Navbahor - Bunyodkor: στατιστικά αγώνα
Navbahor - Bunyodkor: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Navbahor αντιμετώπισε την Bunyodkor στο Uzbekistan Super League (Ουζμπεκιστάν). Ο αγώνας διεξήχθη στις 14 Αυγούστου 2026. Έδρα: Markaziy Stadion. Τελικό σκορ: 4:3.
Τρέχουσα φόρμα
Navbahor: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα. Bunyodkor: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Navbahor σκοράρει 1.50 και δέχεται 0.88 γκολ ανά αγώνα. Bunyodkor σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.38. Μέσος όρος λίγκας: 2.62 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Navbahor 56%, Bunyodkor 44%. Over 2.5: Navbahor 38%, Bunyodkor 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 54%, Over 2.5 53%.
xG, σουτ και στυλ
Navbahor έχει υψηλότερο xG: 1.60 έναντι 1.20. Navbahor: 13.6 σουτ ανά αγώνα, Bunyodkor: 9.4.
Ημίχρονα αγώνα
Navbahor: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.44. Bunyodkor: προηγείται στο ημίχρονο 13%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.
Γκολ ανά λεπτό
Navbahor: 0-15 (8 γκολ). Bunyodkor: 16-30 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Uzbekistan Super League: 2.62 γκολ ανά αγώνα, BTTS 54%, Over 2.5 53%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-2. Μέσος όρος γκολ 3.33, BTTS 67%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Navbahor καταλαμβάνει την 3η θέση, ενώ η Bunyodkor βρίσκεται μόλις στη 10η, και η τρέχουσα φόρμα ευνοεί ξεκάθαρα τους γηπεδούχους: η Navbahor συγκέντρωσε 8 βαθμούς στα πέντε τελευταία παιχνίδια, ενώ οι φιλοξενούμενοι ηττήθηκαν και στα 5 ματς. Σε αυτό το διάστημα, οι γηπεδούχοι σημείωσαν 10 γκολ, ενώ η Bunyodkor μόλις 3, δεχόμενη παράλληλα 11 τέρματα. Στην έδρα της, η Navbahor δημιουργεί περισσότερες ποιοτικές ευκαιρίες, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 1,65 xG, 14,29 σουτ και 5,14 τελικές προσπάθειες εντός εστίας ανά αγώνα, έναντι 1,17 xG και 3,14 τελικών προσπαθειών εντός εστίας της Bunyodkor στα εκτός έδρας παιχνίδια. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,86 γκολ εντός έδρας, ενώ οι φιλοξενούμενοι μόλις 0,88 εκτός έδρας και δεν βρίσκουν δίχτυα στο 50% αυτών των αγώνων. Παρότι η Navbahor διατηρεί ανέπαφη την εστία της μόλις στο 14% των εντός έδρας αγώνων, η επιθετική υπεροχή, η κατοχή μπάλας 62% έναντι 50% και το απογοητευτικό σερί της Bunyodkor δείχνουν νίκη των γηπεδούχων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Ισχυρότερο σήμα δίνει η επιλογή BTTS Όχι (N/G), καθώς η Bunyodkor δεν σκόραρε στο 50% των αγώνων της σεζόν, ενώ στα τελευταία 5 παιχνίδια πέτυχε μόλις 3 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 0,6 ανά αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι έχουν μεν xG στο 1,17, όμως το πρόσφατο xG τους ανέρχεται μόλις στο 1,16, ενώ η Navbahor σε αυτό το διάστημα δέχεται κατά μέσο όρο 1,2 γκολ. Η Navbahor θα πρέπει να έχει καλές πιθανότητες να σκοράρει: στις τελευταίες 5 εμφανίσεις της πέτυχε κατά μέσο όρο 2,0 γκολ, ενώ η Bunyodkor δέχθηκε σε αυτό το διάστημα έως και 2,2 γκολ ανά αγώνα. Παρότι το BTTS της Navbahor ανέρχεται στο 63%, για την Bunyodkor το αντίστοιχο ποσοστό είναι μόλις 25%, αισθητά χαμηλότερο από τον μέσο όρο της λίγκας, που ανέρχεται στο 55%, αυξάνοντας την πιθανότητα ενός αγώνα στον οποίο οι φιλοξενούμενοι δεν θα σκοράρουν. Το πιθανότερο σενάριο είναι νίκη των γηπεδούχων χωρίς να δεχθούν γκολ ή ένα αποτέλεσμα στο οποίο τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα σκοράρει.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Bunyodkor σκοράρει κατά μέσο όρο μόλις 0,88 γκολ ανά αγώνα, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της πέτυχε μόλις 3 τέρματα, δηλαδή 0,6 ανά εμφάνιση. Η Navbahor βρίσκεται σε σαφώς καλύτερη επιθετική φόρμα, με 10 γκολ στα πέντε πιο πρόσφατα ματς, όμως ο μέσος όρος xG της ανέρχεται σε 1,57, κάτι που εξακολουθεί να δείχνει περισσότερο ένα αποτέλεσμα της τάξης του ενός–δύο γκολ παρά μια υψηλή επιθετική παραγωγή. Κατά τη διάρκεια της σεζόν, οι αγώνες της Bunyodkor ολοκληρώθηκαν με Under 3,5 γκολ στο 87% των περιπτώσεων, ενώ για τη Navbahor το αντίστοιχο ποσοστό ανέρχεται στο 62%. Οι φιλοξενούμενοι κράτησαν ανέπαφη την εστία τους στο 38% των αγώνων, ενώ παράλληλα δεν σκόραραν στο 50% των αναμετρήσεών τους, γεγονός που περιορίζει την πιθανότητα σημαντικής συμβολής τους σε ένα υψηλό σκορ. Η πρόβλεψη για 2,35 γκολ προσφέρει σαφές πλεονέκτημα στην επιλογή Under 3,5 γκολ.