίτρινη κάρταGrégory Ayem
  6. MontpellierΓκολYanis Ali IssoufouΑσίστ: Lacine Megnan-Pave
  7. MontpellierΑλλαγήΜπήκε: Daryll BenlahlouΒγήκε: Noah Vidal
  8. NancyΑλλαγήΜπήκε: Nordine KandilΒγήκε: Kouroufia Kebe
  9. MontpellierΚίτρινη κάρταYael Mouanga
  10. MontpellierΚίτρινη κάρταLacine Megnan-Pave
  11. NancyΚίτρινη κάρταEnzo Tacafred

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Nancy 0 - 0 - 2 Montpellier. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

AS Nancy-Lorraine
0 : 3
Montpellier HSC
Montpellier HSC
4 : 1
AS Nancy-Lorraine

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Nancy - Montpellier;

Ο αγώνας της Ligue 2 έληξε Nancy 0:1 Montpellier. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Nancy - Montpellier;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Nancy κέρδισε 0, η Montpellier 2 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Nancy - Montpellier;

Η Nancy σκοράρει κατά μέσο όρο 0,00 γκολ ανά αγώνα και η Montpellier 1,00. Ο μέσος όρος της Ligue 2 είναι 2,22 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 44% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 0% των αγώνων της Nancy και στο 100% της Montpellier.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Nancy και η Montpellier;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Nancy έχει ρεκόρ 0-1-0 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Montpellier 0-1-0 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Nancy - Montpellier;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Nancy - Montpellier: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.