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σήμα προκύπτει από την τρέχουσα αγωνιστική κατάσταση της Navbahor: στα 5 τελευταία παιχνίδια της, η ομάδα σημείωσε κατά μέσο όρο 2,0 γκολ, κέρδισε το 40% των αναμετρήσεων και προηγούνταν στο ημίχρονο στο 80% αυτών. Η Bunyodkor ηττήθηκε και στα 5 τελευταία παιχνίδια της, σημείωσε μόλις 0,6 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα και δεν πήρε ούτε μία φορά το προβάδισμα πριν από την ανάπαυλα. Οι γηπεδούχοι είναι ιδιαίτερα επικίνδυνοι στο πρώτο ημίχρονο, σημειώνοντας πρόσφατα κατά μέσο όρο 1,6 γκολ πριν από την ανάπαυλα, ενώ οι φιλοξενούμενοι δέχονταν τότε 1,25 γκολ. Παρότι η Navbahor έχει χειρότερο απολογισμό στη συνολική σεζόν, η Bunyodkor παραμένει πολύ συντηρητική μετά την ανάπαυλα και διατηρούσε ανέπαφη την εστία της σε αυτό το διάστημα στο 86% των αγώνων, επομένως το σενάριο να προηγηθούν οι γηπεδούχοι και να διατηρήσουν το προβάδισμά τους μέχρι το τέλος είναι πιθανότερο από μια ευρεία νίκη.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Navbahor | Bunyodkor | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 35% | 32% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.13 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.31 | 0.33 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Navbahor είναι 50% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.5 γκολ / αγώνα - Navbahor · 1 γκολ / αγώνα - Bunyodkor
Η Navbahor είναι 57% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
0.88 γκολ / αγώνα - Navbahor · 1.38 γκολ / αγώνα - Bunyodkor
Navbahor σκοράρει στο 88% των αγώνων (14 από 16 αγώνες), ενώ Bunyodkor κρατά clean sheet στο 25% (4 από 16 αγώνες).
Bunyodkor σκοράρει στο 63% των αγώνων (10 από 16 αγώνες), ενώ Navbahor κρατά clean sheet στο 38% (6 από 16 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Navbahor
Over / Under - Bunyodkor
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Navbahor είναι 147% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
2 π. / αγώνα - Navbahor · 0.81 π. / αγώνα - Bunyodkor
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Navbahor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Bunyodkor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 13% των αγώνων και κερδίζει το 38%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.60 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 1.6 | 0.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 0.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 2.2 | 1.0 |
| 1 γκολ | 100% | 60% |
| 2 γκολ | 60% | 40% |
| 3 γκολ | 40% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 0% | 80% |
| Διαφορά γκολ | +5 | -1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.60 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 0.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.4 | 0.8 |
| 1 γκολ | 60% | 60% |
| 2 γκολ | 40% | 20% |
| 3 γκολ | 20% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 80% |
| Διαφορά γκολ | -3 | -2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Navbahor
Bunyodkor
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Uzbekistan Super League).
Ομάδες vs λίγκα
| Navbahor | Liga | Bunyodkor | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.38 | 2.62 | ▼ 2.38 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 56% | 54% | ▼ 44% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 38% | 53% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▲ 38% | 26% | • 25% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 69% | 67% | ▲ 69% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 69% | 76% | ▼ 63% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (3): Navbahor 1 - 0 - 2 Bunyodkor. Μεσος ορος γκολ 3.33, σκοραραν και οι δυο σε 67% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Navbahor - Bunyodkor;
Ο αγώνας της Uzbekistan Super League έληξε Navbahor 4:3 Bunyodkor. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Navbahor - Bunyodkor;
Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Navbahor κέρδισε 1, η Bunyodkor 2 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 3,33 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 67%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Navbahor - Bunyodkor;
Η Navbahor σκοράρει κατά μέσο όρο 1,50 γκολ ανά αγώνα και η Bunyodkor 1,00. Ο μέσος όρος της Uzbekistan Super League είναι 2,62 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 53% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 56% των αγώνων της Navbahor και στο 44% της Bunyodkor.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Navbahor και η Bunyodkor;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Navbahor έχει ρεκόρ 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Bunyodkor 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Navbahor - Bunyodkor;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


